PDA

View Full Version : ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ



peskandritsos
26/09/2008, 08:08
Ειπα να ανοιξω αυτη την σελιδα για να γραψει ο καθενας μας το εξουσιοδοτημενο συνεργειο που παει το ΧΤακι του και κατα ποσο ειμαστε ευχαριστημενοι απο ποιοτητα εργασιων, τιμες, εξυπηρετηση και συνενοηση.
Και ας αρχισω με τον δικο μου :

edit: byr0n
Περιοχή Καλλιθέα

Μεχρι στιγμης εχουν περασει 2 μηχανες YAMAHA απο τα χερια μου τις οποιες μονο εκει εκανα και κανω συντηρηση και δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα.
Βεβαια δεν μου εχει τυχει (ευτυχως) και τιποτα απροοπτο αλλα το συγκεκριμενο συνεργειο μου το προτεινε ενας ξαδερφος που δουλευει στην μαμα εταιρεια σαν πολυ καλο.
Βαθμολογια που του βαζω με αριστα το 10 ειναι 8 γιατι δεν ειχε πριτσιναδορο για την πινακιδα μου.(Αριστα δεν παιρνει ουτε ο θεος). :D :D

peskandritsos
26/09/2008, 09:53
Αληθεια γιατι σβηστηκε???

byron
26/09/2008, 09:55
Ονομαστικά σε συνεργείο δεν αναφερόμαστε γιατί κάλλιστα μπορεί να θεωρηθεί διαφήμιση.

Μπορείτε να γράψετε την εμπειρία σας για κάποιο μαγαζί και σε ποιά περιοχή βρίσκετε, αλλά όποιος ενδιαφέρεται ας στέλνει πμ σ΄αυτόν που προτείνει για να μάθει λεπτομέρειες.

manolo333
13/10/2008, 15:53
το συνεργειο μου ειναι στην χαμοστερνας(εξουσιοδοτιμενο)!Ειμαι ευχαριστημενος!Ειχα προβλημα με την καταναλωσει,μεγαλο,και καθισε και ασχοληθηκε,και το λυσαμε!Σε εναν αλλο εξουσιοδοτημενο η απαντηση του ηταν "ρε φιλε 660 ηθελες,δεν θα καιει?"Τα συμπερασματα δικα σας!

ggs
13/10/2008, 16:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από manolo333
το συνεργειο μου ειναι στην χαμοστερνας(εξουσιοδοτιμενο)!Ειμαι ευχαριστημενος!Ειχα προβλημα με την καταναλωσει,μεγαλο,και καθισε και ασχοληθηκε,και το λυσαμε!Σε εναν αλλο εξουσιοδοτημενο η απαντηση του ηταν "ρε φιλε 660 ηθελες,δεν θα καιει?"Τα συμπερασματα δικα σας!

+ 1

Και από μένα στο εξουσιοδοτημένο της Χαμοστερνας …τον ξέρω δέκα χρόνια (από το παλιό του μαγαζί) και ήταν πάντα εντάξει

peskandritsos
13/10/2008, 17:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από ggs
+ 1

Και από μένα στο εξουσιοδοτημένο της Χαμοστερνας …τον ξέρω δέκα χρόνια (από το παλιό του μαγαζί) και ήταν πάντα εντάξει Και ειδα οτι και απο τιμες ειναι οκ :a18: :a013:

jpk chios
13/10/2008, 19:47
EΕμείς εδώ έχουμε ένα συνεργείο εξουσιοδοτημένο με αρκετά καλό σέρβις τιμές ικανοποιητικές (οι Αθηναίοι φέρνουν τα μηχανάκια τους για σέρβις στο νησί...) και μιας και όλοι είμαστε γνωστοί έχουμε και τις ευκολίες μας, π.χ. έρχεται το παιδί και το παίρνει από τη δουλειά μου το πρωί και το φέρνει με το σχόλασμά μου...Όνομα δε λέω γιατί είναι ένας...:D