Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 8 από 8

Θέμα: r1 08 vapsimo

  1. #1

    r1 08 vapsimo

    geia ..leo na bapso to moto mopy giati efaga mia psili
    einai to r1 08 lefko kokkino...leo na to kano se perla alla den exw kataliksi akoma an exei kaneis kamia idea
    kana kalo magazaki poy na exei kali fimi?

  2. #2
    γνώμη μου μη το κάνεις πέρλα είναι πολύ "γυφτε" το κόκκινο άσπρο είναι πολύ ωραίος συνδυασμός.

  3. #3
    kanto kokino tis poutanas me mavro carbon na ine oreo ke sexy leme na fxaristiese na to kavalas
    afrotwin
    egkegramenos apo 9/12/2003

  4. #4
    Πλαστικά μόνο στα enduro. Το avatar του/της giannis113
    Εγγραφή
    25/02/2009
    Μηνύματα
    661
    ασπρο κοκινο ξανα στα χρωματα της μαμας του. τιποτα αλλο λεμε δε παει πιο περα
    Dt 50, super cub 90, crypton 115, yz 125, shiver 750, hornet 600, wrf 426, sv 650, nx 650

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giannis113
    ασπρο κοκινο ξανα στα χρωματα της μαμας του. τιποτα αλλο λεμε δε παει πιο περα
    +1000


    Nothing in life is to be feard. It is only to be understood.
    Marie Curie

  6. #6
    Φιλαράκι καλησπέρα καταρχήν. Θα σου πρότεινα αν μένεις στην Αθήνα να πας μια βόλτα αύριο στο μαγαζί του Σμπρίνη (πλυντήριο μηχανών) Φειδιπίδου 30 & Μιχαλακοπούλου. Αυτός έχει εκεί το δικό του, το αγωνιστικό. Άμα σου αρέσει η δουλειά θα σε κατατοπίσει που να πας. Για να καταλάβεις για τι μάστορα σου λέω, θα σου πω μόνο ότι το σχέδιο το αποφάσισε ο μάστορας και όχι ο Σμπρίνης. Πάντως και μένα η γνώμη μου είναι όχι πέρλα. Είδα τις προάλλες ένα R1 άσπρο κόκκινο, αλλά βαμμένο σε σχέδιο του ιδιοκτήτη και ήταν πολύ ωραίο.

  7. #7
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    23/01/2003
    Μηνύματα
    319
    Κατά τη γνώμη μου, το ωραιότερο R1 ήταν το πρώτο σε λευκό-κόκκινο, οπότε αυτή είναι και η πρότασή μου. Δύο πράγματα θα πρέπει να σκεφτείς:
    1) Αν θα ταιριάξουν οι χρωματικοί συνδιασμοί και τα "κοψίματα" μεταξύ των χρωμάτων στο σχήμα του δικού σου
    2) Αν θα παίξεις με τις αποχρώσεις. Εγώ, που είμαι σχετικά παλιομοδίτης, θα σου πρότεινα να εξετάσεις την περίπτωση το λευκό να γίνει προς κοκκαλί/εκρού και το κόκκινο να γίνει βαθύ βυσσινί όπως το αντίστοιχο του 2008, ίσως και λίγο πιο σκούρο.
    (... από την άλλη, αν το παρακάνεις στο παιχνίδι με τα χρώματα - ειδικότερα αν ακούς εμένα... - είναι πιθανότατον να καταλήξεις με έναν κιτς καρνάβαλο...)

    Καλή επιτυχία και βάλε φωτό όταν τελειώσεις...

    Μ.


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	yamaha r1 98.jpg 
Προβολές:	236 
Μέγεθος:	51,6 KB 
ID:	206263

  8. #8
    Lock up the wolves Το avatar του/της harris_x
    Administrator
    Εγγραφή
    27/03/2008
    Μηνύματα
    8.489
    Αρχικά δημιουργήθηκε από giannis113
    ασπρο κοκινο ξανα στα χρωματα της μαμας του.
    +675

Παρόμοια θέματα

  1. Yamaha R1 '08 Mpieles?
    από TasosVoula στο forum Υamaha R6 & R1
    Απαντήσεις: 101
    Τελευταίο μήνυμα: 08/02/2012, 01:10

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF