Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 11 από 11

Θέμα: ΑΝΑΣΥΡΟΜΕΝΗ ΓΕΦΥΡΑ ΙΣΘΜΙΑ

  1. #1
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282

    ΑΝΑΣΥΡΟΜΕΝΗ ΓΕΦΥΡΑ ΙΣΘΜΙΑ

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.

    ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΣΥΜΑΝΩ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΑΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΡΟΜΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΛΑΙΑ ΕΘΝΙΚΗ ΟΔΟ ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΘΗΝΑΣ.

    ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΤΟΥ ΙΣΘΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΥΡΟΜΕΝΗ ΓΕΦΥΡΑ ΣΗΜΕΡΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/06 ΕΠΕΣΑ - ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΜΕΝ ΑΛΛΑ Η ΠΤΩΣΗ ΕΙΝΑΙ ΠΤΩΣΗ ΜΕ ΟΤΙ ΣΥΝΕΠΑΓΕΤΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΑΒΑΤΗ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΜΟΤΟ/ΚΛΕΤΑ - ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ.

    Ο ΛΟΓΟΣ : ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ "ΥΠΕΥΘΥΝΟΥΣ" ΤΗΣ ΓΕΦΥΡΑΣ Η ΟΠΟΙΑ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ 'Η ΕΣΤΩ ΝΑ ΑΠΟΤΡΕΠΕΙ ΤΗΝ ΔΙΕΥΛΕΥΣΗ ΔΙΚΥΚΛΩΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΟΣΟ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ ΒΡΕΓΜΕΝΗ. ΧΩΡΙΣ ΥΠΕΡΒΟΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ "ΓΥΑΛΗ". ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΕ ΝΑ ΠΑΤΗΣΗ Ο ΠΙΣΩ ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Η ΠΤΩΣΗ ΗΡΘΕ ΑΚΑΡΙΑΙΑ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΗΡΘΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΕΑΝ ΕΠΑΘΑ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΝΑ ΜΕΤΑΚΙΝΗΣΩ ΤΗΝ ΜΟΤΟ/ΚΛΕΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ.

    ΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΑΡΑΓΕ ΜΙΑ ΠΙΝΑΚΙΔΑ

  2. #2
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    εχεις δικιο , εχω περασει παρα πολλες φορες απο αυτην την γεφυρα....η αληθεια ειναι οτι αν περιμενες να στεγνωσει θα περναγε κανα μισαωρο και αν....προσοχη θελει , οταν οδηγας πανω σε βρεγμενα σανιδια ειναι αυτονοητο πιστευω...


    Το κλου σε αυτην την γεφυρα , ειναι κατι τυποι που πριν ακομα αναδυθει 100% πηδανε επανω της για να πιασουν κατι κεφαλοπουλα τερατα που εγκλωβιζονται πανω της....μιλαμε πολυ γελιο!!!

  3. #3
    μια φορά έχω περάσει και θα ναι η τελευταία .....
    σαν γυαλί όπως ακριβώς το είπες
    μακρια από σκυλαδες, ρατσιστες και απαιδευτους



  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
    εχεις δικιο , εχω περασει παρα πολλες φορες απο αυτην την γεφυρα....η αληθεια ειναι οτι αν περιμενες να στεγνωσει θα περναγε κανα μισαωρο και αν....προσοχη θελει , οταν οδηγας πανω σε βρεγμενα σανιδια ειναι αυτονοητο πιστευω...


    Το κλου σε αυτην την γεφυρα , ειναι κατι τυποι που πριν ακομα αναδυθει 100% πηδανε επανω της για να πιασουν κατι κεφαλοπουλα τερατα που εγκλωβιζονται πανω της....μιλαμε πολυ γελιο!!!
    ΠΟΣΗ ΠΡΟΣΟΧΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ..... ΜΕ ΜΗΔΕΝΙΚΗ ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΠΟΔΙΑ ΚΑΤΩ ΚΑΙ Η ΜΟΤΟ ΕΦΥΓΕ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΟΡΘΙΟΣ...
    ΤΟ ΑΥΤΟΝΟΗΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΡΙΜΑΔΟΠΙΝΑΚΙΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450

    Re: ΑΝΑΣΥΡΟΜΕΝΗ ΓΕΦΥΡΑ ΙΣΘΜΙΑ

    φίλε από ότι θυμάμαι έχει μια πινακίδα που λέει για δίτροχα νομίζω...την είχα δει πριν δύο χρόνια κ επειδή ήμουν με αυτοκίνητο μου έκανε έκπληξη μέχρι να δω την γέφυρα να αναδύεται κ να καταλάβω γιατί υπήρχε...την έβγαλαν τώρα????
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΜΗΧΑΝΗ ZZR2005. ΕΙΜΑΙ ΒΕΒΑΙΟΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΕΧΩ ΕΞΟΧΙΚΟ ΣΤΟ ΣΟΦΙΚΟ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΩ ΣΥΧΝΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΔΕΙ ΕΑΝ ΥΠΗΡΧΕ.

    ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ. ΑΠΛΑ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΣΗΜΕΙΟ ΘΕΛΕΙ ΜΕΓΑΛΗ ΠΡΟΣΟΧΗ.........
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  7. #7
    Χιλιομετροφάγος Το avatar του/της SF
    Εγγραφή
    14/05/2002
    Μηνύματα
    2.903
    Παιδία, είτε έχει είτε δεν έχει πινακίδα, η γέφυρα είναι σχεδόν πάντα βρεγμένη ούτως ή άλλως. Δεν υπάρχει λύση παρά ...προσοχή!

    Εμένα ακριβώς το ίδιο (να μου φύγει η μηχανή από τα πόδια ενώ είμαι σταματημένος στο φανάρι - άσφαλτος τζάμι κανονικό) μου έχει τύχει πριν χρόνια στην Κουμπάρη, στο Κολωνάκι!!
    ---
    Προσέχουμε για να τρέχουμε

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thander
    Εγγραφή
    07/10/2005
    Μηνύματα
    142
    τώρα συγνώμη αν παρεξηγηθώ φίλε madtank, αλλά μια και μένεις εκεί κοντά και περνάς συχνά, τι την θες την πινακίδα??

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από thander
    τώρα συγνώμη αν παρεξηγηθώ φίλε madtank, αλλά μια και μένεις εκεί κοντά και περνάς συχνά, τι την θες την πινακίδα??
    ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ . ΔΕΝ ΜΕΝΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ ΕΞΟΙΧΙΚΟ ΕΧΩ ΕΚΕΙ ΚΟΝΤΑ. ΤΩΡΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΟΣΟ ΣΥΧΝΑ ΚΙ ΑΝ ΠΕΡΝΑΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΣΗΜΕΙΟ ΠΑΝΤΑ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΕΠΙΣΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ. ΞΕΡΕΙΣ ΕΝΑ ΜΥΑΛΟ ΧΕΙΜΩΝΑ - ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ.....ΚΑΠΟΥ ΚΟΛΑΣ Η ΠΙΝΑΚΙΔΑ ΕΙΝΑΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΦΙΛΕ ΟΔΗΓΕ ΠΡΟΣΕΧΕ
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

  10. #10
    ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΠΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΨΑΡΙ ΦΕΡΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΕΦΥΡΑ ΠΑΝΩ;;;ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ; ΧΑΣΤΗΚΑΝΕ!ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΩ ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΘΝΙΚΗ!ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΜΜΕΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΟΙ...ΤΙΣ ΤΑΒΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΤΕ!ΙΣΩΣ ΑΠΟ '98 ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΤΟ FX ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΛΙΓΑ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ!!!!!

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της madtank
    Εγγραφή
    16/11/2005
    Μηνύματα
    282
    Αρχικά δημιουργήθηκε από HELLSPIRIT
    ΑΠΟ ΤΑ ΛΕΠΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΨΑΡΙ ΦΕΡΝΕΙ ΑΥΤΗ Η ΓΕΦΥΡΑ ΠΑΝΩ;;;ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ; ΧΑΣΤΗΚΑΝΕ!ΣΟΥ ΛΕΝΕ ΑΦΟΥ ΟΛΟΙ ΠΑΝΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΝΩ ΓΕΦΥΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΕΘΝΙΚΗ!ΕΙΝΑΙ ΒΛΑΜΜΕΝΟΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΚΟΡΙΝΘΙΟΙ...ΤΙΣ ΤΑΒΛΕΣ ΕΧΟΥΝ ΝΑ ΤΙΣ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΚΑΙ ΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΠΟΤΕ!ΙΣΩΣ ΑΠΟ '98 ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑ ΜΕ ΤΟ FX ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΛΙΓΑ ΜΕΤΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΓΕΦΥΡΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ!!!!!

    ΠΟΙΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ HELLSPIRIT ΕΔΩ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ Η ΤΡΟΧΑΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ...
    Μηχανίστα μου - Riding is a way of thinking...
    Yamaha XT500 '80, Kawasaki Z1R 1000 '81
    BMW R100GS '87, BMW F650 Funduro '94
    BMW R1150GS '99, BMW R1150GS Adv '03
    BMW R1200GS '05, BMW K1200GT SE '08

Παρόμοια θέματα

  1. Ατυχημα μικρο στην γεφυρα για συγγρου
    από ktm640lc4 στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 24/12/2005, 15:13
  2. η ψηλοτερη γεφυρα στο κοσμο!
    από wolfman13 στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 30/01/2005, 11:59
  3. Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 10/01/2005, 20:29
  4. Ριο - Αντιριο Γεφυρα
    από jimbar στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 30/04/2004, 00:31
  5. Εκδρομή στη Γέφυρα Τατάρνας
    από parji στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 17/04/2004, 16:38

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF