Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 14 από 14

Θέμα: Ti na parw...???(jacket)

  1. #1

    Question Ti na parw...???

    Agapitoi sunadelfoi...Skeftomai se kana mina na pao na paro kanena kalo mpoufanaki..Skeftomai to dainese Santa Monica k 99,9% tha paro auto...

    To thema einai oti thelo na paro kai gantia kai kana papoutsaki alla kai kanena isothermiko na prostatevei ton laimo mou...Den exo kataliksei kapou..Exete na mou proteinete kati kalo se auta???
    Dem me noiazei i timi tous,arkei na einai kala...


    A!tha ektimousa poli an mou dixnate photo kai idika to santa monica se mauro.Sto site tis dainese to exei mono se kokkino...


    PERIMENO...

  2. #2

    Re: Ti na parw...???

    Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
    Agapitoi sunadelfoi...Skeftomai se kana mina na pao na paro kanena kalo mpoufanaki..Skeftomai to dainese Santa Monica k 99,9% tha paro auto...

    To thema einai oti thelo na paro kai gantia kai kana papoutsaki alla kai kanena isothermiko na prostatevei ton laimo mou...Den exo kataliksei kapou..Exete na mou proteinete kati kalo se auta???
    Dem me noiazei i timi tous,arkei na einai kala...


    A!tha ektimousa poli an mou dixnate photo kai idika to santa monica se mauro.Sto site tis dainese to exei mono se kokkino...


    PERIMENO...
    Kai foto na deis den exei nohma.To kalytero pou exeis na kaneis einai na pas apo thn danese na to deis kai na to dokimaseis.an kai apo oti thymamai to santa monica einai kalokairino(i exei kai kalokairini ekdosh)An thes adiavroxo jacket pare cordura.
    Gantia wraia adiavroxa exei h dainese me titanio peripou 175 evro,an kai kapoios aneferai pws xalasane grigora.Gia mpotes an den xaliese na fenesai san ton Robocop pare tis SIDI VERTIGO TEPOR 100% adiavroxes.
    Oson afora to kalyma gia ton laimo exw parei apo thn colori ena wind stoper kai einai apisteyto!! kanei 35 € alla einai para poly kalo!!Gia mesa sthn poly olon to persino xeimwna den xreiastika esvthermiko panteloni.to thewro ypervoliko.gia taksidi den kserw akoma fetos tha mathw

    ayta.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  3. #3
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    29/08/2002
    Μηνύματα
    143
    Παρε κατι με καμπουρα/ιτσα (το σαντα εχει) θα την γουσταρεις στα πολλα (ειναι βεβαια λιγο εκνευριστικη μεχρι να την συνηθισεις), δοκιμασε το μπουφαν με κροκοδειλο το νουμερο η με πλατη ετσι ωστε να σου κανει οταν αποφασισεις να παρεις μια.. Γαντια εχω καταληξει στα σπιντι καιρο τωρα (τα εχει το μοτομαρκετ στην Συγγρου), επισης σε μπουφαν/στολη παλι πολυ καλη επιλογη τα spidi. Μποτες φοραω sidi (τζωρτζοπουλος για τις φτηνες, fcmoto.de για τις ακριβες), για τον λαιμο/προσωπο απο το μοτομαρκετ παρε μια μπαλακλαβα, η εναλλακτικα αυτο που αναφερει ο μακταλας, η μια ιστορια που πουλαει νομιζω ο τζορτζοπουλος που ειναι μονο για τον λαιμο ενα στρογγυλο κομματι πανι (δεν ξερω πως να στο περιγραψω, φαντασου κατι σαν πανινη σωληνα που πιανει ολο τον λαιμο λιγο σαγονι και λιγο πιο κατω απο εκει που δενει το μπουφαν)

    Κορντουρα δεν θα φοραγα με τιποτα για τετοια μηχανη...

    Μπουφαν θυμαμαι πουλαει ενα παλληκαρι απο δω μεσα ενα (νταινεζε με καμπουριτσα) κοιτα μια τις αγγελιες
    Πουλαω μπροστινο φουλ (τιμονοπλακες (ανω/κατω) καλαμια κλιπον κτλ) απο gsxr1000k6 με ελαχιστα χλμ (συμπεριλαμβανομενου μαυρου φτερου) καθως και τρομπα ακτινικη απο το ιδιο μηχανακι, κοιταξτε στις αγγελιες για παραπανω και στειλτε μου πμ αν θελετε πληροφοριες

  4. #4
    ayto enoume!

    einai para poly kalo kai den pernaei oute aeras oute tipota pianei kai ligo sto sthithos opote kai den krioneis katholou.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	b024.jpg 
Προβολές:	719 
Μέγεθος:	8,2 KB 
ID:	108545
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  5. #5
    Paides pragmatika sas euxaristo para polu gia tis sumvoules sas!!!


    Tha koitakso sta katastoimata pou mou eipate alla to pio pithano einai na pao sto x-moto na kano tis agores mou(mias k einai sxedon dipla mou),opote mallon olos o eksoplismos tha einai dainese.:smilea:

    Pantos tha ektimousa k alles gnomes...



  6. #6
    Μέλος Έξτρα Σπέσιαλ Το avatar του/της MitsosNaked
    Εγγραφή
    13/07/2007
    Μηνύματα
    318
    Λοιπόν κι εγώ εδώ και καιρό ποθώ το Σάντα Μόνικα(είναι το επίσημο που φοράνε στην Αγία Μονή). Μου αρέσει πολύ που είναι τσίτα στενό(το κόψιμο) για μηχανές street όπως λέει αλλά δέν το έχω δοκιμάσει ακόμα. Αυτό που είπε ο ΜακΤάλας με προβλημάτισε. Το ότι είναι καλοκαιρινό. Άν το δοκιμάσεις πές μου άν κάνει και για χειμώνα και άν βρήκες καλή τιμή. Στο moto outlet το έχει 540 Ευρώ αλλά δέ μπορώ να τα δώσω με τη μία δυστυχώς



    Πάντως είναι η επόμεη μου αγορά

    Μου άρεσε και το Izalco σάν κόψιμο αλλά μου φαίνεται πολύ ζαρουχλεΐκο με τις φωτιές κλπ.
    ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΜΟΥ ΑΤΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΣΛΙΚ !!!!



    Wings for Life - Φιλανθρωπικός Οργανισμός με σκοπό την Θεραπεία Τραυμάτων στη Σπονδυλική Στήλη

    http://www.wingsforlife.com


  7. #7
    Μέλος Έξτρα Σπέσιαλ Το avatar του/της MitsosNaked
    Εγγραφή
    13/07/2007
    Μηνύματα
    318
    Από μπότες εγώ έχω τις Alpinestars SMX Plus σε μαύρο χρώμα και με έχουνε βολέψει απίστευτα. Σου τις συστήνω ανεπιφύλακτα. Όσον αφορά τα γάντια μου κάνανε δώρο τα OCTANE της Alpinestars σε μαύρο τα οποία είναι πολύ καλά μέν αλλά μόνο για καλοκαίρι δε. Λίγο κρυαδάκι να έχει ψοφάς(κι επειδή είναι κοντά μπαίνει όλος ο αέρας στα μανίκια του μπουφάν).Γι αυτό κι ετοιμάζομαι να πάω για τα GP plus ή Pro πάλι της Alpinestars όπως είπα στο θρεντάκι του zefka.
    ΘΕΛΩ ΤΟ ΜΠΑΣΟ ΜΟΥ ΑΤΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΜΟΥ ΣΛΙΚ !!!!



    Wings for Life - Φιλανθρωπικός Οργανισμός με σκοπό την Θεραπεία Τραυμάτων στη Σπονδυλική Στήλη

    http://www.wingsforlife.com


  8. #8
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    16/10/2004
    Μηνύματα
    1.661
    Αρχικά δημιουργήθηκε από MitsosNaked
    μου φαίνεται πολύ ζαρουχλεΐκο με τις φωτιές
    Για κάνε μία μετάφραση, Πάτρα γαρ. :a029:

  9. #9
    To Santa Monica vgainei se 2 ekdoseis tin kalokairini kai tin Xeimerini...I diafora einai apla oti ti kalokairino einai diatrito eno to xeimerino oxi!

    Sto X-moto pantos mporeis na kaneis ta psonia sou eite meso pistotikis eite apla me tin tautotita sou simplironontas mia aitisi oste na to pareis me doseis(mexri 24 nomizo)

    Vevaia dn prepei na exeis polla daneia sto onoma sou giati mallon dn tha sou egrithei...


    Auta apo mena...

  10. #10
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Για να το δεις σε μαυρο πηγαινε στη dainese στη Μιχαλακοπουλου 40κατι

    Το βλεπεις βρισκεις το νουμερακι σου.

    Ρωτας τη τιμη

    Πεφτεις σεκος :rotflmao:

    Σηκωνεσε κυριος και φευγεις

    Μπαινεις εδω http://www.wheelup.it/

    Το παραγγελνεις

    Με ευχαριστεις

    Και αν τα πουμε καποια στιγμη απο κοντα κερνας τη διαφορα σε ουισκια


    Οταν το εψαχνα δεν ειχα βρει καπου αλλου φθηνοτερα


    Γαντια αν δεν εχεις προβλημα στο οτι θα ειναι αλλη μαρκα (καποιοι εχουν)

    Αγοραζεις τα Alpinestars SP-2 ή αν πας σε dainese τα hellracer (

    Μποτες κοιτας προς SMX-3 ALPINESTARS ή XPD VR 5

    (Βεβαια και οι SIDI μια χαρα ειναι)


    Αντε καλες αγορες και αχρειαστα να ειναι

  11. #11

  12. #12

  13. #13
    Oraios re file...!!!Ta ouiskakia sta xrostao mias kai mou edeikses foto k as to paro pio akriva apo edo...Den mamiountai more kai mamolefta!Gi auto ta pairnoume,gia na ta xalame!!!

    Na sou eimai eilikrinis dn gnorizo k polla apo online shoping opote as doso liga parapano alla toulaxiston tha exo tin kefala mou usixi...


    Vouououourrrrrrrrrrrrr gia Santa Monica loipon...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wacko:

  14. #14
    Ογκόλιθος Το avatar του/της Sapadak
    Super Moderator
    Εγγραφή
    13/07/2005
    Μηνύματα
    4.032
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zuki1000k5
    Oraios re file...!!!Ta ouiskakia sta xrostao mias kai mou edeikses foto k as to paro pio akriva apo edo...Den mamiountai more kai mamolefta!Gi auto ta pairnoume,gia na ta xalame!!!

    Na sou eimai eilikrinis dn gnorizo k polla apo online shoping opote as doso liga parapano alla toulaxiston tha exo tin kefala mou usixi...


    Vouououourrrrrrrrrrrrr gia Santa Monica loipon...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:wacko:

    Για εμενα κακως θα τα παρεις απο εδω μιας και ειναι ακριβοτερα

    Αλλα τουλαχιστον αφησε τα λεφτα σου στην Ελλαδα και παρτο απο εδω

    http://www.moto-outlet.gr/Dainese-G-...p_15-1758.html

    Τραπεζική Κατάθεση:Η κατάθεση γίνεται στο λογαριασμό του moto-outlet.gr. Τα στοιχεία του τραπεζικού λογαριασμού αποστέλλονται στον πελάτη με σχετικό e-mail με την διασταύρωση της παραγγελίας.


    Δεν εχει και μεταφορικα επειδη ειναι πανω απο 300 ευρω.

    Οποτε σου ερχεται οσο ακριβως βλεπεις!

    Απλα πας καπου και το δοκιμαζεις και εισαι κομπλε (οπως και γαντια και μποτες)


Παρόμοια θέματα

  1. ti na parw???
    από xintas στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 30/08/2009, 01:38
  2. ti na parw....???
    από diasss στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 11
    Τελευταίο μήνυμα: 31/01/2009, 11:56
  3. ti na parw re paides?
    από spys στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 18/08/2008, 15:00
  4. ti na parw
    από jek στο forum BMW
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 05/08/2006, 19:43
  5. ti na parw
    από @L@$ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 01/07/2006, 21:25

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF