PDA

View Full Version : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Gsxr 1000 K7



gat0s
25/02/2009, 13:43
Μαγκες εχω προβλημα με τον κοφτη της μηχανης.ο κοφτης δουλευε στις 14100 περιπου με αντικοφτη.ειχα μια πτωση και με την ευκαιρια εφοσον την πηγα στον μαστορα μου εβαλα yoshimoyra κεντροφορους και τωρα η μηχανη εχει κοφτη στις 13200 με 13300.φταινε οι κεντροφοροι η φταιει κατι αλλο?

akis_1
26/02/2009, 14:21
Να ρωτησο κατι μηπως το εχεις γραναζωσει μπροστα?

DimST
26/02/2009, 15:51
σου έστειλα πμ...

gat0s
27/02/2009, 18:44
Ευχαριστω ρε DIMST.Αυτο ηταν τελικα.Ειχα τρελαθει για το τιποτα τελικα.
Αφου η μηχανη εγινε θα κατεβασω σε λιγο καιρο δυναμομετρηση απο το ταπεινο 1000αρακι μου για να ψαρωσουν μερικοι που εχουν καραβια η αλλιως hayabusa νομιζω τα λενε μπας και γυρισουν στα ταχυπλοα.
Ευχαριστω και παλι DIMST

thehulk
28/02/2009, 05:38
:rotflmao:

reinmeister
28/02/2009, 07:16
τρεμουμε συγκορμοι και γεματοι αγχος...:rotflmao: :rotflmao:

fan
28/02/2009, 11:48
Καλα ρε σεις, ετσι για το ενδιαφερον, ΔΕ θα μας πείτε τί ήταν?

GIXXERAKIAS
28/02/2009, 15:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από fan
Καλα ρε σεις, ετσι για το ενδιαφερον, ΔΕ θα μας πείτε τί ήταν?
Εεεεε ναι και το εχω απορια...:D

vangelis 64
28/02/2009, 16:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από fan
Καλα ρε σεις, ετσι για το ενδιαφερον, ΔΕ θα μας πείτε τί ήταν? Ε ό,τι ήταν,ήταν...τι σημασία έχει;Το θέμα είναι ότι τώρα το εργαλείο παέι καλύτερα από τα καράβια και οι πλοιοκτήτες έχουν χάσει τον ύπνο τους.:rotflmao: :rotflmao:



Αυτόν τον παπ δεν βλέπω και ανησυχώ :lol:

gat0s
28/02/2009, 18:13
μια βλακια με ενα βραχυκυκωμα που ειχα κανει ηταν.αλλαξα τρομπα συμπλεκτη και βραχυκυκλωσα τα καλωδια για να παιρνει μπροστα.αποτελεσμα το μηχανακη να διαβαζει συνεχεια οτι εχω κενο και οτι εχω πατημενω συμπλεκτη.το κ7 εχει κοφτη στις 14100 στον δρομο.βαλτε μια φορα τη μηχανη στον κοφτη στο κενο και θα δειτε οτι πιανει κοφτη στις 13300 με 13400.
τωρα εγινε και καταπινει οτι βρεθει μπροστα του.
ποιος εχει το δυνατοτερο ατμοσφαιρικο και μαμα στα κυβικα busa στο forum να δουμε τι αξιζει?

road spirit
28/02/2009, 18:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
ποιος εχει το δυνατοτερο ατμοσφαιρικο και μαμα στα κυβικα busa στο forum να δουμε τι αξιζει? ε ρε γλέντια

NikosKK
28/02/2009, 19:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
μια βλακια με ενα βραχυκυκωμα που ειχα κανει ηταν.αλλαξα τρομπα συμπλεκτη και βραχυκυκλωσα τα καλωδια για να παιρνει μπροστα.αποτελεσμα το μηχανακη να διαβαζει συνεχεια οτι εχω κενο και οτι εχω πατημενω συμπλεκτη.το κ7 εχει κοφτη στις 14100 στον δρομο.βαλτε μια φορα τη μηχανη στον κοφτη στο κενο και θα δειτε οτι πιανει κοφτη στις 13300 με 13400.
τωρα εγινε και καταπινει οτι βρεθει μπροστα του.
ποιος εχει το δυνατοτερο ατμοσφαιρικο και μαμα στα κυβικα busa στο forum να δουμε τι αξιζει?


το νου σου :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

gixxerpap
02/03/2009, 12:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
μια βλακια με ενα βραχυκυκωμα που ειχα κανει ηταν.αλλαξα τρομπα συμπλεκτη και βραχυκυκλωσα τα καλωδια για να παιρνει μπροστα.αποτελεσμα το μηχανακη να διαβαζει συνεχεια οτι εχω κενο και οτι εχω πατημενω συμπλεκτη.το κ7 εχει κοφτη στις 14100 στον δρομο.βαλτε μια φορα τη μηχανη στον κοφτη στο κενο και θα δειτε οτι πιανει κοφτη στις 13300 με 13400.
τωρα εγινε και καταπινει οτι βρεθει μπροστα του.
ποιος εχει το δυνατοτερο ατμοσφαιρικο και μαμα στα κυβικα busa στο forum να δουμε τι αξιζει?

μη μου πείς ότι σε περνάνε τα υπερκυβισμένα ....:look:

gat0s
02/03/2009, 13:20
μαγκες πια πλακα καναμε.δεν λεω οτι θα φτασω σε δυναμη ενα μηχανακι 1400ον κυβηκων.απλα για 1000 πιστευω οτι εχει καλα αλογα.για πειτε μου εσεις που ξερετε.ενα 1000 κ7 μαμα αν στηθει απο σταση με ενα busa 08 μαμα πιο θα ειναι μπροστα στο χιλιομετρο.δεν εχω δοκιμασει γιαυτο ρωταω.

JIMK7
04/03/2009, 15:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
μαγκες πια πλακα καναμε.δεν λεω οτι θα φτασω σε δυναμη ενα μηχανακι 1400ον κυβηκων.απλα για 1000 πιστευω οτι εχει καλα αλογα.για πειτε μου εσεις που ξερετε.ενα 1000 κ7 μαμα αν στηθει απο σταση με ενα busa 08 μαμα πιο θα ειναι μπροστα στο χιλιομετρο.δεν εχω δοκιμασει γιαυτο ρωταω.

Θα σου πω εγω που τα εχω δοκιμασει ανελλιπως :D

1) αν ανοιξεις απο σταση βγαινουν πανω κατω μαζι στο χιλιομετρο (θα γινει σφαγη )
Αν το μπουσα δεν εχει καλα λαστιχα και ασφαλτο ειναι χαμενο κατα κρατος :lol:
και στο 1000λιαρι πρεπει να ξερεις καλο ξεκολιμα γιατι σηκωνεται για χαβαλε

2) αν πατε απο τα 40 χιλιομετρα και μετα δηλαδη ρολαριστη τοτε το μπουσα πεταγεται τρια με τεσσερα μηχανακια μπροστα και εκει τελιωνει ετσι η κοντρα κι αυτο οφειλετε γιατι το gsxr δεν μπορεις να χωσεις γκαζι ευκολα διοτι ειναι πολυ ελαφρυ :D

3)αν ανοιξεις απο τα 100 με δευτερες μεχρι και το τελος το gsxr θα ειναι μπροστα δυο με τρεια μηχανακια :D αλλα αν λεω αν, ειναι αντιθετος ο ανεμος αυτο αντιστρεφεται :eyepop: βλεπετε τα μπουσα εχουν πολυ καλυτερη αρεοδυναμικη :p

πιστευω να σε καλυψα πληρως αν εχεις σκοπο να πας με κανενα μπουσα κοντρα και εισαι καλος στις εκκινησης πηγαινε απο σταση η απο τα 100 και μετα :winka:
γιατι αν πατε απο τα 40 και μετα :cry:

ΑΑΑ για πες απο ποσο πηγε ποσο :wave2:

gat0s
05/03/2009, 03:36
ΑΑΑ για πες απο ποσο πηγε ποσο

τι εννοεις?αλογα?
αν εννοεις αυτο θα σου ελεγα αρκετα για να φυγω ενα busa με 200 αλογα:) :) :)
θα ανεβασω σε λιγο καιρο δυναμομετρηση

fan
05/03/2009, 05:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s

θα ανεβασω σε λιγο καιρο δυναμομετρηση


:beer: :beer: :beer:

:wave2:

reinmeister
05/03/2009, 06:10
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
μια βλακια με ενα βραχυκυκωμα που ειχα κανει ηταν.αλλαξα τρομπα συμπλεκτη και βραχυκυκλωσα τα καλωδια για να παιρνει μπροστα.αποτελεσμα το μηχανακη να διαβαζει συνεχεια οτι εχω κενο και οτι εχω πατημενω συμπλεκτη.το κ7 εχει κοφτη στις 14100 στον δρομο.βαλτε μια φορα τη μηχανη στον κοφτη στο κενο και θα δειτε οτι πιανει κοφτη στις 13300 με 13400.
τωρα εγινε και καταπινει οτι βρεθει μπροστα του.
ποιος εχει το δυνατοτερο ατμοσφαιρικο και μαμα στα κυβικα busa στο forum να δουμε τι αξιζει?

ελα ρε...αυτο ηταν το μεγαλο μυστικο?η γνωση που επρεπε να μεταδωθει μυστικα,κεκλεισμενων των θυρων? βραχυκυκλωμα στον διακοπτη συμπλεκτη και διαβαζε χαρτη νεκρας ωστε...

απιστευτο... και να μην το εχω σκεφτει ποτε....και να μην εχω γραψει και κατεβατα γι αυτο ποτε ετσι ωστε να μην την παταει ο κοσμος...και να μην εχω προσπαθησει να πεισω "γνωστη" οτι πιανει early rev limiter οταν το κανουν...

ευτυχως ομως υπαρχει και το ιντερνετ για να μαθαινουμε κι εμεις οι αδαεις...αυτα φιλε μου δεν πρεπει να γραφονται μεσω pm...πρεπει να τα μοιραζεστε με τους κοινους ασχετους θνητους...ειναι κριμα να μενουμε στο σκοταδι...

λοιπον Νιο...εχω εγω ενα μαμα κυβικα μπουσα 2003 που παει συμπαθητικα και θελω να μου ριξεις ξυλο...λατρευω να χανω...ειδικα να βλεπω 1000αρια να χανονται στο βαθος του οριζοντα...

η νικη σου ειναι σιγουρη...ειτε απο εκκινησεις(ειμαι κουλος),ειτε ρολαριστες δευτερες (180 αλογα εχω)...

πες ποτε...:D

thehulk
05/03/2009, 06:35
na ta na ta!!!:beer:

dirtbird
05/03/2009, 06:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
..εχω εγω ενα μαμα κυβικα μπουσα 2003 ..:D


157481

gixxerpap
05/03/2009, 06:44
είναι κρίμα και άδικο πάντως, πράγματα που αμφισβητούνταν πριν τρεις μηνες, να προσφέρονται ως λύση με πμ ...

gixxerpap
05/03/2009, 06:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird


τι, δεν είναι 2003?:confused:

reinmeister
05/03/2009, 06:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από dirtbird


τι,δεν ειναι μαμα κυβικα?:confused:

dirtbird
05/03/2009, 06:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
τι,δεν ειναι μαμα κυβικα?:confused:

τι, δεν είναι suzuki?

manhunter
05/03/2009, 06:56
Μετά λέει εμένα στοκατζή.
Ο φλώρος με το μαμά μπούσα.


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:




Πάντως, γιατί η απάντηση έπρεπε να δοθεί με πμ, δεν κατάλαβα.

όταν τα έγραφε ο αντώνης.....:look: :look: :look:

manhunter
05/03/2009, 07:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
είναι κρίμα και άδικο πάντως, πράγματα που αμφισβητούνταν πριν τρεις μηνες, να προσφέρονται ως λύση με πμ ...


Που σημαίνει ότι απλά υπάρχει αμφισβήτηση για την αμφισβήτηση
Σε δουλειά να βρισκόμαστε δηλαδήςςςςς.



:wacko: :wacko: :wacko:

devil's animal
05/03/2009, 09:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
αρκετα για να φυγω ενα busa με 200 αλογα:) :) :)





:a014: :a014: :a014:

manhunter
05/03/2009, 09:52
.....σε δουλειά να βρισκόμαστε....


Το busa μου ρετάρει.....Αντώνη έχω πμ????



:lol:

reinmeister
05/03/2009, 11:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
.....σε δουλειά να βρισκόμαστε....


Το busa μου ρετάρει.....Αντώνη έχω πμ????



:lol:

:rotflmao: :rotflmao:

sniper
05/03/2009, 11:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
:rotflmao: :rotflmao:

Εσύ συμπλέκτες βγάζεις από τα μηχανάκια ή να πάμε σ' άλλον μάστορα να μας τους βγάλει; :lol: :lol:

manhunter
05/03/2009, 11:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Εσύ συμπλέκτες βγάζεις από τα μηχανάκια ή να πάμε σ' άλλον μάστορα να μας τους βγάλει; :lol: :lol:


Νίκο, λογικά τώρα, θα έχεις πμ
:look: :look: :look:






































:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sniper
05/03/2009, 12:01
Αρχικά δημιουργήθηκε από manhunter
Νίκο, λογικά τώρα, θα έχεις πμ
:look: :look: :look:



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

OK to pira :lol:

JIMK7
05/03/2009, 12:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister


λοιπον Νιο...εχω εγω ενα μαμα κυβικα μπουσα 2003 που παει συμπαθητικα και θελω να μου ριξεις ξυλο...λατρευω να χανω...ειδικα να βλεπω 1000αρια να χανονται στο βαθος του οριζοντα...

η νικη σου ειναι σιγουρη...ειτε απο εκκινησεις(ειμαι κουλος),ειτε ρολαριστες δευτερες (180 αλογα εχω)...

πες ποτε...:D


Λοιπον Αντωνη αφου εισαι τοσο σιγουρος με το εργαλειο σου και με τα χερια σου :D
γιατι δεν ερχεσαι στη Κρητη να τρεξεις (τι να τρεξεις ετσι οπως μας στα λες βολτα θα κανεις )τεσσερεις αγωνες και να τσιμπησεις 2000 ευρουλακια :winka: καλα δεν ειναι ? θα κανεις και τη βολτα σου ρε αδερφε :lol:

καλυτερα δεν ειναι αυτο που σου λεω απο το να καθεσαι εκει και να φτιαχνεις του καθε πικραμενου το σαραβαλο :D και να παιρνεις πενταροδεκαρες :lol:

Αντε σε περιμενω :D για να δουμε και ποσα απιδια βαζει ο σακος :lol:


Δες εδω :smokin:

Προκήρυξη dragster auto-moto 2009
14.01.09 01:59

Ο Α.Σ.Η. προκηρύσσει για το 2009 επαμοιβόμενο Κύπελλο Πολυνίκους Dragster .Το Κύπελλο θα περιλαμβάνει 4 αγώνες Dragster Auto-Moto που ημερομηνίες και τοποθεσίες διεξαγωγής τους θα ανακοινωθούν εγκαίρως .Η βαθμολογία σε κάθε κλάση εφ’ όσον εκκινούν 5 και άνω αγωνιζόμενοι είναι 20-17-15-13-11-10-9-8-7-6-5-4-3-2-1 , για 4 αγωνιζόμενους είναι 18-15-13-11 , για 3 αγωνιζόμενους είναι 16-13-11 και για 2 αγωνιζόμενους είναι 14-11 . Δεν υπάρχει βαθμολογία για λιγότερους από 2 εκκινούντες στην κλάση .Νικητές θα είναι οι 6 πρώτοι αγωνιζόμενοι αυτοκινήτου και μοτοσικλέτας μαζί , που θα συγκεντρώσουν τους περισσότερους βαθμούς σε μία από τις κλάσεις ή ομάδες που θα συμμετέχουν στους αγώνες του Κυπέλλου και παίρνουν τα εξής :



1ος Νικητής : Κύπελλο , 2000€ σε μετρητά και 1500€ σε δώρα



2ος Νικητής : Κύπελλο , 1500€ σε μετρητά και 1000€ σε δώρα



3ος Νικητής : Κύπελλο , 1200€ σε μετρητά και 800€ σε δώρα



4ος Νικητής : Κύπελλο , 900€ σε μετρητά και 500€ σε δώρα



5ος Νικητής : Κύπελλο , 700€ σε μετρητά και 300€ σε δώρα



6ος Νικητής : Κύπελλο , 500€ σε μετρητά και 300€ σε δώρα



Για κάθε αγώνα από τους 4 που δεν θα πραγματοποιηθεί για οποιαδήποτε αιτία ή δεν θα μετρήσει βαθμολογικά λόγω συμμετοχών κάτω του ορίου βαθμολόγησης του αγώνα , τα αναγραφόμενα πριμ σε μετρητά και σε δώρα θα μειώνονται κατά 25% . Απαραίτητη προϋπόθεση για να μετρήσει βαθμολογικά κάθε ένας από τους αγώνες του Κυπέλλου είναι τουλάχιστον 70 συνολικά συμμετοχές αυτοκινήτου και μοτοσικλέτας σε κάθε αγώνα .



Σε περίπτωση ισοβαθμίας δύο ή περισσοτέρων οδηγών προηγούνται οι οδηγοί που έχουν καλύτερες βαθμολογίες σε άλλες κατηγορίες που μπορεί οι ίδιοι να συμμετέχουν . Ίδιος οδηγός σε διαφορετική κατηγορία , μέσα στην εξάδα δεν επαμοίβεται δύο φορές και μπαίνει ο αμέσως επόμενος οδηγός .



Απαραίτητη προϋπόθεση για να μετρήσει το Κύπελλο είναι η τέλεση και η επίτευξη βαθμολογικής προσμέτρησης 2 τουλάχιστον αγώνων .



Δικαίωμα συμμετοχής στο Κύπελλο έχουν όλοι οι Έλληνες οδηγοί . Οι παροχές που δίδονται σε όλους τους συμμετέχοντες στο κύπελλο είναι 10% έκπτωση στα καθοριζόμενα από την ΕΛΠΑ παράβολα συμμετοχών και 30% έκπτωση στις ατμοπλοϊκές μετακινήσεις ατόμων ,τρέιλερ , οχημάτων και Van , στην γραμμή Πειραιάς-Ηράκλειο-Πειραιάς με τις Μινωικές γραμμές .



Η τοποθέτηση λογοτύπων χορηγού της οργάνωσης είναι υποχρεωτική για τον αγωνιζόμενο στις εμπρός πόρτες των αυτοκινήτων επάνω από τους αριθμούς συμμετοχής και στα εμπρός φτερά των αυτοκινήτων όπως και σε εμφανή σημεία επιλογής του Οργανωτή , στις μοτοσικλέτες .



Οι απονομές των επάθλων και των πριμ , θα γίνουν στην αρχή του επόμενου χρόνου σε χρόνο και χώρο που θα ανακοινωθεί εγκαίρως .



Οτιδήποτε άλλο θέμα ή αλλαγή προκύψει και δεν καλύπτεται από την παρούσα προκήρυξη θα επιλύεται από τους οργανωτές .

manhunter
05/03/2009, 13:06
Eστω κατέβει κάποιος κάτω, να τρέξει.
Από ότι κατάλαβα, θα πάρει τα χρήματα του μετά από ένα χρόνο??
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

DimST
05/03/2009, 13:08
Α μάλιστα...


Tην επόμενη φορά θα βάλω reference.
Και θα το κοινοποιήσω στις εφημερίδες να μή έχω πρόβλημα το copyright, μαζί με τα στοιχεία της μοτό που έκανα τη δοκιμή και του αναβάτη μέχρι τρίτο βαθμό συγγένιας για να είμαι καλυμμένος.

Μάλιστα θα επιστρέχω και τα 10.000Ε που ζήτησα απο τον άνθρωπο που είχε πρόβλημα γιατί η λύση είναι κατοχυρωμένη.

JIMK7
05/03/2009, 14:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
Α μάλιστα...


Tην επόμενη φορά θα βάλω reference.
Και θα το κοινοποιήσω στις εφημερίδες να μή έχω πρόβλημα το copyright, μαζί με τα στοιχεία της μοτό που έκανα τη δοκιμή και του αναβάτη μέχρι τρίτο βαθμό συγγένιας για να είμαι καλυμμένος.

Μάλιστα θα επιστρέχω και τα 10.000Ε που ζήτησα απο τον άνθρωπο που είχε πρόβλημα γιατί η λύση είναι κατοχυρωμένη.

Aστα να πανε ΔΗΜΗΤΡΟ εδω οτι και να πεις θα στη πουνε :confused:

devil's animal
05/03/2009, 16:28
:a014: :a014: :a014: :a014:

διακοσαι χιλιαδαι δισκοι...

:a014: :a014: :a014: :a014:

reinmeister
05/03/2009, 18:31
ευτυχως τουλαχιστον που η αξιοπρεπεια ειναι κατοχυρωμενη και δεν μπορει ο οποιοσδηποτε να ισχυριστει οτι την εχει...:wave2:

DimST
06/03/2009, 04:35
Η αξιοπρέπεια μπορεί να είναι κατοχυρωμένη, επέτρεψε μου όμως να έχω άλλη άποψη για τους ισχυρισμούς.


:sick:

manhunter
06/03/2009, 04:52
Αντώνη....










































.....το link

:bigcry: :lol: :bigcry: :lol: :bigcry: :lol:

reinmeister
06/03/2009, 05:41
ομορφα...βλεπω οτι για μια ακομη φορα κανεις τον χαζο και δεν λες να βαλεις μυλαο και να μαζευτεις...

να ξεκαθαρισουμε λοιπον το τοπιο...

το προβλημα δεν βρισκεται στο οτι χρησιμοποιησες δικες μου γνωσεις για να διαφημισεις εσενα και το μαγαζι σου...αλλωστε ειναι κατι που το κανεις συχνα οπως και πολλοι αλλοι...αλλωστε αν ηθελα να μην τις οικειοποιηθει κανεις δεν θα τις δημοσιοποιουσα...κι οταν λεω "δικες μου" εννοω πραγματα που τα εχω ψαξει,εχω κουραστει κι εχω βρει την λυση τους...

αθλιος ειναι ο τροπος που το εκανες...

οταν γραφει καποιος σε ενα δημοσιο φορουμ για ενα προβλημα που εχει η μοτοσυκλεττα του ,το πρεπον ειναι ,αυτος που ξερει την λυση ,να την γραψει δημοσια ετσι ωστε να προφυλαχτουν και ολοι οι υπολοιποι...

αν ,απ την αλλη, θεωρει οτι δεν θελει να μοιραστει την γνωση του,(κατι απολυτως κατανοητο μια και μπορει να ειναι κατι εξειδικευμενο που εχει ταλαιπωρηθει για να βρει και θεωρει οτι δεν υπαρχει λογος να κανει τους υπολοιπους τσαμπα μαγκες)τοτε στελνει ενα pm με την λυση και τον κανει πελατη...

οταν ομως γραφει δημοσια "εχεις Pm" και στην συνεχεια βγαινει ο παθων και γραφει " σε ευχαριστω μαστορα που με εσωσες" και επιπροσθετως δεν αναφερει την λυση,τοτε ειναι ξεκαθαρο οτι ολο αυτο γινεται για να φανει ο "μαστορας" ειδημων και να τσιμπησει αλλους 10 πελατες που θα εντυπωσιαστουν...

απαραδεκτη δημιουργια εντυπωσεων στην καλυτερη των περιπτωσεων...

αλλα...το δεχομαι κι αυτο...εισαι μαγκας,εισαι γνωστης,εχεις ταλαιπωρηθει και κοιτας να το εκμεταλευτεις οικονομικα ολο αυτο...

οταν ομως καλε μου φιλε η "γνωση" που μεταδιδεις κρυφα και την εκμεταλευεσαι κατ αυτον τον τροπο ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΗ ΣΟΥ κι οχι μονο δεν ειναι δικη σου,αλλα εχει ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΘΕΙ σε αλλο φορουμ σχετικα προσφατα απο τον κατοχο της ,οπερ μεθερμηνευομενον,ΕΧΕΙ ΓΡΑΦΤΕΙ ΦΟΡΑ ΠΑΡΤΙΔΑ ΔΗΜΟΣΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΤΗΝ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΕΙΣ ΕΤΣΙ ΑΠΡΟΚΑΛΥΠΤΑ ΠΡΟΣ ΟΦΕΛΟΣ ΣΟΥ...

ειδικα οταν αυτος που την εχει προσφερει ειναι ενεργο μελος σε αυτο το φορουμ και ΒΛΕΠΕΙ...

αν ειχες ανοιξει κανα γαμημενο μανιουαλ θα εβλεπες οτι στις βλαβες αναφερει ξεκαθαρα τι γινεται οταν χαλαει ο διακοπτης του συμπλεκτη...οτι δηλαδη ο εγκεφαλος "διαβαζει" by default χαρτη νεκρας που εχει περιορισμενο κοφτη...επισης θα το ειχες ελεγξει και πρακτικα αν σου ειχε προκυψει ως προβλημα...

αλλα ΔΕΝ το εκανες...ΕΓΩ το εκανα...κι ΕΓΩ το δημοσιευσα...και μαλιστα οταν το δημοσιευσα ΕΣΥ το αμφισβητησες...στην συνεχεια βεβαια προφανως το ελεγξες και πρακτικα και ειδες οτι εχω δικιο ως συνηθως...

ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΠΙΤΡΕΠΩ λοιπον τον ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΚΟΠΟ (οποιος και να ειναι αυτος)και την ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΓΝΩΣΗ(οπως και να την εχω αποκτησει),εφ οσον τα εχω ΕΓΩ ΔΗΜΟΣΙΟΠΟΙΗΣΕΙ να τα εκμεταλευεσαι προς οφελος σου (οποιο και να ειναι αυτο) και να το κανεις μαλιστα δημοσια σε χωρο που συμμετεχω καθημερινα...καντο τουλαχιστον κρυφα ετσι ωστε να μην το μαθω...

και για να διαπιστωσουν ολοι των λογων μου το αληθες,στο παρακατω λινκ ειναι η αποδειξη των οσων λεω...

http://greekbusas.forumotion.com/forum-f32/topic-t872.htm

manhunter
06/03/2009, 05:49
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Aστα να πανε ΔΗΜΗΤΡΟ εδω οτι και να πεις θα στη πουνε :confused:


Ελπίζω να κατάλαβες πλέον γιατί του την είπαν.


:wave2:

DimST
06/03/2009, 06:29
Πόσο λάθος μπορεί να είσαι δε φαντάζεσαι.... πραγματικά δεν έχω λόγια...


Πρώτ’απ’όλα.
Ο ΜΟΝΟΣ λόγος που έστειλα πμ ήταν ακριβώς αυτός, ήξερα πως αν το έγραφα δημόσια θα καταλήγαμε να κάνουμε ακριβώς αυτή τη κουβέντα.

Περίμενα να περάσουν μερικές μέρες, είδα πως ΕΣΥ δεν απάντησες οπότε για να δώσω την απάντηση στον άνθρωπο του την έστειλα μα πμ να κάνει τη δουλειά του, να τον βοηθήσω όπως κάνω σε ό,τι γνωρίζω απο το 2002 που είμαι σ’αυτό το φόρουμ.

Αν εκεί ήταν το πρόβλημα θα έβρισκε τη λύση και τέλος.



Εσύ τώρα λές πως ξέρεις εσύ οτι μέσο της απάντησης μου εγώ διαφημίστηκα κι’όλας... πραγματικά το σκεπτικό σου είναι απίστευτο, εκτός πραγματικότητας.

Ξερεις δηλαδή οτι στο πμ του είπα να περάσει απο το μαγαζί κι’όλας; Μήπως τον έκανα και πελάτη; Τα ξέρεις δηλαδή εσύ όλ’αυτά;

Να το πώ απλά

Καλώ το παιδί ή τον ADMIN να να γράψει ακριβώς τι του μετέφερα στο πμ. ΜΟΝΟΣ του έγραψε δημόσια ευχαριστήρια. Δε του είπα ούτε για μαγαζί ούτε για πελάτες ούτε να το δημοσιοποιήσει ούτε τίποτα. Ευχαριστημένος;

Οχι.

Είσαι απλά απαράδεκτος.



Τέλος για τα δικαιώματα στη γνώση και τα άλλα...
Πράγματι ήμουν παρόν σε κουβέντα σε άλλο φόρουμ και πράγματι το είχες αναφέρει ώς πιθανή λύση σε παρόμοιο πρόβλημα. Δε το γνώριζα, δε το είχα ψάξει, το ανέφερες ώς πιθανή λύση στο πρόβλημα του ανθρώπου το επιβεβαίωσα και ΄γω και τέλος.

Μήπως σου χρωστάω και αιώνια υποχρέωση με κάποιο τρόπο; Είσαι με τα λογικά σου;
Αν δε θές να μεταφέρετε η γνώση σου κράτα τη για πάρτη σου. Μη τη γράφεις πουθενά.

Τι ήθελες ακριβώς δηλαδή;

Να γράψω οτι ξέρω τη λύση αλλά δε στη λέω επειδή την έμαθα απο τον χ οπότε περίμενε να στο γράψει αυτος; Μ’αυτή τη λογική και ’συ θα έπρεπε να δώσεις σελίδα στο μάνιουαλ και όχι απάντηση...



Δε σου γράφω κάτι άλλο, δε θα με ενδιέφερε αν ήταν απο κάποιον άλλο αυτό το πόστ. Για ένα πράγμα στεναχωριέμαι όμως, επειδή κάποτε ήμασταν φίλοι.

Και αυτή η απάντηση σου επιβεβαιώνει πως καλώς έκλεισε, έστω και έτσι όπως έκλεισε.

Θα μπορούσες να μου γράψεις σε πμ και να έκλεινε το θέμα εκεί. Εσύ όμως έβγαλες το καλό σου ειρωνικό εαυτό να πείς τη καλή σου κουβέντα, χωρίς να γνωρίζεις ούτε να σε ενδιαφέρει πόσο προσπαθώ γι’ αυτή τη δουλειά και πόσο δε θέλω να μπλέξει το θέμα φόρουμ και επαγγελματίας.

reinmeister
06/03/2009, 07:17
ειναι ασυλληπτο που μετα απο ολο αυτο προσπαθεις να βγεις απο πανω παιζοντας το θιγμενος...

επισης θεωρεις εμενα κι οσους διαβαζουν,το λιγοτερο καθυστερημενους...

το τι εγραψες στο pm μου ειναι παντελως αδιαφορο...

το οτι εγραψες δημοσια "εχεις pm" με ενδιαφερει...φανταζομαι το εγραψες επειδη ως αλλη ζαν ντ'αρκ θεωρουσες ψυχολογικη σου αναγκη να βοηθησεις ενα ανθρωπο με προβλημα κι επρεπε οπωσδηποτε να το γραψεις δημοσια για να το δει...

και οχι επειδη ηξερες οτι κατ αυτον τον τροπο ολοι θα εβλεπαν οτι ο dimst ξερει την λυση...

αλλα επειδη ειμαι μαλακας το δεχομαι κι αυτο...

εξηγησε μου λοιπον το εξης...

οταν ο γατος εγραψε "ευχαριστω dimst που μου βρηκες λυση στο προβλημα",εφ οσον οπως ισχυριζεσαι ολο αυτο εγινε για να μην παρεξηγηθω εγω,γιατι δεν βγηκες δημοσια να γραψεις οτι την λυση την εχω βρει εγω και να μου αποδωσεις τα ευσημα,μια κι εγω ειμαι ο περιεργος που παντα θελει να φαινεται ο απολυτος μαστορας και ηξερες οτι θα αντιδρασω ασχημα, αλλα το αφησες ως ειχε και τα απολαυσες εσυ?και μην μου πεις οτι δεν φανηκε σε ολους κατι τετοιο γιατι θα προσβαλλεις την νοημοσυνη μου ακομη περισσοτερο...

εγω αν ημουν στην θεση σου ,παροτι ειμαι απαραδεκτος οπως με χαρακτηριζεις,θα αισθανομουν ασχημα αν γινοταν κατι τετοιο και θα φροντιζα να αποδωσω τα του καισαρος τω καισαρι...

αλλα ειπαμε...εγω ειμαι απαραδεκτος...

επισης δεν ειναι η πρωτη φορα που το κανεις...το εχεις ξανακανει παροτι εχεις δει οτι με ενοχλει το συνεχισες...και με ενοχλει ακριβως λογω της παλιας μας φιλιας...και στο ειχα πει προσωπικα να μην επαναληφθει...με pm...

παρα ταυτα το εκανες...μην σε στεναχωρει λοιπον το οτι αυτη την φορα αντεδρασα δημοσια...

εχεις ταλαιπωρηθει κι εχεις παλεψει για την δουλεια σου? το σεβομαι και μπραβο σου και μακαρι να σου πανε ολα κατ ευχην...

σεβασου ομως κι εσυ αντιστοιχα τον κοπο και τις γνωσεις του παλιου σου φιλου,που οσο καιρο ηταν φιλος σου σου τις μετεφερε χωρις ποτε να ζητησει ανταλλαγμα...κι επισης ποτε δεν σε προσεβαλλε κατ οιονδηποτε τροπο...

σταματα λοιπον κι εσυ να τον προσβαλλεις με τις κινησεις σου και τα γραφομενα σου...

να εισαι καλα...





:wave2:

kyko
06/03/2009, 07:24
για μια ακομη φορα.....

Moto Forum > Μοτοσυκλέτα > Μοντέλα > Suzuki GSXR`s > ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Gsxr 1000 K7

κ το αποτελεσμα:διαμαχες....
μπραβο βρε παντα τετοια!!!:a012: :a022: :a06: :a18:

makis206
06/03/2009, 07:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από kyko
για μια ακομη φορα.....
Moto Forum > Μοτοσυκλέτα > Μοντέλα > Suzuki GSXR`s > ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ Gsxr 1000 K7
κ το αποτελεσμα:διαμαχες....
μπραβο βρε παντα τετοια!!!:a012: :a022: :a06: :a18:

Φίλε μου αν η κουβέντα δεν κολλάει με το φόρουμ η με το εκάστοτε θρεντ υπάρχουν αρμόδιοι να τη μεταφέρουν εκεί που πρέπει, το να μπω εγώ, εσύ ή ο καθένας σε μια τέτοιου είδους σοβαρή κουβέντα για να πετάξουμε τη μαλακία μας νομίζω ότι είναι λάθος, αν κάτι μ'ενοχλεί, σ'ενοχλεί, ενοχλεί τον καθένα, υπάρχει και η αναφορά μηνύματος σε κάποιον διαχειριστή.

Το να βγάζεις για άλλη μια φορά το φόρουμ σκάρτο όμως χωρίς να έχεις κάνει τα ευνόητα πρώτα -πράγμα που το ίδιο το φόρουμ σου δίνει και τη δυνατότητα αλλά και το δικαίωμα, ε, είναι κάπως..

Φιλικά :beer:

manhunter
06/03/2009, 07:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Φίλε μου αν η κουβέντα δεν κολλάει με το φόρουμ η με το εκάστοτε θρεντ υπάρχουν αρμόδιοι να τη μεταφέρουν εκεί που πρέπει, το να μπω εγώ, εσύ ή ο καθένας σε μια τέτοιου είδους σοβαρή κουβέντα για να πετάξουμε τη μαλακία μας νομίζω ότι είναι λάθος, αν κάτι μ'ενοχλεί, σ'ενοχλεί, ενοχλεί τον καθένα, υπάρχει και η αναφορά μηνύματος σε κάποιον διαχειριστή.

Το να βγάζεις για άλλη μια φορά το φόρουμ σκάρτο όμως χωρίς να έχεις κάνει τα ευνόητα πρώτα -πράγμα που το ίδιο το φόρουμ σου δίνει και τη δυνατότητα αλλά και το δικαίωμα, ε, είναι κάπως..

Φιλικά :beer:


+1300 στοκ
:wave2:

kyko
06/03/2009, 07:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από makis206
Φίλε μου αν η κουβέντα δεν κολλάει με το φόρουμ η με το εκάστοτε θρεντ υπάρχουν αρμόδιοι να τη μεταφέρουν εκεί που πρέπει, το να μπω εγώ, εσύ ή ο καθένας σε μια τέτοιου είδους σοβαρή κουβέντα για να πετάξουμε τη μαλακία μας νομίζω ότι είναι λάθος, αν κάτι μ'ενοχλεί, σ'ενοχλεί, ενοχλεί τον καθένα, υπάρχει και η αναφορά μηνύματος σε κάποιον διαχειριστή.

Το να βγάζεις για άλλη μια φορά το φόρουμ σκάρτο όμως χωρίς να έχεις κάνει τα ευνόητα πρώτα -πράγμα που το ίδιο το φόρουμ σου δίνει και τη δυνατότητα αλλά και το δικαίωμα, ε, είναι κάπως..

Φιλικά :beer:

η απαντηση στο προβλημα του φιλου δοθηκε απο τον ιδιο τελικα στο τι ηταν στις 27/2/09.
τωρα εχουμε 7/3/09 κ υπαρχουν ποσταρισματα ΑΣΧΕΤΑ με αυτο που ποσταρε στην αρχη
τα συμπερασματα δικα σου ολα:winka:

manhunter
06/03/2009, 07:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ειναι ασυλληπτο που μετα απο ολο αυτο προσπαθεις να βγεις απο πανω παιζοντας το θιγμενος...

επισης θεωρεις εμενα κι οσους διαβαζουν,το λιγοτερο καθυστερημενους...

το τι εγραψες στο pm μου ειναι παντελως αδιαφορο...

το οτι εγραψες δημοσια "εχεις pm" με ενδιαφερει...φανταζομαι το εγραψες επειδη ως αλλη ζαν ντ'αρκ θεωρουσες ψυχολογικη σου αναγκη να βοηθησεις ενα ανθρωπο με προβλημα κι επρεπε οπωσδηποτε να το γραψεις δημοσια για να το δει...

και οχι επειδη ηξερες οτι κατ αυτον τον τροπο ολοι θα εβλεπαν οτι ο dimst ξερει την λυση...

αλλα επειδη ειμαι μαλακας το δεχομαι κι αυτο...

εξηγησε μου λοιπον το εξης...

οταν ο γατος εγραψε "ευχαριστω dimst που μου βρηκες λυση στο προβλημα",εφ οσον οπως ισχυριζεσαι ολο αυτο εγινε για να μην παρεξηγηθω εγω,γιατι δεν βγηκες δημοσια να γραψεις οτι την λυση την εχω βρει εγω και να μου αποδωσεις τα ευσημα,μια κι εγω ειμαι ο περιεργος που παντα θελει να φαινεται ο απολυτος μαστορας και ηξερες οτι θα αντιδρασω ασχημα, αλλα το αφησες ως ειχε και τα απολαυσες εσυ?και μην μου πεις οτι δεν φανηκε σε ολους κατι τετοιο γιατι θα προσβαλλεις την νοημοσυνη μου ακομη περισσοτερο...

εγω αν ημουν στην θεση σου ,παροτι ειμαι απαραδεκτος οπως με χαρακτηριζεις,θα αισθανομουν ασχημα αν γινοταν κατι τετοιο και θα φροντιζα να αποδωσω τα του καισαρος τω καισαρι...

αλλα ειπαμε...εγω ειμαι απαραδεκτος...

επισης δεν ειναι η πρωτη φορα που το κανεις...το εχεις ξανακανει παροτι εχεις δει οτι με ενοχλει το συνεχισες...και με ενοχλει ακριβως λογω της παλιας μας φιλιας...και στο ειχα πει προσωπικα να μην επαναληφθει...με pm...

παρα ταυτα το εκανες...μην σε στεναχωρει λοιπον το οτι αυτη την φορα αντεδρασα δημοσια...

εχεις ταλαιπωρηθει κι εχεις παλεψει για την δουλεια σου? το σεβομαι και μπραβο σου και μακαρι να σου πανε ολα κατ ευχην...

σεβασου ομως κι εσυ αντιστοιχα τον κοπο και τις γνωσεις του παλιου σου φιλου,που οσο καιρο ηταν φιλος σου σου τις μετεφερε χωρις ποτε να ζητησει ανταλλαγμα...κι επισης ποτε δεν σε προσεβαλλε κατ οιονδηποτε τροπο...

σταματα λοιπον κι εσυ να τον προσβαλλεις με τις κινησεις σου και τα γραφομενα σου...

να εισαι καλα...





:wave2:



Εσύ, έλα εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=76034)
να διελευκάνεις την υπόθεση....

sniper
06/03/2009, 07:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από kyko
η απαντηση στο προβλημα του φιλου δοθηκε απο τον ιδιο τελικα στο τι ηταν στις 27/2/09.
τωρα εχουμε 7/3/09 κ υπαρχουν ποσταρισματα ΑΣΧΕΤΑ με αυτο που ποσταρε στην αρχη
τα συμπερασματα δικα σου ολα:winka:

κοίτα να δεις πως έχει το θέμα:

Εδώ είναι φόρουμ με ζωντανούς ανθρώπους κι όχι εγκυκλοπαίδεια ή τεχνικό εγχειρίδιο.

Εφόσον προέκυψε κάποιο θέμα, οφείλουμε να τους αφήσουμε να το λύσουν δημόσια (λόγω της φύσης της διαμάχης) εφόσον η "αντιπαράθεσή" τους παραμένει σε κόσμιο επίπεδο κι εφόσον κάποτε ήταν γνωστοί/φίλοι και δεν αποκλείεται να είναι και στο μέλλον.

Το να πεταγόμαστε και να λέμε το μακρύ μας και το κοντό μας όλοι εμείς οι απ' έξω είναι το άσχετο.

sniper
moto.gr Mod team.

kyko
06/03/2009, 07:45
τοτε ας μην υπαρχουν ενοτητες,θεματα κτλ.
ας πουν οι mods "ποσταρετε αβερτα οτι γουσταρετε"
τι ενοτητες κ πα**ριες...
αφου στο τελος ολα καταληγουν σε ασχετο spamρισμα(οπως κανω εγω τωρα) ή διαμαχη...

manhunter
06/03/2009, 07:52
ε βρε κάτι ζόρια....:cry: :cry:

DUKASII
06/03/2009, 07:56
TI KRIMA 2 FILOI NA MHN EINAI PIA FILOI LEO EGO KAI PASO.
H MOTO ENONEI PAIDIA...DEN XORIZEI KAI DE MAS KANEI PIO MAGES H PIO EXYPNOYS TO TI XEROYME GIA AYTES.sidera einai ta gamidia..
OK KAI EGO XERO NA PIDAO KALA...ALLA AN THELETE MPORO NA SAS PIDIXO NA MATHETE KAI ESEIS KAI PALI FILOI THA MASTE..:wave2: :beer: :rotflmao:

etsi kai alliios me ta suzuki poy mplexate..olo problimata tha xete giati na min ta lynoyme oloi mazi agapimenoi k as xerei kati parapano kai kapoios allos re seis..de peirazei.

ntax na tsakonomaste gia ta kai kala..alla oxi k etsi re seis..


ela filithite tora kai tha sas afiso na ftiaxete to suzuki moy parea..

sniper
06/03/2009, 07:58
Πάλι χαλασε το μπουρδέλο σου;



μου θελες κι ανταλλαγή με το τούμπανο :lol: :lol:

TROOPER
06/03/2009, 07:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
TI KRIMA 2 FILOI NA MHN EINAI PIA FILOI LEO EGO KAI PASO.
H MOTO ENONEI PAIDIA...DEN XORIZEI KAI DE MAS KANEI PIO MAGES H PIO EXYPNOYS TO TI XEROYME GIA AYTES.sidera einai ta gamidia..
OK KAI EGO XERO NA PIDAO KALA...ALLA AN THELETE MPORO NA SAS PIDIXO NA MATHETE KAI ESEIS KAI PALI FILOI THA MASTE..:wave2: :beer: :rotflmao:

etsi kai alliios me ta suzuki poy mplexate..olo problimata tha xete giati na min ta lynoyme oloi mazi agapimenoi k as xerei kati parapano kai kapoios allos re seis..de peirazei.

ntax na tsakonomaste gia ta kai kala..alla oxi k etsi re seis..


ela filithite tora kai tha sas afiso na ftiaxete to suzuki moy parea..

μου χεις λειψει :blush:

:lol: :lol: :lol:

NikosKK
06/03/2009, 08:00
Μάλλον δε φταίει το δύσμοιρο Suzukaki,εσύ είσαι κάφτης :lol: :lol: :beer:

DimST
06/03/2009, 08:00
...και άλλες εξηγήσεις...

Έγραψα ‘έχεις πμ‘ γιατί διαπίστωσα πως ο φίλος δεν είχε δεί το πμ μου... ότας σχετικά νέο μέλος, θεώρησα πως είναι πολύ πιθανό να μη ξέρει πως να το δεί. πρώτη φορά τ’ακούς αυτό;


Γιατί δηλαδή όλα πρέπει να έχουν πλεκτάνη απο πίσω. Πραγματικά, με θεωρείς τέτοιο άνθρωπο; Αυτό με θίγει και αυτό δε λές να καταλάβεις.

Σου είχα δείξει εγώ τέτοια δείγματα στα χρόνια φιλιάς; Ή μήπως όπου μπορούσα εγώ να βοηθήσω με τις δικές μου γνώσεις δε στις χάρισα χωρίς ρήτρες και συνθήκες.
Μήπως τελικά θεωρείς πως τη ψώνισα και πάω να το παίξω ζαντάρκ... αποκλείεις δηλαδή τη πιθανότητα τα πράγματα να έχουν την απλή και αυτονόητη εξήγηση;


Όλη η ιστορία δηλαδή επειδή δεν σου έδωσα τα εύσημα; επειδή το έμαθα απο ’σένα; Μα δε το έκρυψα ποτέ αυτό, ακόμα και σήμερα όταν με ρωτάνε ΚΑΚΗ κουβέντα για ’σένα δεν έχω πεί.

Σε εκείνο το πμ θυμάσαι τι σου είχα γράψει; Είχα αναφερθεί σε κάτι που είχες γράψει, λάθος/ανορθόγραφα δεν έχει σημασία. Και σου έστειλα πμ για να στο αναφέρω. Αλλά αντί να πείς οκ, λάθος, ευχαριστώ, το πήρες οτι το έγραψα για να στη πώ...

Αντί να πείς οκ, έστειλε πμ δεν μου έγραψε δημόσια - όπως θα μπορούσε και ’σύ να κάνεις και το θέμα να λήξει μεταξύ μας - λές και αυτοσκοπός μου εμένα είναι να σε μειώσω... Λάθος ‘φίλε‘, λυπάμαι που έχεις αυτή την άποψη, δεν είμαι εγώ αυτός, φοβάμαι πως έχει να κάνει καθαρά με το πώς βλέπει τη φιλία και την εκτίμηση ο καθ’ ένας... Δε το βλέπουμε με τον ίδιο τρόπο οπότε εκεί έληξε και το θέμα.


Εν κατακλείδι.
Ξέρω ό,τι γνώμη ν’ αλλάξεις αποκλείετε, όχι όμως να με βγάζεις και διπρόσωπο, δε είμαι και το ξέρεις.
Το παλικάρι δε το ξέρω, δε με ξέρει. Αν αποφάσισε να με ευχαριστήσει δημόσια δεν ήταν αυτοσκοπός μου. Ξανάλεω πως και πόστ να έβαζα κανονικά πάλι τα ίδια θα λέγαμε... οπότε αυτό πήγα να αποφύγω... δε το καταλαβαίνεις δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο γι’ αυτό.

Νά’ σαι καλά και ΄σύ

devil's animal
06/03/2009, 08:01
εγω λεω να λυθουν τα οποια προβληματα με το παλιο πατροπαραδοτο τροπο!!


προκαθορισμενη ωρα.
προκαθορισμενο μερος.
προκαθορισμενα μηχανακια.


η διαδικασια γνωστη.


winner takes all.:smokin:


ο ηττημενος φευγει απο την πολη με πισσα και πουπουλα και δεν ξαναρχεται ποτε εδω και για κανεναν λογο.


ο νικητης περνει την δοξα, τα λεφτα και τις γκομενες.



:lol: :lol: :lol:

DUKASII
06/03/2009, 08:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Πάλι χαλασε το μπουρδέλο σου;



μου θελες κι ανταλλαγή με το τούμπανο :lol: :lol: file to skeftika kala ..to skeftika poly..

alla trikilindro honda ego de perno..:smokin:

sniper
06/03/2009, 08:07
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
file to skeftika kala ..to skeftika poly..

alla trikilindro honda ego de perno..:smokin:


Ναι οκ..... κι έμεινες με το πιστόλι.... έμεινες όμως.... :rotflmao: :rotflmao: :lol:

DUKASII
06/03/2009, 08:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Ναι οκ..... κι έμεινες με το πιστόλι.... έμεινες όμως.... :rotflmao: :rotflmao: :lol: DEN EXO MEINEI POTE TON POTON Re me mixanaki ego..
MA POTE OMOS.

sniper
06/03/2009, 08:12
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
DEN EXO MEINEI POTE TON POTON Re me mixanaki ego..
MA POTE OMOS.


Είσαι μικρός ακόμα..... :lol:

DUKASII
06/03/2009, 08:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Είσαι μικρός ακόμα..... :lol: kala re malaka mi zileyeis..

sniper
06/03/2009, 08:32
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
kala re malaka mi zileyeis..

Δεν ζηλεύω ρε....

Μέχρι και ΚΤΜ πήρα για μια βδομάδα και δεν με άφησε.... μπουρδέλα τα κάνουν πια... σαν τζαπάν είναι... και τα τζαπάν ιταλικά... :sad:

DUKASII
06/03/2009, 08:33
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
Δεν ζηλεύω ρε....

Μέχρι και ΚΤΜ πήρα για μια βδομάδα και δεν με άφησε.... MPROSTA TO BALES RE??POS EGINE AYTO?:confused:

sniper
06/03/2009, 08:34
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
MPROSTA TO BALES RE??POS EGINE AYTO?:confused:

ναι ρε.... γμτα :sad:

dirtbird
06/03/2009, 08:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
ναι ρε.... γμτα :sad: ayto me to roloi pos to exete kataferei? :confused: :confused:

McTalas
06/03/2009, 08:53
ειναι μεγαλη πατεντα !!!

reinmeister
06/03/2009, 13:31
Αρχικά δημιουργήθηκε από DimST
...και άλλες εξηγήσεις...

Έγραψα ‘έχεις πμ‘ γιατί διαπίστωσα πως ο φίλος δεν είχε δεί το πμ μου... ότας σχετικά νέο μέλος, θεώρησα πως είναι πολύ πιθανό να μη ξέρει πως να το δεί. πρώτη φορά τ’ακούς αυτό;


Γιατί δηλαδή όλα πρέπει να έχουν πλεκτάνη απο πίσω. Πραγματικά, με θεωρείς τέτοιο άνθρωπο; Αυτό με θίγει και αυτό δε λές να καταλάβεις.

Σου είχα δείξει εγώ τέτοια δείγματα στα χρόνια φιλιάς; Ή μήπως όπου μπορούσα εγώ να βοηθήσω με τις δικές μου γνώσεις δε στις χάρισα χωρίς ρήτρες και συνθήκες.
Μήπως τελικά θεωρείς πως τη ψώνισα και πάω να το παίξω ζαντάρκ... αποκλείεις δηλαδή τη πιθανότητα τα πράγματα να έχουν την απλή και αυτονόητη εξήγηση;


Όλη η ιστορία δηλαδή επειδή δεν σου έδωσα τα εύσημα; επειδή το έμαθα απο ’σένα; Μα δε το έκρυψα ποτέ αυτό, ακόμα και σήμερα όταν με ρωτάνε ΚΑΚΗ κουβέντα για ’σένα δεν έχω πεί.

Σε εκείνο το πμ θυμάσαι τι σου είχα γράψει; Είχα αναφερθεί σε κάτι που είχες γράψει, λάθος/ανορθόγραφα δεν έχει σημασία. Και σου έστειλα πμ για να στο αναφέρω. Αλλά αντί να πείς οκ, λάθος, ευχαριστώ, το πήρες οτι το έγραψα για να στη πώ...

Αντί να πείς οκ, έστειλε πμ δεν μου έγραψε δημόσια - όπως θα μπορούσε και ’σύ να κάνεις και το θέμα να λήξει μεταξύ μας - λές και αυτοσκοπός μου εμένα είναι να σε μειώσω... Λάθος ‘φίλε‘, λυπάμαι που έχεις αυτή την άποψη, δεν είμαι εγώ αυτός, φοβάμαι πως έχει να κάνει καθαρά με το πώς βλέπει τη φιλία και την εκτίμηση ο καθ’ ένας... Δε το βλέπουμε με τον ίδιο τρόπο οπότε εκεί έληξε και το θέμα.


Εν κατακλείδι.
Ξέρω ό,τι γνώμη ν’ αλλάξεις αποκλείετε, όχι όμως να με βγάζεις και διπρόσωπο, δε είμαι και το ξέρεις.
Το παλικάρι δε το ξέρω, δε με ξέρει. Αν αποφάσισε να με ευχαριστήσει δημόσια δεν ήταν αυτοσκοπός μου. Ξανάλεω πως και πόστ να έβαζα κανονικά πάλι τα ίδια θα λέγαμε... οπότε αυτό πήγα να αποφύγω... δε το καταλαβαίνεις δε μπορώ να κάνω κάτι άλλο γι’ αυτό.

Νά’ σαι καλά και ΄σύ

ειχα σκοπο να σταματησω, αλλα βλεπω οτι πας να κανεις τουμπα μια κατασταση που απλως δεν γινεται να τουμπαρει εξακολουθωντας να θεωρεις εμενα κι οσους αλλους διαβαζουν ηλιθιους...

παμε παλι λοιπον...

με βαση τα γραφομενα σου παντα...

1)βασικο σου σκεπτικο να μην παρεξηγηθω αλλα παραλληλα θες και να βοηθησεις...και φυσικα μια και την λυση δεν την εχεις βρει εσυ το λογικο θα ηταν να την εγραφες δημοσια,κοινη θεα δηλαδη,βαζοντας κι ενα *reinmeister* στο τελος μια και δεν σε νοιαζει να αποδωθει σε σενα που ειναι και το φυσιολογικο και δεν θες να παρεξηγηθω...παντα με το σκεπτικο της γενικοτερης καλοπροαιρεσης που ισχυριζεσαι οτι ειχες στο ολο θεμα...και θα ειμασταν ολοι ευχαριστημενοι...

2)γραφεις δημοσια "εχεις pm"...αυτοματως λοιπον αναιρεις το 1)μια και εγω στανταρ θα το παρεξηγουσα οπως ηταν το λογικο...αρα...η ειναι εντελως στ @@ σου το θεμα παρεξηγησης με τον αντωνη ,η οντως εισαι η ζαν ντ'αρκ που πρεπει να βοηθησει ανεξαρτητα συνεπειων αλλιως θα καεις στο πυρ το εξωτερον...δεν εξηγειται αλλιως...

3)σε ευχαριστει δημοσια ο χρηστης και πολυ καλα κανει μια και τον βοηθησες...επειδη ομως εισαι καλοπροαιρετος,δεν θες να απολαυσεις ευσημα που ανηκουν σε αλλον και βασικοτερο ολων δεν θες να παρεξηγηθεις μαζι μου και βλεποντας πως παει να εξελιχθει κατα λαθος το ολο θεμα,θα πρεπε να γραψεις " σε ευχαριστω πολυ νεε χρηστη αλλα ξερεις εγω απλως σου μετεφερα την λυση...αλλος τραβηχτηκε να την ανακαλυψει..."

ουτε αυτο το εκανες...

4) μπαινω εγω και ειρωνευομαι το ολο ζητημα και καλα κανω μια και η ολη κατασταση φαινεται τουλαχιστον προσβλητικη...ο καλοπροαιρετος δημητρης ομως που βλεπει οτι ξεκιναει η παρεξηγηση που προσπαθει απο το πρωτο δευτερολεπτο να αποφυγει τι κανει?

γραφει...

"Α μάλιστα...


Tην επόμενη φορά θα βάλω reference.
Και θα το κοινοποιήσω στις εφημερίδες να μή έχω πρόβλημα το copyright, μαζί με τα στοιχεία της μοτό που έκανα τη δοκιμή και του αναβάτη μέχρι τρίτο βαθμό συγγένιας για να είμαι καλυμμένος.

Μάλιστα θα επιστρέχω και τα 10.000Ε που ζήτησα απο τον άνθρωπο που είχε πρόβλημα γιατί η λύση είναι κατοχυρωμένη."

μετα απο αυτα τρωει το ξεχεσμα απο τον απαραδεκτο και παντα κακοπροαιρετο αντωνη...


τωρα που τα ξαναβλεπω ρε συ δημητρη μαλλον θα πρεπει να σου ζητησω και συγνωμη...

GIXXERAKIAS
06/03/2009, 14:40
Ρε ειστε και οι δυο μ*λ*κες?:rolleyes:

Τραβατε πιειτε καμμια μπυρα να τα π(ι)ειτε (φωναξτε κι εμενα ρεμαλια :D ) που καθεστε και τσακωνεστε για το ποιος εχει την μεγαλυτερη (γνωση) και αφηστε τις παπαριες,κανει μπαμ οτι ακομα γουσταρει ο ενας τα πειραγματα του αλλου και γουσταρεται να τα λετε εστω κι ετσι..αει σιχτιρ κωλοπαιδα με συγκινησατε...τι φιλία ειναι αυτη!!! :p

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DimST
06/03/2009, 15:23
Άσε τον υπόλοιπο κόσμο απ'έξω, δεν είμαι εγώ που έμπλεξα τα επαγγελματικά σου, εσύ το έκανες, με μεγάλη ευκολία μάλιστα βγάζοντας εύκολα συμπεράσματα και χωρίς κανέναν ενδοιασμό οτι μπορεί να κάνεις λάθος. Αυτό θεωρώ απαράδεκτο και μ'αυτό τσαντίστηκα.

Τέλος, θεωρείς τόσο μεγάλο ζήτημα ό,τι σε κουβέντα μεταξύ μας έμαθα εγώ για τον διακόπτη που όλα όσα γράφτηκαν παραπάνω είναι απόλυτα φυσιολογικά...? τι να πώ μαν, πραγματικά δεν έχω άλλα λόγια. Αν πραγματικά ήταν για 'σένα θέμα, ας μου έστελνες ένα πμ, θα το έγραφα σου μιλάω ειλικρινά, προτίμησες να παρεξηγηθείς και να αρχίσει ο χορός.

Δεν έχω κάτι παραπάνω να πώ, το κλείνω εδώ.

JIMK7
06/03/2009, 15:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ειχα σκοπο να σταματησω, αλλα βλεπω οτι πας να κανεις τουμπα μια κατασταση που απλως δεν γινεται να τουμπαρει εξακολουθωντας να θεωρεις εμενα κι οσους αλλους διαβαζουν ηλιθιους...

παμε παλι λοιπον...

με βαση τα γραφομενα σου παντα...

1)βασικο σου σκεπτικο να μην παρεξηγηθω αλλα παραλληλα θες και να βοηθησεις...και φυσικα μια και την λυση δεν την εχεις βρει εσυ το λογικο θα ηταν να την εγραφες δημοσια,κοινη θεα δηλαδη,βαζοντας κι ενα *reinmeister* στο τελος και θα ειμασταν ολοι ευχαριστημενοι...





Καλα τελικα εισαι μεγαλη ψωναρα :rolleyes: και δεν φτανει μονο αυτο, περα απο θρασεις εχεις και μεγαλη ιδεα για τον ευατο σου . :lol:

Σιγα ρε μεγαλε με το μεγαλο κατορθωμα που εκανες. :sick: :lol:

Και στο κατω κατω ενταξει το ειπες πρωτος εε και τι μ αυτο :sick:

Τελικα οσο σε γνωριζω ρε φιλε χανω πασα ιδεα με την παρτι σου ΑΠΛΑ ΛΥΠΑΜΑΙ :(

Μιας που το εφερε ομως η συζητηση ακου αυτο (που ολα τα ξερεις και ολα τα διακατεχεις ):a38: πριν λιγες μερες ειχα κανει μια κουβεντα με το Δημμητρη γιατι εχω σκοπο να φτιαξω ενα μπουσα του 08 και ηθελα να στειλω σε ενα πραγματικο μαεστρο τη κεφαλη για ροικη και ο δημητρος αμεσως χωρις δευτερη σκεψη για σενα μου ειπε τα καλυτερα λογια και πλα πλα πλα ……….


ΕΝΑ θα σου πω αλλαξε ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ …:winka:






Υ.Γ. Ηθικο διδαγμα κανε το καλο και ριχτο στο γυαλο :a15:

gat0s
06/03/2009, 18:19
ειστε τρελοι και οι δυο.ευχαριστω πολυ DIMTST και οπιονδηποτε αλλον που ειχε την καλη προθεση να βοηθησει.σας βλεπω μαλωνετε πολυ.μια ειναι η λυση κα την λεω ΔΗΜΟΣΙΑ.22 μαρτιου θα τρεχω στις Σερρες στο ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ και οσοι πιστοι προσελθετε.:D :D
αααα ξεχασα τα busa δεν μπενουν στην πιστα γιατι βαριουντε να στριψουν.
δεν πειραζει, γιατι η Σερρες εχουν και ευθειες :D :D :D :D :D :D

reinmeister
06/03/2009, 19:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από JIMK7
Καλα τελικα εισαι μεγαλη ψωναρα :rolleyes: και δεν φτανει μονο αυτο, περα απο θρασεις εχεις και μεγαλη ιδεα για τον ευατο σου . :lol:

Σιγα ρε μεγαλε με το μεγαλο κατορθωμα που εκανες. :sick: :lol:

Και στο κατω κατω ενταξει το ειπες πρωτος εε και τι μ αυτο :sick:

Τελικα οσο σε γνωριζω ρε φιλε χανω πασα ιδεα με την παρτι σου ΑΠΛΑ ΛΥΠΑΜΑΙ :(

Μιας που το εφερε ομως η συζητηση ακου αυτο (που ολα τα ξερεις και ολα τα διακατεχεις ):a38: πριν λιγες μερες ειχα κανει μια κουβεντα με το Δημμητρη γιατι εχω σκοπο να φτιαξω ενα μπουσα του 08 και ηθελα να στειλω σε ενα πραγματικο μαεστρο τη κεφαλη για ροικη και ο δημητρος αμεσως χωρις δευτερη σκεψη για σενα μου ειπε τα καλυτερα λογια και πλα πλα πλα ……….


ΕΝΑ θα σου πω αλλαξε ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ …:winka:






Υ.Γ. Ηθικο διδαγμα κανε το καλο και ριχτο στο γυαλο :a15:

ειλικρινεστατα φιλε στα @@ μου τι πιστευεις για μενα...κι αυτο το λεω χωρις τον παραμικρο εκνευρισμο...

JIMK7
06/03/2009, 19:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
ειλικρινεστατα φιλε στα @@ μου τι πιστευεις για μενα...κι αυτο το λεω χωρις τον παραμικρο εκνευρισμο...

Καλα δε περιμενα να ακουσω τιποτα καλυτερο απο σενα μα σε ξερω καλα :lol:

ΑΜΟΙΒΑΙΑ TA ΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΜΕΓΑΛΕ :winka:

JIMK7
06/03/2009, 20:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
ειστε τρελοι και οι δυο.ευχαριστω πολυ DIMTST και οπιονδηποτε αλλον που ειχε την καλη προθεση να βοηθησει.σας βλεπω μαλωνετε πολυ.μια ειναι η λυση κα την λεω ΔΗΜΟΣΙΑ.22 μαρτιου θα τρεχω στις Σερρες στο ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ και οσοι πιστοι προσελθετε.:D :D
αααα ξεχασα τα busa δεν μπενουν στην πιστα γιατι βαριουντε να στριψουν.
δεν πειραζει, γιατι η Σερρες εχουν και ευθειες :D :D :D :D :D :D


Kαλο αγωνα να εχεις φιλε :beer:

τελικα δεν μας ειπες ποσα αλογα πηγε το εργαλειο :D

gixxerpap
07/03/2009, 05:58
ορίστε, είδατε τελικά? μια χαρά τα βρήκατε πάλι ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αμα υπάρχει καλή διάθεση ....:lol:

thehulk
07/03/2009, 06:06
:rotflmao: :rotflmao:

giorgos600rr
07/03/2009, 07:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
ειστε τρελοι και οι δυο.ευχαριστω πολυ DIMTST και οπιονδηποτε αλλον που ειχε την καλη προθεση να βοηθησει.σας βλεπω μαλωνετε πολυ.μια ειναι η λυση κα την λεω ΔΗΜΟΣΙΑ.22 μαρτιου θα τρεχω στις Σερρες στο ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ και οσοι πιστοι προσελθετε.:D :D
αααα ξεχασα τα busa δεν μπενουν στην πιστα γιατι βαριουντε να στριψουν.
δεν πειραζει, γιατι η Σερρες εχουν και ευθειες :D :D :D :D :D :D

ΟΚ φίλε μου. Θα έρθουμε να σε δούμε τί κάνεις μέσα στην πίστα!:a08:

reinmeister
07/03/2009, 07:18
Αρχικά δημιουργήθηκε από gixxerpap
ορίστε, είδατε τελικά? μια χαρά τα βρήκατε πάλι ...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

αμα υπάρχει καλή διάθεση ....:lol:

εσυ να εισαι στις 02.00 βασιλοπουλο...να σου κοψω τα γελια με το μαχαιρι...:D

gixxerpap
07/03/2009, 07:23
Αρχικά δημιουργήθηκε από reinmeister
εσυ να εισαι στις 02.00 βασιλοπουλο...να σου κοψω τα γελια με το μαχαιρι...:D

δεν θα μπορέσω, κάνω κάτι βελτιωσούλες αυτόν τον καιρό ...

byron
07/03/2009, 11:13
Είναι κριμα πάντως να βγαίνει τέτοια πίκρα μέσα σε ένα forum.
Προσωπικά δεν μου πέφτει λόγος γιατί και πως τα τσουγκρίσατε, αλλά γνωρίζοντας και τους 2 σας και έχοντας τις καλύτερες εντυπώσεις, με στεναχωρεί να βλέπω on line ξεκατίνιασμα. :sad:

Αφού έχετε δευτερολογήσει και ελπίζω κλείσει την υποβόσκουσα κόντρα που έβγαινε κατά καιρούς, θεωρώ το θέμα λήξαν. Και οι δυο σας έχετε πολλές και πολύτιμες γνώσεις να μοιράσετε στους άσχετους με τα μηχανολογικά, σεταρίσματα κλπ των μοτοσυκλετών.
Αν μη τι άλλο είναι ευχής έργο που μπορούμε να παίρνουμε κάποιες αξιόπιστες απαντήσεις αποφεύγοντας τους καστανάδες άσχετους κατσαπλιάδες μηχανικούς.

JIMK7 είναι γνωστό ότι έχεις προηγούμενα με τον rein. Παρόλα αυτά το να μπαίνεις σε μια συζήτηση που δεν σε αφορά, σε ένα ξεκαθάρισμα 2 πρώην κολλητών και να παίρνεις το μέρος κάποιου χωρίς να έχεις ιδέα για τι μιλάνε μόνο λάδι στη φωτιά ρίχνει.
Πολύ περισσότερο όταν αρχίζεις τις παραινέσεις για σωστή συμπεριφορά τη στιγμή που εσύ έχεις ήδη πλακωθεί και στολίσει με κοσμητικά καμμιά 10αριά άτομα εδώ μέσα που απλά διαφώνησαν κάποια στιγμή με όσα έλεγες.
Το θέμα είναι απλό. Αν θεωρείς ότι ο rein λέει μαλακίες σε αυτά που ξέρει για τα gixxer - busa τεκμηρίωσε τα. Αν δεν μπορείς το πιο αντρίκιο θα ήταν να πεις ότι έχει δίκιο και εσύ άδικο.
Αλλωστε εσύ είσαι εξουσιοδοτημένος μηχανικός Suzuki και ο άλλος ένας ταπεινός λογιστής. Piece of cake...

ΥΓ: Όποιος ξαναπεί ότι η aprilia έχει θέμα με τους μηχανικούς, ας διαβάσει τι γράφτηκε στο link των greekbusas για τις λύσεις που πρότειναν οι μάγοι των suzuki στο πρόβλημα που είχε το παιδί. Να βάλει 100άρα βενζίνη ο ένας, χάνει συμπίεση απ΄τις βαλβίδες ο δεύτερος, αλλαγή καδένας ο τρίτος...... Για το φούτσο καβάλα λέμε.

JIMK7
07/03/2009, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από byr0n


JIMK7 είναι γνωστό ότι έχεις προηγούμενα με τον rein. Παρόλα αυτά το να μπαίνεις σε μια συζήτηση που δεν σε αφορά, σε ένα ξεκαθάρισμα 2 πρώην κολλητών και να παίρνεις το μέρος κάποιου χωρίς να έχεις ιδέα για τι μιλάνε μόνο λάδι στη φωτιά ρίχνει.
Πολύ περισσότερο όταν αρχίζεις τις παραινέσεις για σωστή συμπεριφορά τη στιγμή που εσύ έχεις ήδη πλακωθεί και στολίσει με κοσμητικά καμμιά 10αριά άτομα εδώ μέσα που απλά διαφώνησαν κάποια στιγμή με όσα έλεγες.
Το θέμα είναι απλό. Αν θεωρείς ότι ο rein λέει μαλακίες σε αυτά που ξέρει για τα gixxer - busa τεκμηρίωσε τα. Αν δεν μπορείς το πιο αντρίκιο θα ήταν να πεις ότι έχει δίκιο και εσύ άδικο.
Αλλωστε εσύ είσαι εξουσιοδοτημένος μηχανικός Suzuki και ο άλλος ένας ταπεινός λογιστής. Piece of cake...

ΥΓ: Όποιος ξαναπεί ότι η aprilia έχει θέμα με τους μηχανικούς, ας διαβάσει τι γράφτηκε στο link των greekbusas για τις λύσεις που πρότειναν οι μάγοι των suzuki στο πρόβλημα που είχε το παιδί. Να βάλει 100άρα βενζίνη ο ένας, χάνει συμπίεση απ΄τις βαλβίδες ο δεύτερος, αλλαγή καδένας ο τρίτος...... Για το φούτσο καβάλα λέμε.


Νατα νατα λοιπον για να ξεκαθαρισουμε μερικα πραγματα και με σενα αλλα και με ολους από εδώ
Με κανενα μα με κανενα δεν εχω προηγουμενα, τωρα συγκεκριμενα για τον rein σιγουρα δεν εχω και τις καλυτερες σχεσεις γιατι είναι αυτό που είναι αλλα για να ξερεις και κατι την επομενη φορα που θα ερχομουν στην Αθηνα να εισαι σιγουρος ότι θα πηγαινα να τον συναντισω κι από κοντα να τα λεγαμε και να πιναμε και κανενα μπυρακι μαζι μα στο κατω κατω δεν εχουμε να χωρισουμε τιποτα
Μετα από αυτό δεν νομιζω να γινει κατι τετοιο τα σχολια δικα σου
Αν θυμασαι παλιοτερα όπως λες ότι εχω πλακωθει ναι το εχω κανει αλλα ποτε φιλε μου με κολλητο και όχι σ αυτό το βαθμο
Μονο με το ΤΙΤΑΝ το Γιωργο ειχε γινει κατι (ποτε κατι παρομοιο) που ηταν στα πλαισια του χαβαλε και για να ξερεις με το Γιωργο ειμαστε αυτή τη στιγμη οι καλυτεροι φιλοι
Το αν λεει μαλακιες για τα gixxer – busa δεν το ειπα ποτε εκτος από μερικες λεπτομεριες που εχω διαφορετικη αποψη αν και αυτό που κολλαει σ αυτά που εγραψα εχτες δεν ξερω μαλλον εισαι εκτος θεματος
Τωρα στη μεση μπηκα όπως λες όχι για να ριξω λαδι στη φωτια αλλα για το αντιθετο
Πραγμα που οπως φαινεται δε το καταλαβες
Αυτή τη στιγμη που μπαινεις εσυ τωρα στη μεση τι νομιζεις ότι κανεις κατι διαφορετικο όχι και που ξερεις εσυ τι γνωριζω για την υποθεση το εχεις ψαξει καλα δεν νομιζω

Οσο για το υστερογραφο σου δεν νομιζω ότι αυτοι οι ανθρωποι ηταν μηχανικοι αντιπροσωποι τις SUZUKI και αν ηταν παντου υπαρχουν τσαρλατανοι αυτό όμως δεν αναιρει το άλλο
:wave2: :wave2:

izzy
07/03/2009, 19:46
Αυτό που μετράει είναι ότι το παιδί ζήτησε να λυθεί ενα πρόβλημα που είχε και βρέθηκαν 2 (θα μπορούσαν και περισσότεροι ίσως ) ,και του πρότειναν την λυση .
Ευχαριστημένοι όλοι και αυτός στις σερρες να τρέχει ακόμα περισσότερο .
οΛα καλά λοιπόν .. :beer: