Σελίδα 6 από 12 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 76 έως 90 από 166

Θέμα: ΠΟΔΗΛΑΤΑ

  1. #76
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock

  2. #77

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  3. #78
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Zid
    spammer

    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  4. #79
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    spammer

    ευτυχως δε με είπες hippy!!!

    Somewhere in my soul
    there’s always Rock ‘n’ Roll.
    Yeahhh..

  5. #80
    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper
    Φιλαρακι, οι οδηγοί F-16 έχουν πάντα δίκιο.....
    ε μπροστα σε mitsubishi zero ναι, σε mig 29 ομως???

  6. #81
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Δεν πρέπει να μπερδεύουμε τα πράγματα.

    Όταν εγώ από την καλή μου την καρδιά και επειδή σας καταλαβαίνω, περιμένω να περάσετε (χωρίς ΚΑΝΕΙΣ σας να τηρεί στοιχειώδεις κανόνες), δεν σημαίνει οτι ο δρόμος αυτόματα έγινε κτήση σας για να εισπράττω τέτοιες συμπεριφορές.....

    Γκεγκε?

    Αρχικά δημιουργήθηκε από sniper

    Όταν είπα σ' εναν, "ασε με ρε αδερφέ να περάσω - δεν βλέπεις τι γίνεται" μου λεει, πολύ ευγενικά πρέπει να ομολογήσω "Δεν πας να γαμηθείς με το μηχανάκι σου;"......

    Μετά έφταιγα εγώ που κούμπωσα πρώτη κι άνοιξα το γκάζι;
    "Qu ils mangent de la brioche"

  7. #82
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από John Steed
    Δεν πρέπει να μπερδεύουμε τα πράγματα.

    Όταν εγώ από την καλή μου την καρδιά και επειδή σας καταλαβαίνω, περιμένω να περάσετε (χωρίς ΚΑΝΕΙΣ σας να τηρεί στοιχειώδεις κανόνες), δεν σημαίνει οτι ο δρόμος αυτόματα έγινε κτήση σας για να εισπράττω τέτοιες συμπεριφορές.....

    Γκεγκε?

    για 1 δευτερο που εκανα να ανοιξω το ποστ πιστευα πραγματικα οτι θα εγραφες

    ΚΤΜ ΡΕ!

    δε ξερω γιατι :rotflmao:


    και σοβαρεύοντας απανταω +636 σε αυτα που ειπες.
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  8. #83
    Ποσαδιστής Το avatar του/της el_hymador
    Εγγραφή
    09/09/2005
    Μηνύματα
    3.918
    Πω ρε νευρα...

  9. #84
    Θυμάται κανείς την διαφήμιση milko με τον Harleyα και τον ποδηλάτη;

    Θυμάστε μετά τι ψάχνει ένας ποδηλάτης με έναν φακό και ένα ποδήλατο στον κ@λ@ του;


    http://www.youtube.com/watch?v=ZKt10...eature=related

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

    sorry για το spam αλλά

  10. #85
    αυτοι κακως βεβαια αλλα σας βριζουν επειδη βαρεθηκαν την κινηση και την τρελα της πόλης και του κυκλοφοριακου και της μολυνσης κι εσεις τους βριζετε επειδη θελετε να συνεχισετε γρηγορα οπως μας επεβαλαν την ζωη σας και το προγραμμα σας.

    εκεινα τα λεπτα που περνανε μπροστα σας σβηστε το οχημα σας σβηστε και τα φωτα και χαμογελαστε, μονο χαμογελα θα εισπραξετε.

  11. #86
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    ωραια ιδεα.... εγω λεω εκτος απο το οχημα μου να κλεισω και το κινιτο μου.... και τα φωτα του σπιτιου... και το νερο... να κλεισω μια για παντα και το ψυγειο... να κλεισω και το σπιτι... να παω σε μια σπηλια να χαμογελαω ... να αλλαξω και ονομα να με λενε αστερω... θελω να δω την τραπεζα να προσπαθει να με βρει στη σπηλια μεσα να πληρωσω το δανειο και τη καρτα... επισεις θελω να δω Δεη Οτε Ευδαπ μεσα στη σπηλια με λογαριασμους στο χερι....καλα ΔΕ συζητω για την ασφαλιστρια μου ...φοραει και τακουνια παντα...οχι τα χωματινα τα αλλα.... λες αν βγω απο τις σκιες της σπηλιας μου ολοι αυτοι να μου χαμογελασουν? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: εγω παντως θα κλαιω απο τα γελια
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  12. #87
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    ωραια ιδεα.... εγω λεω εκτος απο το οχημα μου να κλεισω και το κινιτο μου.... και τα φωτα του σπιτιου... και το νερο... να κλεισω μια για παντα και το ψυγειο... να κλεισω και το σπιτι... να παω σε μια σπηλια να χαμογελαω ... να αλλαξω και ονομα να με λενε αστερω... θελω να δω την τραπεζα να προσπαθει να με βρει στη σπηλια μεσα να πληρωσω το δανειο και τη καρτα... επισεις θελω να δω Δεη Οτε Ευδαπ μεσα στη σπηλια με λογαριασμους στο χερι....καλα ΔΕ συζητω για την ασφαλιστρια μου ...φοραει και τακουνια παντα...οχι τα χωματινα τα αλλα.... λες αν βγω απο τις σκιες της σπηλιας μου ολοι αυτοι να μου χαμογελασουν? :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: εγω παντως θα κλαιω απο τα γελια
    ευη ξεκολλα... γινε λιγο ρομαντικη με τα κωλομεταλλα που ακους εχεις γινει πιο σκληρη κι απο ατσαλι.

  13. #88
    ninjaki the dragon Το avatar του/της EVI
    Εγγραφή
    02/02/2006
    Μηνύματα
    2.504
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    ευη ξεκολλα... γινε λιγο ρομαντικη με τα κωλομεταλλα που ακους εχεις γινει πιο σκληρη κι απο ατσαλι.
    καλα
    i am ninja you can't see me
    Revvin' up your engine ,Listen to her howlin' roar , Metal under tension ,Beggin' you to touch and go , Ride into the Danger Zone

  14. #89
    Εκδικητικό μέλος Το avatar του/της John Steed
    Εγγραφή
    05/03/2010
    Μηνύματα
    1.913
    Αρχικά δημιουργήθηκε από EVI
    για 1 δευτερο που εκανα να ανοιξω το ποστ πιστευα πραγματικα οτι θα εγραφες

    ΚΤΜ ΡΕ!

    δε ξερω γιατι :rotflmao:

    :rotflmao: :rotflmao:




    Και σοβαρεύοντας απαντάω:

    Θα έπρεπε να είχα γράψει ΚΤΜ. Και με ακράπες. Και μετά θα δεις για πότε πιάνουν πεζοδρόμιο ολοι οι ποδηλάτες που λένε "Να πας να γ@μ..." .
    "Qu ils mangent de la brioche"

  15. #90
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS
    αυτοι κακως βεβαια αλλα σας βριζουν επειδη βαρεθηκαν την κινηση και την τρελα της πόλης και του κυκλοφοριακου και της μολυνσης κι εσεις τους βριζετε επειδη θελετε να συνεχισετε γρηγορα οπως μας επεβαλαν την ζωη σας και το προγραμμα σας.

    εκεινα τα λεπτα που περνανε μπροστα σας σβηστε το οχημα σας σβηστε και τα φωτα και χαμογελαστε, μονο χαμογελα θα εισπραξετε.
    εγω λεω να παρω και τον σναιπερ να ντυθουμε ''χαρωποι'' και να κατεβουμε στο γκει παρειντ.δε μπορει...το αλτερνατιβ του πραματος θα τους προσφερει περισσοτερα χαμογελα...δε βαζετε τα ποδηλατα εκει που ξερετε λεω γω καλυτερα....!

    οσο με σεβονται τους προστατευω κιολας!!!οχι απλα τους σεβομαι.οταν ομως κινουνται σαν οχλος και συμπεριφεροντε σαν ζωα τα βουπου που την ειδανε παρασκευη βραδυ εναλακτικοι και πρασινη αναπτυξη και ολες τις αλλες μερες της βδομαδας εχουνε 8000κεκ τζιπαρες για να πανε στις εταιριες τους,τοσο εγω θα περναω πανω απο το σβερκο τους!

    και ακουω και εγω μεταλ σταυρο (και δεν εχω σκοπο να το γυρισω σε ιωαννιδη και κοτσιρα)

    αντε με τους ντεμεκ ποδηλατες...
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 6 από 12 ΠρώτοΠρώτο 1234567891011 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm & ποδηλατα
    από el_hymador στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 115
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2008, 15:06
  2. Κατάστημα με ποδήλατα κανείς..?
    από motaba στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2007, 10:06
  3. Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2007, 22:35
  4. Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2007, 00:52
  5. ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ
    από kostasvar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2006, 11:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF