PDA

View Full Version : tre gipro εχει βαλει κανεις ?



akispoulis
23/10/2008, 17:46
http://www.firedogracing.com/TRE.html κανει οσα υποσχετε? εχει κανεις βαλει ? μπενει ευκολα?

T.R.E
23/10/2008, 21:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από akispoulis
http://www.firedogracing.com/TRE.html κανει οσα υποσχετε? εχει κανεις βαλει ? μπενει ευκολα?

Έχω βάλει 3-4,σε ΖΧ 10 04-05,σε προηγούμενη Βusa,σε Κ5.


Στα Suzuki μπαίνει πανεύκολα,απλά ξεφισώνεις μια φίσα και το συνδέεις + 1 καλώδιο που πάει στην μπαταρία. Στα Καwasaki μπαίνει ελαφρώς πιο περίπλοκα,αλλά πάλι αρκετά εύκολα.


Γνώμη μου αξίζει τα λεφτά του για τα μηχανάκια που δεν έχουν ενσωματωμένο gear indicator ( Βusa μέχρι 07,ΖΧ 10 κτλ) . Για αυτά που έχουν υπάρχει και το Χ-TRE που δεν καταργεί το εργοστασιακό diplay.

:wave2:

akispoulis
23/10/2008, 21:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Έχω βάλει 3-4,σε ΖΧ 10 04-05,σε προηγούμενη Βusa,σε Κ5.


Στα Suzuki μπαίνει πανεύκολα,απλά ξεφισώνεις μια φίσα και το συνδέεις + 1 καλώδιο που πάει στην μπαταρία. Στα Καwasaki μπαίνει ελαφρώς πιο περίπλοκα,αλλά πάλι αρκετά εύκολα.


Γνώμη μου αξίζει τα λεφτά του για τα μηχανάκια που δεν έχουν ενσωματωμένο gear indicator ( Βusa μέχρι 07,ΖΧ 10 κτλ) . Για αυτά που έχουν υπάρχει και το Χ-TRE που δεν καταργεί το εργοστασιακό diplay.

:wave2: σε ευχαρηστω! θα το βαλω σε CAGIVA NAVIGATOR 1000 (μοτερ και πλεξουδα suzuki tls) πιστευω να τα καταφερω! πηρα αυτο με την ενδιξη των ταχιτητων

T.R.E
23/10/2008, 22:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από akispoulis
σε ευχαρηστω! θα το βαλω σε CAGIVA NAVIGATOR 1000 (μοτερ και πλεξουδα suzuki tls) πιστευω να τα καταφερω! πηρα αυτο με την ενδιξη των ταχιτητων

Είναι πολύ απλό,αποκλείεται να μην τα καταφέρεις.Έχει και εικονογραφημένες οδηγίες! Καλή επιτυχία,τώρα αν κάνει τα όσα υπόσχεται σαν αντικόφτης για τα Busa που ξέρω σίγουρα έχει διαφορά στα ανοίγματα από χαμηλά.

Για τα άλλα δεν ξέρω να σου πω,V-2 δεν οδήγησα ποτέ πριν και μετά !:D

akispoulis
23/10/2008, 23:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από T.R.E
Είναι πολύ απλό,αποκλείεται να μην τα καταφέρεις.Έχει και εικονογραφημένες οδηγίες! Καλή επιτυχία,τώρα αν κάνει τα όσα υπόσχεται σαν αντικόφτης για τα Busa που ξέρω σίγουρα έχει διαφορά στα ανοίγματα από χαμηλά.

Για τα άλλα δεν ξέρω να σου πω,V-2 δεν οδήγησα ποτέ πριν και μετά !:D σε ευχαρηστω για την βοιθεια σου! να ξερεις οτι ειμουν FUN του KEVIN (34)

T.R.E
24/10/2008, 02:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από akispoulis
σε ευχαρηστω για την βοιθεια σου! να ξερεις οτι ειμουν FUN του KEVIN (34)

Να'σαι καλά.Εγώ δεν είμαι φαν,απλά μ'αρεσε το σχέδιο απ'το μηχανάκι του! :D :D


146207