PDA

View Full Version : 2η πανελληνια συναντηση SVriders...!



Σελίδες : [1] 2 3 4 5

alexioannides
07/05/2009, 13:40
ELA MH PSARWNETE RE... APLA TO ANEBAZW TWRA GIA NA KATAFEROUME NA MAZEYTOUME KATA TO 2010....

plaka plaka gia proteinetai kana meros... nisi psineste? kamia peloponhso? kamia leukada?

Locksmith
07/05/2009, 14:42
:lol: :rotflmao: :bigcry: :lol: Μετά τη διώρυγα του Παναμ..εεεεεεε της Κορίνθου, έγινε νησί ρε Παύλε!

Λοιπόν θα το πω μια φορά κι ότι θέλετε κάνετε/ουμε. Το Ναύπλιο είναι η αγαπημένη μου πόλη της Ελλάδος! Ήμουν φαντάρος ένα μήνα εκεί και πάντα το ονειρευόμουν να ξαναπάω! Πόσο μάλιστα και με μηχανή! Εκεί ψηφίζω!

Αλλά απ' την άλλη, και μιας ο Πρόεδρος των SV έχει Ducati, παίζει να έρθω με το Κ100 RS του πατέρα μου! :lol: Τρελή άνεση!!!

Γενικά να ξέρετε ότι είμαι μέσα πάντα και για παντού!..

alexioannides
07/05/2009, 14:44
naupliooo kalh fash... einai kai nisi... opote giati na mh pame e?

peite hmeromhnies... etos dld.... 2012? kala einai?:rotflmao:

Locksmith
07/05/2009, 14:48
Λοιπόν μιας και σε βρίσκω εύκαιρο Πρόεδρε λέω να γίνει φέτος η 2η συνάντηση SV...

Πρώτον και κυριότερον διότι δεν υπάρχουν περιορισμοί ούτε κανονισμοί στο πόσο συχνά θα πρέπει να χαιρόμαστε τα μηχανάκια μας όλοι μαζι.

Δεύτερον και κυριότερον διότι άκριβώς μετά την επιτυχημένη 1η πανελλήνια συγκέντρωση SV (και ίσως το επιτυχημένη να ήταν ο λόγος), υπήρξε κατασυρροή καινούργιων μελών και νέων κατόχων SV οι οποίοι δεν έλαβαν μέρος στην 1η.

Και τέλος Τρίτον και κυριότερον :D, διότι στην πολύ επιτυχημένη 1η πανελλήνια συγκέντρωση SV δεν μπόρεσαν λόγω ανωτέρας βίας, μερικά παλαιότερα μέλη να παρευρεθούν.

alexioannides
07/05/2009, 14:59
kyrie kleidara ta lete poly sofa kai sas euxaristw gia thn parembash sas...
proteinete loipon meros kai hmeromhnia...
egw den exw kollhma gia p-s-k mesa s'ola!!!

Locksmith
07/05/2009, 15:10
Ο καιρός είναι καλός, τα σαββατοκύριακα όλοι θα δραπετεύουν από δω κι από κει, οπότε αυτή κανονίζεται εύκολα σχετικα. Αρκεί να περάσουν τα πρώτα 2-3 ΣΚ με μπάνια και γυναίκες παρέα(όσοι έχουν), για να μην γκρινιάζουν "δε με πας πουθενα". :D Και φυσικά να μη λείψουν και οι νησιώτες αυτή τη φορά.

Βέβαια αν πούμε να κατεβούμε αρκετά κάτω, θα πρέπει να πάρουμε παραπάνω μέρες εμείς οι κεντρο-βόρειοι. Αλλά κι αυτό πιστεύω, κανονίζεται.

Υπάρχει και το ενδεχόμενο του trackday meet, να κανονίσουμε αποκλειστικότητα στη μεγαλύτερη πίστα των Βαλκανίων μια μέρα, και να παρευρεθούμε όλοι. Αυτό είναι κάτι τελείως διαφορετικό, αλλά εξίσου σημαντικό και απολαυστικό - διασκεδαστικό.

Λοιπόν πρέπει να γεμίσουμε 40 σελίδες τουλάχιστον, οπότε ξεκινάτε να ρίχνετε ιδέες και ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ!!! :lol:

alexioannides
07/05/2009, 15:18
mmmm... serres e???? pista e?? xmmm... kalo kai auto einai kai nisi.....:wacko:

alexioannides
07/05/2009, 16:28
tou agiou pneumatos ti lete?

pksv
07/05/2009, 17:07
Εγώ πάντως για τους μερακλήδες προτείνω εβδομαδιαία καλοκαιρινή συνάντηση στην Τοσκάνη, να πατήσουν και λίγο τα μοτοσακά μας σε άσφαλτο που τους αξίζει. Ωρε παντόφλα που θα πέσει!!!:D
Όχι τίποτα άλλο, αλλά να νιώσει και ο πρόεδρας λίγο λοκάλι.
Εγώ πάντως τον χρόνο τον έχω:p ... με τα λεφτά κάτι θα γίνει.
Και το Ναύπλιο βέβαια καλό ακούγεται.

alexioannides
07/05/2009, 18:15
radebou gia kafe sthn igoumenitsa...
karabi gia agona.... meta apo thn ankona phgainoume gia dianyktereush sthn mpolognia

ksymeroma.. gnhsio espresso prwino me bafles kai mini pitsakia me motsarela kai prosouto...
sodes....

meta tourismo kai bolta sthn forentia... (dianyktereush...)

batikano...
napolh....

(dianyktereush...)


episkepsh kai dianyktereush sthn benetia kai epistrofh sthn ygoumenitsa opou 8a pioume ton apoxairethsthrio frape mas!!!!!!!

SVX
07/05/2009, 18:21
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
radebou gia kafe sthn igoumenitsa...
karabi gia agona.... meta apo thn ankona phgainoume gia dianyktereush sthn mpolognia

ksymeroma.. gnhsio espresso prwino me bafles kai mini pitsakia me motsarela kai prosouto...
sodes....

meta tourismo kai bolta sthn forentia... (dianyktereush...)

batikano...
napolh....

(dianyktereush...)


episkepsh kai dianyktereush sthn benetia kai epistrofh sthn ygoumenitsa opou 8a pioume ton apoxairethsthrio frape mas!!!!!!!


ΝΑΙ.... :a9: Ευκαιρια να επιστρεψεις στους ΒρωμοΙταλους την μαλακια που σου πουλησαννννν.... :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Locksmith
07/05/2009, 18:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
ΝΑΙ.... :a9: Ευκαιρια να επιστρεψεις στους ΒρωμοΙταλους την μαλακια που σου πουλησαννννν.... :lol: :rotflmao: :lol: :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :lol:

Locksmith
07/05/2009, 18:32
Πρόεδρε καλή και πιστευτή η ιστορία σου μέχρι το σημείο που ξυπνάμε στην Μπολόνια και διαπιστώνουμε ότι τα μηχανάκια ολονών έχουν κλαπεί! :bawl: :bigcry: :lol:

alexioannides
07/05/2009, 18:35
xxaaxaxxaxaxa

ellhnika mhxanakia de kleboun re...

TOYS ELLHNES DE TOYS PEIRAZEI KANENAS...!

lete telika na pame nauplio??? h mhpws 8elete na pame kamia 8asso pou exei kai gamo tis 8allases?
giannena mhpws?? (pou einai kai nisi)

parga isws?

TOLISTOLAROS
07/05/2009, 20:39
Αν για νησί θέλετε Ρόδο καλό θα'ναι να ΜΗΝ-επαναλαμβάνω-ΜΗΝ είναι καλοκαίρι.
Θα ψηθούμε πηγαίνοντας με 30 χλμ και πιθανότατα θα μας κοπανήσει κανας πιωμένος τουρίστας.Καλύτερη εποχή για μηχανή στη Ρόδο Οκτώβριος-Μάιος.
Αν όχι νησί προσπαθήστε Μ.βδομάδα ή την επόμενή της.Τον υπόλοιπο καιρό δεν μπορώ να λείψω.

Locksmith
07/05/2009, 23:09
Θασο δεν πάω ΜΕ ΤΗΝ ΚΑΜΙΙΙΙΑ! Πήγα πρόπερσι με την πρώην μου και ίσα ίσα πέρασα... οικογενειακά! Το νησί από nightlife και διασκέδαση είναι ψιλοσάπιο. Για οικογένειες με παιδιά είναι καλό.

Ναύπλιο είναι πάρα πολύ μακριά αλλά πάω! Θα χρειαστούμε μέρες βέβαια και δεν ξέρω γι'αυτούς που δεν διαλέγουν τις άδειες τους, πόσο εφικτό είναι να πάρουν.

Το νέο αίμα της παρέας γιατί δεν μιλάει; Μη ντρέπεστε, δεν δαγκώνουμε, μόνο δέρνουμε! :eyepop:

alexioannides
07/05/2009, 23:13
xaxaxaxaxaxaxax karpazies!!!! xaaxaxaxaxax

Locksmith
07/05/2009, 23:40
Kαι για τους απροετοίμαστους, όριστε ένα λινκ για να τους βοηθήσει... Μόνο με μπλε μηχανάκι παρακαλώ.

http://cgi.ebay.de/Tankrucksack-System-Bagster-Suzuki-SV-650-SV-1000_W0QQitemZ120414843680QQihZ002QQcategoryZ46178QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

dimval
08/05/2009, 13:42
Υπάρχει πάντως φαντασία στις προτάσεις! Ναύπλιο μέσα, υποθέτω όμως θα δυσκολευτούν οι Βόρειοι και με το δίκιο τους. Προυπόθεση μόνο η διανυκτέυρευση. Βάλτε και το φορτηό με τα ανταλλακτικά...
Ιταλία, ναι, super, ουάου, αλλά πόσοι θα μαζευτούμε τελικά? Μιλάμε για 1 βδομάδα τουλάχιστον. Φαντάζεστε 10 SV στο πάτο της θάλασσας?????
Μία δικαιη ΄πρόταση θα ήταν κάπου παραλιακά ανάμεσα από τα 2 αστικά κεντρα. Και αν έχει θαλασσα και σκιά, ΦΥΓΑΜΕ ΤΩΡΑ!!

O Locksmith θα φέρει το ψυγείο με τις μπύρες....ξέρει αυτός....:D

alexioannides
08/05/2009, 13:50
PARGA PAME????

EINAI OK NOMIZW.

Locksmith
08/05/2009, 18:11
Αν δεν μιλησουν κι άλλοι, δεν γίνεται τίποτα... Τζάμπα καίει η λάμπα! :a05:

Multijohn
08/05/2009, 18:38
Γιατί όχι και Ναύπακτο. Απο Αθήνα είναι 2 ώρες απο κάτω ή 3 ώρες μέσω Μπράλου ενώ απο Θεσ/νικη είναι 4 ώρες και με τα στροφιλίκια του Μπράλου και Ιτέας included!
Εγώ φυσικά μιλάω για αυθημερών και πάλι μιας και άδεια δε παίζει αλλά είναι και κοντά για να διανυκτεύσω.

Tropeas
09/05/2009, 00:17
κωλοπαίδι... φωτό απο την 1η έχεις βάλει?

alexioannides
09/05/2009, 00:58
ase mas re lampro twra... oti 8ymasai xeresai

Multijohn
09/05/2009, 02:51
Ναι ρε Λάμπρο! Άστον και συγχύζεται κάθε φορά που βλέπει το γόνατο στο αβανταρ σου!:D

alexioannides
09/05/2009, 05:23
aaa oi lipotaktes kanane koma......

Aggelos_SV
09/05/2009, 11:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από Tropeas
κωλοπαίδι... φωτό απο την 1η έχεις βάλει?



Λ Α Μ Π Ρ Ο Ο Ο

οι φωτογραφίες (κάποιες από αυτές) είναι εδώ (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=79361)


:wave2:


Υ.Γ. Ρε ετοίμασε το μονόσελο σε συσκευασία δώρο μαζί με την εισαγωγή του 1000 να στα πάρω επιτέλους:winka:

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
12/05/2009, 00:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
PARGA PAME????

EINAI OK NOMIZW.

Parga me gsxr??
Les?

alexioannides
12/05/2009, 00:23
egw eimai mesa
!!!!!!!!!!!!

afou gyrhsoume apo italia omws... etsi xrhsto?

alexioannides
26/05/2009, 07:43
Επισης εχω να προσθεσω πως ο "μπουγατσοπροεδρος" θα μιλαει μονο με αθλητικους τυπους και τυπισες απο'δω και περα!
Συμφωνα με πληροφοριες απο βασιμες πηγες εχει παει για τρεξιμο!

EM TI NA KANW PREPEI NA XASW KANENA KILO PWS 8A ME BLEPOUN KAI 8A ME XAIDEYOUN OI ITALIDES TO KALOKAIRI????


164542

Locksmith
27/05/2009, 08:44
Άντε..! Που θα πάμε για μπάνιο; Δώστε χρόνο να χάσουμε την πατσοκοιλιά, μη μας γελάει και το παρδαλό κατSVίκι...

Οι κεντρονότιοι έχουν όρεξη για Χαλκιδική ή όχι;:a021:

Τα νέα μέλη δεν ύφιστανται πλέον; Τι θα γίνει με τις συμμετοχές;

Πρόεδρε βγάλε την ιταλίδα γιατί κάθε φορά που τη βλέπω ξεχνάω τι ήθελα να γράψω!!! :lol: :eyepop:

alexioannides
27/05/2009, 09:06
akou na sou pw kleidaraaa.... eeee.... na... xm.... eeee..... gamoto kai egw ksexasa ti h8ela na grapsw.....:rotflmao:

asphyx
27/05/2009, 14:44
Nεο μέλος:

Για που λέτε τελικά άμα δεν βρεθεί μέρος που θα ξέρω κ γω πχ που μαι νέοσ οδηγός αν μπορώ να ρθώ!????

Locksmith
27/05/2009, 15:31
Λοιπόν ο asphyx έχει αρχίσει κ πιάνει το νόημα! Φιλαράκι οπουδήποτε μπορείς να έρθεις και μη σε νοιάζει τίποτα! Και μην ανησυχείς, δεν θα τραβηχτούμε σε στενάκια μέσα για να χαθείς! Ούτε και θα πάμε για χρόνους στην άσφαλτο!..:lol: :rotflmao:

Οι προτάσεις είναι καλοδεχούμενες από όλους, όπως άλλωστε και όλα τα μηχανάκια και όλοι/ες οι συνεπιβάτες!..:blush:

Scandal
28/05/2009, 08:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Locksmith
Ούτε και θα πάμε για χρόνους στην άσφαλτο!

Ε τον ψεύτη! :wacko:


Καλά αυτή η ιταλίδα παραπάνω ΚΟΛΑΣΗ!

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
28/05/2009, 08:37
Ευτυχως υπαρχει η Ιταλιδα κ δεν ασχολειατι κανεις με την ραπτομηχανη μου:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Locksmith
28/05/2009, 10:46
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ευτυχως υπαρχει η Ιταλιδα κ δεν ασχολειατι κανεις με την ραπτομηχανη μου:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: Εσένα σου 'χω αυτοκόλλητο! GSX-R, ναι.

alexioannides
28/05/2009, 11:37
RE STAMATISTE NA MAS PEIRAZETE:sick:

MIKRA PAIZAKIA EIMASTE! APLA KANAME LA8OS EPILOGH STA MHXANAKIA!:rotflmao:

Locksmith
28/05/2009, 11:51
Ποιος σας πείραξε ρε; Βόλτα λέμε να πάμε! Και τα παιΖάκια θέλουν βόλτες..!

Το αυτοκόλλητο το έχω από καρτέλλα της SUZUKI, έχω και Hayabusa αλλά αυτό το κρατάω για το παπί! :lol:

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
28/05/2009, 16:05
Αρχικά δημιουργήθηκε από Locksmith
Εσένα σου 'χω αυτοκόλλητο! GSX-R, ναι.

Ειασαι ενας εσυ.....:D

SVX
21/06/2009, 09:38
ΕΥΒΟΙΑ? ΖΑΓΟΡΟΧΩΡΙΑ?




ΟΡΕΙΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑ?



ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ?


ΠΡΕΒΕΖΑ? ΚΑΒΑΛΑ?

alexioannides
21/06/2009, 10:02
1. PREBEZA NAIIIII
2. EYBOIA NAIII
3. KABALA NAI

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
21/06/2009, 12:23
Εχω πληροφοριες οτι ο προεδρος μπορει να εμφανιστει με Μηχνη για την περισταση!
Εχει μια φωτο που το αποδικνυει!
Αλεξ βαλε την φωτο για να μην το κανω εγω;)
Ξερεις πια λεω!

asphyx
21/06/2009, 13:01
Ευβοια να γίνει Εύβοια!!!

dond4le
21/06/2009, 13:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από asphyx
Ευβοια να γίνει Εύβοια!!!




ναι παμε και για κανενα θερμο λουτρο..............ακομα ποιασμενοι ειμαστε απο τον χειμωνα

alexioannides
21/06/2009, 14:17
EEEEE PAIDAKIA?

EGW AN GINEI H DEYTERH PANNELHNIA 8A EMFANISTW ME KATI NEO
NEO KAI IDIKO GIA THN PERISTASH!


166587

dond4le
21/06/2009, 18:16
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
EEEEE PAIDAKIA?

EGW AN GINEI H DEYTERH PANNELHNIA 8A EMFANISTW ME KATI NEO
NEO KAI IDIKO GIA THN PERISTASH!


ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ...........ΣΤΗΝ ΠΥΡΑ

Ολοι μαζι και ψωριαρης χορια :a029: :a029: :a029:

SALTAPIDAS
22/06/2009, 15:24
Άντε καιρός ήταν να ξεφορτωθείς τη λαδιέρα σου,τι τα θες,βρέχει και συχνά τώρα τελευταία,να πάθεις καμιά ηλεκτροπληξία πάνω στο Ducati να έχουμε άλλα?

Αντε κανονίστε καμιά Αλεξανδρούπολη μπας και με δει λιγάκι και η μάνα μου που της λείπω...

alexioannides
22/06/2009, 19:15
ahnteeeeeeeeeeeee

egw lew thn deuterh panellhnia na thn kanoume sthn kastoria!!!!!!!!!
ti lete??????????

http://www.riverparty.org/30/photos.html

SVX
22/06/2009, 20:21
αμα με αφησετε να κανω Rafting με το 1098 εγω ΜΕσα!!


Υ.Γ. Αν ο Προεδρας παρει την αποφαση για εκεινο το ΒΙΟΛΕΤί TREndy SUZUKI....εγω υποσχομαι να το παω στο TTD να τον κανω δωρο αερογραφιες με SWAROVSKI ...... :p


166686

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
22/06/2009, 20:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
αμα με αφησετε να κανω Rafting με το 1098 εγω ΜΕσα!!


Υ.Γ. Αν ο Προεδρας παρει την αποφαση για εκεινο το ΒΙΟΛΕΤί TREndy SUZUKI....εγω υποσχομαι να το παω στο TTD να τον κανω δωρο αερογραφιες με SWAROVSKI ...... :p :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

dond4le
22/06/2009, 20:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
αμα με αφησετε να κανω Rafting με το 1098 εγω ΜΕσα!!


Υ.Γ. Αν ο Προεδρας παρει την αποφαση για εκεινο το ΒΙΟΛΕΤί TREndy SUZUKI....εγω υποσχομαι να το παω στο TTD να τον κανω δωρο αερογραφιες με SWAROVSKI ...... :p

:bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao: :bawl: :bawl: :rotflmao: :rotflmao:

Θα ερθεισ με σκηνη να υποθεσω??

ολες τις μερες μαλλον οχι......τις τελευταιες 2 ομως σιγουρα!

alexioannides
22/06/2009, 21:00
xrhstooo to illuminati kateuainei me 550kb/min!!!!!!!!!!! se mish writsa 8a to dw!!!!
telika to skype etrwge taxhthta!

dimval
23/06/2009, 09:44
Μπράβο παιδιά μου. Πάλι ωραία τα μοιράσατε τα χλμ! Εντάξει, το ducati δε μπορεί να κάνει αποστάσεις, φορτωτικές δεν υπάρχουν? Για να έρθω Σάββατο και να φύγω Κυριακή, θα φάω 1 μέρα στο δρόμο. Μήπως να έρθω με αυτοκίνητο? μμμμμμμ.......

Jungle Julia
23/06/2009, 09:48
Για Αμοργό ψήνεται κανείς;
Και νησί είναι και ωραίες διαδρομές έχει και κάμπινγκ έχει για όσους ψήνονται για σκηνούλα και καλό φαΐ έχει (αστακομακαρανάδα κανείς;;;;)....

What say you?

:a09: :smokin:

Α! Κι έχει και ρακόμελα και ψημμένη ρακή θεσπέσιαλ ΣΕ λέω!!

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
23/06/2009, 09:51
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jungle Julia
Για Αμοργό ψήνεται κανείς;
Και νησί είναι και ωραίες διαδρομές έχει και κάμπινγκ έχει για όσους ψήνονται για σκηνούλα και καλό φαΐ έχει (αστακομακαρανάδα κανείς;;;;)....

What say you?

:a09: :smokin:

Α! Κι έχει και ρακόμελα και ψημμένη ρακή θεσπέσιαλ ΣΕ λέω!!
Ρακομελα εχει κ'δω. Πολυ καλα μαλιστα!
Εσυ κοπελια θα μας τιμησεις??

dimval
23/06/2009, 10:01
αμα είναι έτσι, να μη λείψω τότες!
σκηνικό: ρακόμελα μέχρι θανάτου και ο πρόεδρας μέσα στη παραζάλη του, υπογράφει τις ανταλλαγές αδειών, φεύγω βράδυ με ducati και πάω Ηγουμενίτσα για Ιταλία.
Εντάξει θα έρθω!

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
23/06/2009, 10:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimval
αμα είναι έτσι, να μη λείψω τότες!
σκηνικό: ρακόμελα μέχρι θανάτου και ο πρόεδρας μέσα στη παραζάλη του, υπογράφει τις ανταλλαγές αδειών, φεύγω βράδυ με ducati και πάω Ηγουμενίτσα για Ιταλία.
Εντάξει θα έρθω!
Ελα και θα δουμε τι θα κανουμε με τον προεδρα!
Μονος θα ερθεις?:smokin:

Jungle Julia
23/06/2009, 14:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ρακομελα εχει κ'δω. Πολυ καλα μαλιστα!
Εσυ κοπελια θα μας τιμησεις??

Να σας τιμήσω, γιατί να μη σας τιμήσω; Για πού, όμως, τελικά γιατί δεν έχω καταλάβει.....:confused:

Για River party ή για φάση εδώ Σαλόνικα;

Δήμο, θ'ανέβεις;

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
23/06/2009, 14:58
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jungle Julia
Να σας τιμήσω, γιατί να μη σας τιμήσω; Για πού, όμως, τελικά γιατί δεν έχω καταλάβει.....:confused:

Για River party ή για φάση εδώ Σαλόνικα;

Δήμο, θ'ανέβεις;

Για Καστορια σε 1η φαση!
Θεσ/νικη ειναι ευκολο.
Πριν 2 εβδομαδες ημουν για 4 μερες!
Εχω σπιτι πλεον (40 εκκλησιες).
Next time θα σε παρουμε τηλ να βρεθουμε!

Jungle Julia
25/06/2009, 16:36
Ναι, κι εγώ κάπως αλλιώς τα θυμάμαι τα πράγματα με την κούκλα... :D :D :D

Εγώ είμαι μέσα για το ποτάμι, εκτός απρόοπτου. Θα την πέσουμε εκεί ή Καστοριά; Εκεί, ε; Με σκηνούλες κι έτσι...

Θέλω λεπτομέρειες, feedback.

Πρόεδρα, ο Δήμος Θεσσαλονίκης μου έριξε χυλόπιτα. :mad:
Αλλα ευτυχώς που υπάρχει κι ο Δήμος Μενεμένης!! :winka: :smokin: :smokin:

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
25/06/2009, 16:45
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jungle Julia
Ναι, κι εγώ κάπως αλλιώς τα θυμάμαι τα πράγματα με την κούκλα... :D :D :D

Εγώ είμαι μέσα για το ποτάμι, εκτός απρόοπτου. Θα την πέσουμε εκεί ή Καστοριά; Εκεί, ε; Με σκηνούλες κι έτσι...

Θέλω λεπτομέρειες, feedback.

Πρόεδρα, ο Δήμος Θεσσαλονίκης μου έριξε χυλόπιτα. :mad:
Αλλα ευτυχώς που υπάρχει κι ο Δήμος Μενεμένης!! :winka: :smokin: :smokin:

Julia egw ua anebw mw skhmh apo triti!
Molis eruoyn kati filojenoumenoi apo 8es/nikh (ksereis poios) ua katebv na touw taktopoihsw sto spiti mou sthn Kastoria kai meta lew na ksana anebw!
8a pame apo Kiriaki gia na piasoyme skia!

Jungle Julia
25/06/2009, 16:52
Ρε σεις, εγώ δεν ξέρω...
Έχω σόι στην Καστοριά και στο Άργος και ψήνομαι πολύ να μείνω εκεί, αλλά πώς θα βρισκόμαστε, όμως; Σκορποχώρι θα το κάνουμε;
Δήμοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!! (όχι εσύ Μενεμένη, κάτσε φρόνιμα.. Τον άλλο λέω... των Αθηναίων!) Εσύ τι θα κάνεις, καλό μου;

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
25/06/2009, 17:11
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jungle Julia
Ρε σεις, εγώ δεν ξέρω...
Έχω σόι στην Καστοριά και στο Άργος και ψήνομαι πολύ να μείνω εκεί, αλλά πώς θα βρισκόμαστε, όμως; Σκορποχώρι θα το κάνουμε;
Δήμοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!! (όχι εσύ Μενεμένη, κάτσε φρόνιμα.. Τον άλλο λέω... των Αθηναίων!) Εσύ τι θα κάνεις, καλό μου;
Ελα'συ και θα τα βρουμε!
Εχουμε και κινητα!;)

Jungle Julia
25/06/2009, 17:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Ελα'συ και θα τα βρουμε!
Εχουμε και κινητα!;)

Σωστό κι αυτό. :wacko:
Εισητήρια για το πάρτυ δεν πρέπει να βγάλουμε;

Πρόεδρα, ελπίζω να μην κοροϊδεύεις, γιατί θα πω τον Μενεμένη να βάψει τη Ducatti σου δαμασκηνί!!!

:sun: :sun:

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
25/06/2009, 17:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jungle Julia
Σωστό κι αυτό. :wacko:
Εισητήρια για το πάρτυ δεν πρέπει να βγάλουμε;

Πρόεδρα, ελπίζω να μην κοροϊδεύεις, γιατί θα πω τον Μενεμένη να βάψει τη Ducatti σου δαμασκηνί!!!

:sun: :sun:
Θα κοψουμε εκει !
Πληροφοριακα ειναι 35 το 5 ημερο νομιζω!

Για να πω τον Δημο!
Πολυ με τον προεδρο ασχολεισαι!:rotflmao: :rotflmao:

SVX
25/06/2009, 17:39
Αρχικά δημιουργήθηκε από Jungle Julia
να βάψει τη Ducatti σου δαμασκηνί!!!

:sun: :sun:


:blush: βιολέ ... βιολέ ..... :blush: ΒΙΟΛΕ.... :a022: βιΟλέ ... Βιολετί!!! :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


166965

alexioannides
25/06/2009, 17:41
axaxaxaxaxaax re svx pou ta briskeis auta!!!!!!!!!

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
25/06/2009, 17:42
Δημητρη απλα δεν παιζεσαι!!

SVX
25/06/2009, 17:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
axaxaxaxaxaax re svx pou ta briskeis auta!!!!!!!!!

σ'εχω πετυχει στο μπουγατσαδικο ...( μετα το τελευταιο κομματι που γλυφεσαι,,,ΜΗΝ ΜΕΙΝΕΙ ΟΥΤΕ ΑΧΝΗ -Κανελλα !!!) :lol: :lol: :lol:

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
25/06/2009, 17:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
zliaaarhhhhhhhh!!!!!!!

Θα παιξουμε ξυλο??:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Jungle Julia
25/06/2009, 17:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από ΚΑΣΤΟΡΙΑ
Θα κοψουμε εκει !
Πληροφοριακα ειναι 35 το 5 ημερο νομιζω!

Για να πω τον Δημο!
Πολυ με τον προεδρο ασχολεισαι!:rotflmao: :rotflmao:

Ε, μα τι να κάνω; Αφού τον έχω πάρει από φόβο! :eek:
Δεν τολμάμε να πούμε κάτι κι αμέσως, τσουπ!! Νάτονε με το σχόλιο έτοιμο! :winka:
Λοιπόν, καλή φάση με το River.. Ψήθ'κα!

:smilea:

alexioannides
25/06/2009, 17:48
gyrna kai apo thn alh na psi8eis.... giati aliws de se trwme!

Jungle Julia
25/06/2009, 17:57
Εγώ λέω να σοβαρευτείτε γενικώς...
Να βρούμε κανά καινούριο υλικό για μπουγάτσα. Τι λέτε για παντζάρι; Μπορούμε να πάρουμε και την παντζαρομπουγάτσα μαζί μας στο ρίβερ και να δημιουργήσουμε νέο trend!!
Θα ταιριάζει και με το καινούριο χρωματάκι της Ducatti κάποιου που ξέρω αλλά μου επισημάνθηκε να μην ασχολούμαι γιατί θα το πει στο Δήμο Θεσσαλονίκης-Αθηναίων-Μενεμένης και πάσης Ελλάδος...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Jungle Julia
25/06/2009, 18:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
:blush: βιολέ ... βιολέ ..... :blush: ΒΙΟΛΕ.... :a022: βιΟλέ ... Βιολετί!!! :bigcry: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


SVX, εσύ είσαι ο θεός του μονόσελου;
:alien:

Jungle Julia
25/06/2009, 18:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
gyrna kai apo thn alh na psi8eis.... giati aliws de se trwme!

Έτσι κι αλλιώς δεν τρώγομαι. Μπορεί να φαίνομαι εντυπωσιακή, αλλά η αλήθεια είναι ότι είμαι αχώνευτη!!!



:) :) :)

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
25/06/2009, 18:08
quote:Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
βιολέ ... βιολέ ..... ΒΙΟΛΕ.... βιΟλέ ... Βιολετί!!!

http://www.youtube.com/watch?v=q0l_7kxlweg
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

alexioannides
25/06/2009, 18:14
Μπορεί να φαίνομαι εντυπωσιακή, αλλά η αλήθεια είναι ότι είμαι αχώνευτη!!!

xaxaxaxaxa

egw eixa allo sto myalo mou fainesai axoneuth alla sthn pragmatikothta eisai entiposiaka axoneuth!!!!!!


xxaxaxaxaxaxaxaxa :evil:

Jungle Julia
25/06/2009, 18:19
Χαχαχαχαχα!! :p

Κοντά έπεσες όμως!!

:cool: :cool: :winka:

alexioannides
25/06/2009, 18:25
oxi konta... mesa epesa!:D

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
25/06/2009, 18:27
Προεδρα:evil: Φρονιμα!!:nono:
Αντε τωρα....

alexioannides
25/06/2009, 18:28
fae to snitsel sou esy xontre kai mh milas....:rotflmao:

Jungle Julia
25/06/2009, 18:33
Μην τον μαλώνεις.
Ένας απλός πρόεδρος είναι! :p

Ενώ εγώ, εκτός από αχώνευτη είμαι ΚΑΙ αμάσητη!!

:D :D

alexioannides
25/06/2009, 18:44
kalh eisai mwreeeeee.... ante na mh se apopernoume.
ena glykitato koritsaki eisai... omorfh.... xaroumenh....
(o astatos xarakthras tou proedrou) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

alexioannides
25/06/2009, 18:45
ANTEEEEEEEE OLOI MAZI STHN KASTORIAAAAAAA!!!!!:wave2:

Jungle Julia
25/06/2009, 18:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
kalh eisai mwreeeeee.... ante na mh se apopernoume.
ena glykitato koritsaki eisai... omorfh.... xaroumenh....
(o astatos xarakthras tou proedrou) :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αχ, ευχαριστώ! :blush: :rolleyes:

Πολιτικοί.... Τς, τς, τς....!

:sun: :sun:

:wave2:

alexioannides
25/06/2009, 19:13
POLITIKOI AXXAXAXAXAXA (KAI ME XIOUMOR H JULIA PARAKALW...):wave2:

dimval
09/07/2009, 15:22
Ρε κοίτα να δεις γλέντια εδώ πέρα που έχασα. Μα πόσα river party κάνετε εκεί πάνω?

Θα κάνω και εγώ river party τότε. Θα αφήσω ανοικτή τη σωλήνα του ποτίσματος:lol:

alexioannides
09/07/2009, 15:49
ela fronhma esy zhliarhhhhh afou kai esy kalesmenos eisai....! ante elate panwww!

ΚΑΣΤΟΡΙΑ
09/07/2009, 16:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από dimval
Ρε κοίτα να δεις γλέντια εδώ πέρα που έχασα. Μα πόσα river party κάνετε εκεί πάνω?

Θα κάνω και εγώ river party τότε. Θα αφήσω ανοικτή τη σωλήνα του ποτίσματος:lol:

Μα το river party thw Kastoriaw einai ena kai monadiko!!
Ola ta alla einai apomhmish!
Αυτο ειναι το 31ο νομιζω. Αντε τσακιστειται!!

alexioannides
13/07/2009, 09:09
8A PAME TELIKA??? EEEEEEEEEE//??????????
XRHSTO 8A SE DW SHMERA SALONIKA?

dimval
13/07/2009, 10:21
Καλή βδόμάδα guys.
Σχετικά με το vourkos party, περιμένω ακόμα μία απάντηση από δουλειά αν θα έχω καμία μίνι αδειούλα, εκτός της δηλωμένης. Άσχετα τώρα με το party, θα είμαι στη Σαλονίκη 24 Αυγούστου και για λίγες παραστάσεις, οπότε μπορώ να σας δω ή ξαναδώ εκεί.
Julia ακούει? Ζητείται φιλοξενία!

alexioannides
13/07/2009, 12:10
DE SE FILAKSENOUME REEE... SE EIDA STHN MPYRARIA KATW APO TO HXEIO HSOYN...
KAI WS GNWSTON KATW APO TA HXEIA STEKONTE OI KOYFOI KAI OI KLANIARIDES!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :yuck:

dimval
13/07/2009, 13:25
Ωραία υπόδοχή!

Ετσι φιλόξενοι είστε όλοι εκεί πάνω?:confused:

dond4le
16/07/2009, 16:51
Δεν πιστευω να το ξεχασατε.....................κοντευουν οι μερες!!!!!!!!!

Για το σαββατοκυριακο οσοι μπορουν ας ερθουν.

Το μερος και η διωργανωση ειναι φανταστικη.


:winka: :winka: :winka: :winka:

alexioannides
16/07/2009, 17:01
to me8epomeno sk den einai to river party???????:confused:

dond4le
16/07/2009, 17:12
Μετρας μερες προεδρε?????????

29 με 2 για οσους ξεχαστηκαν............προλαβαινεται ακομα να κανονησεστε αδειες.
























Δοστε και λιγο αιματακι........2 μερες αδεια ειναι αυτες. Κερναω χυμο και ο προεδρος φερνει τις μπουγατσες!!!!!!!!

alexioannides
16/07/2009, 17:32
EGW EDWSA AIMA... GIATI DE MOU DWSANE ADEIA???:confused:

TOLISTOLAROS
16/07/2009, 18:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από alexioannides
EGW EDWSA AIMA... GIATI DE MOU DWSANE ADEIA???:confused:
Tiiiiiiii?Se phgane aima? :lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:
Sa de drepesai...:blush:

alexioannides
20/07/2009, 10:21
SYGENTRWWWSOUUUUUU.............:p