Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 20

Θέμα: ΑΓΟΡΑ ΠΑΠΙ 125 ΕΠΙΛΟΓΗ

  1. #1

    ΑΓΟΡΑ ΠΑΠΙ 125 ΕΠΙΛΟΓΗ

    Ενδιαφερομαι να αγορασω ενα παπι 125 και εχω καταληξει σε ΚUMCO NEXXON . θα ηθελα τη γνωμη σας αν ειναι αξιοπιστη εταιρεία (TAIWAN ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ) και αν καποιος ξερει κατι για το συγκεκριμενο μοντελο.
    Το αμεσως επομενο που σκεφτομαι ειναι το SUZUKI adress.

  2. #2
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896

    Re: ΑΓΟΡΑ ΠΑΠΙ 125 ΕΠΙΛΟΓΗ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από petros1968
    Ενδιαφερομαι να αγορασω ενα παπι 125 και εχω καταληξει σε ΚUMCO NEXXON . θα ηθελα τη γνωμη σας αν ειναι αξιοπιστη εταιρεία (TAIWAN ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ) και αν καποιος ξερει κατι για το συγκεκριμενο μοντελο.
    Το αμεσως επομενο που σκεφτομαι ειναι το SUZUKI adress.
    yamaha ybr 125

    honda cbf 125

    derbi city cross..

    google them και θα με θυμηθείς..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  3. #3

    Re: Re: ΑΓΟΡΑ ΠΑΠΙ 125 ΕΠΙΛΟΓΗ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από epp1640
    yamaha ybr 125

    honda cbf 125

    derbi city cross..

    google them και θα με θυμηθείς..
    στα άλλα δύο θα συμφωνήσω. γιατί να μπλέξει με derbi? Yamaha ή Honda σε όποιοδήποτε 125
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  4. #4
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896

    Re: Re: Re: ΑΓΟΡΑ ΠΑΠΙ 125 ΕΠΙΛΟΓΗ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από lettas
    στα άλλα δύο θα συμφωνήσω. γιατί να μπλέξει με derbi? Yamaha ή Honda σε όποιοδήποτε 125
    Δεν είναι τόσο κακή εταιρία.. και πλέον είναι μέλος του piaggio group και έτσι δεν τίθεται θέμα με επάρκεια ανταλλακτικών.. και είναι λίγο πιο φτηνή.. φυσικά και προτείνω και εγώ γιαπωνέζο κατά τα άλλα..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  5. #5
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/11/2009
    Μηνύματα
    178
    ΠΡΟΤΕΙΝΩ INNOVA (HONDA)
    ΤΟ CBF ΣΕ HONDA ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΑΛΛΑ ΑΚΡΙΒΟΤΕΡΟ ΑΠ'ΟΣΟ ΘΥΜΑΜΑΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΠΙΑ

  6. #6
    ο γ@μω τα κυβικα σας... Το avatar του/της mikes
    Εγγραφή
    18/11/2009
    Μηνύματα
    3.309
    μια χαρα ειναι φιλε η κυμκο! εγω ειχα ενα ck125. 3μιση χρονια στα χερια μου με οχι και τοσο καλη χρηση δεν εκανε τσικ το μηχανακι! αξιοπιστια!! τελος!

  7. #7
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mike.giann
    μια χαρα ειναι φιλε η κυμκο! εγω ειχα ενα ck125. 3μιση χρονια στα χερια μου με οχι και τοσο καλη χρηση δεν εκανε τσικ το μηχανακι! αξιοπιστια!! τελος!
    Το σκεφτόμουν σοβαρά όταν αγόραζα το ybr.. φαινόταν λίγο πιο μεγάλο και ήταν και 400-500 ευρώ πιο φτηνό.. καλή λύση αλλά δεν το φέρνουν πια..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  8. #8
    παρτο .....το κιμκο ........μια χαρα ειναι

    και οταν αργοτερα παρεις καμια μηχανη της προκοπης , παρε ιαπωνα ,γερμανο,ιταλο

  9. #9
    επισης στα 125 παιζει και typhoon .........δεν ξερω αν βγαινει ακομη .......με 4- 5 κατοσταρικα παιρνεις εργαλειο ..........διχρονιλα ,βρομογκαζο ......στα φαναρια κοιτανε την πινακιδα σου ......αν εχεις

  10. #10
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/11/2009
    Μηνύματα
    178
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mike.giann
    μια χαρα ειναι φιλε η κυμκο! εγω ειχα ενα ck125. 3μιση χρονια στα χερια μου με οχι και τοσο καλη χρηση δεν εκανε τσικ το μηχανακι! αξιοπιστια!! τελος!

    ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ 3,5 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΝΕ ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ!!!
    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΚΥΜΚΟ(ΑΣΕ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΤΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗ HONDA,OTI KI AN ΣΗΜΑΙΝΕΙ AYTO,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ,ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΚΑΠΟΤΕ)ΑΛΛΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ
    Ο ΙΔΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕ ΤΟ ΚΥΜΚΟ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΙΝΝΟVA

  11. #11
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από xtasi
    Αρχικά δημιουργήθηκε από mike.giann
    μια χαρα ειναι φιλε η κυμκο! εγω ειχα ενα ck125. 3μιση χρονια στα χερια μου με οχι και τοσο καλη χρηση δεν εκανε τσικ το μηχανακι! αξιοπιστια!! τελος!

    ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ 3,5 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΝΕ ΟΙ ΜΗΧΑΝΕΣ!!!
    ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΑ ΤΗΣ ΚΥΜΚΟ(ΑΣΕ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΩ ΕΧΕΙ ΑΓΟΡΑΣΤΕΙ ΚΙ ΑΠΟ ΤΗ HONDA,OTI KI AN ΣΗΜΑΙΝΕΙ AYTO,ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΣ,ΕΤΣΙ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΚΑΠΟΤΕ)ΑΛΛΑ ΕΞΑΡΤΑΤΑΙ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΘΕΛΕΙ ΤΗ ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΚΑΠΟΙΟΣ
    Ο ΙΔΙΟΣ ΦΙΛΟΣ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΥΛΗΣΕ ΤΟ ΚΥΜΚΟ ΚΑΙ ΠΗΡΕ ΙΝΝΟVA
    Δεν ισχύει..

    Ζολότα έχεις μείνει λίγο πίσω..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

  12. #12
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    07/11/2009
    Μηνύματα
    178
    ΟΚ ΑΚΥΡΗ Η ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΤΟΤΕ

  13. #13
    Παλαιουρας :) Το avatar του/της Lazio
    Εγγραφή
    22/04/2005
    Μηνύματα
    548
    Αρχικά δημιουργήθηκε από zolotas
    παρτο .....το κιμκο ........μια χαρα ειναι

    και οταν αργοτερα παρεις καμια μηχανη της προκοπης , παρε ιαπωνα ,γερμανο,ιταλο


    Ασε τα kymco μεχρι να επιταχυνεις απο σταματημενος μπορει να σε περασει κ νταλικα......

    για εμενα δωσε κατι παραπανω και παρε ιαπωνα

  14. #14
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Lazio
    Ασε τα kymco μεχρι να επιταχυνεις απο σταματημενος μπορει να σε περασει κ νταλικα......

    για εμενα δωσε κατι παραπανω και παρε ιαπωνα

    Έλα που ο Ιάπωνας κατασκευάζεται οπουδήποτε αλλού εκτός από Ιαπωνία...To Innova ας πούμε έχω βαρεθεί να ακούω και να διαβάζω ότι τρίζει παντού...Όσον αφορά το suzuki address που ρωτάει ο φίλος, δεν είναι τελικά και τόσο παπί-σκυλί όσο διαφημίζεται. Το έχει πάρει γνωστός μου και με το καλημέρα του έβγαλε πρόβλημα στο λεβιέ των ταχυτήτων και μάλιστα ο τεχνικός στο συνεργείο του είπε ότι δεν είναι μεμονωμένο περιστατικό...

  15. #15
    Μανιβελάτο μέλος
    Εγγραφή
    28/09/2007
    Μηνύματα
    1.896
    Αρχικά δημιουργήθηκε από AUFGEBRACHT
    Έλα που ο Ιάπωνας κατασκευάζεται οπουδήποτε αλλού εκτός από Ιαπωνία...To Innova ας πούμε έχω βαρεθεί να ακούω και να διαβάζω ότι τρίζει παντού...Όσον αφορά το suzuki address που ρωτάει ο φίλος, δεν είναι τελικά και τόσο παπί-σκυλί όσο διαφημίζεται. Το έχει πάρει γνωστός μου και με το καλημέρα του έβγαλε πρόβλημα στο λεβιέ των ταχυτήτων και μάλιστα ο τεχνικός στο συνεργείο του είπε ότι δεν είναι μεμονωμένο περιστατικό...
    εννοείται.. σχεδόν κανένα από τα μικρά δεν κατασκευάζεται Ιαπωνία.. με εξαίρεση VAN VAN της suzuki και 1-2 ακόμα.. Και δεν είναι απαραίτητα κακό.. Ας πούμε και το YBR μου Κίνα κατασκευάζεται αλλά δεν συγκρίνεται με ένα οποιοδήποτε κινέζικο μηχανάκι..

    Τα kymco και τα sym δεν θεωρώ ότι υστερούν τόσο απέναντι σε low budget ιαπώνων κατασκευαστών..
    “Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.” - Rich Cook

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά παπί με...leasing..!!
    από mbjp στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 07/02/2014, 14:13
  2. γνώμες για αγορά Cbr 125 !!!
    από Eddiex στο forum Honda CBR series
    Απαντήσεις: 12
    Τελευταίο μήνυμα: 29/03/2009, 15:06
  3. Για αγορά μεταχειρισμένης 125-250cc
    από RideFree στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 25
    Τελευταίο μήνυμα: 03/06/2007, 17:10
  4. ΑΓΟΡΑ Kristar 125
    από HFK στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 31
    Τελευταίο μήνυμα: 30/05/2007, 23:27
  5. αγορα παπιου 125
    από ΙΠΟΚΡΑΤΗΣ στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 4
    Τελευταίο μήνυμα: 16/02/2007, 17:51

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF