Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 21

Θέμα: ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΣΕ Gsxr 1000k7( ΜΟΤ.Ε.Κ.)

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2007
    Μηνύματα
    23

    ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΣΕ Gsxr 1000k7( ΜΟΤ.Ε.Κ.)

    Καλημέρα

    Σας ενημερώνω ότι έχει γίνει ανάκληση για διόρθωση σε SUZUKI GSXR 1000 K7 λόγω προβλήματος στη βαλβίδα. Ο εισαγωγέας λέει ότι θα ενημερώσει και τους 260 κατόχους αλλά καλού κακού ας βοηθήσουμε την ενημέρωση τους.

    Σχετικός δικτυακός τόπος www.motek.gr

    Φιλικά

    Για την ΜΟΤ.Ε.Κ.

    Η γραμματέας

    Ριζοπούλου Κατερίνα
    Συμμετέχω στην Μοτοσυκλετιστική Ένωση Καταναλωτών για να ακούγομαι

  2. #2
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217

    Re: ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΣΕ Gsxr 1000k7( ΜΟΤ.Ε.Κ.)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από KAT600
    Καλημέρα

    Σας ενημερώνω ότι έχει γίνει ανάκληση για διόρθωση σε SUZUKI GSXR 1000 K7 λόγω προβλήματος στη βαλβίδα. Ο εισαγωγέας λέει ότι θα ενημερώσει και τους 260 κατόχους αλλά καλού κακού ας βοηθήσουμε την ενημέρωση τους.

    Σχετικός δικτυακός τόπος www.motek.gr

    Φιλικά

    Για την ΜΟΤ.Ε.Κ.

    Η γραμματέας

    Ριζοπούλου Κατερίνα
    Αν και δεν εχω το Κ7 καλο θα ηταν να μας ενημερωνατε και για τους κατοχους παραεισαγωγης μοντελων αν μπορουν μεσα στα πλαισια της εργοστασιακης εγγυησης να την αλλαξουν.Ευχαριστω.
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #3
    Θαυμαστε το.... Το avatar του/της edmarios
    Εγγραφή
    19/07/2007
    Μηνύματα
    212

    Re: Re: ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΣΕ Gsxr 1000k7( ΜΟΤ.Ε.Κ.)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Αν και δεν εχω το Κ7 καλο θα ηταν να μας ενημερωνατε και για τους κατοχους παραεισαγωγης μοντελων αν μπορουν μεσα στα πλαισια της εργοστασιακης εγγυησης να την αλλαξουν.Ευχαριστω.

    Eμενα που ειναι παρα εισαγωγης με ειδοποιησαν και για την βαλβιδα και για τον εγκεφαλο!!! Και θα παω να μου το αλλαξουν!!! Βεβαια αυτο παει βασει αριθμου πλαισιου αν δεν κανω λαθος δεν νομιζω να θελουν ολα αλλαγμα!!!

    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.

  4. #4
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217

    Re: Re: Re: ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΣΕ Gsxr 1000k7( ΜΟΤ.Ε.Κ.)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
    Eμενα που ειναι παρα εισαγωγης με ειδοποιησαν και για την βαλβιδα και για τον εγκεφαλο!!! Και θα παω να μου το αλλαξουν!!! Βεβαια αυτο παει βασει αριθμου πλαισιου αν δεν κανω λαθος δεν νομιζω να θελουν ολα αλλαγμα!!!

    Αυτο ηθελα να μαθω να ισχυει και για τα παραεισαγωγης μοντελα η εγγυηση αυτη.
    Keep spamming!!!:a13:

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mako
    Εγγραφή
    16/10/2007
    Μηνύματα
    366

    Re: Re: Re: Re: ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΣΕ Gsxr 1000k7( ΜΟΤ.Ε.Κ.)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Αυτο ηθελα να μαθω να ισχυει και για τα παραεισαγωγης μοντελα η εγγυηση αυτη.
    Εσυ δεν περιλαμβανεσαι!!!!!!!!!!!

  6. #6
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Ρε την τουτος? Εχει ξεσκιστει στο σπαμμαρισμα!
    Keep spamming!!!:a13:

  7. #7
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2007
    Μηνύματα
    23

    Re: Re: ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΣΕ Gsxr 1000k7( ΜΟΤ.Ε.Κ.)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από GIXXERAKIAS
    Αν και δεν εχω το Κ7 καλο θα ηταν να μας ενημερωνατε και για τους κατοχους παραεισαγωγης μοντελων αν μπορουν μεσα στα πλαισια της εργοστασιακης εγγυησης να την αλλαξουν.Ευχαριστω.
    Επισήμως οφείλουν να σας ενημερώσουν ότι χρειάζεται αλλαγή αλλά το κόστος του ανταλλακτικού και της υπηρεσίας είναι δικό σας εφόσον πρόκειται για παραεισαγωγή. Ανεπισήμως ως Μοτοσυκλετιστική Ένωση Καταναλωτών γνωρίζουμε ότι η τάση της αγοράς είναι να καλύψει το ίδιο το εργοστάσιο και την παραεισαγωγή. Με αυτόν τον τρόπο αυξάνεται η αξιοπιστία του προιόντος στην αγορά και διευρύνεται το δίκτυο πώλησης και υποστήριξης. Παρόλα αυτά στα χαρτιά ακόμη δεν υπάρχει τίποτα. Προς το παρόν λοιπόν στηριζόμαστε στην καλή ή όχι θέληση του εδώ αντιπροσώπου που εν τω προκειμένω μάλλον καλή είναι.

    Παραμένω στη διάθεση σας.

    Για τη ΜΟΤ.Ε.Κ.

    Η γραμματέας
    Ριζοπούλου Κατερίνα
    Συμμετέχω στην Μοτοσυκλετιστική Ένωση Καταναλωτών για να ακούγομαι

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2007
    Μηνύματα
    23

    Re: Re: Re: ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΣΕ Gsxr 1000k7( ΜΟΤ.Ε.Κ.)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από edmarios
    Eμενα που ειναι παρα εισαγωγης με ειδοποιησαν και για την βαλβιδα και για τον εγκεφαλο!!! Και θα παω να μου το αλλαξουν!!! Βεβαια αυτο παει βασει αριθμου πλαισιου αν δεν κανω λαθος δεν νομιζω να θελουν ολα αλλαγμα!!!

    Ελπίζω και εγώ με τη σειρά μου να μη θέλουν όλα άλλαγμα. Επειδή για τον εγκέφαλο δεν έχει βγει ακόμη καμία ανακοίνωση, θα ήταν εύκολο να μου πείτε ή στείλετε εφόσον υπάρχει γραπτώς, την ενημέρωση που σας έκαναν περί εγκεφάλου? Με αυτόν τον τρόπο θα μπορέσω να ενημερώσω και άλλους χρήστες.


    Ευχαριστώ

    Για την ΜΟΤ.Ε.Κ.

    Η γραμματέας

    Ριζοπούλου Κατερίνα
    Συμμετέχω στην Μοτοσυκλετιστική Ένωση Καταναλωτών για να ακούγομαι

  9. #9
    Θαυμαστε το.... Το avatar του/της edmarios
    Εγγραφή
    19/07/2007
    Μηνύματα
    212

    Re: Re: Re: Re: ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΣΕ Gsxr 1000k7( ΜΟΤ.Ε.Κ.)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από KAT600
    Ελπίζω και εγώ με τη σειρά μου να μη θέλουν όλα άλλαγμα. Επειδή για τον εγκέφαλο δεν έχει βγει ακόμη καμία ανακοίνωση, θα ήταν εύκολο να μου πείτε ή στείλετε εφόσον υπάρχει γραπτώς, την ενημέρωση που σας έκαναν περί εγκεφάλου? Με αυτόν τον τρόπο θα μπορέσω να ενημερώσω και άλλους χρήστες.


    Ευχαριστώ

    Για την ΜΟΤ.Ε.Κ.

    Η γραμματέας

    Ριζοπούλου Κατερίνα

    Επειδη το μαγαζι που πηρα την μηχανη ειναι στενου μου φιλου αυτος με ειχε ενημερωσει για τον εγκεφαλο μολις ειχα παει να αλλαξω το βολαν! Δεν ξερω αν υπαρχει ανακοινωση γραπτη περι εγκεφαλου αλλα θα το ρωτησω και θα μαθω!!!
    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.

  10. #10
    Θαυμαστε το.... Το avatar του/της edmarios
    Εγγραφή
    19/07/2007
    Μηνύματα
    212

    Re: Re: Re: ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΒΑΛΒΙΔΑΣ ΣΕ Gsxr 1000k7( ΜΟΤ.Ε.Κ.)

    Αρχικά δημιουργήθηκε από KAT600
    Επισήμως οφείλουν να σας ενημερώσουν ότι χρειάζεται αλλαγή αλλά το κόστος του ανταλλακτικού και της υπηρεσίας είναι δικό σας εφόσον πρόκειται για παραεισαγωγή. Ανεπισήμως ως Μοτοσυκλετιστική Ένωση Καταναλωτών γνωρίζουμε ότι η τάση της αγοράς είναι να καλύψει το ίδιο το εργοστάσιο και την παραεισαγωγή. Με αυτόν τον τρόπο αυξάνεται η αξιοπιστία του προιόντος στην αγορά και διευρύνεται το δίκτυο πώλησης και υποστήριξης. Παρόλα αυτά στα χαρτιά ακόμη δεν υπάρχει τίποτα. Προς το παρόν λοιπόν στηριζόμαστε στην καλή ή όχι θέληση του εδώ αντιπροσώπου που εν τω προκειμένω μάλλον καλή είναι.

    Παραμένω στη διάθεση σας.

    Για τη ΜΟΤ.Ε.Κ.

    Η γραμματέας
    Ριζοπούλου Κατερίνα


    Εμενα παντως μου τα αλλαζουν ολα τσαμπα και ανταλλακτικο και εργασια και με κερνανε και τον καφε οταν παω εκει!!! :rotflmao: :rotflmao:
    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.

  11. #11
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    24/04/2007
    Μηνύματα
    23
    Μάλλον είσαι τυχερός άνθρωπος. Απόλαυσε το λοιπόν, και δώσε και σε εμάς τους υπόλοιπους λίγη από την πληροφόρηση σου. Το βολάν ας πούμε, προέκυψε λόγω φθοράς ή και αυτό από ενημέρωση.

    Για τον εγκέφαλο μη ψάχνεις, δεν υπάρχει γραπτή ενημέρωση. Αν υπήρχε θα ήμουν η πρώτη που θα την έπαιρνα.

    Καλή συνέχεια

    Η γραμματέας της ΜΟΤ.Ε.Κ.

    Ριζοπούλου Κατερίνα
    Συμμετέχω στην Μοτοσυκλετιστική Ένωση Καταναλωτών για να ακούγομαι

  12. #12
    Θαυμαστε το.... Το avatar του/της edmarios
    Εγγραφή
    19/07/2007
    Μηνύματα
    212
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KAT600
    Μάλλον είσαι τυχερός άνθρωπος. Απόλαυσε το λοιπόν, και δώσε και σε εμάς τους υπόλοιπους λίγη από την πληροφόρηση σου. Το βολάν ας πούμε, προέκυψε λόγω φθοράς ή και αυτό από ενημέρωση.

    Για τον εγκέφαλο μη ψάχνεις, δεν υπάρχει γραπτή ενημέρωση. Αν υπήρχε θα ήμουν η πρώτη που θα την έπαιρνα.

    Καλή συνέχεια

    Η γραμματέας της ΜΟΤ.Ε.Κ.

    Ριζοπούλου Κατερίνα

    Για το βολαν ηταν λογω ενημερωσης! Αλλα και για τον εγκεφαλο μου ειπαν οτι τους ηρθε ενημερωση!!! Για ποιον λογω να μου πουν ψεματα? Δεν υπηρχε λογως και ουτε τους συμφερε...!!
    Τελος παντων ευχαριστω για τις πληροφοριες... Αν μαθω κατι θα ενημερωσω!!!

    Καλημερα!!
    Αν δεν μπορείς να βρεις λύση βρες άλλο πρόβλημα.

  13. #13
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2007
    Μηνύματα
    8
    Επικοινώνησα με τον αντιπρόσωπο ο οποίος είπε τα εξής:

    Το μηχανάκι πρέπει να πάει σε εξουσιοδοτημέν ο συνεργείο για να γίνει "δωρεάν" αντικατάσταση της βαλβίδας ISC αλλά και για να βγάλει τον εγκέφαλο για να τον αποστείλλει στα κεντρικά του Σφακιανάκη για επαναπρογραμμα τισμό.Η φάση αυτή είναι δωρεάν για τους έχοντες Κ7 1000 από Ελλάδα.Για τους έχοντες τα εισαγωγής ο προγραμματισμό ς από τον Σφα θέλει 150?,τα έξοδα κούριερ επιβαρύνουν τον πελάτη και ότι λεφτα σου πάρει ο κά8ε εξουσιοδοτημέν ος για να κάνει αυτήν την δουλειά.
    Με λίγα λόγια είχαν δεν είχαν μας βάζουν αναγκαστικά στον χορό και το χέρι μας βαθιά στην τσέπη...Εάν αυτό είναι η "καλή ευχαίρια" φέξε μου και γλύστρισα,δηλαδή που είναι η χάρη που μας κάνει??
    If God Be For Me Who Can Be Against Me ?

  14. #14
    τους πηρα και εγω πριν λιγο τηλ θελει και το δικο μου αλλαγη

    ετσι οπως παμε ολο το μηχανακι θα μας αλλαξουν στο τελος

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    02/05/2007
    Μηνύματα
    8
    File grigorisr1 ean to mixanaki sou einai elliniko den exeis provlima,ola dwrean 8a ginoun,emeiw me ta eisagogis ti kanoume?Anazitame eggyiseis apo ekso mazi me antallaktika h pame kai trwme to tsivi stous episimous antiprosopous..
    If God Be For Me Who Can Be Against Me ?

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αλλαγη μπουζι σε Gsxr 1000 K7
    από nikjoker στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 21/05/2008, 09:07
  2. ΑΝΟΧΕΣ ΚΑΙ ΚΟΨΙΜΟ ΠΛΑΙΣΙΟΥ ΣΕ Gsxr ???
    από petr@n στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 29
    Τελευταίο μήνυμα: 16/03/2008, 00:39
  3. Αλλαγή λαδιών σε Gsxr 600
    από jen στο forum Τεχνικά θέματα: Tips & tricks
    Απαντήσεις: 6
    Τελευταίο μήνυμα: 24/07/2007, 12:44
  4. gsxr 1000k7
    από gousouxourou στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 84
    Τελευταίο μήνυμα: 05/07/2007, 08:35
  5. καταναλωσεις σε gsxr 1000-r1-r6
    από alfa156 στο forum Suzuki GSXR's
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 04/06/2007, 07:56

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF