PDA

View Full Version : ΑΓΟΡΑ Suzuki Gsxr 1000 K8



kokos08
27/02/2009, 13:09
Γενικα θα ηθελα να μαθω τα παντα για το συγκεκριμενο μηχανακι,απο που συμφαιρει να το παρω? Βυνιο η Νοτη Σφακιανακη? ειναι καλη αγορα σε γενικες γραμμες? Η ασφαλεια ποσο κοστιζει πανω κατω με κλοπη μεσα εννοειται! Τα service του καθε ποτε ειναι και ποσο κοστιζουν? Ο Βυνιος πουλαει παραεισαγωγης και η εγγυηση που δινει ειναι δικια του η παω στην suzuki για οποιοδηποτε προβλημα? Ειναι συχνο φαινόμενο να κοβεται το πλαισιο που το διαβασα απο πολλους εδω μεσα και μου ηρθε εγκεφαλικο??? Το πλαστικο της πισω σελας στο δινουν με την αγορα της η ειναι extra? χχχμμμ....αυτα πανς κατω...αν θυμηθω κι αλλα θα τα πω! δεν ντρεπομαι! ευχαριστω προκαταβολικα! :beer:

teok8
27/02/2009, 14:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Γενικα θα ηθελα να μαθω τα παντα για το συγκεκριμενο μηχανακι,απο που συμφαιρει να το παρω? Βυνιο η Νοτη Σφακιανακη? ειναι καλη αγορα σε γενικες γραμμες? Η ασφαλεια ποσο κοστιζει πανω κατω με κλοπη μεσα εννοειται! Τα service του καθε ποτε ειναι και ποσο κοστιζουν? Ο Βυνιος πουλαει παραεισαγωγης και η εγγυηση που δινει ειναι δικια του η παω στην suzuki για οποιοδηποτε προβλημα? Ειναι συχνο φαινόμενο να κοβεται το πλαισιο που το διαβασα απο πολλους εδω μεσα και μου ηρθε εγκεφαλικο??? Το πλαστικο της πισω σελας στο δινουν με την αγορα της η ειναι extra? χχχμμμ....αυτα πανς κατω...αν θυμηθω κι αλλα θα τα πω! δεν ντρεπομαι! ευχαριστω προκαταβολικα! :beer:

καταρχην να σου πω οτι ο βυνιος δινει εγγυηση αντιπροσωπειας, αλλα εχει πολυ φουσκωμενα "παραπλευρα" εξοδα οπως πχ πολυ ακριβοτερα εξοδα πινακιδων κτλ..δεν θυμαμαι να σου πω τιμη αλλα το ειχα ψαξει επειδη πηρα το ιδιο μηχανακι..
τα δωρα του ισχυουν μονο με μετρητα..
ακομα οι παραεισαγωγεις εχουν μεγαλυτερα επιτοκια απο του "νοτη"(που λες και συ:lol: )

το πλαστικο της πισω σελας το δινουν μαζι με την μηχανη(μονοσελο η κοκοβιο με 1 λεξη:winka: )

ασφαλεια κλοπης κανε οπωσ-και -δηποτε!!!ακου και μας τους καμμενους..(interamerican κανε και θα σου βγει κανα 350αρι..οι υπολογισμοι ειναι με το ματι παντα..)

για το πλαισιο δεν εχω κατι να σου πω..πολλα ακουγονται..με μικροπεσιματα δεν πιστευω να παθει τιποτα, με χοντρο πεσιμο με οτι και να εισαι κλαυτα χαραλαμπε..

συμπερασματικα να σου πω οτι για μενα ειναι οτι καλυτερο μεχρι το 08 (εξαιρηται το busa08:a23:) και πολυ ευχαριστως θα το ξαναπερνα..
καλες αγορες :D :beer: :beer: :beer:

kokos08
27/02/2009, 14:54
ευχαριστω πολυ αλλα πολυ μπερδεψουρα ρε γαμωτο η αγορα τελικα! θα παω Ιαπωνια μου φαινεται να το φερω με γιαπωνεζικες πινακιδες να ψαρωσουν ολοι! :) α ρε ελλαδαρα,σε οποια αντιπροσωπεια ρωταω μου λενε και κατι καινουριο!

teok8
27/02/2009, 15:03
με λιγοτερα λογια.....

