PDA

View Full Version : Συνεργείο για service?



JAD
11/04/2009, 20:24
Mετά τις διακοπές του Πάσχα και το ταξίδι που θα πραγματοποιηθεί (ελπίζω...)θα συμπληρωθούν τα χλμ (6.000)για το service. Και ερωτώ τους συνάδελφους Suzukαίους: Ψάχνω για καλό και ΑΞΙΟΠΙΣΤΟ συνεργείο για να εμπιστευθώ την καλή μου.
Οι περιοχές που με ενδιαφέρουν είναι Δυτ. Προάστια (Περιστέρι, Ίλιον, Αιγάλεω κλπ) λόγω κατοικίας και Ν. Ιωνία, Ν. Ηράκλειο, Φιλ/φεια λόγω δουλειάς.
Με δεδομένο ότι κατά 99% ΔΕΝ μπορώ να είμαι παρόν κατα τη διαρκεια του service, και βάση των προσωπικών σας εμπειριών, έχετε να προτείνετε κάποιο συγκεκριμένο?
Π.χ έχω ακούσει (κ διαβάσει στο forum) πολύ καλά λόγια για το ATS Moto στο Ηράκλειο. Επίσης έχει κανείς γνώμη για τον Καπερνέκα που είναι Θηβών 105 στο Περιστέρι?
Οποιαδήποτε γνώμη ευπρόσδεκτη.
Ευχαριστώ
Γιάννης.
:wave2:

ΥΓ Έψαξα στο forum και δεν βρήκα κάτι σχετικό (εννοώ με τις συγκεκριμένες περιοχές που αναφέρω παραπάνω). Αν υπάρχει κάτι please βάλτε το σχετικό link.

ΥΓ 2. Δεν ξέρω αν θεωρείτε διαφήμιση να πούμε την γνώμη μας για διαφορους επαγγελματίες...αν ναι παρακαλώ ας ενημερώσει ενας mod, και ας γίνει επικοινωνία μέσω π.μ.
:beer:

micele
11/04/2009, 20:32
καλησπέρα 2 φορές που έχω πάει το δικό μου GSXR K7 750cc στα κεντρικα του σφακιανάκη στο βοτανικό έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος.

JAD
21/04/2009, 21:00
Τελικά μετά από προτροπή φίλου κ από διάφορες γνώμες στο forum, πήγα για service στον Σ. Σταθόπουλο στα εξάρχεια. ΑΨΟΓΟΣ επαγγελματίας κ φιλικότατος ως ανθρωπος. Τον έπρηξα με τις (πολλές φορές ηλίθιες..)ερωτήσεις μου, και πάντα απαντούσε με χαμόγελο. Τον προτείνω ανεπιφύλακτα.