Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 16 έως 30 από 31

Θέμα: αγορα δικυκλου

  1. #16
    Αν είναι να πας σε τέτοια μικρή εταιρία όπως η Beta έχε στο νου σου κ την Ισπανική Derbi. Οι Balas Rojas (Red Bullets) έχουν μεγάλη ιστορία από αγώνες. Εξειδικεύεται να το πω έτσι σε μικρές μοτοσυκλέτες γιατί απλά δεν ασχολείται με μεγάλες. Είναι θυγατέρα της Piaggio οπότε έχεις την σιγουριά της μεγάλης αντιπροσωπίας (η μεγαλύτερη στην Ιταλία) και μπορείς να βρεις από motard, scrambler, on-off, offroad μέχρι scooter αλλά και street και όλα από 50 μεχρι 125 κυβικά...Έχει πολύ όμορφα μηχανάκια και επειδή ασχολείται μόνο με μικρά προσεγμένα στις λεπτομέρειες..

    http://www.derbi.com/int/

  2. #17
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    22/07/2010
    Μηνύματα
    0
    καλημερα παιδια,χαιρομαι που και αλλοι λενε την αποψη τους και προσπαθουν να βοηθησουν..
    για το φιλο που μου προτεινε να βρω μεταχοιρισμενο fx δυστυχως για μια πολη και μαλιστα επαρχια στην οποια ξερει ο ενας τον αλλο,πιο ευκολα θα βρω 500 ευρο πεταμενο στο δρομο παρα καλοσυντηρημενο fx σε μαγαζι και ειδικα στα χανια..για να μην πω ολα ,τα περισσοτερα ειναι τρακαρισμενα και πειραγμενα οποτε αυτο το αποκλειω..
    θα συμφωνησω με το φιλο KATANAS δε βιαζομαι να αγορασω πχ αυριο μηχανακι αλλα θελω να δω αποψεις αλλων κατοχων που εχουν ή ειχαν καποιο παπι- σκουτερ-μικρη μοτοσυκλετα και να με βοηθησουν οσο μπορουν..
    οσο για αυτο που μου προτεινες φιλε KATANAS δυστυχως μπορει να ειναι οικονομικο αλλα δε βολευει καθολου για τη δουλεια που το θελω..
    θα ξαναγραψω καποια στοιχεια παλι ωστε και αλλοι φιλοι που θα δουν το θεμα να ξερουν και να πουν και αυτοι την αποψη τους:
    ενδιαφερομαι για παπι ή σκουτερ (ανω των 250 κυβικων το σκουτερ) το οποιο
    -να μην καιει πολυ βενζινη,υπολογιζω οτι θα κανω περιπου 25-50 χλμ την ημερα,
    -το θελω για μεσα στην πολη κυριως αλλα αν κατσει καμια φορα να μπορω να πεταχτω και λιγο παραεξω απο την πολη πχ χανια-ρεθυμνο,για οποιον γνωριζει απο κρητη και ξαναλεω οτι ισως να κανω τετοια μακρινη αποσταση καθως εχω και αμαξι για τις μακρινες αποστασεις,
    -να μπορει να καθετε και ο συνεπιβατης λιγο ανετα
    -και για να διευκολυνω το ποσο το οποιο θα μπορω να δωσω ειναι ως 4000 ευρο και αυτα με δοσεις
    θα παρακαλουσα επειδη βλεπω οτι με συμβουλευτε να παρω παπι ή σκουτερ αν μπορειτε ας κανετε και τον κοπο να μου προτεινετε καποιο ωστε να μπορω να βλεπω και εγω φωτο του,τεχνικα χαρακτηριστικα,τιμη κτλ.

  3. #18
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Vamael
    Εγγραφή
    12/01/2010
    Μηνύματα
    101
    Φίλε μου καβαλάω χρόνια, έχω καβαλήσει διάφορα μηχανάκια και 2 χρόνια τώρα έχω σκούτερ 250αρι.

    Πίνω νερό στο όνομά του όταν κυκλοφορώ σε κίνηση αλλά είμαι έτοιμος να το αλλάξω και να ξαναπάρω μηχανή.

  4. #19
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sotos29
    επειδη βλεπω οτι με συμβουλευτε να παρω παπι ή σκουτερ
    Οι πιο πολλοί σου προτείνουν μικρή μοτοσυκλέτα..Και όλοι λέμε το ίδιο πράγμα. Μεγαλύτερη αξιοπιστία και ασφάλεια, μικρότερη κατανάλωση και κόστος χρήσης. Απότι μπορώ να καταλάβω το πρώτο που σε ενδιαφέρει είναι η άνεση λόγω γυναίκας προφανώς και έχεις ήδη καταλήξει σε scooter πάνω από 300cc.

    Κοίτα λοιπόν τα:
    Aprilia Scarabeo 300 με 4200
    Aprilia Sportcity Cube 300 με 3700
    Gilera Nexus 300 με 4800
    Honda SH 300i με 4900
    Kymco Xciting 300i με 4300
    Piaggio Beverly tourer 300 με 4200
    SYM GTS 300 EVO EFI με 3990
    SYM Citycom 300 EFI με 3900

    Απότι βλέπεις σε 300 κυβικά και κάτω από 4000 είναι ένα της aprilia και αυτά της SYM. Και είπες ότι θέλεις καινούριο οπότε κοιτάς αυτά η πας σε 250 κυβικά όπου πέφτουν κ τα χρήματα και μπορείς να βάλεις και καμιά topcase η ζελατίνα.

  5. #20
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    22/07/2010
    Μηνύματα
    0
    φιλε μου Vamael ειπες οτι οδηγας 2 χρονια σκουτερ αλλα μαλλον θα ξαναπας προς μοτοσυκλετα,αν θελεις μπορεις να μας πεις και το λογο??


    φιλε μου Joyrider να ξεκαθαρισω κατι..
    παπι ειχα απο το 1999-2006 και συγκεκριμενα για 1 χρονο ειχα ενα crypton και στη συνεχεια πηρα το fx οπου και εμεινα ευχαρηστημενος..βεβαια ημουν και σε ηληκια που εμπαινα μεσα σε ολα και με βολευε το παπι,δεν ειχα πραγματα να κουβαλαω κτλ..
    το οτι θελω να μαθω κατι περισσοτερο για τα σκουτερ ειναι για 3 λογους
    1ον) στα χανια υπαρχουν 6-7 αξιοπιστα μαγαζια οπου μπορεις να αγορασεις καινουργιο μηχανακη
    λοιπον το μαγαζι της suzuki πλεον εχει καταργησει να φερνει suzuki και φερνει μονο σκουτερ της sym
    το μαγαζι της piaggio μεσα εχει μονο σκουτερ της sym και 2-3 της piaggio σκουτερ
    το μαγαζι της yamaha εχει εκτος απο μοτοσυκλετες μισα σκουτερ της yamaha και μισα της sym..
    για αυτο ενδιαφερομαι να δω τι το τοσο καλο εχει αυτη η εταιρεια και ολοι τα φερνουν στις αντιπροσωπειες τους,επισης παπακια εκτος απο κατι τυπου malagui αν δεν κανω λαθος δεν εχουν τιποτα αλλο και στην πολη κυκλοφορουν ολοι με σκουτερακια τουλαχιστον εδω στα χανια και κατα τυχη τα περισσοτερα ειναι της sym και τα υπολοιπα κατι aprilia και κατι αλλα 150 αρια

    2ον) το μηχανακι δεν το παιρνω για θεμα να πηγαινω βολτα τη γυναικα αν αυτο εχει περασει, απλα ειπα οτι το θελω για τη δουλεια κυριως και τυχαινει στη δουλεια μου να δουλευω μαζι με το γειτονα μου με τον οποιο μοιραζομαστε και ενα οχημα για την ακριβεια παμε με το αμαξι μου οποτε αναγκαστικα θελω τουλαχιστον να μπορει, σε οτι καταληξω τελικα να παρω, να σηκωνει 2 ατομα σε συνολικο βαρος 180-200 κιλων πανω κατω χωρις να ζοριζετε καθοτι η δουλεια μου ειναι και 7 χλμ μακρια απο το σπιτι μου με ανηφορες και κατηφορες

    3ον) στη δουλεια δεν κουβαλαω πραγματα οποτε ναι θα μπορουσα να επερνα ανετα ενα παπι χωρις να ανοιξω το θεμα αλλα απο τη στιγμη που το θελω και για μεσα στην πολη τοτε αναγκαστικα θα υπαρχουν στιγμες που θα κουβαλησω και κατι απο καποιο μαγαζι χωρις να χρειαστει να παρω το αμαξι..

    με αυτα που ειπα δεν λεω οτι αποκλειω τα παπακια απλα θελω να ενημερωθω κυριως και για τα σκουτερ της εποχης και απο ατομα που τα εχουν στην κατοχη τους και ξερουν 5-6 πραγματα να μας φωτισουν..
    οσο για μοτοσυκλετα καλες ειναι αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα μπορουν να με εξυπηρετησουν σε καποια πραγματα,για αυτο και δεν δινω τοση βαση σε αυτες

  6. #21
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Vamael
    Εγγραφή
    12/01/2010
    Μηνύματα
    101
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Sotos29
    [B]φιλε μου Vamael ειπες οτι οδηγας 2 χρονια σκουτερ αλλα μαλλον θα ξαναπας προς μοτοσυκλετα,αν θελεις μπορεις να μας πεις και το λογο??
    Γιατί χρυσό και άγιο το σκούτερ μέσα στην πόλη αλλά μέχρι εκεί.

    Προσωπικά έχω πάει αρκετές φορές Μέγαρα και μία Λιβαδειά (ναι με το 250αρι) αλλά με κούρασε πάρε πολύ στην εθνική όχι τόσο λόγο δύναμης αλλά κυρίως λόγο άνεσης.
    Έχω κάνει τις ίδιες διαδρομές με το Anhelo που είχα παλιότερα και είναι η μέρα με τη νύχτα. (λέω για το anhelo γιατί είναι και αυτό 250).

    Και φυσικά για τις γνωστές διαφορές που έχει μια μοτοσυκλέτα από ένα σκούτερ.

    Αν μπορούσα να έχω και τα δύο τότε σαφώς και θα το κρατούσα το σκούτερ για την πόλη, δυστυχώς δεν μπορώ οπότε αποφάσισα να γυρίσω στη μοτοσυκλέτα επιλέγοντας κάποιο μοντέλο που θα με εξυπηρετεί και στην πόλη αλλά και σε ταξιδάκια μέχρι Λιβαδειά όπου είναι το χωριό μου.

  7. #22
    Με παρεξήγησες Σώτο και συγνώμη αν σε έθιξα σχετικά με την γυναίκα σου. Ενοούσα πως πρώτη σου προταιρεότητα είναι η άνεση γιατί όπως είπες θα είναι και μεγάλες οι αποστάσεις που θέλεις να κάνεις και πόσο μάλλον δικάβαλος. Οπότε γιαυτό υπέθεσα πως ενδιαφέρεσαι τόσο πολύ για scooter. Τα θετικά και τα αρνητικά τα έχω θίξει όλα στο πρώτο μου ποστ και τα κάλυψα όλα.

    Για την SYM όλως περιέργως και γω μέχρι τώρα μόνο καλά λόγια ακούω αλλά εμπειρία δεν έχω για να βοηθήσω.Από την Taiwan δεν είναι???

    Απλά η επιλογή σου καθορίζεται από τις ανάγκες σου και αυτό τόνισα. Αν θες άνεση, ευκολία και χώρους πας σε scooter.

    Φιλικά πάντα

  8. #23
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    22/07/2010
    Μηνύματα
    0
    φιλε μου Joyrider δεν παρεξηγησα προς Θεου,απλα επι ευκαιριας τονισα και καποια πραγματα
    εχεις δικιο απο ταιβαν ειναι,μαλιστα εχει παμφηνα ανταλλακτικα και σε ενα σαιτ που μπηκα ετριβα τα ματια μου με τις πωλησεις που εχει κανει σε ολη την ελλαδα
    μαλιστα τον ιουνη ηταν πρωτη σε πωλησεις και απο piaggio,aprilia κτλ με 1260 πωλησεις αν δεν κανω λαθος
    σαν οδηγος ανεκαθεν δεν ημουν ουτε γκαζιαρης ουτε σουζες κτλ
    για μακρινες αποστασεις εχω λογικα ταμαξι
    απο παπακια ξερω τι παιζει ισως μπερδευτηκα λιγο με τις νεες μαρκες που εχουν βγει αλλα ξερω οτι δεν καταλαβαινουν τπτ
    απο σκουτερ δεν ειχα ξανασχοληθει και τα μονα αυτοματα που θυμαμαι ειναι τοτε που ειχα και εγω παπι και υπηρχαν κατι dio,lead κτλ 50αρια ολα και της μοδας τοτε
    ομως μεχρι εκει ηξερα
    τωρα ομως βλεπω οτι εχει βγει σκουτερ σε καθε εταιρια και για οτι δουλεια και χρηση το θελει ο καθενας οσα κυβικα θελει ο καθενας κτλ..
    εκει ειναι που εχω μπερδευτει και θελω να μαθω καποια πραγματα παραπανω ωστε να δω αν τελικα αξιζει να ασχοληθει κανεις με τα σκουτερ...
    και βεβαια ειναι καυτη η εταιρεια sym την οποια βλεπω οτι εμπιστευοντε ολοι..
    οι μαγαζατορες μου λενε τα καλυτερα,εχουν χαμηλη καταναλωση,φτηνα ανταλακτικα και φτηνα σα μηχανακια με εγγυηση και καλες χρηματοδοτησεις..
    μαλιστα καποιος μου ειπε σε μαγαζι οτι συνεργαζετε με τη hyndai και εχει και καποια σχεση με τη honda..
    ολα αυτα με βαζουν σε πειρασμο οσο ναναι να μαθω κατι παραπανω πανω σε αυτο το θεμα

  9. #24
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Τέλος, σε ψυχολόγησα.....(:wacko: )

    Είσαι τύπος SH!!!


    Πιστεύω πως το SH 150i R-Sport υπερκαλύπτει τις ανάγκες σου:

    Κινητήρας ΥΔΡΟΨΥΚΤΟΣ 4Τ 1Κ
    Κυβικά εκατοστά (cc) 153
    Ιπποδύναμη/στροφές (hp/rpm) 15,8/8500
    Μέγιστη ροπή (Kgm/rpm) 1,42/7000
    Ταχύτητες ΑΥΤΟΜΑΤΟ
    Εκκίνηση ΜΙΖΑ
    Διαστάσεις (Μ-Π-Υ σε χιλ.) 2020Χ700Χ1140
    Ύψος σέλας 790 ΧΙΛ.
    Απόσταση από το έδαφος 140 ΧΙΛ.
    Χωρητικότητα ρεζερβουάρ 7,5 ΛΙΤΡΑ
    Βάρος 134 ΚΙΛΑ
    Φρένα (εμπρός/πίσω) Δ/T
    Ελαστικά (εμπρός - πίσω) (inches) 100/80/16 – 120/80/16


    Τιμή: 3.435 ?

    Με τα χρήματα που περισσεύουν αγοράζεις έναν ανεμοθώρακα και μία ποδιά και είσαι αστέρι!!!


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	sh 150i r.gif 
Προβολές:	280 
Μέγεθος:	61,6 KB 
ID:	204571
    "Qu ils mangent de la brioche"

  10. #25
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Σαν εναλλακτική, δίνεις λίιιγα παραπάνω χρήματα και αγοράζεις καινούριο το KLR 650 της Kawasaki και πας παντού!!
    "Qu ils mangent de la brioche"

  11. #26
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    22/07/2010
    Μηνύματα
    0
    φιλε John Steed πολυ καλη η προταση σου και η μια και μακαρι να μπορουσα και για την αλλη με το kawasaki
    μακαρι να ειχα την οικονομικη δυνατοτητα να κανω οτι και ενας γειτονας μου δλδ να εχω ενα παπι για ολη την ωρα,ενα σκουτερ για μετριες αποστασεις και τη varadero μονιμα αραγμενη στο γκαραζ αλλα δυστυχως ενα αμαξι εχω και με το ζορι παω για μηχανακη λογω βενζινης

  12. #27
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Το θέμα είναι τι ικανοποιεί τις ανάγκες αλλά ΚΑΙ το γούστο σου καλύτερα. Σε ένα άλλο θέμα, μια κοπέλα είχε αγοράσει σκούτερ και την επόμενη μέρα πόσταρε εδώ και έγραφε αν έκανε χαζομάρα που δεν πήρε μοτοτσυκλέτα....

    Εμένα δεν μπορώ να με φανταστώ πάνω σε σκούτερ με τίποτα, αν και γνωρίζω πόσο πρακτικά είναι. Προτιμώ να δένω τα ψώνια στη σχαρούλα στο παπάκι και την εξάδα τα νερά στα πόδια μου αγκαλιά μαζί με το χαρτί τουαλέτας (ευτυχώς τα βγάζουν σε συσκευασία κύβου, ειναι πιο πρακτική) και ό,τι περισσεύει να το κρεμάω στο τιμόνι...

    Μπορείς να πάρεις ένα CBF 250, με ό,τι συνεπάγεται αυτό, και ακόμη να κάνεις τη δουλειά σου. Οι όποιες παραχωρήσεις δεν σε νοιάζουν, διότι αυτό που καβαλάς υπερκαλύπτει τα γούστα σου....

    Επίσης, νομίζω πως τα 300 κυβικά είναι περιττά για τη χρήση που το θές. Με τα 150 θα έχεις μεγαλύτερη οικονομία. Αν μπορείς βρές ένα 150άρι για test ride και θα καταλάβεις αν σου κάνει ή όχι.
    "Qu ils mangent de la brioche"

  13. #28
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    22/07/2010
    Μηνύματα
    0
    αγκαλιά μαζί με το χαρτί τουαλέτας (ευτυχώς τα βγάζουν σε συσκευασία κύβου, ειναι πιο πρακτική) ......


    η αληθεια ειναι οτι ειναι πρακτικη η νεα συσκευασια,τοσο πρακτικη που αμα δεν εχεις και χωρο να τη βαλεις πολυ απλα τη βαζεις πανω στη σελα και καθεσε πανω της αρχοντας

    για να πω την αληθεια πρωτη μου σκεψη ηταν το 150 αλλα με φιλους και συναδελφους στη δουλεια που εχουν σκουτερ και οι οποιοι ξερουν οτι θα πηγαινοφερνω και συναδελφο-γειτονα στη δουλεια,και λογω αποστασης απο το σπιτι μου,7 χλμ να παω στη δουλεια και αλλα 7 να γυρισω χωρια 2 ανηφορες στον ερχομο μου προς δουλεια,
    οι περισσοτεροι με συμβουλευσαν να κινηθω, αν τελικα παω για σκουτερ, απο 200-250 κυβικα ωστε να μη ζοριζετε και το μηχανακι και να μην το εχω μετανοιωσει που δεν πηρα λιγα κυβικα παραπανω...
    για αυτο και ανοιξα και αυτο το θεμα,αν και ισως να υπαρχει και αλλο παρομοιο που ομως να μην το εχω δει εδω μεσα,ωστε να ακουσω αποψεις και προτασεις απο αλλα ατομα κατοχους παπιων-σκουτερ-μοτοσυκλετας..
    και εχοντας την ιδεα οτι θα αγορασω μηχανη σε 1-2 μηνες ολες οι αποψεις σας με βοηθουν ωστε να καταληξω σε κατι συγκεκριμενο

  14. #29
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    27/10/2003
    Μηνύματα
    1
    καλησπέρα sotos29, να παραθέσω και εγώ την εμπειρία μου αν δεν έχεις καταλήξει ήδη. Ύστερα από 25 χρόνια με διάφορα δίτροχα τα τελευταία 3 χρόνια έχω κάνει 12000 χλμ με scarabeo 250 ενώ πριν είχα ένα παπί kawasaki kazer η άποψή μου είναι η εξής

    Με μηχανάκια τύπου YBR-125 θα έχεις πιο ασφαλή συμπεριφορά, καλύτερες αναρτήσεις (μην ξεχνάς και την μέση σου), ελαφριές αλλά θα βρέχεσαι στα νερά και θα κουραστείς από την αλλαγή ταχυτήτων στην πόλη.

    Με το παπί θα κινείσαι άνετα στην πόλη θα είναι το ελαφρύτερο και πιο οικονομικό από όλα αλλά πάλι θα βρέχεσαι στα πόδια, χωρίς χώρους και δεν ξέρω τι θα γίνει με τα 200kg που ανέφερες.

    Με τα scooter δεν θα βρέχεσαι δεν θα αλλάζεις ταχύτητες θα κουβαλάς αρκετά πράγματα μέσα-έξω, δεν θα λιπαίνεις αλυσίδες, αρκετή αυτονομία (το δικό μου έχει 280 χλμ), μέτριο κόστος σέρβις αλλά θα τραντάζεσαι αρκετά στις λακούβες, θές τουλάχιστον 250 cc για να αντέχει τα 200kg και αυτό σημαίνει αυξημένο βάρος (σύμφωνα με το manual το scarabeo είναι 170kg άδειο) κάτι που με δυσκολεύει πάρα πολύ στην κίνηση ή όταν θέλω να το μετακινήσω σβηστό.

    Τα δικά μου κριτήρια το 2008 για την αγορά του scarabeo από τα άλλα scooter ήταν οι μεγαλύτεροι χώροι στην κατηγορία του, συνδυασμένα φρένα (τέλεια), χαμηλότερη τιμή και αισθητική που μου ταίριαζε.

    Ελπίζω να σε βοήθησα, χαιρετισμούς στα όμορφα Χανιά και μην ξεχνάς πάντα κράνος.

  15. #30
    Το χεις??το χωωω.. Το avatar του/της o teos
    Super Moderator
    Εγγραφή
    11/11/2009
    Μηνύματα
    3.279
    φιλε μου αν δεν εχεις παρει κατι ακομα ακου και αυτο...πρωτο μικρο μηχανακι ενα cbr 125 πραγματικα αθανατο 40.000χλμ σε 2.5 χρονια ε χοντα θα μου πεις μετα παπι zx 130 καλο και αυτο για παπι καλες ρεπριζ καλη αυτονομια αλλα κατι δεν μου εκανε και τωρα εχω ενα gillera runner 125st 08 εε βρηκα την υγεια μου 240 χλμ αυτονομια ανετο με χωρους και ψιλο σπορ ε.. μετα υπαρχει και σε 200cc..τα σερβις σε ολα τα κανω μονος μου οποτε για κοστος θα σε γελασω εμενα ολα πανω κατω το ιδιο μου βγαινουν..απο κει και περα ειναι τι σ αρεσει παπι σκουτερ?και κατι χτ 125 λενε παρα πολυ αθανατα και αυτα...

    υ.γ:απλα τα σκουτερ φευγουν πολυ σε τιμες 3000 το 125 και το παπι μεχρι 2000 το πολυ ετσι...
    Throttle that mysterious friend of ours

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτοΠρώτο 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Αγορά πρώτου δικύκλου
    από manydor στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 20/02/2007, 00:38
  2. Ενδιαφέρον για αγορά δικύκλου
    από Godfather στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 08/04/2005, 16:08
  3. Αγορα μηχανής απο Αγγλία
    από niko13g στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2004, 22:01
  4. Αγορα V-strom 650
    από medieval στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2004, 19:11
  5. Αγορά πάπιας
    από THEOD στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 2
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 17:46

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF