Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 4 από 4

Θέμα: clover M3

  1. #1

    clover M3

    εχει καποιος το συγκεκριμενο τζακετ?αξιζει σαν ποιοτητα?αξιζει τα λεφτα του?
    για πειτε...


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	1738_oil_n.jpg 
Προβολές:	382 
Μέγεθος:	73,1 KB 
ID:	76333

  2. #2
    Είμαι ένας ΕΥΤΥΧΗΣ κάτοχος του συγκεκριμένου τζάκετ. Το φοράω κάθε μέρα, όλη μέρα τα τελευταία 3 χρόνια που οδηγώ το TDM.

    Είμαι πολύ ευχαριστημένος και με τις επενδύσεις του, επειδή αφαιρούνται έχω την επιλογή να το φοράω όλες τις εποχές.

    Γεμάτο στραπς, ρυθμιστικά για όλα τα σημεία του σώματος, αποκλείεται να μην εφαρμόσει τέλεια πάνω σου. Το κακό είναι ότι είναι αρκετά βαρύ, αλλά δυστυχώς δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα.

    Τα προστατευτικά του σου εμπνέουν ΜΕΓΑΛΗ εμπιστοσύνη και κατά τη δική μου άποψη, συγκρίνοντάς τα με Dainese, Colori και Spidi (τότε που έψαχνα, μόνο τα spidi ήταν εφάμιλλα) είναι τα καλύτερα. Με προστατευτικό για την πλάτη, το οποίο φτάνει ικανοποιητικά για να καλύψει και τη μέση είναι ένα μπουφάν σχεδόν 3/4 που δε θα σου "κρυώσει" τη μέση ακόμα κι αν οδηγείς ss μηχανάκι.

    Επίσης έχει και αεραγωγούς για το καλοκαίρι που πραγματικά κάνουν πολύ καλή δουλειά όταν είσαι εν κινήσει. (Γιατί αν δεν είσαι και φανελάκι να είσαι θα σκας...πόσο μάλλον με το μπουφάν....)

    Μετά τη συνεχή του χρήση η μόνη φυσική φθορά που έχει είναι ότι το λάστιχο-προστατευτικό για το σβέρκο έχει σκιστεί από τις κραμάστρες και τώρα πρόσφατα μου χάλασε ένα φερμουάρ από μια επένδυση.

    Αυτό δε μου δημιουργεί πρόβλημα, αλλά με την πρώτη ευκαιρία θα το στείλω Ιταλία (μέσω του Μπαξεβάνη - ο ίδιος μου το'πε) για φτιάξιμο και θα το έχω για ταξίδια κυρίως και για το χειμώνα, αφού θα κοιτάξω κάτι σε καλοκαιρινό για να είναι ακόμα πιο δροσερό και ελαφρύ, πάλι Clover εννοείται.
    ...there's too much panic in this town...

  3. #3
    να εισαι καλα βρε φιλε,ευχαριστω για τις πληροφοριες.
    το ζαχαρωνω εδω και αρκετο καιρο αλλα ηθελα και μια γνωμη απο
    καποιον που το εχει τεσταρει.το εχω βρει γυρω στα 460ε.πιστευω οτι τα αξιζει τα ευρω του.
    ευχαριστω και παλι

  4. #4
    Αρχικά δημιουργήθηκε από jimmis77
    να εισαι καλα βρε φιλε,ευχαριστω για τις πληροφοριες.
    το ζαχαρωνω εδω και αρκετο καιρο αλλα ηθελα και μια γνωμη απο
    καποιον που το εχει τεσταρει.το εχω βρει γυρω στα 460ε.πιστευω οτι τα αξιζει τα ευρω του.
    ευχαριστω και παλι
    Για 460? σκέφτομαι να πάρω άλλο ένα μη σου πω!
    Νομίζω ότι τέτοια προστατευτικά σε συνδυασμό με τα άπειρα ρυθμιστικά του, στα χρήματα αυτά δε θα βρεις εύκολα.

    Καλή αγορά λοιπόν!
    ...there's too much panic in this town...

Παρόμοια θέματα

  1. Clover ΑΠΟ ΠΟΥ???
    από kortha στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 03/10/2006, 14:53
  2. clover tucson
    από btmxyz στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 23/09/2006, 11:14
  3. Dainese VS Clover
    από schumacher_ στο forum Προστατευτικός εξοπλισμός
    Απαντήσεις: 35
    Τελευταίο μήνυμα: 31/08/2006, 10:49
  4. Metzeler Sportec M3
    από DUKASII στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 42
    Τελευταίο μήνυμα: 04/05/2006, 09:17
  5. Pilot power 2ct vs metzeler M3
    από AFTER στο forum Kawasaki Z series
    Απαντήσεις: 14
    Τελευταίο μήνυμα: 06/04/2006, 22:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF