PDA

View Full Version : Γνώμη για αγορά μετ/νου Κ5 (1000)



aiwnios
27/10/2009, 17:31
Γεια παιδιά είμαι νέος στην παρέα σας. Ο λόγος αυτης της συζήτησης είναι να ζητήσω τα φώτα σας για μια επικειμενη αγορά ενος Κ5 που σχεδιάζω.

Πιο συγκεκριμένα, το έχω ελέγξει το μηχανάκι, είναι όλα μια χαρα. Πρόκειται για μοντέλο του '05, έχει κάτι λιγότερο απο 19,000χλμ και είναι γενικώς πάρα πολύ προσεγμένο. Τακάκια οκ, λάστιχα με αρκετή γόμα (αλλά ημερομηνίες του 07),αλυσογράναζα με φυσιολογική φθορά για τα χλμ του.
Είναι μαμά, εκτός απο το ελεύθερο φίλτρο αέρα(το οποίο συνοδεύεται απο μια εξατμιση-τελικό μονο).

Γενικά μου αρέσει, θέλω όμως να μου πειτε γνώμες για την τιμή του. Ο ιδιοκτήτης ζητάει 8 χιλιάρικα.Δε ξέρω τι τιμές παίζουν στην αγορά για τα συγκεκριμένα μοντέλα ανάλογης κατάστασης.

Επίσης πιο συνεργείο θα προτείνατε προκειμένου να γίνει ένας σχολαστικότερος έλεγχος απο κάποιον εξειδικευμένο?

Θα πρέπει να προσέξω κάτι ιδιαιτέρως?
:confused: :confused: :confused:

basilis_k6
27/10/2009, 17:47
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

δωσε μου 7.000 και σου δινω το δικο μου που ειναι και K6! πες του οτι δυστυχως δεν πιανει τοσα το μηχανακι. πανω απο 6500 για 05 δεν δινει κανεις. μπορεις να βρεις 06 με πραγματα επανω στα 7.000! επισης μπορεις να χαζεψεις και καμια αγγελια να καταλαβεις που παιζουν οι τιμες. με 9000 παιρνεις Κ8!

nic mor
27/10/2009, 18:11
δηλαδη αμα ηταν k7 η k8 ποσα θα ζηταγε :confused: :confused:

τι να σου πω ρε φιλος,εσυ θα δωσεις το χρημα,
αλλα με 8000?,σιγουρα βρισκεις κατι πιο καινουριο
και ισως και κατι καλυτερο:wave2: :wave2:

pilotos_xtreme
27/10/2009, 18:38
οπως επισης να προσεξεις το πλαισιο γιατι κοβει σαν μαχαιρι......
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

φιλε προτιμισε κατι πιο καινουργιο η αλλιως το κ4 που ειναι κουκλα

typhoon
28/10/2009, 19:45
παιδιά ευχαριστώ για τις γνώμες.
έκανα και μια έρευνα αγορας και όντως ήταν αρκετα αυτά που ζητούσε.
Γειώθηκε...:D :D