PDA

View Full Version : Honda Dominator info



kyriakos1983
19/08/2009, 16:54
Γεια σε όλους!!!

θα ήθελα τα "φώτα" σας για το εξής θέμα:

Πριν απο λίγες μέρες βρήκα ένα Dominator μοντέλο 2001 σε εκπληκτική κατάσταση..

Τιμή 2.900 Ευρώ

Αυτό όμως που με προβλημάτισε είναι το ότι έχει (ή δείχνει να έχει) 27.000 χλμ. πως σας ακούγετε αυτό? Γιατί πολλοί μου λένε ότι το πιο πιθανό είναι να είναι πειραγμένο (λόγω της παλαιότητας του)!

Υπάρχεςι κάποιος τρόπος να το ελέγξω??

Η τιμή πως σας ακούγεται?? Πιστεύετε ότι τα αξίζει τα λεφτά του?? Γιατί δεν ξέρω πολλά απο Dominator!

Ο πωλητής μου είπε πως όταν εγώ θα παραλάβω την μηχανή δεν θα χρειάζεται οτιδήποτε απο άποψη Service και λάστιχα και άλλες μικροατέλειες!!

SVX
19/08/2009, 16:56
κανεις δε θαδινε πανω απο 2000-2200 ευρω ..εκτος απο την παλαιοτητα ΔΕΝ ηταν και το πιο εμπορικο μηχανακι

ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ AFRICA

giovani64
19/08/2009, 16:59
Αρχικά δημιουργήθηκε από SVX
κανεις δε θαδινε πανω απο 2000-2200 ευρω ..εκτος απο την παλαιοτητα ΔΕΝ ηταν και το πιο εμπορικο μηχανακι

ΣΤΑ ΙΔΙΑ ΛΕΦΤΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ AFRICA

συμφωνω απολυτα.:a18: η αν θελεις κατι πιο light kawa kle500 4-5 χρονων και με λιγοτερα χλμ

Man7
21/08/2009, 17:45
Το μηχανάκι που βρήκες, επί χάρτου τουλάχιστον, είναι μάλλον ακριβό και πιθανότατα έχει γυρισμένο κοντέρ. Το πρώτο πιθανότατα είναι κακό. Το δεύτερο όχι απαραίτητα.
Συμφωνώ στο ότι με τα λεφτά αυτά βρίσκεις Africa, αλλά αν θέλεις Africa, παίρνεις Africa, δεν ψάχνεις Domie...
Τώρα η αναφορά στο KLE είναι μάλλον άστοχη. Δεν είναι το ίδιο μηχανάκι, δεν είναι καν συναφές, σαφώς δεν είναι Domie και σίγουρα δεν είναι Honda.

Μ.