Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 6 από 6

Θέμα: αγορα μεταχειρησμενησ μηχανησ

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/08/2010
    Μηνύματα
    7

    αγορα μεταχειρησμενησ μηχανησ

    καλησπέρα.
    ειμαι νεος οδηγος,και χωρις να εχω ιδιαιτερη πειρα με τις μηχανες σκεφτομαι να αγορασω μια μεταχειρισμενη yamaha fazer 600cc.
    τη θελω για μεσα στην πολη καθημερινα, αλλα να μπορω να κανω και εκδρομες το σαββατοκυριακο με την ανεση μου.θα ηθελα να ακουσω την γνωμη σας, καθως επισης να με συμβουλευατε για το τι πρεπει να προσεξω στην αγορα του μεταχειρησμενου.τελος επιδη η τιμη θα παιξει μεγαλο ρολο για την αγορα της μηχανης,ποσο περιπου να υπολογιζω οτι θα κοστισει, καθως επισης αξιζει να εχει abs?ποσα αλογα?(εγω σκεφτομαι τα 78) μοντελο ποιου ετους? ευχαριστω εκ των προτερων.

  2. #2

    Re: αγορα μεταχειρησμενησ μηχανησ

    Αρχικά δημιουργήθηκε από alx8619
    καλησπέρα.
    ειμαι νεος οδηγος,και χωρις να εχω ιδιαιτερη πειρα με τις μηχανες σκεφτομαι να αγορασω μια μεταχειρισμενη yamaha fazer 600cc.
    τη θελω για μεσα στην πολη καθημερινα, αλλα να μπορω να κανω και εκδρομες το σαββατοκυριακο με την ανεση μου.θα ηθελα να ακουσω την γνωμη σας, καθως επισης να με συμβουλευατε για το τι πρεπει να προσεξω στην αγορα του μεταχειρησμενου.τελος επιδη η τιμη θα παιξει μεγαλο ρολο για την αγορα της μηχανης,ποσο περιπου να υπολογιζω οτι θα κοστισει, καθως επισης αξιζει να εχει abs?ποσα αλογα?(εγω σκεφτομαι τα 78) μοντελο ποιου ετους? ευχαριστω εκ των προτερων.

    Καταρχας πες μας ποσα χρηματα διαθετεις.
    Start doing what's necessary, then what's possible and suddenly doing the impossible. Just start.

  3. #3
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    10/08/2010
    Μηνύματα
    7
    μπορω να διαθεσω 4500E περιπου. μπορω να βρω κατι καλο (injection ψεκασμος abs,ατρακατιστο,κλπ) με τοσα χρηματα?

  4. #4

  5. #5

  6. #6

Παρόμοια θέματα

  1. Απαντήσεις: 40
    Τελευταίο μήνυμα: 10/11/2016, 20:28
  2. ΑΓΟΡΑ 1ΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ 50cc στα 24...
    από panp27 στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 12/08/2009, 03:59
  3. ΑΓΟΡΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑΣ ΜΗΧΑΝΗΣ
    από zeb στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 21/06/2009, 23:59
  4. ΑΓΟΡΑ ΠΡΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΗΣ
    από iliaspap στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 19/12/2008, 23:20

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF