PDA

View Full Version : Aναγνώριση Κολλεγίων



Σελίδες : 1 2 [3]

mikros boudas
24/01/2009, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
έχεις και άμεση εμπειρία σε διδακτορικό επίπεδο από το πανεπιστήμιο της αργεντινής ...
στα 19???:eyepop: :eyepop:
Ξεκαθάρισε τη εννοείς όταν λες εμμεση και άμεση.
Το ιντερνετ δεν είναι ούτε έμμεση , ούτε άμεση αμμεση εννοω να εχω παει εγω ο ιδιος,εμμεση καποιος φιλος.οχι απο ιντερνετ ουτε απο φημες.

p@nos
24/01/2009, 18:54
ρε αει καθηστε να διαβασετε λιγο

αφηνω τα βιβλια και ολους μεσα σας βλεπω...

:bigcry: :bigcry: :bigcry:

mikros boudas
24/01/2009, 18:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από YZF rider
πες τα φιλε μου!!!ελεος δηλαδη...και στην αρχη ψαρωσα και περιμενα να δω ροη αποψεων και λογου...αλλα τελικα μαπα το καρπουζι....



....οτι δεν φτανει η αλεπου....:lol: :lol: τωρα τι εννοεις εσυ το το "μαπα το καρπουζι" δεν καταλαβαινω...εκτος αν περιμενες να σου γραψω κανενα συγγραμα στο moto.gr...ροη σκεψεων και λογου απο κοντα οποιος θελει,οχι απο εδω...δεν υπαρχει λογος αλλωστε!να κανονιστει ενας καφες με οσους συμμετεχουν στην συζητηση....

mikros boudas
24/01/2009, 18:55
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
Τώρα το διάβασα αυτό το Post :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Σου μοιάζω για φοβισμένο έλληνα φοιτητή??? Ρε φίλε την παλεύεις που θα μας πεις και φοβισμένους επειδή σπουδάζουμε στο καλύτερο ίδρυμα της χώρας... Μήπως είσαι λίγο κομπλεξικούλης επειδή ακόμα στη ζωή σου δεν έχει πετύχει τίποτα?
Τώρα είδα οτι είσαι και 19 , μίλαγα όμορφα γιατί λέω δεν σε ξέρω και θα είναι το παιδί 30 χρόνων με πολλές παραστάσεις από το εξωτερικό. Από ότι φαίνεται η μόνη παράσταση που έχεις είναι το ταμείο του υψηλόβαθμου :lol: ιδιωτικού κολλεγίου σου








α , σε ευχαριστώ που δεν έχεις πρόβλημα μαζί μας φίλε, απορώ πως καταδέχεσαι και μας μιλας...:rotflmao: καλα ναι ο,τι να ναι...δεν περιμενα κατι καλυτερο ειλικρινα...

p@nos
24/01/2009, 18:56
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
καλα ναι ο,τι να ναι...δεν περιμενα κατι καλυτερο ειλικρινα...


οκ
:wave2:

mikros boudas
24/01/2009, 18:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
οκ
:wave2: κλασσικη αντιδραση ελληνα,ο,τι δεν συμπαθει το αντιπαθει...τιποτα ενδιαμεσο...απο παλια φασιστικη νοοτροπια...

p@nos
24/01/2009, 19:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
κλασσικη αντιδραση ελληνα,ο,τι δεν συμπαθει το αντιπαθει...τιποτα ενδιαμεσο...απο παλια φασιστικη νοοτροπια...


οσους λενε μαλακιες δε μπορουμε...

και ειμαιστε και φασιστες κιολας
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

και εσυ εισαι ψευτης:winka:
αυτο το 1966 στο προφιλ σου σβησε το...

ασε μας να παιζουμε εμεις οι φασιστες με τα ολοκληρωματα μας και τα διανυσματα μας, και εσυ τραβα να βρεις τιποτα βλακες να τους το παιξεις ιστορια με την ''εμπειρια'' σου

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



καλα περιμενες οτι θα εγραφες τις παπαντζες που εγραψες και δε θα ετρωγες κραξιμο?
:hypnotize

red_monster
24/01/2009, 19:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
κλασσικη αντιδραση ελληνα,ο,τι δεν συμπαθει το αντιπαθει...τιποτα ενδιαμεσο...απο παλια φασιστικη νοοτροπια...


εσύ δεν είσαι ελληναράς?

ρε , μήπως είσαι ελλ και μας το κρύβεις??? :wave2:



Η τραγόμορφη αδελφότητα των ελλοχίμ σε χαιρετά

YZF rider
24/01/2009, 19:02
.........................
...................................

mikros boudas
24/01/2009, 19:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
οσους λενε μαλακιες δε μπορουμε...

και ειμαιστε και φασιστες κιολας
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

και εσυ εισαι ψευτης:winka:
αυτο το 1966 στο προφιλ σου σβησε το...

ασε μας να παιζουμε εμεις οι φασιστες με τα ολοκληρωματα μας και τα διανυσματα μας, και εσυ τραβα να βρεις τιποτα βλακες να τους το παιξεις ιστορια με την ''εμπειρια'' σου

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



καλα περιμενες οτι θα εγραφες τις παπαντζες που εγραψες και δε θα ετρωγες κραξιμο?
:hypnotize προσωπικα ξερω πως δεν εχω τιποτα να αποδειξω σε κανενα!μιλησα απο προσωπικες εμπειριες οπως προειπα σχετικα με χωρες και πανεπιστημια που ξερω!τωρα αν εσυ τις θεωρεις παπαντζες δικο σου θεμα,αν εσυ στα 19 σου δεν εχεις κανει τιποτα δεν φταιω εγω!λυσε τωρα καμια εξισωση και σωσε τον κοσμο με κανενα ολοκληρωμα

mikros boudas
24/01/2009, 19:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από YZF rider
να κανονιστει ενας καφες με οσους συμμετεχουν στην συζητηση....


συμφωνω φιλε μου...Αλλα αν παμε για καφε 16-17 ατομα παλι τιποτα δεν θα βγει ....να σε σιγουρος..πετα καμια προταση αν ειναι στις συναντησεις βολτες...:wave2: :wave2: [/B][/QUOTE] αυτο θα ηταν το καλυτερο γιατι μεσω ιντερνετ ο καθενας μπορει να προσβαλλει και να δημιουργει ο,τι γνωμη ο ιδιος θελει σχετικα με το τι ειναι ο απεναντι του...γιατι υπαρχει μεγαλη καχυποψια

mikros boudas
24/01/2009, 19:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
εσύ δεν είσαι ελληναράς?

ρε , μήπως είσαι ελλ και μας το κρύβεις??? :wave2:



Η τραγόμορφη αδελφότητα των ελλοχίμ σε χαιρετά διαβασες τιποτα απ'οσα ειπα στις προηγουμενες σελιδες?ανεφερα 2 φορες τουλαχιστον πως τα γεγονοτα ειναι αμειλικτα για το πανεπιστημιο και πως ασχετο απο το τι κανουν εξω,πρεπει να φτιαξουμε το ελληνικο πανεπιστημιο.αλλα μαλλον βλεπεις ο,τι θες μονο να δεις

p@nos
24/01/2009, 19:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
προσωπικα ξερω πως δεν εχω τιποτα να αποδειξω σε κανενα!μιλησα απο προσωπικες εμπειριες οπως προειπα σχετικα με χωρες και πανεπιστημια που ξερω!τωρα αν εσυ τις θεωρεις παπαντζες δικο σου θεμα,αν εσυ στα 19 σου δεν εχεις κανει τιποτα δεν φταιω εγω!λυσε τωρα καμια εξισωση και σωσε τον κοσμο με κανενα ολοκληρωμα

ειπα πουθενα οτι εχω καταφερει τιποτα?
το μονο που εχω κανει, ειναι οτι εκει που εσυ ησουν αχρηστος, εγω ημουν αριστος:winka:

ολος ο κοσμος βασιζεται σε κατι ολοκληρωματα, οτιδηποτε εχεις γυρω σου επισης σε αυτα...

και χαμπαρι σε πηρε καποιος που ασχολειτε με τετοιες ανοησιες...

mikros boudas
24/01/2009, 19:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ειπα πουθενα οτι εχω καταφερει τιποτα?
το μονο που εχω κανει, ειναι οτι εκει που εσυ ησουν αχρηστος, εγω ημουν αριστος:winka:

ολος ο κοσμος βασιζεται σε κατι ολοκληρωματα, οτιδηποτε εχεις γυρω σου επισης σε αυτα...

και χαμπαρι σε πηρε καποιος που ασχολειτε με τετοιες ανοησιες... αμφισβητες τι εχω καταφερει εγω,οποτε κι εγω κανω το ιδιο...το ιδιο δικαιωμα εχουμε νομιζω...δε πηρες τιποτα χαμπραρι!ουτε γνωριζεις σε τι ημουνα αχρηστος και τι οχι...δεν ξερεις πως ο κλαδος που σπουδαζω δεν εχει μελλον στην ελλαδα οποτε ηταν ανουσιο να δωσω εξετασεις...αν και εδωσα και περασα εκει που ηθελα,δεν πηγα να γραφτω γιατι δεν αξιζε τον κοπο.μπορει οπως λες ολα να βαζισονται σε μαθηματικα και να εξηγουνται ολα με μαθηματικα(δε διαφωνω) αλλα γιατι εξηγουνται ολα με μαθηματικα?

p@nos
24/01/2009, 19:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
αμφισβητες τι εχω καταφερει εγω,οποτε κι εγω κανω το ιδιο...το ιδιο δικαιωμα εχουμε νομιζω...δε πηρες τιποτα χαμπραρι!ουτε γνωριζεις σε τι ημουνα αχρηστος και τι οχι...δεν ξερεις πως ο κλαδος που σπουδαζω δεν εχει μελλον στην ελλαδα οποτε ηταν ανουσιο να δωσω εξετασεις...αν και εδωσα και περασα εκει που ηθελα,δεν πηγα να γραφτω γιατι δεν αξιζε τον κοπο.μπορει οπως λες ολα να βαζισονται σε μαθηματικα και να εξηγουνται ολα με μαθηματικα(δε διαφωνω) αλλα γιατι εξηγουνται ολα με μαθηματικα?

εξηγουντε ολα με μαθηματικα, γιατι ειναι φοβερο μοντελο και εργαλειο, ομως τα μαηθματικα δεν ειναι ο μοναδικος τροπος για να περιγραψεις κατι...


οταν αποφασισεις να γραφεις με ειλικρινια τα ξαναλεμε...

mikros boudas
24/01/2009, 19:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
εξηγουντε ολα με μαθηματικα, γιατι ειναι φοβερο μοντελο και εργαλειο, ομως τα μαηθματικα δεν ειναι ο μοναδικος τροπος για να περιγραψεις κατι...


οταν αποφασισεις να γραφεις με ειλικρινια τα ξαναλεμε... μιλαω με απολυτη ειλικρινεια...απο την αρχη...μην εισαι καχυποπτος...στην ερωτηση δεν απαντησες ομως,μιας και ασχολεισαι και εισαι και αριστος θα ξερεις φανταζομαι...συμφωνω πως ολα εξηγουνται με μαθηματικα,ακομα και η συμπεριφορα εχει μαθηματικα μοντελα...αλλα γιατι?ξερεις?και δεν μιλαω για περιγραφη οπως λες εσυ αλλα για εξηγηση.αιτιο-αιτιατο...δραση-αντιδραση κλπ κλπ

p@nos
24/01/2009, 19:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
μιλαω με απολυτη ειλικρινεια...απο την αρχη...μην εισαι καχυποπτος...στην ερωτηση δεν απαντησες ομως,μιας και ασχολεισαι και εισαι και αριστος θα ξερεις φανταζομαι...συμφωνω πως ολα εξηγουνται με μαθηματικα,ακομα και η συμπεριφορα εχει μαθηματικα μοντελα...αλλα γιατι?ξερεις?και δεν μιλαω για περιγραφη οπως λες εσυ αλλα για εξηγηση.αιτιο-αιτιατο...δραση-αντιδραση κλπ κλπ


φιλοσοφικη συζητηση περιμενεις να ανοιξω?

οχι δε ξερω γιατι εξηγουντε ολα με μαθηματικα, και στα @@ μου κιολας
εμενα με απασχολει το οτι μου λυνουν τα χερια...

mikros boudas
24/01/2009, 19:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
φιλοσοφικη συζητηση περιμενεις να ανοιξω?

οχι δε ξερω γιατι εξηγουντε ολα με μαθηματικα, και στα @@ μου κιολας
εμενα με απασχολει το οτι μου λυνουν τα χερια... μαλιστα...δεν απαντησες δλδ ουτε τωρα.δεν μιλαω για φιλοσοφικη συζητηση αλλα κατι αμμεσα σχετικο με αυτο που λες πως εισαι αριστος και απ'ο,τι καταλαβα σπουδαζεις κιολας...αλλα δε το ξερεις,γιατι απλα παπαγαλιζεις με ετοιμους τυπους...απλα διεκπεραιωνεις...δεν εξελισσεις...αν θες να ξερεις,στο harvard(φιλος εχει παει εκει) οταν κανουνε φυσικη τους την κανουν με ποιηματα...εισαγωγες στην φυσικη με ποιηματα...ξερεις γιατι?γιατι ειναι συνειδητοποιημενοι φοιτητες και δεν αποκοπτουν την επιστημη τους απο τις αλλες επιστημες(οπως γινεται στην ελλαδα φυσικα και στην ελληνικη νοοτροπια)...και δεν τους ενδιαφερει να παπαγαλισουν τυπους και απλα να τους εφαρμοσουν...το καλυτερο ρομποτ δλδ...αλλα να πανε την φυσικη παραπερα...τεσπα,τι σου λεω και εσενα ρε μαν...εσυ εισαι πολυ γαματος για να μου μιλας...ετσι δεν ειναι?

red_monster
24/01/2009, 19:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
διαβασες τιποτα απ'οσα ειπα στις προηγουμενες σελιδες?ανεφερα 2 φορες τουλαχιστον πως τα γεγονοτα ειναι αμειλικτα για το πανεπιστημιο και πως ασχετο απο το τι κανουν εξω,πρεπει να φτιαξουμε το ελληνικο πανεπιστημιο.αλλα μαλλον βλεπεις ο,τι θες μονο να δεις

Κάτσε ρε φίλε γιατί θα μας τρελανείς... Εδώ λες βλακείες για την ηλικία σου για να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα και περιμένεις να σε πάρουμε στα σοβαρά ??
Στα 18 τελείωσες το σχολείο και στα 19 γύρισες όλα τα πανεπιστήμια του κόσμου?
και πήρες και εμπειρία άμεση και έμμεση??
ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕΣ????
Από το μεξικό ρε αθεόφοβε , είπαμε νε λέμε ψέμματα αλλα εσύ το γ@μησες

:rotflmao:






















Πρέπει να είσαι πολύ απασχολημένος με τις σπουδές σου... Όλη τη μέρα διεπιστημονικά σεμινάρια σε μεξικό , αργεντινή κλπ κλπ κλπ...
Μεταξύ μας κανά :a021: ρίχνεις? βοηθάει το μυαλό να ξελαμπικαρει...

p@nos
24/01/2009, 19:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
μαλιστα...δεν απαντησες δλδ ουτε τωρα.δεν μιλαω για φιλοσοφικη συζητηση αλλα κατι αμμεσα σχετικο με αυτο που λες πως εισαι αριστος και απ'ο,τι καταλαβα σπουδαζεις κιολας...αλλα δε το ξερεις,γιατι απλα παπαγαλιζεις με ετοιμους τυπους...απλα διεκπεραιωνεις...δεν εξελισσεις...


ti lew re mlk?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εχεις ιδεα τι εινια τα μαθηματικα και πως δουλευουν?

ακου εκει παπαγαλιζεις τυπους...

το ανεκδοτο του αιωνα

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol:

mikros boudas
24/01/2009, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
Κάτσε ρε φίλε γιατί θα μας τρελανείς... Εδώ λες βλακείες για την ηλικία σου για να δικαιολογήσεις τα αδικαιολόγητα και περιμένεις να σε πάρουμε στα σοβαρά ??
Στα 18 τελείωσες το σχολείο και στα 19 γύρισες όλα τα πανεπιστήμια του κόσμου?
και πήρες και εμπειρία άμεση και έμμεση??
ΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΕΣ????
Από το μεξικό ρε αθεόφοβε , είπαμε νε λέμε ψέμματα αλλα εσύ το γ@μησες

:rotflmao:




Πρέπει να είσαι πολύ απασχολημένος με τις σπουδές σου... Όλη τη μέρα διεπιστημονικά σεμινάρια σε μεξικό , αργεντινή κλπ κλπ κλπ...
Μεταξύ μας κανά :a021: ρίχνεις? βοηθάει το μυαλό να ξελαμπικαρει... το λυκειο το τελειωσα 16 χρονων...καθηγητης,πολυ φιλος μου καθ'οτι ειναι και νεαρος,ηταν 9 μηνες με τους ζαπατιστας ετσι ωστε να κανει πολιτικη αναλυση της επιρροης του κινηταμος για τους ακτιβιστες σε παγκοσμιο επιπεδο...οσο για το αλλο που λες,4-5 φορες την εβδομαδα(με την κανονικη κοπελα ετσι,οχι τις απο εδω και απο εκει!)για την ηλικια τι βλακειες ειπα ρε παιδια?και η ηλικια εινα κανονικη στο προφιλ,22/2/89,απο οταν γραφτηκα...

mikros boudas
24/01/2009, 19:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ti lew re mlk?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

εχεις ιδεα τι εινια τα μαθηματικα και πως δουλευουν?

ακου εκει παπαγαλιζεις τυπους...

το ανεκδοτο του αιωνα

:lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol: μαλλον φιλε εσυ δεν εχεις ιδεα πως δουλευουν τα μαθηματικα,χωρις να θελω να προβαλλω εναν αριστουχο,τα μαθηματικα ουσιαστικα ειναι εφαρμογη μοντελων....που εχουν φτιαχτει να εξυπηρετουν προβληματα...εκτος αν εχεις δικα σου μοντελα...

p@nos
24/01/2009, 19:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
το λυκειο το τελειωσα 16 χρονων...καθηγητης,πολυ φιλος μου καθ'οτι ειναι και νεαρος,ηταν 9 μηνες με τους ζαπατιστας ετσι ωστε να κανει πολιτικη αναλυση της επιρροης του κινηταμος για τους ακτιβιστες σε παγκοσμιο επιπεδο...οσο για το αλλο που λες,4-5 φορες την εβδομαδα(με την κανονικη κοπελα ετσι,οχι τις απο εδω και απο εκει!)για την ηλικια τι βλακειες ειπα ρε παιδια?και η ηλικια εινα κανονικη στο προφιλ,22/2/89,απο οταν γραφτηκα...


ατςςςςςς

και ιδιοφυια και fucker of the neighborhood

10-10 tις γκομενες ο μικρος βουδας:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
θα παρουμε και τσιγκινα βρακια να φοραμε μπας και γλιτωσουμε απο σενα ρε
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

p@nos
24/01/2009, 19:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
μαλλον φιλε εσυ δεν εχεις ιδεα πως δουλευουν τα μαθηματικα,χωρις να θελω να προβαλλω εναν αριστουχο,τα μαθηματικα ουσιαστικα ειναι εφαρμογη μοντελων....που εχουν φτιαχτει να εξυπηρετουν προβληματα...εκτος αν εχεις δικα σου μοντελα...


Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
εξηγουντε ολα με μαθηματικα, γιατι ειναι φοβερο μοντελο και εργαλειο, ομως τα μαηθματικα δεν ειναι ο μοναδικος τροπος για να περιγραψεις κατι...


χμμμμ...

μαλλον δε ξερεις να διαβαζεις...

εργαψες οτι εγραψα προ ολιγου...
τι να πω

αλλα και παλι, μηχανικος σπουδαζω, οχι μαθηματικος...

ησουν με καμια απο τις περιστασιακες οταν απαντησες και δεν ειδες τι εγραψα μηπως?
:bigcry: :bigcry: :bigcry:

mikros boudas
24/01/2009, 19:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ατςςςςςς

και ιδιοφυια και fucker of the neighborhood

10-10 tις γκομενες ο μικρος βουδας:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
θα παρουμε και τσιγκινα βρακια να φοραμε μπας και γλιτωσουμε απο σενα ρε
:bigcry: :bigcry: :bigcry: στειλε μια διευθυνση να σου στειλω και το βιβλιο αν θες....να σου στειλω και καμμια φωτο μου με την κοπελια αν αμφιβαλεις...αλλα ξεφυγαμε απο το θεμα,το πηγαμε προσωπικα...δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε παιδια...τελοσπαντων,αποχωρω γιατι δεν θελω να χαλιομαστε ετσι μεταξυ μας...μπαλα θα παιζαμε μαζι.....

p@nos
24/01/2009, 19:29
ρε παιδια καποιος μοντ να κλειδωσει το θεμα, δε μπορω να σταματησω να γραφω...
:bigcry: :bigcry: :bigcry:


ακου εκει να μου στειλεις φωτογραφια με τη γκομενα:cry:

mikros boudas
24/01/2009, 19:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
χμμμμ...

μαλλον δε ξερεις να διαβαζεις...

εργαψες οτι εγραψα προ ολιγου...
τι να πω

αλλα και παλι, μηχανικος σπουδαζω, οχι μαθηματικος...

ησουν με καμια απο τις περιστασιακες οταν απαντησες και δεν ειδες τι εγραψα μηπως?
:bigcry: :bigcry: :bigcry: δεν διαφωνησα με το γεγονος ο,τι τα μαθηματικα εξηγουν τα παντα...ρωτησα ομως γιατι εξηγουν τα παντα...δεν διαφωνω σχετικα με την χρησιμοτητα των μαθηματικων,διαφωνω με την φιλοσοφια που τα διδασκουν εδω...

mikros boudas
24/01/2009, 19:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από p@nos
ρε παιδια καποιος μοντ να κλειδωσει το θεμα, δε μπορω να σταματησω να γραφω...
:bigcry: :bigcry: :bigcry:


ακου εκει να μου στειλεις φωτογραφια με τη γκομενα:cry: αφου αμφιβαλλεις ρε μποη!

red_monster
24/01/2009, 19:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
στειλε μια διευθυνση να σου στειλω και το βιβλιο αν θες....να σου στειλω και καμμια φωτο μου με την κοπελια αν αμφιβαλεις...αλλα ξεφυγαμε απο το θεμα,το πηγαμε προσωπικα...δεν εχουμε τιποτα να χωρισουμε παιδια...τελοσπαντων,αποχωρω γιατι δεν θελω να χαλιομαστε ετσι μεταξυ μας...μπαλα θα παιζαμε μαζι.....

με αυτά που έχεις γράψει , είσαι ικανός να στείλεις φότο της angelinas jolie με λεζάντα κάτω δεξία www.hotgirls.com και να αρχίσεις της θεωρίες οτι την έβγαλε για πάρτυ σου...αν δεν την έβγαλε όντως :sun:

mikros boudas
24/01/2009, 19:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
με αυτά που έχεις γράψει , είσαι ικανός να στείλεις φότο της angelinas jolie με λεζάντα κάτω δεξία www.hotgirls.com και να αρχίσεις της θεωρίες οτι την έβγαλε για πάρτυ σου...αν δεν την έβγαλε όντως :sun: ειπαμε,μιλαω ειλικρινα...θα ημανε κι εγω στην φωτο..τεσπα,αλλου παει το θεμα....γεια σας και χαρας σας παιδια!

YZF rider
24/01/2009, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
μαλλον φιλε εσυ δεν εχεις ιδεα πως δουλευουν τα μαθηματικα,χωρις να θελω να προβαλλω εναν αριστουχο,τα μαθηματικα ουσιαστικα ειναι εφαρμογη μοντελων....που εχουν φτιαχτει να εξυπηρετουν προβληματα...εκτος αν εχεις δικα σου μοντελα...



τα μαθηματικα δεν φτιακτηκαν...ειναι γλωσσα...ειναι η γλωσσα της φυσικης και καθε επιστημης που σχετιζεται με αυτην.Ειναι η λογικη αποτυπωμενη σε χαρτι.Με την καμια δεν μπορεις να εκφερεις γνωμη για αυτα...δεν ειναι αυτα που καναμε στο λυκειο!Ουτε αυτα που κανεις στη σχολη σου..(τι νομιζες τυχαια το μαθηματικο ειναι απο τα πιο δυσκολα αει???)Ασ τα αφησουμε να τα σχολειαζουν ανθρωποι που πραγματικα ξερουν και μιλανε...χρωσταμε πολλα σε αυτη την δημιουργια του ανθρωπου που τον βοηθησε να παει τοσο μπροστα..:wave2:

YZF rider
24/01/2009, 19:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από YZF rider
τα μαθηματικα δεν φτιακτηκαν...ειναι γλωσσα...ειναι η γλωσσα της φυσικης και καθε επιστημης που σχετιζεται με αυτην.Ειναι η λογικη αποτυπωμενη σε χαρτι.Με την καμια δεν μπορεις να εκφερεις γνωμη για αυτα...δεν ειναι αυτα που καναμε στο λυκειο!Ουτε αυτα που κανεις στη σχολη σου..(τι νομιζες τυχαια το μαθηματικο ειναι απο τα πιο δυσκολα αει???)Ασ τα αφησουμε να τα σχολειαζουν ανθρωποι που πραγματικα ξερουν και μιλανε...χρωσταμε πολλα σε αυτη την δημιουργια του ανθρωπου που τον βοηθησε να παει τοσο μπροστα..:wave2:

mikros boudas
24/01/2009, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από YZF rider
τα μαθηματικα δεν φτιακτηκαν...ειναι γλωσσα...ειναι η γλωσσα της φησυκης και καθε επιστημης που σχετιζεται με αυτην.Ειναι η λογικη αποτυπωμενη σε χαρτι.Με την καμια δεν μπορεις να εκφερεις γνωμη για αυτα...δεν ειναι αυτα που καναμε στο λυκειο!Ουτε αυτα που κανεις στη σχολη σου..(τι νομιζες τυχαια το μαθηματικο ειναι απο τα πιο δυσκολα αει???)Ασ τα αφησουμε να τα σχολειαζουν ανθρωποι που πραγματικα ξερουν και μιλανε...χρωσταμε πολλα σε αυτη την δημιουργια του ανθρωπου που τον βοηθησε να παει τοσο μπροστα..:wave2: αυτο ακριβως θελω κι εγω να πω αλλα ο φιλος μονο να κοροιδευει ξερει,ειναι μοντελα που λειτουργουν με λογικη για να εξηγησουν και να λυσουν πραγματικα προβληματα...ειπαμε,συναντηση μονο...

YZF rider
24/01/2009, 19:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από YZF rider
τα μαθηματικα δεν φτιακτηκαν...ειναι γλωσσα...ειναι η γλωσσα της φυσικης και καθε επιστημης που σχετιζεται με αυτην.Ειναι η λογικη αποτυπωμενη σε χαρτι.Με την καμια δεν μπορεις να εκφερεις γνωμη για αυτα...δεν ειναι αυτα που καναμε στο λυκειο!Ουτε αυτα που κανεις στη σχολη σου..(τι νομιζες τυχαια το μαθηματικο ειναι απο τα πιο δυσκολα αει???)Ασ τα αφησουμε να τα σχολειαζουν ανθρωποι που πραγματικα ξερουν για αυτα...χρωσταμε πολλα σε αυτη την δημιουργια του ανθρωπου που τον βοηθησε να παει τοσο μπροστα..:wave2:

p@nos
24/01/2009, 19:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
αυτο ακριβως θελω κι εγω να πω αλλα ο φιλος μονο να κοροιδευει ξερει,ειναι μοντελα που φιαχτηκαν με λογικη για να εξηγησουν και να λυσουν πραγματικα προβληματα...ειπαμε,συναντηση μονο...


:a018: :a018: :a018: :a018:


πες μου που το εγραψα αυτο!!!

οσο για την κοροιδια, εσυ κοροιδευεις εδω και πολλα ποστ!!!

ρπμ εχεις μπερδεψει τα ελληνικα με τα μεξικανικα?

mikros boudas
24/01/2009, 19:39
και επειδη δε θελω να συμμετεχω αλλο σε συζητηση που παει επι προσωπικου,διακοπη συνδρομης...καλη τυχη παιδια:beer:

YZF rider
24/01/2009, 19:39
Ζητω συγγνωμη απο τους mod που ποσταρα τα ιδια τα μυνηματα...μπορουν να σβηστουν λαθος δικο μου εγινε.....:a13: :a13:

red_monster
24/01/2009, 19:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από mikros boudas
και επειδη δε θελω να συμμετεχω αλλο σε συζητηση που παει επι προσωπικου,διακοπη συνδρομης...καλη τυχη παιδια:beer:


κάτσε , μην φεύγεις ...
στην αργεντινή εχει ωραίες γκόμενες???

YZF rider
24/01/2009, 19:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
κάτσε , μην φεύγεις ...
στην αργεντινή εχει ωραίες γκόμενες???



:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :bawl: οχι ρε συ..:bawl: :bawl:

Aggelos_SV
24/01/2009, 21:00
...του κωλλεγίου έγινε πάλι...:rotflmao: :rotflmao:


...no comment για το υπόλοιπο thread...:rolleyes:

project.breeze
25/01/2009, 01:32
Το πώς καταφέρατε να μετατρέψετε μία σοβαρή κουβέντα για τα κολλέγια στην Ελλάδα σε μία κουβέντα για την ερωτική ζωή του παιδιού δεν μπόρεσα να το καταλάβω ακόμα:confused:

vagtav
25/01/2009, 01:50
Κουβέντα του κώλου.
:a31:

p@nos
25/01/2009, 02:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από project.breeze
Το πώς καταφέρατε να μετατρέψετε μία σοβαρή κουβέντα για τα κολλέγια στην Ελλάδα σε μία κουβέντα για την ερωτική ζωή του παιδιού δεν μπόρεσα να το καταλάβω ακόμα:confused:


εμεις?

μονος του αρχιζε και τα εγραφε...
:look:

vagtav
25/01/2009, 02:24
και απαντούσε μόνος του ε?

vasdekiss
25/01/2009, 05:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από red_monster
Τώρα το διάβασα αυτό το Post :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
Σου μοιάζω για φοβισμένο έλληνα φοιτητή??? Ρε φίλε την παλεύεις που θα μας πεις και φοβισμένους επειδή σπουδάζουμε στο καλύτερο ίδρυμα της χώρας... Μήπως είσαι λίγο κομπλεξικούλης επειδή ακόμα στη ζωή σου δεν έχει πετύχει τίποτα?
Τώρα είδα οτι είσαι και 19 , μίλαγα όμορφα γιατί λέω δεν σε ξέρω και θα είναι το παιδί 30 χρόνων με πολλές παραστάσεις από το εξωτερικό. Από ότι φαίνεται η μόνη παράσταση που έχεις είναι το ταμείο του υψηλόβαθμου :lol: ιδιωτικού κολλεγίου σου

α , σε ευχαριστώ που δεν έχεις πρόβλημα μαζί μας φίλε, απορώ πως καταδέχεσαι και μας μιλας...:rotflmao:


Έλεος με τις μεγαλοστομίες................ Μπράβο μεγάλε..... είσαι ο καλύτερος...... πέρασες τις πανελλήνιες και είσαι στο καλύτερο ίδρυμα της χώρας............

Γιατί γίνονται έτσι οι άνθρωποι δεν μπορώ να καταλάβω.....: ανώτερος εσύ, κομπλεξικός ο άλλος και ταυτόχρονα άχρηστος........... Γιατί ρε φίλε; Έτσι είναι οι άνθρωποι που είναι μορφωμένοι; :rolleyes:

Ελπίζω να το λες, απλά για να το πεις....... Καλημέρα.........

red_monster
25/01/2009, 11:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από vasdekiss
Έλεος με τις μεγαλοστομίες................ Μπράβο μεγάλε..... είσαι ο καλύτερος...... πέρασες τις πανελλήνιες και είσαι στο καλύτερο ίδρυμα της χώρας............

Γιατί γίνονται έτσι οι άνθρωποι δεν μπορώ να καταλάβω.....: ανώτερος εσύ, κομπλεξικός ο άλλος και ταυτόχρονα άχρηστος........... Γιατί ρε φίλε; Έτσι είναι οι άνθρωποι που είναι μορφωμένοι; :rolleyes:

Ελπίζω να το λες, απλά για να το πεις....... Καλημέρα.........


Διάβασε τη ροή της συζήτησης και θα καταλάβεις γιατί απάντησα έτσι.

Από την άλλη, ότι είπα το πιστεύω...