Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 41

Θέμα: ειναι ελληνικα ? ε και?????

  1. #1

    ειναι ελληνικα ? ε και?????

    πηγα με την κατερινα σημερα στον σχινια για μπανιο. στο γυρισμο μου λει η κατερινα να σταματισουμε να παρουμε αμπελοφασουλα απο τους υπεθριους πωλητες-παραγωγους.
    βλεπουμε εναν και σταματαμε που ειχε αμπελοφασουλα.
    φιλε ποσο τα εχεις?
    6 ευρω το κιλο.
    τρελοσ ειναι μου λεει η κατερινα 3 ευρω τα εχει ο μαναβης στην γειτονια μας και 2,20 το σουπερ μαρκετ.
    τα περνω ασχιμα.....
    ρε φιλε τι 6 ευρω μου λες 3 ευρω τα εχουν τα μαναβικα και 2,20 τα σουπερ μαρκετ.
    ναι αλλα αυτα ειναι ελληνικα... μου απανταει..
    ε και? ισα ισα τα εισαγωμενα εχου το κοστος μεταφορας, της φιλαξης στα ψυγεια, τον εκτελονισμο και χιλια δυο διαολια να το επιβαρινουν. μπορει απο την ισπανια να τα περνουν 0.50 και να φτανουν εδω 2.20 με 3 ευρω. εσυ εδω απο πισο ειναι το χωραφι σου πως ειναι δυνατον να ειναι πιο ακριβα, τι εξοδα εχεις σε εφαγαν τα μεταφορικα η εκτελονισμος? πλακα μας κανεις?
    ναι αλλα αυτα ειναι φρεσκα.
    τι μου λες ρε φιλε και για να φαμε εμεις φρεσκα εχοντας εσυ 0.40 εξωδα θα εσχροκερδισεις βγαζοντας 5,60 το κιλο? πιος νομιζεις οτι εισαι? για να περει ενας εργαζομενος 2 κιλα θα πρεπει να σου πληρωσει ενα μεροκαματο, ρε δεν ντρεπεστε λιγο? και μετα σας φτεει το νδτ και μαλακιες καλα θα κανουν να σας ξεσκισουν να βαλετε μιαλο και τα πολατε και μαυρα χωρεις αποδιξη.
    αμα σου αρεση παρτα αλιως φιγε και ασε μας να κανουμε την δουλια μας.
    οχι θα καθισω να ψωνισω απο εσας τους μαυραγωριτες καλιτερα να ψωνισουμε απο το σουπερ μαρκετ ισπανικα και να σαπισουν τα πραματα σας μπας και βαλετε μιαλο και παψετε να εσχροκερδιτε στης πλατες του κοσμου...
    και εφυγα για να μην του πω και αλλα
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  2. #2
    700 κιλά βίδες Το avatar του/της Anritsu
    Εγγραφή
    25/01/2006
    Μηνύματα
    1.256
    Δίκιο έχεις και εσύ , δίκιο και ο άλλος που πουλάει όσο θέλει . Προφανώς βρίσκει και τα κάνει . Το ίδιο πρόβλημα έχω και εγώ, σε υπερθετικό μάλιστα βαθμό , που λόγω εργασίας αναγκάστηκα να μετακομίσω μόνιμα Μύκονο . Εδώ λόγω της βλαχογκλαμουριάς και της φούσκας που έχει αναπτυχθεί , έχουνε φουσκώσει τόσο τα μυαλά των ντόπιων που αναγκάζομαι να βλέπω τα ροδάκινα και τα πεπόνια με τα κιάλια . Ακόμα και τα Σούπερ Μαρκετ αθηναϊκής αλυσίδας είναι διαπιστωμένα 5-10 % πιο ακριβά . Τι και αν φωνάζουμε 5-10-20 δημ. Υπάλληλοι . Οταν βλέπω έξω από τα Μαρκετ παρατεταμένες τις Τζιπαρες των 5000 κυβικών με τις κυρίες εμπρός και του δούλους (Πακιστανούς, Φιλιπινέζους κλπ) από πίσω να κουβαλάνε τις σακούλες , καταλαβαίνω πως δεν θα ιδρώσει το αυτί τους .

    Με λίγα λόγια πιστεύω πως οι τιμές στην αγορά είναι αυτές που ο κόσμος μπορεί να πληρώσει . Το εξωφρενικό 1,64 που παίζει εδώ η βενζίνη , εξωγήινο νούμερο πριν κάποια χρόνια, ο κόσμος το πληρώνει και δεν έχει ανοίξει ρουθούνι . Τα πανάκριβα σουπερμαρκετ ο κόσμος τα γεμίζει και τον ακριβότατο καφέ στην Γλυφάδα και το Θησείο δεν βλέπω να τον έκοψε και κανένας . Χρήμα γενικότερα υπάρχει και κυκλοφορεί στην Ελλάδα άσχετα με το πως παρουσιάζονται τα πράγματα επίσημα . Και για να μην πάμε μακριά ακόμα και μέσα από το φόρουμ εδώ , βλέπει κάνεις κόσμο να ξοδεύει πολλά χρήματα για καινούριες μοτοσυκλέτες , πανάκριβα αξεσουάρ και πολλά ταξίδια στο εξωτερικό . Και καλά κάνουν αφού μπορούν , απλά αυτή δεν είναι μπορεί να είναι η εικόνα μιας χώρα που ουσιαστικά έχει χρεοκοπήσει . Οπότε αφού συναινούμε , καλά μας κάνουν .

    Modenas Kriss 125

  3. #3
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085

    Re: ειναι ελληνικα ? ε και?????

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    πηγα με την κατερινα σημερα στον σχινια για μπανιο. στο γυρισμο μου λει η κατερινα να σταματισουμε να παρουμε αμπελοφασουλα απο τους υπεθριους πωλητες-παραγωγους.
    βλεπουμε εναν και σταματαμε που ειχε αμπελοφασουλα.
    φιλε ποσο τα εχεις?
    6 ευρω το κιλο.
    τρελοσ ειναι μου λεει η κατερινα 3 ευρω τα εχει ο μαναβης στην γειτονια μας και 2,20 το σουπερ μαρκετ.
    τα περνω ασχιμα.....
    ρε φιλε τι 6 ευρω μου λες 3 ευρω τα εχουν τα μαναβικα και 2,20 τα σουπερ μαρκετ.
    ναι αλλα αυτα ειναι ελληνικα... μου απανταει..
    ε και? ισα ισα τα εισαγωμενα εχου το κοστος μεταφορας, της φιλαξης στα ψυγεια, τον εκτελονισμο και χιλια δυο διαολια να το επιβαρινουν. μπορει απο την ισπανια να τα περνουν 0.50 και να φτανουν εδω 2.20 με 3 ευρω. εσυ εδω απο πισο ειναι το χωραφι σου πως ειναι δυνατον να ειναι πιο ακριβα, τι εξοδα εχεις σε εφαγαν τα μεταφορικα η εκτελονισμος? πλακα μας κανεις?
    ναι αλλα αυτα ειναι φρεσκα.
    τι μου λες ρε φιλε και για να φαμε εμεις φρεσκα εχοντας εσυ 0.40 εξωδα θα εσχροκερδισεις βγαζοντας 5,60 το κιλο? πιος νομιζεις οτι εισαι? για να περει ενας εργαζομενος 2 κιλα θα πρεπει να σου πληρωσει ενα μεροκαματο, ρε δεν ντρεπεστε λιγο? και μετα σας φτεει το νδτ και μαλακιες καλα θα κανουν να σας ξεσκισουν να βαλετε μιαλο και τα πολατε και μαυρα χωρεις αποδιξη.
    αμα σου αρεση παρτα αλιως φιγε και ασε μας να κανουμε την δουλια μας.
    οχι θα καθισω να ψωνισω απο εσας τους μαυραγωριτες καλιτερα να ψωνισουμε απο το σουπερ μαρκετ ισπανικα και να σαπισουν τα πραματα σας μπας και βαλετε μιαλο και παψετε να εσχροκερδιτε στης πλατες του κοσμου...
    και εφυγα για να μην του πω και αλλα
    υπερβολη τα 6 ευρω,ειδικα τετοια εποχη,που υπαρχουν αφθονα...
    αρχη και τελος της εποχης τους μπορει να παιζουν στα 4 με 4.50 αντε και 5 ευρω τα φρεσκοτατα......
    για την εισαγωγη δε θελω να πω πολλα,αλλα να ξερεις οτι τους συμφερει,τους ερχεται φτηνοτερα
    απλα γιατι η ποιοτητα που εισαγουν ειναι ΣΚΑΤΑ.
    οχι μονο στα αμπελοφασουλα αλλα και σε πολλα φρουτα και κυπευτικα...
    οσο για τα εξοδα...πιστεψε με,δεν ειναι 0.40 λεπτα...
    επαναλαμβανω,υπερβολη τα 6 ευρω....
    επεσες πανω σε μαυραγωριτη οπως λες αλλα μη μας περνει ολους η μπαλα.....
    μια απο τις δουλειες μου ειναι αυτη,αγροτης ειμαι(μανταρινια-πορτοκαλια-παραγωγη-εμποριο-εξαγωγες)
    6 ευρω,,,,,,,οχι κυριε δε θα παρω,θα παω παρακατω......
    απλα μη μας περνει ολους η μπαλα......
    ολα αυτα με κανενα ιχνος αντιπαραθεσης....
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    οσο για τον τιτλο που εχεις βαλει........
    ναι ειναι ελληνικα...και τρωμε μονο ελληνικα γιατι τα εισαγωμενα ειναι σκατα......
    μονο τη μοστρα πληρωνεις......απο γευση απλα αικλαςταρχιδια
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  5. #5
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
    οσο για τον τιτλο που εχεις βαλει........
    ναι ειναι ελληνικα...και τρωμε μονο ελληνικα γιατι τα εισαγωμενα ειναι σκατα......
    μονο τη μοστρα πληρωνεις......απο γευση απλα αικλαςταρχιδια
    Ναι μόνο οι Έλληνες αξίζουν, όλοι οι άλλοι τρώνε σκατά, δεν είναι άνθρωποι...

    Δοκίμασε καμιά φορά πατάτες Αργεντινής ή πορτοκάλια Ισπανίας από το Lidl και θα πάθεις πλάκα. Ίσως πέτυχα εγώ την καλή ποικιλία δεν ξέρω
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  6. #6
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
    οσο για τον τιτλο που εχεις βαλει........
    ναι ειναι ελληνικα...και τρωμε μονο ελληνικα γιατι τα εισαγωμενα ειναι σκατα......
    μονο τη μοστρα πληρωνεις......απο γευση απλα αικλαςταρχιδια
    Ωχ, πεσαμε σε μαναβη

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της hidefnick
    Εγγραφή
    07/08/2005
    Μηνύματα
    1.586

    Re: ειναι ελληνικα ? ε και?????

    Αρχικά δημιουργήθηκε από ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
    .....
    Αρχηγέ με την μπέμπα πήγες και εσύ να πάρεις κηπευτικά? Εδω ο άλλος έφαγε κλίση λόγω BMW

    Πέραν τις πλάκας, με τα μυαλά που κουβαλάνε οι έλληνες αγρότες (οχι όλοι φυσικά) και με τις επιδοτήσεις τέλος σε 2 χροννάκια ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ. Και δεν είναι ξένος δάκτυλος αυτό. Σίγουρα η Ευρώπη θέλει άλλα πράγματα απο την Ελλάδα, και όχι ντομάτα, αλλά το να πουλάς τρέλα βλέποντας τι σου έρχεται δεν είναι αφέλεια (ο και καλά αμόρφωτος άνθρωπος του μόχθου) ΜΑΛΑΚΙΑ είναι και στο τέλος θα ακούμε άλλα καταπληκτικά, καλύτερα και απο αυτά που έλεγαν οι φορτηγατζήδες....
    "Growing old is inevitable. Growing up is optional"...

  8. #8
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
    Ναι μόνο οι Έλληνες αξίζουν, όλοι οι άλλοι τρώνε σκατά, δεν είναι άνθρωποι...

    Δοκίμασε καμιά φορά πατάτες Αργεντινής ή πορτοκάλια Ισπανίας από το Lidl και θα πάθεις πλάκα. Ίσως πέτυχα εγώ την καλή ποικιλία δεν ξέρω
    δε σε βαζει σε σκεψεις οτι τους συμφερει να κανουν εισαγωγη για να εχουν μεγαλυτερο κερδος??
    τι εννοω..οτι αυτα που θα εισαγουν θα ειναι η κατωτερη ποιοτητα....
    κανω εξαγωγη 8 διαφορετικες ποιοτητες...πιστεψε με,δεν πανε ολα στην ιδια χορα....οτι πληρωνεις περνεις......

    δοκιμασε πατατες τριπολης η πορτοκαλια αργολιδας.....
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  9. #9
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Panopticon7
    Ωχ, πεσαμε σε μαναβη
    γραφω πιο πανω τι δουλεια κανω.....
    ουτε μαναβης ουτε μεσβηνεις....αν και το εχω κανει παλιοτερα.....
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  10. #10
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
    δε σε βαζει σε σκεψεις οτι τους συμφερει να κανουν εισαγωγη για να εχουν μεγαλυτερο κερδος??
    τι εννοω..οτι αυτα που θα εισαγουν θα ειναι η κατωτερη ποιοτητα....
    κανω εξαγωγη 8 διαφορετικες ποιοτητες...πιστεψε με,δεν πανε ολα στην ιδια χορα....οτι πληρωνεις περνεις......

    δοκιμασε πατατες τριπολης η πορτοκαλια αργολιδας.....
    Η χαμηλότερη τιμή δεν οφείλεται πάντα σε χαμηλότερη ποιότητα όπως ούτε και η υψηλότερη σε καλύτερη ποιότητα πάντα.

    Εξάλλου δεν είπα ότι δεν τρώω και ελληνικά προιόντα. Εσύ χαρακτήρισες όλα τα υπόλοιπα σκατά. Αν μου αρέσουν και τα ξένα γιατί να μην τα προτιμήσω ως πιο φθηνά?

    edit: Όπως δεν θες εσύ να σε παίρνει η μπάλα μαζί με τον μαυραγορίτη έτσι και εσύ μην ονομάζεις κάθε τι εισαγώμενο σκατά.
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  11. #11
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της 7gibernau
    Εγγραφή
    24/06/2010
    Μηνύματα
    1.085
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Joyrider
    Η χαμηλότερη τιμή δεν οφείλεται πάντα σε χαμηλότερη ποιότητα όπως ούτε και η υψηλότερη σε καλύτερη ποιότητα πάντα.

    Εξάλλου δεν είπα ότι δεν τρώω και ελληνικά προιόντα. Εσύ χαρακτήρισες όλα τα υπόλοιπα σκατά. Αν μου αρέσουν και τα ξένα γιατί να μην τα προτιμήσω ως πιο φθηνά?

    edit: Όπως δεν θες εσύ να σε παίρνει η μπάλα μαζί με τον μαυραγορίτη έτσι και εσύ μην ονομάζεις κάθε τι εισαγώμενο σκατά.
    σε ειδη που η καταναλωση τους πρεπει να ειναι σχεδον αμμεση η χαμηλοτερη τιμη σημενει και χαμηλοτερη ποιοτητα φιλε μου.....κατα μεγαλο ποσοστο...

    συγνωμη αλλα δεν εκανα μια διευκρινιση....για μανταρινια πορτοκαλια και πατατες ειπα οτι ειναι ολα σκατα...και οχι το καθε τι που εισαγεται....
    Πωλείται Ποδηλατο commencal supernormal 2 29"
    https://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=153604

  12. #12
    Αρχικά δημιουργήθηκε από 7gibernau
    σε ειδη που η καταναλωση τους πρεπει να ειναι σχεδον αμμεση η χαμηλοτερη τιμη σημενει και χαμηλοτερη ποιοτητα φιλε μου.....κατα μεγαλο ποσοστο...

    συγνωμη αλλα δεν εκανα μια διευκρινιση....για μανταρινια πορτοκαλια και πατατες ειπα οτι ειναι ολα σκατα...και οχι το καθε τι που εισαγεται....
    Στο πρώτο που λες κανένα πρόβλημα, συμφωνώ.

    Στο δεύτερο σου είπα ότι έχω δοκιμάσει πολλές φορές εισαγώμενα προιόντα-τρόφιμα που ήταν καλής ποιότητας οπότε δεν μπορούμε όπως είπες σωστά να τα παίρνουμε όλα με την μπάλα.
    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  13. #13
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    17/07/2009
    Μηνύματα
    325

    Re: Re: ειναι ελληνικα ? ε και?????

    Αρχικά δημιουργήθηκε από hidefnick
    Αρχηγέ με την μπέμπα πήγες και εσύ να πάρεις κηπευτικά? Εδω ο άλλος έφαγε κλίση λόγω BMW

    Πέραν τις πλάκας, με τα μυαλά που κουβαλάνε οι έλληνες αγρότες (οχι όλοι φυσικά) και με τις επιδοτήσεις τέλος σε 2 χροννάκια ΑΣ ΠΡΟΣΕΧΑΝ. Και δεν είναι ξένος δάκτυλος αυτό. Σίγουρα η Ευρώπη θέλει άλλα πράγματα απο την Ελλάδα, και όχι ντομάτα, αλλά το να πουλάς τρέλα βλέποντας τι σου έρχεται δεν είναι αφέλεια (ο και καλά αμόρφωτος άνθρωπος του μόχθου) ΜΑΛΑΚΙΑ είναι και στο τέλος θα ακούμε άλλα καταπληκτικά, καλύτερα και απο αυτά που έλεγαν οι φορτηγατζήδες....

    χαχαχαχαχαχα σε εκοψε οτι το σκορπας το παραδακι!!!!!!!!!!!!!!!χαχαχαχα
    καλαματιανος

  14. #14
    παιδια εδω και πολλα χρωνια περνω αρνακι ζηλανδιας δεν το κανω απο τσιγκουνια δοξα το θεω καλα τα καταφερνω .
    αλλα το βλεπο μαλακια να πληρωνο διπλη τημη μονο και μονο γιατι ειναι ελληνικο.
    και οσο για την ποιοτητα ..
    ας θημιθουμε τα λαδια που περιειχαν ορικτελεα .... ελληνικα ηταν και πολλα αλλα .
    φιλος λαικατζις που πουλαει πατατες και κρεμιδια μου ζητησε να παω μια φορα να τον βοιθισο γιατι τον ενοχλουσε η μεση του..
    παρεβρεθηκα στα βαπτισια της πατατας απο εισαγομενη βαπτηστικε ελληνικη. μια πατατα πολυ πιο φτηνη μα παααααρα πολυ πιο φτηνη, και απο ποιοτητα..... το οτι πηρα 2 τσουβαλια για το σπιτη μου και για τον πατερα μου σας λει τιποτα?
    και μου ειπε ο ιδιος οτι σε ολλα γοινονται βαπτησια στα παντα και η ποιοτητα ειναι στα περισοτερα κοριφαια. και οταν του αναφερα για τα φιστικια απο την κινα με την περιεγη ουσια εβαλε τα γελια .
    κολπα ειναι ολα μου ειπε τα δικα μας να δεις τι εχουνε θημισου τις εκπομπες του ευαγγελατου και μετα τα λεμε....
    εχει αδικο ??? ξεχναμε τι ειδαμε ?
    οποτε γιατι να πληρωνο οτι ειναι ελληνικα και καλα, και τα περισοτερα εισαγωμενα ειναι καλιτερα και πιο φτεινα?
    γιατι ο ελληνας παραγογος να δεινει στον μεσαζοντα πχ 0.50 το πορτοκαλι και οταν παω να το παρο απο το xωραφι του να μου λεει 5-6-7 ευρω?
    γιατι να το παρω να λεει στην υγεια του μαλακα?
    και δεν ηταν ενας μονο εκει ειναι στην σειρα καμια 10ρια και ολοι ιδια τιμη εχουν.

    οχι με το AX1 ημουν
    ποτε ξανα σκουπιδια της BMW. καλυτερα κινεζικο παπι....

  15. #15
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    26/07/2010
    Μηνύματα
    0
    ρε παιδιά την ποιότητα στα λαχανικά πως την εννοείτε; η τέλεια πατάτα και ντομάτα από άποψη π.χ. σχήματος, χρώματος και χωρίς ίχνος ψεγαδιού;

    γιατί σήμερα άκουσα γεωπόνο στην τηλεόραση να λέει ότι εάν βλέπουμε ένα τέλειο λαχανικό να το υποπτευόμαστε, ενώ αντίθετα κάποιο που έχει και καμιά τρυπούλα είναι πιο σίγουρο.

    Προσωπικά πιστεύω ότι στις υπανάπτυκτες-αναπτυσσόμενες χώρες (Τουρκία, Αίγυπτος, Κίνα...) η κατάσταση στα θέματα παιδείας και ελεγκτικών μηχανισμών είναι πολύ χειρότερη από ότι στην Ελλάδα, και θεωρώ τα τρόφιμα από εκεί περισσότερο επικίνδυνα απ' ότι τα ελληνικά.
    ---

Σελίδα 1 από 3 123 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Όλα είναι δρόμος. Βαλτική και πίσω Ffw...
    από PanVas στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 280
    Τελευταίο μήνυμα: 23/07/2011, 00:06
  2. Λοιπόν μιας και είναι επίκαιρο
    από DUKASII στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 92
    Τελευταίο μήνυμα: 25/07/2010, 16:16
  3. τι ειναι περιπου 18cm και λατρευουν οι γυναικες;
    από adam_tsouk στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 11/10/2004, 16:14
  4. Θα μπορούσε και να μην είναι ανέκδοτο
    από cityfly στο forum Ανέκδοτα & χιούμορ
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 09/01/2004, 10:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF