PDA

View Full Version : Εκκεντροφορος ΜΠΟΥΜΠΗ: whο is this?



dkirkos
07/12/2008, 12:25
εχω διαβασει διαφορα για reprofiling εκκεντροφορους απο τον ΜΠΟΥΜΠΗ, διστυχως δεν εχω βρει κανενα τηλ. απο αυτον. Γνωριζει κανενας που μπορω να απευθηνθω? επισης ξερει καποιος να μου πει ποσο παει το reprofiling gia εναν χτ-σιο εκκεντροφορο?
:beer: :beer:

T.R.E
07/12/2008, 15:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dkirkos
εχω διαβασει διαφορα για reprofiling εκκεντροφορους απο τον ΜΠΟΥΜΠΗ, διστυχως δεν εχω βρει κανενα τηλ. απο αυτον. Γνωριζει κανενας που μπορω να απευθηνθω? επισης ξερει καποιος να μου πει ποσο παει το reprofiling gia εναν χτ-σιο εκκεντροφορο?
:beer: :beer:

Αν θυμάμαι καλά το κανονικό του όνομα είναι Χρήστος Βαλασόπουλος, ή κάπως έτσι. Έίναι μηχανικός και διατηρεί μαγαζί με μηχάνημα κοπής εκκεντροφόρων στους οποίους και " ειδικεύεται".

p@nos
12/12/2008, 21:01
Καπου ειχα διαβασει οτι δεν κανει δουλεια σε εκκεντροφορους, απλα κανει το μεσολαβητη, ομως το εχω διαβασει στο ιντερνετ και δε ξερω κατα ποσο ισχυει...

powerman95
17/12/2008, 11:48
Oxi,κανει reprofiling σε εκκεντροφορους ,δηλαδη τους κανει πιο αγριους.Κανα 100αρικο υπολογιζε,ειναι αρκετο οικονομικο απο το να βαλεις καποιον επωνυμο:D

Τηλεφωνο και διευθυνση τωρα,ψαξε λιγο απο δω λιγο απο κει κατι θα βρεις:smokin: παντως ειναι ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ:sun: