Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 31

Θέμα: racetech η racegun?

  1. #16
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από gixxerpap Προβολή μηνύματος
    στο CB1 είχες RACEGUNS χαμένε !!!

    Να σε προσλάβουμε να μας διαφημίσεις, να κατεβάσουμε ρολλα σε μια βδομάδα ....
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Και ήθελα να το γράψω να τονΕ κάνω ρόμπα αλλά λέω άστον στην τρέλα του....

    συμπαθατε με ρε καναγιες...
    ολη μερα ειμαι με πυρετο σημερα...

  2. #17
    Αντάρτικο... Το avatar του/της Allst@rf
    Εγγραφή
    09/02/2009
    Μηνύματα
    3.307
    λεπον...

    τοτες που ειχα μαζεψει την κουλαδο τουμπα μου στα μεγαρα ,εφαγε μια ψιλη και η δεξα εξατμιση και εκανε βαθουλωμα...

    πηγα πρωτα στο διονυση του την αφησα να την δει αλλα με πηρε τηλ μετα απο μια δυο μερες και μου ειπε οτι δεν παιρνει την ευθυνη να αναλαβει να την διορθωσει γιατι δεν ηξερε αν θα γινοταν καλη δουλεια ή θα γινοταν χειροτερα...ντομπρη εξηγηση,του αγορασα ενα ανοξειδωτο κολαρο και πηρα το "σκαμενο" γοα το παπαγιαννη...την ανελαβε και την ιδια μερα την ειχα και ηταν σχεδον καινουρια...

    τα πολλα λογια ειναι φτωχια...και οι 2 καλοι ειναι ,κανε αμπεμπαμλομ και τραβα...

  3. #18
    Να ρωτήσω κάτι ελαφρώς άσχετο?Έχω στο φέιζερ τελικο race guns και αναρωτιέμαι αν αξίζει να πάω να μου βάλει και λαιμούς..Θα υπάρξει σημαντική διαφορά?Και αν ναι πόσο περίπου κοστίζουν?Οκ μπορώ να πάρω και ο ίδιος απλώς είδα πως άνοιξε σχετική συζήτηση και είπα να ζητήσω τα φώτα σας...

  4. #19
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Komisths Προβολή μηνύματος
    Να ρωτήσω κάτι ελαφρώς άσχετο?Έχω στο φέιζερ τελικο race guns και αναρωτιέμαι αν αξίζει να πάω να μου βάλει και λαιμούς..Θα υπάρξει σημαντική διαφορά?Και αν ναι πόσο περίπου κοστίζουν?Οκ μπορώ να πάρω και ο ίδιος απλώς είδα πως άνοιξε σχετική συζήτηση και είπα να ζητήσω τα φώτα σας...
    Αν εισαι διατεθιμενος να δωσεις 400 για λαιμους 300 για PC και 200 για χαρτογραφηση, τοτε πανε!

    Αν απο την αλλη θελεις λιγο παραπανω 'ζαπ' παιξε με το γραναζωμα.
    Α...και παντα μαμα φιλτρο!
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  5. #20
    οι λαιμοί πιστεύω κάνουν πιο πολύ δουλειά από ότι ένα τελικό μόνο του...

    θα σου πρότεινα να πας στον race guns μιας και αυτός είναι ο κατασκευαστής και του τελικού σου...

    δεν ξέρω κατά πόσο θα πρέπει μετά ντε και καλά να βάλεις pc (το κόστος του ναι, γύρω στα 300 πρέπει να είναι εκτός αν το πάρεις απ έξω ή μεταχειρω κλπ κλπ)....

    αυτό που ξέρω πάντως είναι οτι η χαρτογράφηση δεν έχει 200€.....

    τέλος, εγώ θα συνιστούσα άλλο φίλτρο για την ευκολία που σου παρέχει στην συντήρηση (π.χ. καθε 10.0000 χλμ καθάρισμα - λάδωμα) αλλά και γιατί αναπνέει καλύτερα ο κινητήρας....

    τωρα αν κάνω κάπου λάθος, πάσα άποψη δεκτή....

