PDA

View Full Version : power commander κ αλλαγη χαρτογραφησης



kyko
28/07/2009, 18:22
θελω να αλλαξω στο commander τον χαρτη...εχω ολα τα παρελκομενα ( καλωδιο usb,cd με το installation περασμενο) ανοιγω το cd βρισκω τον χαρτη που θελω αλλα κολλαω στο πως να τον περασω στο commander...εχω τις οδηγιες αλλα ειναι στα αγγλικα....γνωριζει καποιος τη διαδικασια?

ευχαριστω

SeNNinhA
30/07/2009, 08:57
Έδωσες τόσα χρήματα για το PC. Γιατί δεν πας να σου κάνουν ενα ΣΩΣΤΟ χάρτη για την ΔΙΚΗ σου μηχανή για να πιάσουν τουλάχιστον τόπο τα λεφτά που έδωσες?

Όλοι αυτοί οι γενικοί χάρτες που μπορείς να καταβάσεις και να περάσεις είναι στο περίπου. Που σημαίνει ότι και η βελτίωση θα είναι στο περίπου (με κέρδος από ελάχιστα, καθόλου έως και να χειροτερέψει εαν βάλεις λάθος χάρτη). Είναι σαν να έχεις πετάξει τα χρήματα που έδωσες για το PC.

kyko
30/07/2009, 09:13
Αρχικά δημιουργήθηκε από SeNNinhA
Έδωσες τόσα χρήματα για το PC. Γιατί δεν πας να σου κάνουν ενα ΣΩΣΤΟ χάρτη για την ΔΙΚΗ σου μηχανή για να πιάσουν τουλάχιστον τόπο τα λεφτά που έδωσες?

Όλοι αυτοί οι γενικοί χάρτες που μπορείς να καταβάσεις και να περάσεις είναι στο περίπου. Που σημαίνει ότι και η βελτίωση θα είναι στο περίπου (με κέρδος από ελάχιστα, καθόλου έως και να χειροτερέψει εαν βάλεις λάθος χάρτη). Είναι σαν να έχεις πετάξει τα χρήματα που έδωσες για το PC.

τελικα τον περασα τον χαρτη κ μου βελτιωσε ως ενα βαθμο το μικροπροβληματακι που ειχα...απο σεπτεμβρη που θα ειμαι καλα οικονομικα θα παω κ για επαναχαρτογραφηση:winka: :winka: