PDA

View Full Version : Ενδειξη ταχυτητων



Panopticon7
06/01/2010, 05:23
Παιδια εδω και καιρο σκεφτομαι να βαλω εναν ενδεικτη ταχυτητων (να δειχνει δηλαδη ποια σχεση ταχυτητας εχω επιλεγμενη).

Εχω δει μερικα καλα μεσω νετ αλλα καποια πραγματα δεν τα ξερω.

1. Επειδη τα χερια μου δεν "πιανουν" που λεμε... Θα χρειαστει πολλες ωρες για να το βαλει το μαστορι πανω ?
2. προβληματα υπαρχει περιπτωση να δημιουργησει ?

Αν ξερετε κανα καλο καταστημα που να περναει τετοια πραγματα διαφωτηστε με...(εστω με πμ)... Μην παω στον πρωτο τυχοντα...

Υγ. Ξερω οτι στην πλειοψηφια σας το θεωρειτε αχρηστο αλλα θα μου αρεσε σαν ντεκορ... και δευτερον πολλες φορες ψαχνω 7η ταχυτητα.

Hornet 600 08

Ευχαριστω...

R43
06/01/2010, 17:38
Έβαλα πρόσφατα το GIPRO + ATRE. Ήταν το μόνο που βρήκα στην Ελληνική αγορά με φίς. Δεν ήθελα να κόψω καλώδια ούτε να βάλω «κλέφτες» οπότε ήταν η μοναδική επιλογή. H ανταπόκριση στις ενδείξεις είναι άψογη σε normal οδήγηση. Το μόνο πρόβλημα που είχα, ήταν σε γρήγορα κατεβάσματα και συγκεκριμένα στην Κ1 στις Σέρρες όταν από 5η κατέβαζα 3η αυτό έδειχνε 4η. Το συγκεκριμένο έχει και άλλες δυνατότητες αλλά τις έχω απενεργοποιήσει. Το αγόρασα από ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ στην Καλλιρρόης και κόστισε με τοποθέτηση 140E. Η τοποθέτηση έγινε σε 15’.

Panopticon7
06/01/2010, 17:41
Οκ, και εγω δεν θελω τρελες μοντες στο μηχανακι μου.

Thanx