  6. #21
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από spyrakos35 Προβολή μηνύματος
    οι λαιμοί πιστεύω κάνουν πιο πολύ δουλειά από ότι ένα τελικό μόνο του...

    θα σου πρότεινα να πας στον race guns μιας και αυτός είναι ο κατασκευαστής και του τελικού σου...

    δεν ξέρω κατά πόσο θα πρέπει μετά ντε και καλά να βάλεις pc (το κόστος του ναι, γύρω στα 300 πρέπει να είναι εκτός αν το πάρεις απ έξω ή μεταχειρω κλπ κλπ)....

    αυτό που ξέρω πάντως είναι οτι η χαρτογράφηση δεν έχει 200€.....

    τέλος, εγώ θα συνιστούσα άλλο φίλτρο για την ευκολία που σου παρέχει στην συντήρηση (π.χ. καθε 10.0000 χλμ καθάρισμα - λάδωμα) αλλά και γιατί αναπνέει καλύτερα ο κινητήρας....

    τωρα αν κάνω κάπου λάθος, πάσα άποψη δεκτή....
    Δεν παιζει ενα ψεκαστο με ολοσωμη και ανοιχτο φιλτρο να δουλευει σωστα. Θα ειναι τιγκα στην τρυπα.
    Οσο για το φιλτρο ειναι το τελευταιο που θα αλλαζα χωρις σωστη χαρτογραφηση, γιατι σε ανοιχτο βροχο ο ψεκασμος θα κανει ο,τι να ναι. Μονο τελικο οκ νο προμπλεμο.
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  7. #22
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Race tech εχω και ειμαι ευχαριστημένος. Και οι 2 ομως ειναι πολύ καλοί μάστορες. Πήγαινε δες σχέδια και όποιο σου κάσει καλύτερα στο μάτι, παρτο.
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  8. #23
    να ρωτησω ρε παιδια,
    αξιζει να βαλεις ολοσωμη απο τους παραπανω (και δεν εννοω εαν ειναι καλοι μαστορες) ή ειναι προτιμοτερο να ψαχτεις με επωνυμες ισως και μετεχειρες???

    δλδ αναρωτιεμαι ενα συναφαιρει η αποδοση του συστηματος ως προς την τιμη αναμεσα στους συγκεκριμενους μαστορους σε σχεση με καποια επωνυμη εταιρεια.

    pc comander/ δηναμομετρισεις κτλ κτλ εννοουνται.
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  9. #24
    Race guns δαγκωτο. Ακριβωτερος μεν ποιοτηκοτερος δε.Πολυ προσεκτικοτερο φινιρισμα στις αποληξεις του(hexagon τυπου akrapovic) πιστη αντιγραφη.Αντιστοιχες δουλειες racetech που εχω δει ειναι λιγακι οτι να ναι(σε tdm συγκεκριμενα ανομια τα οβαλ στις αποληξεις)
    για του λογου το αληθες Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	163809_175987542432783_110537022311169_459145_1703046_n.jpg 
Προβολές:	404 
Μέγεθος:	70,0 KB 
ID:	252636 δουλεια race guns
    και δουλεια racetech
    Να σημειωσω επισης οτι ο raceguns κανει και εξερετικες δουλεις στα trioval
    Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων Συνημμένες μικρογραφίες εικόνων 1780169_0_b.jpg‎  

  10. #25
    αμουσο μελος Το avatar του/της DrBig
    Εγγραφή
    26/11/2007
    Μηνύματα
    6.559
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από a.fil Προβολή μηνύματος
    Race guns δαγκωτο. Ακριβωτερος μεν ποιοτηκοτερος δε.Πολυ προσεκτικοτερο φινιρισμα στις αποληξεις του(hexagon τυπου akrapovic) πιστη αντιγραφη.Αντιστοιχες δουλειες racetech που εχω δει ειναι λιγακι οτι να ναι(σε tdm συγκεκριμενα ανομια τα οβαλ στις αποληξεις)
    για του λογου το αληθες δουλεια race guns
    και δουλεια racetech
    Να σημειωσω επισης οτι ο raceguns κανει και εξερετικες δουλεις στα trioval
    Σεβαστη η αποψη σου, αλλα οι φωτο δεν νομιζω να αποδεικνυουν κατι
    Ολα περναν αλλα αφηνουν τρυπα.

  11. #26
    Καρχάριος προχωρημένος Το avatar του/της kostas777
    Εγγραφή
    25/11/2009
    Μηνύματα
    786
    για φωτογραφίες και δείγματα δουλειάς υπάρχουν τα sites τους.

    νομίζω ότι και στις ολόσωμες κάνουν και οι δύο εξαιρετική και ποιοτική δουλειά. αν έχει κάποιος παράπονο ας το πει, αλλά μέχρι στιγμής δεν έχω ακούσει από κανέναν.

    www.raceguns.gr
    και
    www.racetech.gr

  12. #27
    CUORE SPORIVO ALFISTI Το avatar του/της lspiros
    Εγγραφή
    23/08/2007
    Μηνύματα
    7.823
    αυριο θα παρω τηλ να κλεισω ραντεβου για racetech τελικα.αν δω κατι που δεν μου αρεσει θα αντιδρασω αναλογα.ευχαριστω για γνωμες και συμβουλες

  13. #28
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από lspiros Προβολή μηνύματος
    αυριο θα παρω τηλ να κλεισω ραντεβου για racetech τελικα.αν δω κατι που δεν μου αρεσει θα αντιδρασω αναλογα.ευχαριστω για γνωμες και συμβουλες
    σπυρο αν φτιαξεις λαιμους στην racetech να μην ξεχασεις να του τονισεις να εχουν το ιδιο μηκος.νουμερο 1 αρχη για λαιμους,που ο παπαγιανης μαλλον δεν το ξερει.μου εχει κανει το ιδιο λαθος σε μενα και σε αλλους,κατα τα αλλα ειναι πολυ καλος στην δουλεια του και με καλες τιμες

  14. #29
    εγω πότε θα ξύσω γόνατο? Το avatar του/της PQC
    Εγγραφή
    20/01/2005
    Μηνύματα
    164
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McTalas Προβολή μηνύματος
    να ρωτησω ρε παιδια,
    αξιζει να βαλεις ολοσωμη απο τους παραπανω (και δεν εννοω εαν ειναι καλοι μαστορες) ή ειναι προτιμοτερο να ψαχτεις με επωνυμες ισως και μετεχειρες???

    δλδ αναρωτιεμαι ενα συναφαιρει η αποδοση του συστηματος ως προς την τιμη αναμεσα στους συγκεκριμενους μαστορους σε σχεση με καποια επωνυμη εταιρεια.

    pc comander/ δηναμομετρισεις κτλ κτλ εννοουνται.

    επειδή έχω ακριβώς την ίδια απορία και ψήνομαι να φτιάξω ολόσωμη racetech(η race guns δεν φτιάχνει ολόσωμη για το fz1 μου) απαντήστε κάποιος αν ξέρει
    Αν δείτε ένα μαύρο κόκκινο fazer 1000 να περνάει τάπα στην στροφή ξύνωντας μασπίεδες, αυτιά και γόνατα σίγουρα δεν είμαι εγώ

  15. #30
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cristof40 Προβολή μηνύματος
    σπυρο αν φτιαξεις λαιμους στην racetech να μην ξεχασεις να του τονισεις να εχουν το ιδιο μηκος.νουμερο 1 αρχη για λαιμους,που ο παπαγιανης μαλλον δεν το ξερει.μου εχει κανει το ιδιο λαθος σε μενα και σε αλλους,κατα τα αλλα ειναι πολυ καλος στην δουλεια του και με καλες τιμες
    λέω γω τώρα.... έτσι για να κάνω και τον διαβολάκο....

    αφού είναι τόσο καλός, γιατί δεν ξέρει την νο1 αρχή της δουλειάς του (οπως εσύ είπες - εγώ δεν το ξέρω)???

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF