PDA

View Full Version : μονοσελο R51-ΛΑΣΤΙΧΑ ΛΕΥΚΟ ΠΛΑΙΝΟ



lspiros
04/02/2010, 13:50
μονοσελο R51-ΛΑΣΤΙΧΑ ΛΕΥΚΟ ΠΛΑΙΝΟ.οπως λεει και ο τιτλος που μπορω να βρω τα παραπανω?

sapila racing
04/02/2010, 14:52
Αρχικά δημιουργήθηκε από lspiros
μονοσελο R51-ΛΑΣΤΙΧΑ ΛΕΥΚΟ ΠΛΑΙΝΟ.οπως λεει και ο τιτλος που μπορω να βρω τα παραπανω?

Μονόσελλο Pagusa φρέσκιας παραγωγής απο εδω σε πολύ καλή τιμή, εχω παρει κι εγω.

http://www.ulismotorradladen.de/

και οτι αλλο ανταλλακτικό χρειαστείς το έχει, σε original η μεταχειρισμένο.
Κάποια ανταλλακτικά τα βρίσκεις πιο φτηνα Ελλάδα, αλλά οτιδήποτε λαστιχένιο παρτο απο κει. :winka:

Λαστιχα με λευκό πλαινό δεν ξερω, αλλά θα ειναι καραγκιοζιλίκι πιστευω.
Aυτά έμπαιναν σε Harley κλπ, ποτέ σε BMW.

lspiros
05/02/2010, 08:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από sapila racing
Μονόσελλο Pagusa φρέσκιας παραγωγής απο εδω σε πολύ καλή τιμή, εχω παρει κι εγω.

http://www.ulismotorradladen.de/

και οτι αλλο ανταλλακτικό χρειαστείς το έχει, σε original η μεταχειρισμένο.
Κάποια ανταλλακτικά τα βρίσκεις πιο φτηνα Ελλάδα, αλλά οτιδήποτε λαστιχένιο παρτο απο κει. :winka:

Λαστιχα με λευκό πλαινό δεν ξερω, αλλά θα ειναι καραγκιοζιλίκι πιστευω.
Aυτά έμπαιναν σε Harley κλπ, ποτέ σε BMW.
να σαι καλα,με βοηθησες παρα πολυ....κανενας αλλος???:wave2:

bikas
05/02/2010, 15:50
σπυρο αν σε ενδιαφερει μπορω να σου σκαναρω ενα θεμα του 0-300 του ιουλιου σχετικα με την αναπαλαιωση του μανιατακου σε ενα δικο του bmw r75/5 του 71(οι παλιες ζηταδικες).βεβαια δεν ειναι το ιδιο μοντελο με το δικο σου αλλα ισως παρεις καποιες ιδεες η σε βοηθησει γενικοτερα.

lspiros
05/02/2010, 22:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από bikas
σπυρο αν σε ενδιαφερει μπορω να σου σκαναρω ενα θεμα του 0-300 του ιουλιου σχετικα με την αναπαλαιωση του μανιατακου σε ενα δικο του bmw r75/5 του 71(οι παλιες ζηταδικες).βεβαια δεν ειναι το ιδιο μοντελο με το δικο σου αλλα ισως παρεις καποιες ιδεες η σε βοηθησει γενικοτερα.
να σαι καλα.το εχω το περιοδικο,θυμασαι μηπως τευχος?:beer:

bikas
05/02/2010, 22:10
το 207 ιουλιος 2009:D

lspiros
05/02/2010, 22:36
εγραψες,thanks man:beer: