PDA

View Full Version : test rides , τι παιζει ?



k7600
24/04/2009, 18:10
καλησπερα ρε παιδες , εχω κλησει ραντεβου για αυριο να κανω test ride μια μηχανη που με ενδιαφερει .
Δεν εχω κανει ποτε test ride , ποιος εχει κανει να μου πει τι παιζει ? Eννοω ποση ωρα μπορω να την οδηγησω ? γιατι αν ειναι να κανω τον γυρω του τετραγωνου αυτοννοητο ειναι οτι δεν μπορω να βγαλω συπμερασματα .

Road67
24/04/2009, 20:58
Θα είναι η πρώτη σου μηχανή;

suzukimaniac
26/04/2009, 00:47
Λογικα παιζει το θεμα να εχεις διπλωμα μηχανης τουλαχιστον 2 χρονια και δοκιμη δινεται η μηχανη για περιπου 15-20 λεπτα. Υπογραφεις οτι φερεις ολες τισ ευθυνες περι της μηχανης και καμια ευθυνη το μαγαζι αν σου συμβει κατι την ωρα της δοκιμης.Have fun...

dim40
26/04/2009, 12:55
μαλον εξαρταται απο το μαγαζι. πριν καιρο εκανα σε 4 μηχανες test .μονο η kawa μου ειπε 30 λεπτα αλλα εκανα παραπανω χωρις προβλημα. οι υπολοιποι δε ειπαν καν ποση ωρα να κανω. βεβαια ολα σε λογικα πλαισια.

k7600
27/04/2009, 20:06
thanks , την εκανα τελικα , καλα της ειπια το αιμα . Ο ανθρωπος στο μαγαζι ευγενεστατος , μου ειπε κανενα εικοσαλεπτο , εγω εκανα κανενα μισαωρο και δεν μου ειπε τιποτα .

k7600
27/04/2009, 20:07
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από Road67
Θα είναι η πρώτη σου μηχανή; [/

οχι , απλα λεω να αλλαξω κατηγορια οποτε θελω να δω κατα ποσο με βολευει ή οχι .

edmarios
02/05/2009, 16:23
Που εισαι ρε Γιαννακο???? Για τι μηχανη ψαχνεις ρε θηριο????

k7600
02/05/2009, 22:34
που εισαι εσυ ρε Μαριουλη . Ολα καλα ? δεν ξερω ρε φιλε , ειπα να παω σε κατι πιο γενικης χρησης οπως το z750 αλλα ρε φιλε ξενερωσα , δεν λεω οτι δεν ειναι καλο μηχανακι απλα εχω συνηθισει σε θεση , γκαζι και εμφανιση απο ss kai sbk και με το kawa ξενερωσα , οποτε με βλεπω παλι για ss να πηγαινω . Τι θα γινει θα βρεθουμε ποτε ?

edmarios
04/05/2009, 08:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από k7600
που εισαι εσυ ρε Μαριουλη . Ολα καλα ? δεν ξερω ρε φιλε , ειπα να παω σε κατι πιο γενικης χρησης οπως το z750 αλλα ρε φιλε ξενερωσα , δεν λεω οτι δεν ειναι καλο μηχανακι απλα εχω συνηθισει σε θεση , γκαζι και εμφανιση απο ss kai sbk και με το kawa ξενερωσα , οποτε με βλεπω παλι για ss να πηγαινω . Τι θα γινει θα βρεθουμε ποτε ?

Οποτε θελετε αρκει να φτιαξει ο καιρος... Εγω μεσα ειμαι παρε και τα αλλα λαμογια και παμε για κανεναν καφε... Οποτε θελετε κανονιστε απλα πειτε το μου 1 μερα πριν για να κανονισω... Το τηλ μου ειναι το ιδιο οποτε ενημερωσε με για νεοτερα...

k7600
04/05/2009, 20:27
Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
Οποτε θελετε αρκει να φτιαξει ο καιρος... Εγω μεσα ειμαι παρε και τα αλλα λαμογια και παμε για κανεναν καφε... Οποτε θελετε κανονιστε απλα πειτε το μου 1 μερα πριν για να κανονισω... Το τηλ μου ειναι το ιδιο οποτε ενημερωσε με για νεοτερα...

επειδη αλλαξα συσκευη , για στειλ το μου σε πμ ρε φιλε να το χω .

xtx black
05/05/2009, 04:26
ΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΗΝ ΜΕ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ:bigcry: :bigcry: :bigcry: ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΗ ΜΑΗ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΘΑ ΕΧΩ ΠΑΛΙ ΜΗΧΑΝΗ,ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΑΠΟ ΠΟΣΟ ΛΑΜΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΑΓΑΖΑΤΩΡΕΣ.....ΤΕΣΠΑ ΑΜΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ ΚΑΙ ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΡΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΠΑΠΙ:p