PDA

View Full Version : Gsxr 600 K7



Geo-k7
16/09/2009, 00:46
Γεια σας παιδια με λενε Γιωργο και θα ηθελα την βοηθεια σας...εχω ενα Κ7600 με φιλτρο
εξατμηση yoshimura r55 εχω αφαιρεση την πεταλουδα στην εξατμηση και το φυσακι απο την ECU φυσικα.Το ερωτημα μου ειναι ρυθμιζοντε τα μιγματα απο το καντραν η θελει μπριζομα?
και αν ξερει καπιος να με βοηθηση...ευχαριστω πολυ!

GIXXERAKIAS
16/09/2009, 11:42
Σε ολες τις αντιπροσωπειες εχοιυν το λεγομενο yoshibox και σου ρυθμιζουν τα μειγματα εκει.Δεν γινεται απο το καντραν θελει "μπριζωμα" οπως λες κι εσυ.:wave2:

ps:Καντου μια καυσαναλυση πανω σε δυναμομετρο και να να στο ρυθμισουν εκει για καλυτερα αποτελεσματα.:winka:

Geo-k7
16/09/2009, 16:43
Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
Σε ολες τις αντιπροσωπειες εχοιυν το λεγομενο yoshibox και σου ρυθμιζουν τα μειγματα εκει.Δεν γινεται απο το καντραν θελει "μπριζωμα" οπως λες κι εσυ.:wave2:

ps:Καντου μια καυσαναλυση πανω σε δυναμομετρο και να να στο ρυθμισουν εκει για καλυτερα αποτελεσματα.:winka: ευχαριστω για την βοηθεια...σημερα που ρωτησα σε διαφορα συνεργεια μου λεγανε οτι πρεπει να δω το μηχανακη και μετα να σου πω αν γυνεται μου λεγανε για power commader αλλιως δεν μπορω να στο φτιαξω και τετιες μακακιες...

teo.600
21/09/2009, 17:47
ελα φιλε πηγαινε στο mrc Μαντη στη μεσογειων που εχει yoshιmura box να στο ρυθμισει.