Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 10 από 10

Θέμα: Μηχανικοι

  1. #1

    Angry Μηχανικοι

    Πολυ καλησπερα.Ειμαι καινουριος στην παρεα οποτε ελπιζω να με υποδεχτειτε αναλογα.Ψαχνω απεγνωσμενα ενα καλο μηχανικο που να μη μου πιανει τον κωλο και να του εχω εμπιστοσυνη οτι κανει αυτα που του λεω.Ενδιαφερομαι κυριως για περιοχη Καλλιθεας,Π.φαληρο.Ζηταω πολλα?Please βοηθεια.Α, για εξατμιση που ρωταγε καποιος(sorry δεν θυμαμαι ποιος) ο Παπασταυρου στην Καλλιροης βαζει Acrapovic με 437(αντι 475 της Technomoto)αν ειναι μετρητα.

  2. #2
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ψαξε λιγο στα διαφορα ποστ με συνεργεια (1ο σερβις- 2ο σερβις κτλ)

    εγω δε ξερω εξουσιοδοτημένα γιατι ειτε καν τα σερβις μονος μου ή το παω για βαλβιδες κτλ σε συγκεκριμένο ΜΗ εξουσιοδοτημένο καλο μαστορα εμπιστοσύνης μου

  3. #3
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ψαξε λιγο στα διαφορα ποστ με συνεργεια (1ο σερβις- 2ο σερβις κτλ)

    εγω δε ξερω εξουσιοδοτημένα γιατι ειτε καν τα σερβις μονος μου ή το παω για βαλβιδες κτλ σε συγκεκριμένο ΜΗ εξουσιοδοτημένο καλο μαστορα εμπιστοσύνης μου
    Ευχαριστω πολυ,θα κοιταξω.Παντως επειδη και εγω ισως να μην ημουν πολυ σαφης, δεν με νοιαζει να ειναι εξουσιοδοτημενος,Την μηχανη την εχω 2 χρονια και κατι ψιλα οποτε ακομα και να με ενοιαζε η εγγυηση εχει ληξει.Οσο για το μηχανικο τον θελω για δουλειες που ειτε δεν εχω τον χρονο ή την γνωση να τις κανω μονος μου.
    Υ.Γ. Δεν εχει πολυ καιρο που ανακαλυψα το site και πραγματικα ειναι γαμω της φασεις.

  4. #4
    πρωην μελος Το avatar του/της idi
    Εγγραφή
    13/08/2003
    Μηνύματα
    6.082
    ε θα σου πω το δικο μου τοτε

    Mακης Λιτσαρδοπουλος
    Σωκρατους 100, Πειραιας
    210 9579824

  5. #5
    Φιλε αμσ σε ενδιαφερει, ο δικος μου μηχανικος ειναι απεναντι απο την Αγια Κυριακη στη λεωφορο Αμφιθεας στην οδο Τυρταιου (Ευσταθίου). Ειναι φιλαρακι και του παω τις εκτοτε μηχανες που είχα εδω και 7 χρονια. Επισης είναι και εξουσιογοτιμενος της Kawasaki. Τουλαχιστον σε εμενα εχει φερθει πολυ ενταξει τοσα χρονια. Εδω και 2 χρονια του παω το Ζ750 που εχω και δεν εχω κανενα παραπονο ουτε απο εξυπηρετιση ουτε απο τιμες.

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από antonopc
    Φιλε αμσ σε ενδιαφερει, ο δικος μου μηχανικος ειναι απεναντι απο την Αγια Κυριακη στη λεωφορο Αμφιθεας στην οδο Τυρταιου (Ευσταθίου). Ειναι φιλαρακι και του παω τις εκτοτε μηχανες που είχα εδω και 7 χρονια. Επισης είναι και εξουσιογοτιμενος της Kawasaki. Τουλαχιστον σε εμενα εχει φερθει πολυ ενταξει τοσα χρονια. Εδω και 2 χρονια του παω το Ζ750 που εχω και δεν εχω κανενα παραπονο ουτε απο εξυπηρετιση ουτε απο τιμες.
    Ευχαριστω πολυ αλλα και εγω στον Κωστα το παω αλλα τωρα τελευταια εχουν γινει διαφορα και ειπα να ψαξω και τιποτα αλλο.Γινομαι πιο συγκεκριμενος.Επειδη ηθελα να αλλαξω τελικο τον ρωτησα και μου ειπε για Akrapovic 600-650e οταν το βρηκα 435e.Επιπλεον επειδη χρειαστηκε να βαλω καποια ανταλλακτικα απο την Kawa λογω μιας παλιας πτωσης διαπιστωσα οτι τα χρεωνει πιο πολυ απο την Kawa παρολη την εκπτωση που σιγουρα θα εχει.Σαν μαστορας ειναι σχετικα καλος απλα μου δινει την εντυπωση οτι μας πιανει ελαφρα τον κωλο.Θα δειξει.....

  7. #7
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ε θα σου πω το δικο μου τοτε

    Mακης Λιτσαρδοπουλος
    Σωκρατους 100, Πειραιας
    210 9579824
    Thanks idi.Ως συνηθως εισαι κατατοπιστικοτατος(κοιτα λεξη ρε φιλε)Θα το κοιταξω.

  8. #8
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ψαξε λιγο στα διαφορα ποστ με συνεργεια (1ο σερβις- 2ο σερβις κτλ)

    εγω δε ξερω εξουσιοδοτημένα γιατι ειτε καν τα σερβις μονος μου ή το παω για βαλβιδες κτλ σε συγκεκριμένο ΜΗ εξουσιοδοτημένο καλο μαστορα εμπιστοσύνης μου
    Λοιπον,καταφερα επιτελους να διαβασω ολο το τμημα που αφορα τα Ζ και ορισμενα απο τις υπολοιπες κατηγοριες του moto, με πληρη επιγνωση αυτης της κινησης μου.:hypnotize Γινομαι πιο σαφης.Λογω του πραγματικα τεραστιου χρονου που διεθεσα(ο οποιος αναμφιβολα αξιζε τον κοπο)η κοπελα μου παραλιγο να με χωρισει, η οικογενεια μου δεν με θυμαται και αναζητω γιατρο για να φτιαξω την μυωπια που απεκτησα.Βεβαια ολα αυτα ειχαν και το θετικο αντικτυπο οτι στο Internet cafe που συχναζα εχουν σχεδον ολοκληρωσει την προτομη μου εξω απο το μαγαζι.:rotflmao:
    Anyway ολος αυτος ο προλογος ηταν για να ζητησω sorry που επανεφερα το ζητημα "μηχανικοι" οταν αυτο ειχε αναλυθει διεξοδικα.Idi εαν το θεωρεις σκοπιμο μετεφερετο σε παλαιοτερο σχετικο post.Ωστοσο ευχαριστω πολυ που ελαβα παραταυτα απαντησεις.

    Υ.Γ.1 . Idi θελω να postαρω καποιες photo σχετικες με βασεις πινακιδας. Να της ενταξω σε παλαιοτερο post, ή δεν πρεπει να ανακυπτουν παλαιοτερα θεματα οποτε να φτιαξω καινουριο?

  9. #9
    οδηγώ ΚΤΜ αναπνέω ΚΤΜ Το avatar του/της atom7ktm
    Εγγραφή
    28/06/2006
    Μηνύματα
    112
    Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
    ε θα σου πω το δικο μου τοτε

    Mακης Λιτσαρδοπουλος
    Σωκρατους 100, Πειραιας
    210 9579824
    ρε idi, τι τηλ είναι αυτό στον Πειραιά που αρχίζει από 95..?
    Orange blood runs in my veins...

  10. #10
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της webman
    Εγγραφή
    17/06/2005
    Μηνύματα
    219
    Ήταν στην Καλλιθέα ο μηχανικός και μεταφέρθηκε...Κράτησε και το ίδιο νούμερο...του έκανε μεταφορά...

Παρόμοια θέματα

  1. Μηχανικοί και αναβάτες
    από GiannisBlessed στο forum Ιστορίες του δρόμου
    Απαντήσεις: 41
    Τελευταίο μήνυμα: 16/04/2009, 23:33
  2. Μηχανικοί για Bmw
    από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 01/11/2007, 07:31
  3. Πιλότοι & Μηχανικοί!!
    από lilipoua στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 11/05/2007, 19:23
  4. 3 Μηχανικοί...
    από villy στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 19/10/2006, 08:28
  5. Πιλοτοι - ΜηΧανικοι
    από kalgeorge στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 14/04/2005, 21:49

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF