PDA

View Full Version : GSX-R 1000 K9



RaGe_Raptor
31/01/2009, 09:23
Βγήκε τιμή για το Κ9
13.100 ευρώ παραεισαγωγής...!!!
Κοιτάξτε εδώ (http://www.imported-bikes.com/bike_details.jsp?bikeId=565)

NikosKK
31/01/2009, 09:26
μη με διαολίζεις ρε άνθρωπε μεσημεριάτικα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

RaGe_Raptor
31/01/2009, 09:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από NikosKK
μη με διαολίζεις ρε άνθρωπε μεσημεριάτικα :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :sun:

GSXR K6
31/01/2009, 10:31
Φτουουουουου.......!!!!!:sick:
Και οτι ειχα αποφασησει οτι το Hayabusa '08 ειναι εργαλειο που μου ταιριαζει!!!!!:hypnotize

k7600
31/01/2009, 14:48
αντε ρε γαμωτο να την δουμε και απο κοντα ...

edmarios
09/03/2009, 06:35
Μολις τωρα πηρα τηλ και δεν κανει ανταλλαγες... Και θα ξανα φερει τελος Μαρτιου Κ9... Δεν κανει ανταλλαγες να το επαιρνα τωρα... γαμωτο!!!!!! Τι μαλακιες ειναι αυτες???:bigcry: Στο Κ9 μου λεει δεν κανω ανταλλαγες.... Για ποιον λογο μπορει να γινεται αυτο???

DimST
09/03/2009, 06:43
Γιατί ξέρει οτι θα το πουλήσει χωρίς ανταλλαγή... ;)

edmarios
09/03/2009, 07:16
Και εμεις που εχουμε τα Κ7 και θελουμε να παρουμε τα Κ9 αμεσα τι να τα κανουμε τα Κ7 να τα βαλουμε στον Κ@#ο μας????:lol: :lol:

DimST
09/03/2009, 07:26
Αναγκαστικά υπομονή μέχρι να φέρουν και άλλοι... και καλό θα ήταν να ξεκινήσεις να το βάζεις αγγελίες, δυστυχώς πέραν της κρίσης στις τράπεζες υπάρχουν πολλά κ7-8 στην αγορά, οπότε απο το να σου δώσει μια τιμή για ανταλλαγή που θα είναι σκότωμα (και θα συζητούσαμε γι’αυτό τώρα.... :lol: ) προτίμησε να σου πεί όχι ανταλλαγές.

Αν η τιμή του σφακιανάκη δεν επιβαρυνθεί τόσο σε σχέση με τον ανταγωνισμό, βλέπω να πουλάνε μόνο τα σουζούκι... οπότε... αγγελία και υπομονή ;)

belibas
12/03/2009, 04:53
πήρα τηλ το συγκεκριμένο μαγαζί και εμένα μου είπε ότι θα έχει κ9 σε ένα μήνα και αφού δώσω 1000 ευρώ προκαταβολή για την παραγγελία.
ειναι όμως αξιόπιστος η θα τον κυνηγώ?

madox
12/03/2009, 10:12
Παιδια τι παθατε με το κ9.Δειχνει απλα μια βελτιωση του προηγουμενου χωρις τιποτα το επαναστατικο εκτος απο το πιρουνι.Στο κοστος βαλτε ενα χιλιαρικο ακομα για την αλλαγη των αθλιων τελικων του.Προσωπικα θα πηγαινα για ενα κ7-8 που πωλειται πλεον σε τιμη σκανδαλο ή ενα νεο αρ-1.

Με λιγα-πολλα παραπανω (ρισκαροντας η αληθεια) αγοραζετε τα νεα χιλιαρια απο aprillia-bmw μερια.

vasilisgessy
12/03/2009, 10:22
1000 Fores k8 re.parte to xabari.

vasilisgessy
12/03/2009, 10:24
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από vasilisgessy
[B]1000 Fores k8 re.parte to xabari. den boro na valo foto apo to terataki mou na to deite.eine poli megali i eikona

nikjoker
15/03/2009, 15:59
κανεις κατοχος κ7-8 να μην δωσει ανταλλαγη και παρει κ9
θα του παρουν το μηχανακι κοψοχρονια
δεν ειναι η τρομερη αλλαγη
κουλ
κ7-8 ειναι φοβερα εργαλεια που δυσκολα θα βρουνε τον μαστορα τους
οποιος δεν εχει μηχανακι και μπορει να παρει καινουργιο κ 7-8 να το
αρπαξει με κλειστους τους οφθαλμους
περιμενετε για σουζουκι 2010-11

Chris 71
19/03/2009, 04:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από belibas
πήρα τηλ το συγκεκριμένο μαγαζί και εμένα μου είπε ότι θα έχει κ9 σε ένα μήνα και αφού δώσω 1000 ευρώ προκαταβολή για την παραγγελία.
ειναι όμως αξιόπιστος η θα τον κυνηγώ?

A3iopistia 8a vreis mono ston sfakianakh file. :beer:

k7600
19/03/2009, 14:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Chris 71
A3iopistia 8a vreis mono ston sfakianakh file. :beer:

ε οχι και ετσι ρε παλικαρε , δεν ειναι ετσι τα πραγμτα .
Εγω εχω αλλαξει 3 μηχανακια ( παω για το τεταρτο σε λίγο καιρο αν ολα πανε καλα ) και ολα ηταν παραεισαγωγης . Σε πληροφορω δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα και με τα δυο μαγαζια που συνεργαστικα και απ αυτους θα ξαναφωνισω . Την μεγαλυτερη αδιαφορια την εχω συναντισει στις αντιπροσωπειες , ασε δε που περυσι περιμενα το κ8 το λευκο απλα να το δω μπας και το περνα και με πηγαιναν απο εβδομαδα σε εβδομαδα .

DrIoannis
19/03/2009, 14:18
Γενικά πάντως δεν έγιναν ριζικές αλλαγές σε σχέση πχ με R1,1198(κατά MCN).Οι αλλαγές ήταν σημαντικές αλλά όχι στον ίδιο βαθμό του ανταγωνισμού.

http://www.youtube.com/watch?v=emUSvMGH9s8
Σε αυτά τα άλογα αν δεν μπει traction και μάλιστα ρυθμιζόμενο δεν...

c_r_s_o
19/03/2009, 14:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikjoker
κανεις κατοχος κ7-8 να μην δωσει ανταλλαγη και παρει κ9
θα του παρουν το μηχανακι κοψοχρονια
δεν ειναι η τρομερη αλλαγη
κουλ
κ7-8 ειναι φοβερα εργαλεια που δυσκολα θα βρουνε τον μαστορα τους
οποιος δεν εχει μηχανακι και μπορει να παρει καινουργιο κ 7-8 να το
αρπαξει με κλειστους τους οφθαλμους
περιμενετε για σουζουκι 2010-11

exis ipopsi su ti mpori na vgali i suzuki gia 2010-2011 pu na aksizi kapios na perimeni?

Chris 71
20/03/2009, 05:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
ε οχι και ετσι ρε παλικαρε , δεν ειναι ετσι τα πραγμτα .
Εγω εχω αλλαξει 3 μηχανακια ( παω για το τεταρτο σε λίγο καιρο αν ολα πανε καλα ) και ολα ηταν παραεισαγωγης . Σε πληροφορω δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα και με τα δυο μαγαζια που συνεργαστικα και απ αυτους θα ξαναφωνισω . Την μεγαλυτερη αδιαφορια την εχω συναντισει στις αντιπροσωπειες , ασε δε που περυσι περιμενα το κ8 το λευκο απλα να το δω μπας και το περνα και με πηγαιναν απο εβδομαδα σε εβδομαδα .





Σεβαστό φίλε μ.. Αλλά όπως ξέρεις πολλά γίνονται .. όλα καλά να σ πηγαίνουν πάντα αλλά μην αγνοούμε το γεγονός αυτό.
Ποιες αντιπροσωπείες έτσι από περιέργεια ???

:confused:

Chris 71
20/03/2009, 05:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από c_r_s_o
exis ipopsi su ti mpori na vgali i suzuki gia 2010-2011 pu na aksizi kapios na perimeni?



Μην μπερδεύεστε το κ9-κ10 (2009-2010) θα είναι ακριβώς τα ίδια με μόνη διάφορα τα χρώματα.. από το κ11 (2011) περιμένετε να δείτε κάτι ποιο καινούργιο.

2 χρονάκια αντέχετε?


:eyepop:

akis_1
20/03/2009, 06:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
ε οχι και ετσι ρε παλικαρε , δεν ειναι ετσι τα πραγμτα .
Εγω εχω αλλαξει 3 μηχανακια ( παω για το τεταρτο σε λίγο καιρο αν ολα πανε καλα ) και ολα ηταν παραεισαγωγης . Σε πληροφορω δεν ειχα κανενα απολυτως προβλημα και με τα δυο μαγαζια που συνεργαστικα και απ αυτους θα ξαναφωνισω . Την μεγαλυτερη αδιαφορια την εχω συναντισει στις αντιπροσωπειες , ασε δε που περυσι περιμενα το κ8 το λευκο απλα να το δω μπας και το περνα και με πηγαιναν απο εβδομαδα σε εβδομαδα .

+10000000 και εγω την ιδια αποψη εχω για το θεμα.Στο κ7 1000 που αγορασα παραεισαγωγης οταν εγινε η ανακληση για εγκεφαλο και βαλβιδα ρελαντι πηγα στον εισαγωγεα που το αγορασα και δεν μου ζητησε ουτε βιβλιο σερβις ουτε μου ειπε να το δουμε και κανενος ειδους δικαιολογιες απλα ελενξε το πλαισιο ειδε στα χαρτια του τι πρεπει να μου αλαξει και το αλαξε...για πηγαινε αντι/πεια να δεις που σε περνανε απο χιλιες δυο μ@λ@κιες για να κανεις την δουλεια σου....ασε τις ωρες που εχεις φαει στο πηγαινε ελα.....

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ:wave2:

Chris 71
20/03/2009, 08:41
Αρχικά δημιουργήθηκε από akis_1
+10000000 και εγω την ιδια αποψη εχω για το θεμα.Στο κ7 1000 που αγορασα παραεισαγωγης οταν εγινε η ανακληση για εγκεφαλο και βαλβιδα ρελαντι πηγα στον εισαγωγεα που το αγορασα και δεν μου ζητησε ουτε βιβλιο σερβις ουτε μου ειπε να το δουμε και κανενος ειδους δικαιολογιες απλα ελενξε το πλαισιο ειδε στα χαρτια του τι πρεπει να μου αλαξει και το αλαξε...για πηγαινε αντι/πεια να δεις που σε περνανε απο χιλιες δυο μ@λ@κιες για να κανεις την δουλεια σου....ασε τις ωρες που εχεις φαει στο πηγαινε ελα.....

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ:wave2:

ΦΙΛΙΚΆ ΠΑΝΤΑ . ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ.. ΠΕΣΑΤΕ ΣΕ ΜΛΚΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ Ή ΔΕΝ EIΧAΝ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ... ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟΙ!?!?! ΠΗΡΑΝΕ ΤΑ @@ ΤΟΥΣ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ ???
ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΕΜΠΟΡΟΥΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ.
:beer: :beer: :beer:

akis_1
20/03/2009, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Chris 71
ΦΙΛΙΚΆ ΠΑΝΤΑ . ΣΟΡΡΥ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ.. ΠΕΣΑΤΕ ΣΕ ΜΛΚΣ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΤΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥΣ Ή ΔΕΝ EIΧAΝ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ... ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΣΟΙ!?!?! ΠΗΡΑΝΕ ΤΑ @@ ΤΟΥΣ ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΝΑΚΛΗΣΗ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΑΕΙΣΑΓΩΓΕΙΣ ???
ΑΝ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΩ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΜΕ ΕΜΠΟΡΟΥΣ ΘΑ ΣΟΥ ΠΕΣΟΥΝ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΣ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΜΕ.
:beer: :beer: :beer:

Ας μην σου πω εγω ιστοριες με τον Σφακιανακη γιατι αν ψαχτεις λιγο εδω μεσα μαλλον τα δικα σου θα πεσουν απο ιστοριες φιλων....Οντως υπηρχαν παραεισαγωγης που δεν καλυψαν τους πελατες τους και προτιμοτερο ειναι να μην αναφερουμε ονοματα,αλλα εγω δεν αντιμετοπισα κανενα προβλημα και ετσι εμεινα ευχαριστημενος...Φαντασου να το ειχα παρει απο τον Σφακιανακη και να εκανα τα σερβις σε καποιο συνεργειο εκτος Suzuki πραγμα που απο την νομοθεσια δεν ακυρωνει την εγγυηση(καποιος mod το εχει ανεβασει καπου στο φορουμ) και να μου ελεγαν ξερεις να δεν σε καλυπτουμε γιατι αυτο....Τι φταιω εγω να τρεχω στα δικασηρια για μια κ@λ@βαλβιδα των 50 ευρω...ΘΑ μου πεις τους γραφεις και την πληρωνεις για να τελειωνεις πιο γρηγορα..Ναι ρε φιλε αλλα εσκασα 15.000 στην επισημη αντι/πεια για την κ@υλα μου γιατι να μην με εξυπηρετησουν....Αυτα στα λεω οχι για να ερθω σε προστριβη μαζι σου αλλα γιατι σερβις σε εξουσιοδοτημενο δεν εχω κανει ποτε και μια φορα που ΕΓΩ χρειαστηκα να με καλυψει ο εισαγωγεας το εκανε και με το παραπανω.

Και εγω φιλικα λεω την γνωμη μου επιδη ειδικα με την Suzuki εχω μια αδυναμια....:wave2:

maron
20/03/2009, 12:43
παραεισαγωγεις 4 μοτο απο τον imported και προβλημα=0
τελος στο νταβαντζιλικη και την τρομοκραριεια του επισημου εισαγωγεα
που πουλαει το ιδιο προιον σε μεγαλητερη τιμη.
Αν εχεις παραδειγματα πες τα.............

k7600
21/03/2009, 08:31
αφου λεμε ονοματα εμπορων ας πω και εγω
moto japan και moto hellas και απο εδω και περα euromoto . TΕΛΟΣ
για εμενα νουμερο ενα στην αγορα και ας πουν καποιοι οτι κανω διαφημιση .
Α , το μονο service που εκανα στον Σφακιανακη ηταν του στρωσιματος ( για μια αλλαγη λαδιων του κωλου και ενος φιλτρου πληρωσα 90 Ε ) . Εξω με και γαμω λαδια ( ΙPONE )
κανενα 50 αρι και πολλα λεω . Τελος στο νομιμο κλεψιμο του Σφακιανακη , τι θα πει δεν καλυπτω παραεισαγωγης μηχανακι , δεν το καταλαβαινω , ολα στο ιδιο εργοστασιο δεν φτιαχνονται? Δηλαδη αν αγορασω απο Σφακιανακη και παω οδηκος Ιταλια και μεινω , τι θα μου πει η αντιπροσωπεια εκει οτι δεν σε καλυπτω ?

akis_1
21/03/2009, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
αφου λεμε ονοματα εμπορων ας πω και εγω
moto japan και moto hellas και απο εδω και περα euromoto . TΕΛΟΣ
για εμενα νουμερο ενα στην αγορα και ας πουν καποιοι οτι κανω διαφημιση .
Α , το μονο service που εκανα στον Σφακιανακη ηταν του στρωσιματος ( για μια αλλαγη λαδιων του κωλου και ενος φιλτρου πληρωσα 90 Ε ) . Εξω με και γαμω λαδια ( ΙPONE )
κανενα 50 αρι και πολλα λεω . Τελος στο νομιμο κλεψιμο του Σφακιανακη , τι θα πει δεν καλυπτω παραεισαγωγης μηχανακι , δεν το καταλαβαινω , ολα στο ιδιο εργοστασιο δεν φτιαχνονται? Δηλαδη αν αγορασω απο Σφακιανακη και παω οδηκος Ιταλια και μεινω , τι θα μου πει η αντιπροσωπεια εκει οτι δεν σε καλυπτω ?

Αστα φιλε η Ελληνικη αντι/πεια ειναι ολιγων........:a31:

akis_1
21/03/2009, 14:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από maron
παραεισαγωγεις 4 μοτο απο τον imported και προβλημα=0
τελος στο νταβαντζιλικη και την τρομοκραριεια του επισημου εισαγωγεα
που πουλαει το ιδιο προιον σε μεγαλητερη τιμη.
Αν εχεις παραδειγματα πες τα.............

Ανθρωπε μου πες τα με τους @λητες....