PDA

View Full Version : ζιγκλερ για ΧΤ 500Ε 2001



johnkerasi
12/01/2009, 17:23
γειά μετά από καιρό και χρονια πολλα! Θα ήθελα να ρωτήσω, αν γνωρίζει κάποιος να μου πει συνεργείο στην πάτρα που να ξέρει να πειράζει ζιγκλερ για ΧΤ 500Ε 2001 αλλά όχι με το αυτί αλλά σωστά με δυναμομετρο μιας και μερός από το χριστουγεννιατικο δωρο λέω ναα το δώσω στην κουκλα μου. εχω ρωτήσει κι εγώ αλλά ειτε βρηκα μηχανικούς που δουλευουν με το αυτί είτε στh yamaha που ρωτησα που μου είπαν οτι κανείς δεν ξέρει να κάνει σωστά τετοια δουλειά, ουτε και οι ίδιοι! Περιεργο για μηχανικο αντιπροσωπίας να λέει κάτι τέτοιο για τον εαυτό του αλλά μάλλον θα βαριόταν να μπεί σε κόπο! Τέλος πάντων ειναι κάτι που από καιρό σκεφτομαι να αλλάξω και ίσως το συνδιάσω και με αλλαγή λαιμών αλλά δεν ξέρω που να απευθηνθώ! Αν γνωρίζει κάποιος θα ήθελά μια γνώμη και μια βοηθεια. ευχαριστώ

johnkerasi
16/01/2009, 15:47
ρε παιδι'α κανεις δεν ειναι απο πατρα σε αυτό το φορουμ; Δε μπορει, help

p@nos
20/01/2009, 20:07
φιλε μου εγω ειμαι πατρα τωρα και εχω και ΧΤ500, αλλα καποιον με δυναμομετρο εδω δε γνωριζω...

Πηγαινε στο συνεργιο της Yamaha στην Αγ.Σοφιας(Γυθειου λεγεται ο δρομος νομιζω, ενα στενο ειναι), μηπως και ξερει να σε βοηθησει...