Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 18

Θέμα: Μαγκια η Colori...

  1. #1

    Μαγκια η Colori...

    Πηγα χτες το απογευμα στην Colori της Βουλιαγμενης να ρωτησω κατι για το οποιο περιμενα 99% αρνητικη απαντηση..


    (Εγω)-Καλησπερα..Εχω αυτο το μπουφαν και εχει χαλασει εδω στο πλαι (πουτ@να ειχε γινει βασικα)..επισης εχει φυγει και το κεντρικο φερμουαρ..γινεται τιποτα ρε παιδια??

    (Πωλητης)-Φυσικα κυριε μονο αν δεν θελετε να το αφησετε σημερα να το φερετε αν γινεται Τριτη-Τεταρτη για να το παρετε Παρασκευη...

    (Εγω)-Και..(δισταγμος)...ποσο θα κοστισει αν μπορειτε να μου πειτε απο τωρα??

    (Πωλητης)-Τιποτα κυριε δεν θα κοστισει...





    Το συγκεκριμενο μπουφαν που σας λεω ειναι μια παλια κορντουρα αγορασμενη καπου το 1997!!!Απλα εχω αλλαξει τις ενισχυσεις και με βολευει το καλοκαιρακι..περιμενα οτι θα μου πει αντε ρε πετα την...
    Απιστευτο...
    Τωρα θυμηθηκα κατι αλλο...Προπερσι πηρα μια κορντουρα της Bering που ηταν σε προσφορα ,οχι απο την αντιπροσωπεια, αλλα απο γνωστο καταστημα..Στην πρωτη εβδομαδα που το φορεσα ανοιξε ολη η ραφη του φερμουαρ λογω κακοτεχνιας ...Πηγα στο μαγαζι και το αφησα με την διαβεβαιωση οτι θα παει αντιπροσωπεια και η θα αλλαχτει αμεσα η θα επισκευαστει...
    Ξερετε ποσο περιμενα??Εναμιση μηνα (εβγαλα ολα τα κρυα με ενα αλλο μπουφαν ευτυχως που ειχα καβατζα)
    και στο τελος οταν το πηρα ειδα οτι ειχαν πατησει απλα ενα ραψιμο του κ@λου που θα μπορουσα να ειχα κανει και εγω σε ενα μαγαζι..
    Ενταξει τωρα θα μου πεις το μπουφαν ηταν προσφορα, δεν ηταν δερμα κλπ,κλπ..
    Αλλα κοιτα τι εγινε χτες στην Colori??
    Αν δεν ειναι αυτο aftersales support για να το πουμε στα ελληνικα τοτε τι ειναι??



  2. #2
    Ενας Σα(ρα)Μαριτης Το avatar του/της SaraMaritis
    Εγγραφή
    23/07/2004
    Μηνύματα
    484

    Thumbs up Re: Μαγκια η Colori...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    ...
    (Πωλητης)-Τιποτα κυριε δεν θα κοστισει...
    ...
    Αν δεν ειναι αυτο aftersales support για να το πουμε στα ελληνικα τοτε τι ειναι??
    ...
    Σωστοστ Colori !!!

    ...και σωστοστ και συ που το ανεφερες !!!
    "Είμαστε πολλοί...Αλλά είμαστε σκόρπιοι"

  3. #3
    αχ...και να χα μοτόρι! Το avatar του/της Tropeas
    Εγγραφή
    06/05/2005
    Μηνύματα
    4.981
    Και στην Dainese γίνεται αυτό με τα φερμουάρ και εγώ το μαθα απο έναν φίλο με Ζ, αλλά για τον πρώτο χρόνο... (δωρεάν)

  4. #4
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Αρα να ΜΗΝ το πεταξω το colori οταν με το καλο το αλλαξω


    Πολυ καλο after sale

  5. #5
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    μαγκιορα η colori.

    να ρωτησω κατι ασχετο ρε παιδια? εχω ενα μπουφαν της bering εδω και 4μηνες και θελω να το αλλαξω επειδη μου γυαλισε ενα αλλο. το μπουφαν δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα. το εχω σαν καινουργιο. υπαρχει κανενα καταστημα που κανει τπτ αποσυρσεις η ξερω γω ανταλλαγες??
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  6. #6
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zzr2005
    Εγγραφή
    23/05/2005
    Μηνύματα
    450
    Αρχικά δημιουργήθηκε από n1k3man
    μαγκιορα η colori.

    να ρωτησω κατι ασχετο ρε παιδια? εχω ενα μπουφαν της bering εδω και 4μηνες και θελω να το αλλαξω επειδη μου γυαλισε ενα αλλο. το μπουφαν δεν εχει κανενα απολυτως προβλημα. το εχω σαν καινουργιο. υπαρχει κανενα καταστημα που κανει τπτ αποσυρσεις η ξερω γω ανταλλαγες??
    γιατί δεν το βάζεις εδώ στις αγγελίες φίλε να δεις???
    γράψε τιμούλα χαρακτηριστικά κτλ και πολύ πιθανό να το πουλήσεις...
    ποιο μοντέλο είναι αλήθεια?κορντούρα?δέρμα?νούμερο?μπορεί να με ενδιαφέρει....
    "δυο πραγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα σίγουρος"....
    ....Αλμπερτ Αϊνστάιν

  7. #7
    Ανήσυχο Μέλος...
    Εγγραφή
    10/01/2003
    Μηνύματα
    608
    οκ θα το βαλω και εδω. ειναι το steel. το εχω βαλει ηδη σε διπλανο forum αλλα δεν βλεπω κινηση γι αυτο και ρωταω.
    "Whatever you do, don't forget to RECYCLE! Ride your bike again & again!"

  8. #8
    Φανταστικό μέλος Το avatar του/της Nrgman
    Εγγραφή
    14/03/2006
    Μηνύματα
    263

    Re: Μαγκια η Colori...

    Αρχικά δημιουργήθηκε από catmaster
    Τωρα θυμηθηκα κατι αλλο...Προπερσι πηρα μια κορντουρα της Bering που ηταν σε προσφορα ,οχι απο την αντιπροσωπεια, αλλα απο γνωστο καταστημα..Στην πρωτη εβδομαδα που το φορεσα ανοιξε ολη η ραφη του φερμουαρ λογω κακοτεχνιας ...Πηγα στο μαγαζι και το αφησα με την διαβεβαιωση οτι θα παει αντιπροσωπεια και η θα αλλαχτει αμεσα η θα επισκευαστει...
    Ξερετε ποσο περιμενα??Εναμιση μηνα (εβγαλα ολα τα κρυα με ενα αλλο μπουφαν ευτυχως που ειχα καβατζα)
    και στο τελος οταν το πηρα ειδα οτι ειχαν πατησει απλα ενα ραψιμο του κ@λου που θα μπορουσα να ειχα κανει και εγω σε ενα μαγαζι..
    Ενταξει τωρα θα μου πεις το μπουφαν ηταν προσφορα, δεν ηταν δερμα κλπ,κλπ..
    Αλλα κοιτα τι εγινε χτες στην Colori??
    Αν δεν ειναι αυτο aftersales support για να το πουμε στα ελληνικα τοτε τι ειναι??


    [/B]
    Τα colori είναι ελληνικά και η βιοτεχνία τους είναι εκει που είναι το κατάστημα στην βουλιαγμένη.
    Και εγώ ρώτησα για παντελόνι εχτες και μου είπαν οτι μπορόυν να κάνουν μεταποίηση (κόντημα , και μεταφορά των προστατευτηκών πιο πάνω) δωρεάν.
    Επίσης Η Bering είναι Γαλλική , μπορει το μπουφάν να το στείλανε εκει και για αυτό να έκανε ένα μήνα.



  9. #9
    ρακόμελος Το avatar του/της naxiotis
    Εγγραφή
    15/02/2006
    Μηνύματα
    316
    πριν ένα χρόνο από πέσιμο σε χώμα είχα σκίσει το αριστερό μανίκι στον αγκώνα.το πήγα όταν ανέβηκα αθήνα στην βουλιαγμένης και μου το επισκεύασαν δωρεάν :a19: και σε δύο μέρες.αν και ελληνική εταιρεία έχουν άλλη νοοτροπία.και στις επόμενεσ αγορές μου βέβαια θα τούς προτιμήσω.
    ΣΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΠΟΥ ΕΦΥΓΑΝ ΝΩΡΙΣ

  10. #10
    GEORGE NO BRAKES Το avatar του/της SAM46
    Εγγραφή
    27/11/2004
    Μηνύματα
    210
    και μια που το εφερε η κουβεντα εχω ενα δερματινο dainese kirishima r και μετα απο πτωση εκανε μια μικρη τρυπα στον αγκωνα ξερει κανεις αν διορθωνεται και που?
    George no brakes

  11. #11
    Έχω ψωνίσει απ'την Colori διάφορα, δυο μπουφάν, παντελόνι, μπότες και δυο τρία πορτοφόλια μέσης. Κι όλα σε διαφορετικές επισκέψεις στο κατάστημα των Χανίων !

    Ε όποτε περνάω, η κοπέλα μου αναφέρει οτι για οποιονδήποτε λόγο χρειαστεί επισκευή αυτό που μόλις αγόρασα, να της το πάω για δωρεάν επιδιόρθωση !

    Μα και από πέσιμο να προκληθεί η ζημιά -χτύπα ξύλο- αναλαμβάνουν την επιδιόρθωση ! Το μόνο που θα χρειαστεί να πληρώσω είναι τα μεταφορικά για Αθήνα.

    Μακάρι να μπορούσε να γίνει αυτό για οτιδήποτε αγοράζαμε. Πέρα απο ότι είναι μια τίμια εταιρία η Colori, έχει κι αυτό που κατά τη γνώμη μου την κάνει μοναδική και χαίρομαι πολύ που αυτή η προσπάθεια έγινε από Έλληνες !


  12. #12
    Ερχομαι!!!! Το avatar του/της zephyr1
    Εγγραφή
    01/12/2005
    Μηνύματα
    2.878
    Τζαμπα?

    Εχω και εγω ενα σκισιμο στο μανικι.

  13. #13
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zephyr1
    Τζαμπα?
    Εχω και εγω ενα σκισιμο στο μανικι.
    Να το πας !

    Για Colori μιλάμε τώρα έ;





  14. #14
    Ανήσυχο πνεύμα.... Το avatar του/της latris mixanis
    Εγγραφή
    29/03/2005
    Μηνύματα
    4.051
    Έχει ένα απο τα καλύτερα aftersales support ως γνωστόν και ισχύει για όλα τους τα είδη!!

    Τρελοκοτσιδού..!!!!

  15. #15
    Παιδια ο Τακης που εχει την εταιρια ειναι πολυ καλο παιδι.

    Επιχειρηματιας αλλα μαχιμος πωλητης ταυτοχρονα, παντα προθυμος να βοηθησει

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Τι γνωμη εχετε για το κρανος της Hjc της Colori
    από ela ela στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2005, 22:46
  2. colori
    από vasdekiss στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 21
    Τελευταίο μήνυμα: 19/09/2005, 21:27
  3. Γυαλιά ηλίου απο την Colori...
    από modeerf στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 12/04/2005, 08:03

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF