Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123
Προβολή αποτελεσμάτων 31 έως 32 από 32

Θέμα: Ρε ΓμΤΠτνΜου Γιατι Σταματησατε;

  1. #31
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της milaber
    Εγγραφή
    13/11/2003
    Μηνύματα
    1.011

    @@@ τους ταριφες!

    Με διαφορά οι χειρότεροι οδηγοί του κόσμου, όχι από άποψη ικανότητας αλλά μαλακίας που τους δέρνει!

    Μόλις πριν λίγο καιρό χτύπησα με έναν μαλάκα και του πληρώνω την πόρτα γιατί έστριψε αριστερά χωρίς να βγάλει φλας την ώρα που προσπερνούσα. Ο τύπος δεν κοίταξε καν από τον καθρέφτη και την ώρα που εγώ ήμουν κάτω ευτυχώς καλά και ο κόσμος μεβοηθοούσε να σηκωθώ αυτός τσέκαρε την ζημιά της πόρτας!!!
    Περιμέναμε μισή ώρα την τροχαία και δεν ρωτησε ούτε ένα "καλά είσαι ρε φίλε;", ούτε ενδιαφέρθηκε να προσέξει τα αίματα και το σχίσιμο στο παντελόνι (ήταν μικρή η πληγή αλλά φαινόταν) αλλά πήρε τηλέφωνο την γκόμενα του η οποία και ήρθε γιατί βαρίταν μόνος ο κωλοπαιδαράς! Και όλα αυτά από τριαντάχρονο το πολύ!

    Και μην ακούω μαλακίες για οικογενειάρχες και μεροκάματο γαιτί και ο πατέρας μου (και οι δικοί σας προφανώς και ίσως μερικοί από εσάς) οικογενειάρχης είναι αλλά δεν βγήκε ποτέ να σκοτωσει κόσμο!

    Προσέξτε δεν λέω ούτε για διπλές και τριπλές ταρίφες κλπ. Αυτά καίνε τους πελάτες, εγώ τους έχω γράψει καιρό τους μαλάκες. Μιλάω για στοιχειώδη σεβασμό του συνανθρώπου σου!!! Μιλάω για τις ζωούλες μας!!!
    Γιατί δεν έχω διάθεση να κάνω πλαστική στα μούτρα επειδή ο τύπος άφησε την κυράτσα στην μέση του δρόμου και μου ανοίγει την πορτάρα να ξεφωρτώσει!
    Γιατί δεν γουστάρω πανω στην στροφή που κινδυνεύω να @@@ από απότομο φρενάρισμα και ενώ ήδη είναι φίσκα φορτωμένος να σταματαέι για να πάρει και άλλους!

    Για τα λεωφορεία ισχύει. Όντως πήραν ανάσα από την απουσία τους. Οι οδηγοί τους μάλιστα όπως ξέρω από προσψπική εμπειρία τους έχουν μεγάλο άχτι!

    Προσεύχομαι να έρθει η μέρα που τουλάχιστον τον τύπο που με @@@ θα τον χτυπήσει λεωφορέιο. Όχι να πάθει αυτός τίποτυ απλά να ζήσει λίγο την εμπειρία!

  2. #32
    δεν επέστρεψα
    Εγγραφή
    17/05/2002
    Μηνύματα
    640
    ας μας κάναν ένα δώρο Πρωτοχρονιάτικα

    να εξαφανιστούν

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 19
    Τελευταίο μήνυμα: 28/04/2007, 08:39
  2. Γιατί ρε παιδιά???
    από Wizard13 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 26/03/2004, 14:11
  3. Απαντήσεις: 62
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2004, 15:22
  4. Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/12/2003, 10:53

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF