PDA

View Full Version : Daytona 125 2002



perfection2010
30/10/2009, 18:26
Kalispera paidia!!!!Einai i prwth fora pou grafw edw kai mporw na pw kainourgio me to a8lima.Gia na min ta polulogw exw agorasei ena daytona 125cc montelo 2002.Thelw na tou kanw kapies mikroveltiwseis.To 8ema einai oti logw markas diskoleuomai na vrw antalaktika kai den kserw kai ti akrivws tairiazei an kai miazei me to honda supra.Mporeite na m proteinete kati?eyxaristw!!!

polymoto
06/11/2009, 22:07
Γεια σας

Οταν λετε μετατροπες τι εχετε στο νου σας ?

Μοτερ στο σκελετο φρενα....?

Ευχαριστω

powerman95
06/11/2009, 22:59
Ρώτα τον αντιπρώσοπο από το οποιόν αγόρασες το μηχανάκι σου να σου πει από ποιό μοτέρ παίρνει ανταλλακτικά.Κατά 99% έχουν το ίδιο μοτέρ με τα astrea και τα supra,για τα οποία υπάρχουν άπειρα αντάλλακτικά.Πες μας τι θες να φτιάξεις να σου πούμε καμιά γνώμη:D

perrakis
12/11/2009, 00:52
Φίλε μου έχω και γώ ένα Daytona sprinter του 07. Τέλειο μηχανάκι, δε ζηλεύω καθόλου τα Γιαπωνέζικα με τα ταμπούρα και τις ακτίνες τους.

Εγώ προς το παρόν έχω περιοριστεί σε εξάτμηση, φιλτροχοάνη,δισκόπλακα αλουμηνίου και ενα μικρό βαψιματάκι σε καρίνα και σπόιλερ που ήταν ασημί και τα έκανα μαύρα. Δε΄μπαίνω στη διαδικασία να πειράξω μοτέρ αλλά αμα δώ οτί καθυστερώ πολύ να πάρω μηχανή, θα το κάνω τούμπανο το ρημάδι. προς το παρόν ψάχνω ένα συγκεκριμένο φτερό στην αγορά.

ανάλογα τι θές να του κάνεις, ρώτα με να σου πώ.