PDA

View Full Version : Gsxr 1000 07 -08 Kai Eksatmiseis Trc Yoshimura



no more sorrow
31/03/2009, 18:55
Tha ithela na mou peite gnwmes osoi exoyn akousei h exoyn tis TRC. Kanoyn kalo thoryvo? apo apodosh ? kai an veltiwnetai o hxos allazontas laimous kai y! H akrapovic h oloswmh monh apo apodwsh kai hxo pws paei ?

lotinia
01/04/2009, 01:45
File exo K7 me TRC kai xeiropoiito Y kai apla otan to vazo mpros otidipote allo apla den akougete,o pio kaula ixos apo eksatmisi,tsampoukalemenos kai traxis(Arkei na sou aresei i fasaria :) ).Oson afora apodosi exei petrithei 171,4HP to mixanaki xoris alli metatropi.Stin protino tin eksatmisi me ta xilia.

no more sorrow
01/04/2009, 09:47
esy exeis monh ? egw milaw gia tis diples!

Chris 71
01/04/2009, 15:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από no more sorrow
esy exeis monh ? egw milaw gia tis diples!




Όπως λέει κ φίλος παραπάνω , Φίλε βαλε της διπλές ΤRC βαλε κ το δίχαλο yoshimura κ είσαι ο βασιλιάς της φασαρίας.. απίστευτο θόρυβο ειλικρινά!!! Της έχω βάλει σε φίλο μ . μετά πήγαινε κάνε κ μια ρύθμιση λίγο μείγμα θέλει κ είσαι έτοιμος. 50 $ κάνει νομίζω..

:beer: :beer: :beer:

Souza_me_240kmh
01/04/2009, 16:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από Chris 71
Όπως λέει κ φίλος παραπάνω , Φίλε βαλε της διπλές ΤRC βαλε κ το δίχαλο yoshimura κ είσαι ο βασιλιάς της φασαρίας.. απίστευτο θόρυβο ειλικρινά!!! Της έχω βάλει σε φίλο μ . μετά πήγαινε κάνε κ μια ρύθμιση λίγο μείγμα θέλει κ είσαι έτοιμος. 50 $ κάνει νομίζω..

:beer: :beer: :beer:


δεν εχεις ακουσει αλλες εξατμισεις ακομα για αυτο το λες :lol:

lotinia
01/04/2009, 19:38
Nai tis diples exo file,kai otan skaei akougete san pirovolismos(kai gia na ksereis auto sto leei anthropos pou eixe Hornet 600 kai den evaza eksatmisi epitides gia na einai isixo)..........milame gia oraia fasaria kiriolektika!!!!!!!!!

CostasR1
01/04/2009, 22:56
Φιλαρακο αν εννοεις αυτες ειναι παρα πολυ καλες!!Φοραω μονο τελικα (και ενα K&N φιλτρο) και ο θορυβος ειναι πολυ καλος καθως και οι επιδοσεις της ανεβηκαν και με βαση το δυναμομετρο!!


160169

extremist
02/04/2009, 01:35
δεν εχεις ακουσει αλλες εξατμισεις ακομα για αυτο το λες

;) ;) ;)

Chris 71
03/04/2009, 09:57
Αρχικά δημιουργήθηκε από Souza_me_240kmh
δεν εχεις ακουσει αλλες εξατμισεις ακομα για αυτο το λες :lol:


Σουζερε φίλε μ
Πρόσεχε γτ αν ακούσεις το δικό μ θα σου πέσουν τα αυτοκόλλητα..

:wave2: :wave2:

Souza_me_240kmh
03/04/2009, 11:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από Chris 71
Σουζερε φίλε μ
Πρόσεχε γτ αν ακούσεις το δικό μ θα σου πέσουν τα αυτοκόλλητα..

:wave2: :wave2:

οι yoshi δε κανουν καθολου θορυβο ;)

αν ακουσεις καποιοες αλλες εξατμισεις θα μεινεις :eyepop:

gat0s
03/04/2009, 14:45
το θεμα ρα μαγκες ειναι να κανουν ωραιο και οχι δυνατο.οι trc κανουν πολυ ομορφο θορυβο.τις φοραει ενας φιλος μαζι με Υ.πολυ ωραιος και γλυκος στα αυτια θορυβος.
οι πιο δυνατες πιστευω ειναι οι jardine τις οποιες τις φορουσα κιολας.
Στις Σερρες στην 16 στροφη οταν ανοιγα το γκαζι κοντευε να μου φυγει το κεφαλι απο τον θορυβο.
CostasR1 αν βαλεις Υ εκτος απο αποδοση θα δεις αρκετη διαφορα και στον ηχο.
και οι micron ακουγοντε ωραια και πολυ μπασος θορυβος.τις φορουσα και αυτες.

CostasR1
03/04/2009, 15:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από gat0s
το θεμα ρα μαγκες ειναι να κανουν ωραιο και οχι δυνατο.οι trc κανουν πολυ ομορφο θορυβο.τις φοραει ενας φιλος μαζι με Υ.πολυ ωραιος και γλυκος στα αυτια θορυβος.
οι πιο δυνατες πιστευω ειναι οι jardine τις οποιες τις φορουσα κιολας.
Στις Σερρες στην 16 στροφη οταν ανοιγα το γκαζι κοντευε να μου φυγει το κεφαλι απο τον θορυβο.
CostasR1 αν βαλεις Υ εκτος απο αποδοση θα δεις αρκετη διαφορα και στον ηχο.
και οι micron ακουγοντε ωραια και πολυ μπασος θορυβος.τις φορουσα και αυτες.


Ετσι πιστευω και εγω,το εχω στα σχεδια μελλοντικα!!

:wave2:

Opisthogonia
12/04/2009, 02:03
ego exo pantos diples acrapes + ypsilon....k einai aplos gelia dinata k kourastika...ostoso ta kasimata einai les k rixnoune ovides pisosou