PDA

View Full Version : συνδεσμοι καρμπ με κυλινδρο



mourgakos
17/01/2009, 11:04
το χτ ακι μου σαν μανιβελατο,επαιρνε με καποια χ προσπαθεια,η οποια με τον καιρο ,
ολο και μεγαλωνε....αλλα ,επαιρνε....τελευταια,εκανε ολο σκασιματα,μπερδευε,εσβηνε χαμηλα,
με αποτελεσμα να μου εχει σπασει τα νευρα,και να το ψαχνω διαρκως...ασε που η καταναλωση ειχε φτασει θεο...και το ρελαντι 1800 με σκαμπανευασματα...
μιλωντας με εναν γνωστο μου ειπε με την μια τον ακριβη λογ0...
προσπαθησα να το λυσω μονος μου,αλλα λογω οτι προσπαθησα σε μερος με πολυ κυκλοφορια,μου ελειπε και ενα πολυ καλο αλλεν,αποφασισα,να παω μια βολτα μεχρι την πατρα.
ο Μ,,,μου ειπε να μην το κανω καθως λογικα θα ξεμεινω στην διαδρομη,αλλα εγω γουσταρα
να πω την αληθεια να ξεφυγω λιγο,και να δω και καποια ατομα εκει,και η περιπετεια μενω δεν μενω...
παω στην μεσογειων,παιρνω τα κολλαρα,κατι φλαντζες,κατι ορινγκ που αλλαξαμε και μεσα στο σασμαν προληπτικα,παιρνω το εγκεφαλικο 150 ευρω και ξεκινω...
φτανω πατρα,τσιτα γκαζια εφτανε μεχρι τα 140....ασε
που ελειψε να σπρωχνω ,καθως δεν σκεφτηκα οτι το μιγμα παει και εξω εκτος του χωρου καυσης......
φτανουμε,καφεδες,λοιπα,κρυωνει...λυνουμε....και παιδια,τα κολλαρα δεν ειχαν τρυπησει...
και τα 2 ειχαν κοπει ΕΝΤΕΛΩΣ...παρολα ο φιλος,χτκιας μεχρι κοκκαλο,επαθε πλακα...
καλα ρε μιναρα,και σε πηγαινε με σχισμενα κολλαρα???τι μιναρας εισαικλπκλπ,και πως δεν εμεινες και στην εθνικη...
αλλαζουμε κολλαρα αφου μετακινησαμε φιλτροκουτια παραροκουτια,και το μηχανακι ρεντις....
οποτε μετα απο 2 μερες γυριζω....
το μηχανακι αρπαζε αμεσα,και φυσικα η τελικη πηγε κατευθειαν στα 150 ετσι απλα και αγογγυστα...και το κορυφαιο....παιρνει με την δευτερη!!(μανιβελια).....
ολα αυτα στα 75 000 συν χιλιομετρα

ftsmf
17/01/2009, 12:34
mprabo ta karmp....!!!:) eprepe na valeis kamia foto apo ta kolara na gelasoume ligo re su... alla afou se eftase mexri patra eisai trella kolofardos anthropos...:beer:

the who
17/01/2009, 13:22
Εχω δει ιδιοκατασκευη απο αλουμινιο.Δεν ξερω ομως τι γινεται με κραδασμους και θερμοκρασιες.Δυστυχως δεν μπορεσα να ρωτησω το φιλο που τα ειχε βαλει.

mourgakos
17/01/2009, 15:48
παιδια,μιλαμε τελειως σχισμενα.......2 ξεχωριστα κομματια...
τα αλουμινιου ,θα χτυπησουν τελικα στις βασεις....μην πω και σε κατι αλλο...