PDA

View Full Version : Αναψε το βιντυλατέρ......



kaps
05/12/2008, 12:49
Αναψε το βιντυλατέρ κινούμενος προ ολίγου στο κέντρο . Μου κάνει εντύπωση πως τέτοια εποχή που δεν έχει και τη ζέστη αφού όλο το καλοκαίρι με υψηλές θερμοκρασίες και κινούμενος στο κέντρο δεν αναψε παρά 2-3 φορές . Μιλάμε για τη κίνηση και το μποτιλιάρισμα ..ΠΑΝΙΚΟΣ:uplate:

reinmeister
05/12/2008, 13:16
σε εντονο μποτιλιαρισμα το μοτερ βραζει ,ειτε ειναι χειμωνας ειτε καλοκαιρι...οποτε μην αγχεσαι...

τωρα εαν θελεις να εισαι απολυτως σιγουρος ,ριξε μια ματια στα νερα σου...

με κρυο μοτερ ,ανοιξε την ταπα και τσεκαρε...κι ελεγξε και το δοχειο υπερχειλισης σου...

XJR_Billy
05/12/2008, 13:25
Δεν πειράζει φιλαράκι, έχει δίκιο ο reinmeister. Το μποτιλιάρισμα είναι το ίδιο όλες τις εποχές.
Είναι και ζεστές μέρες τώρα...

Το κακό θα ήταν να μην σου ανάψει, όπως εμένα που χάλασε το καλοκαίρι.:mad:

SiLveRciTy
05/12/2008, 16:02
εμενα το καλοκαιρι αναβει καθε τρεις και λιγο... ψηνεται το ποδι μου...

p_bourinos
08/12/2008, 14:17
Εμένα το βεντιλατέρ κόλλησε και μου άναψε και φωτάκι μέσα στην κίνηση στο κέντρο.Όταν το βγάλαμε από τη μηχανή δεν γύρναγε με τίποτα,μου το αλλάξανε στην εγγύηση αλλά μάλλον εγώ το χάλασα με το πιεστικό που το πλένω,συνεπώς προσοχή με τα πιεστικά γιατί κάνουν ζημιές.

XJR_Billy
08/12/2008, 14:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από p_bourinos
Εμένα το βεντιλατέρ κόλλησε και μου άναψε και φωτάκι μέσα στην κίνηση στο κέντρο.Όταν το βγάλαμε από τη μηχανή δεν γύρναγε με τίποτα,μου το αλλάξανε στην εγγύηση αλλά μάλλον εγώ το χάλασα με το πιεστικό που το πλένω,συνεπώς προσοχή με τα πιεστικά γιατί κάνουν ζημιές.

Έλα ρε αδερφέ, και νόμιζα ότι μόνο το δικό μου είχε χαλάσει...:lol:

Με τη διαφορά ότι δεν χρησιμοποιώ ποτέ πιεστικό...:D