PDA

View Full Version : Γνώμη για γραφικά ΧΤΧ



kavaleon
02/08/2009, 14:43
Γειάσας Παίδες έχω ένα ΧΤΧ του '04 και ζητώ την γνώμη σας σχετικά με τα ξεκολλημένα γραφικά στο ντεπόζιτο. Συγκεκριμένα αρχίζουν να ξεκολλούν σιγά-σιγά τα αυτοκόλητα και έχουν ξεραθεί. Μπορώ να τα ξανακολλήσω και άν ναι με τί τρόπο ή πρέπει να τα αντικαταστήσω. Keep on riding, Καλό καλοκαίρι (ότι απέμεινε) και προσοχη στους Μ@λ@κ@ς που κυκλοφορούν ανάμεσά μας.:beer: :beer: :beer:

XJR_Billy
02/08/2009, 14:59
Φίλε μου, είχα ένα ατύχημα και ανάμεσα στα ανταλλακτικά που αλλάχτηκαν ήταν και τα δύο αυτοκόλλητα της XTR μου.

Ενημερωτικά, πωλούνται προς 86 ευρώ...:o

ΤΟ ΕΝΑ !!!:eek: :mad:

Απαράδεκτη τιμή!

Με ένα βερνίκωμα των πλαστικών πιστεύω πως θα κάνεις τη δουλειά σου, συν την αυξημένη προστασία που προσφέρει το βερνίκι. Από το να δώσεις 172 ευρώ για αυτοκόλλητα...:wave2:

kavaleon
02/08/2009, 15:08
Θα κάνω ότι μπορώ με βερνίκη ή κάτι άλλο (ίσως καμιά κόλα) και αν δεν δώ αποτέλεσμα θα ταβγάλω και άντε γειά. Πάντως τόσα λεφτά για αυτοκόλητα δεν τα χαρίζω. :nono: :nono: :nono:

ΜΟΡΦΕΑΣ
02/08/2009, 21:33
"Παίζει" κανένας γνωστός για βερνίκωμα ή κάτι άλλο για να μην ξεκολάνε;;; Την πρώτη φορά που ξεκολλήσανε μου τα άλλαξανς μες στην εγγύηση. Τώρα στον 1,1/2 χρόνο έχουν αρχίσει πάλι και ξεκολλάνε. Αν δεν τα αλλάξουν μες στην εγγύηση θα πρέπει να τα περάσω βερνίκι. Πήγα βέβαια σε 1 - 2 γνωστούς που έχουν φανοποιείο αλλά μου προέβαλαν ότι και καλά θα ξεφλουδίση γιατί δεν πιάνει το βερνίκι επάνω επειδή είναι γιαλιστερό το πλαστικό. Αρκεί να κάνει καλή δουλειά. Αλλιώς με βλέπω για καμιά αερογραφία

thoukis
25/09/2009, 23:19
παιζει κανενας καλος γνωστος :cool: για βερνικωμα των πλαστικων????????