PDA

View Full Version : Ηλεκτροστατικη σε ηλεκτροστατικη



nikos force
23/07/2009, 13:51
εχουμε καποιο θεμα να κανουμε ηλεκτροστατικη σε ζαντα που εχει δεχτει ηδη ηλεκτροστατικη ... να αναφερω οτι θα αλλαχτει τελειως το χρωμα

nktR
23/07/2009, 14:21
ναι υπάρχει θέμα.
Να σου βγάλει το παλιό χρώμα και μετά ηλεκτροστατική.
έτσι μου έχει κάνει και σε μένα στις ζάντες μου που τς έχω φτιάξει από το 2005 με άπειρες αλλαγές ελαστικών και tdays και είναι τέλειες.

the who
23/07/2009, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από nktR
ναι υπάρχει θέμα.
Να σου βγάλει το παλιό χρώμα και μετά ηλεκτροστατική.
έτσι μου έχει κάνει και σε μένα στις ζάντες μου που τς έχω φτιάξει από το 2005 με άπειρες αλλαγές ελαστικών και tdays και είναι τέλειες.

Σωστα.Θα πρεπει να γινει αμμοβολη και μετα η καινουργια ηλεκτροστατικη.

nikos force
23/07/2009, 20:35
αν ακολουθησουμε την παραπανω διαδικασια , δεν θα εχουμε λοιπον προβλημα ...?ΤΕΛΕΙΑ

the who
23/07/2009, 20:48
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos force
αν ακολουθησουμε την παραπανω διαδικασια , δεν θα εχουμε λοιπον προβλημα ...?ΤΕΛΕΙΑ

Τι προβλημα να εχεις?Η επιφανεια θα ειναι καθαρη και ψιλοαγριεμενη δλδ οτι πρεπει για να γινει η βαφη.Καλη επιτυχια.Οταν τελειωσεις πες μας τι εγινε και καμμια τιμη αν θελεις.:beer:

nikos force
23/07/2009, 21:18
αν και κοιταμε για σεπτεμβριο ...:beer: :beer: :beer:

τωρα διαμορφωνεται το project και παιρνει σαρκα και οστα στο photoshop

the who
23/07/2009, 21:31
Οκ λοιπον.Πριν πας για την ηλεκτροστατικη κι οταν εχεις ολα τα κοματια που θα βαψεις ετοιμα στειλε μηνυμα μηπως γλυτωσεις κανα φραγκο.

nikos force
24/07/2009, 09:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από srx400
Οκ λοιπον.Πριν πας για την ηλεκτροστατικη κι οταν εχεις ολα τα κοματια που θα βαψεις ετοιμα στειλε μηνυμα μηπως γλυτωσεις κανα φραγκο. :beer: :beer: :beer: :winka: