PDA

View Full Version : Μάστορας που να αναλαμβάνει "επισκευές-μετατροπές" πολυεστερικών



firefox
17/04/2009, 10:42
Έχω ένα GSXR 600 Κ6 και του έχω βάλει πολυεστερικά. Ο λόγος που ανοίγω αυτό τo thread είναι ο τρόπος που είναι τοποθετημένη η πινακίδα στην ουρα. Παραθέτω σχετική φωτό (προσοχή μην μπερδευτείτε με την μηχανή στο background εστιάστε στο gsxr και στα λαμάκια κάτω από την ουρα στα οποια στηρίζεται η πινακίδα)

Παλιότερα με είχαν γράψει ζητάδες και αναγκαστικά να κάνω την μετατροπή που φαίνεται στην φωτό ώστε να φαίνεται καλύτερα. Όντως φαίνεται καλύτερα τώρα πλέον αλλα σε συνδυασμό με τo ότι ενδέχεται να βγω εξωτερικό με την μηχανή θέλω να την φέρω στα ίσια της.(να φαίνεται δηλαδή κανονικά όπως όταν την αγόρασα)

Ζητάω λοιπόν κάποιον γνωστη ο οποιος θα τρυπήσει την πολυεστερική ουρα και θα τοποθετήσει μια βάση πχ βάλτερ moto (καλά τo λέω?) ώστε να κουμπώσει σωστά η πινακίδα.

Αν κάποιος από εδώ μέσα γνωρίζει η χέρι κάποιον αθηνα που να αναλαμβάνει να κάνει τέτοιες δουλειές ας ενημερώσει.

ευχαριστώ καλά να περάσετε τις μέρες αυτές και όχι μονο!

firefox
17/04/2009, 10:49
foto


161363

firefox
24/04/2009, 16:09
κανένας δεν γνωρίζει κανένα μάστορα πολυεστερικών? (με πληρωμή εννοείται)

blueangel
24/04/2009, 17:03
Θάνο είναι στη Θηβών ένας νόμίζω Μάνος πρέπει να λέγεται έχω ακούσει ότι κάνει διάφορες δουλειές εκεί ψάξτο λίγο περισσότερο στο net ίσως βρείς και στοιχεία...Τώρα αν κάποιος απο τα παιδιά εδώ ξέρει σχετικά ας ποστάρει:wave2:

SeNNinhA
24/04/2009, 17:50
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν κάνεις κάτι πολύ απλό.

- Ξεβιδώνεις την πινακίδα
- Ισιώνεις τα λαμάκια
- Βιδώνεις την πινακίδα σε νέες τρύπες πιο ψηλά (ώστε να χωράει)