πας Σφακιανακη...σκας ενα 11αρι...περνεις το κ...το πας ιντεραμερικαν...του κανεις ασφαλεια κλοπης,φωτιας,πλημμυρας,βανδαλισμων,παρμπριζ κτλ..,περνεις εξοπλισμο γαματο(οχι μονο κρανος)...και ζησαν αυτοι καλα και συ καλυτερα...:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

kokos08
27/02/2009, 15:26
Δεν τον γλυτωνω τον Νοτη δηλαδη ε? και δεν τον μπορω καθολου ρε γαμωτο! για να δουμε...

vaggelakis
27/03/2009, 08:48
:cry:

kokos08
28/03/2009, 20:19
πηγα στον Βυνιο παντος παιδια και μου τα ειπε πολυ καλα,και τα μισα ατοκα,και τα δωρα μου και το μηχανακι ειναι αντιπροσωπειας,οποτε τι εχω να κερδισω στον σφακιανακη? δεν μπορω να καταλαβω:confused:

bar-code
28/03/2009, 20:57
ego pira mixanaki paraeisagogis.kane ki esi to idio.
i diafora einai giro sto 10% pou ti theoro megali.ena kalo kranos kai ena kalo mpoufan.
kai apo auta pou exo akousei kai diabasei to thema tis eggiisis einai mia paparia kai misi...ama sou katsei elatomatiko mixanaki,tha pleroseis!de pa na to xeis parei apo japan suzuka!

kokos08
12/05/2009, 16:54
Παιδες οκ! πειτε μου συγχαρητηρια και για την τιμη που καταφερα. το εκλεισα απο Σφακιανακη 10700 ευρω! Δεχομαι συγχαρητηρια ωρες γραφειου...:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

Xlitos
12/05/2009, 17:42
Αρχικά δημιουργήθηκε από kokos08
Παιδες οκ! πειτε μου συγχαρητηρια και για την τιμη που καταφερα. το εκλεισα απο Σφακιανακη 10700 ευρω! Δεχομαι συγχαρητηρια ωρες γραφειου...:beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

καλοτάξιδο το μωρό.. :beer:

τζάμπα πράμα ρε φουστη...και τι πράμα.. ;)

GangBangBabis
13/05/2009, 07:54
ΚΑΛΟΡΙΖΙΚΟ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ...ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΕΙΠΑΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΡΑΝΟΣ ΜΠΟΥΦΑΝΑΚΙ ΚΑΙ ΓΑΝΤΑΚΙΑ ΣΙΓΟΥΡΑ..ΜΗΝ ΤΣΙΓΚΟΥΝΕΥΤΗΣ ΚΑΘΟΛΟΥ..

reinmeister
13/05/2009, 10:09
και μετα τον εξοπλισμο,εξατμιση,πιστονια,εκκεντροφορους, για να εισαι αξιοπρεπης...:rotflmao:

μεγειες αγορινα...:beer: :beer:

JAD
13/05/2009, 12:20
Καλορίζικο το εργαλείο, καλοτάξιδο κ πάντα όρθιος...
:beer: :beer: :beer:

kokos08
13/05/2009, 12:47
Ευχαριστω!!!! Ολοι ορθιοι να ειμαστε! :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer: :beer:

kokos08
13/05/2009, 15:10
Τα πηραμε και τα καλα τα πραγματακια,μη μας πουν και τσιγκουνηδες.... :cool:
Ρε ειπαμε παντα ορθιοι! Τι εκκεντροφορους και πρασινα αλογα μου πετατε??? Μα τοσο χαλια επιδοσεις εχει??? Να την γυρισω πισω αν ειναι!!!Μιληστε τωρα που ειναι νωρις αλλιως σωπαστε για παντα!
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Ασε τη μηχανουλα στην ησυχια της,μια κουκλα ειναι απο τα γεννητουρια της....χαλαρααααα....:sun:

GangBangBabis
13/05/2009, 19:38
ΚΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΤΣΙ..ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΟΥ ΤΗ ΜΗΧΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΣΟΥ ΦΑΝΕΙ ΛΙΓΗ ΤΟΤΕ ΚΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ..ΠΑΡΤΗΣ ΠΡΩΤΑ ΤΟΝ ΑΕΡΑ ΜΕ ΤΑ ΜΑΜΑ ΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΤΑ ΒΑΖΕΙΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΟΥΝ..