Σελίδα 7 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 91 έως 105 από 166

Θέμα: ΠΟΔΗΛΑΤΑ

  1. #91
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    [...] τα βουπου που την ειδανε παρασκευη βραδυ εναλακτικοι και πρασινη αναπτυξη και ολες τις αλλες μερες της βδομαδας εχουνε 8000κεκ τζιπαρες για να πανε στις εταιριες τους,τοσο εγω θα περναω πανω απο το σβερκο τους![...]
    Οπως σου ειπα και χθες, εισαι τελειως λαθος σε αυτο. Ειναι κακό πραγμα τα στερεοτυπα
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  2. #92
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Οπως σου ειπα και χθες, εισαι τελειως λαθος σε αυτο. Ειναι κακό πραγμα τα στερεοτυπα
    εχεις δικιο...αφου να φανταστεις καθε παρασκευη ξεκινανε ορδες οι ποδηλατες απο περαμα,νικαια,δραπετσωνα και πανε να ενωθουνε με τα αδερφια τους απο χαλαντρι,ψυχικο και εκαλη !!!!!!!!!

    :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  3. #93
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    εχεις δικιο...αφου να φανταστεις καθε παρασκευη ξεκινανε ορδες οι ποδηλατες απο περαμα,νικαια,δραπετσωνα και πανε να ενωθουνε με τα αδερφια τους απο χαλαντρι,ψυχικο και εκαλη !!!!!!!!!
    Ρε Γιώργο, έλεος. Δηλαδή ή Εκάλη ή Δραπετσώνα ειναι η Αθηνα;

    Τι κολληματα ειναι αυτα; Αφου δεν ξερεις τι εστι freeday, αφου δεν εχεις παει ποτε να δεις τι κοσμος μαζευεται, ασε τις αξιολογησεις στυλ εσπρεσο.

    Σα γενικο σχολιο, αυτο που βλέπω απο πολλους εδω μεσα (εσου συμπεριλαμβανομένου), ειναι η μονιμη διαθεση αντιπαλότητας και καυγα "θα περασω πανω απο το σβερκο τους" και άλλα τέτοια όμορφα.

    Δες το πρωτο ποστ του metaltheo. Βγαζει αυτος κωλοδαχτυλο στον ποδηλατη, μολις ο αλλος του απανταει με τον ιδιο τροπο, "κανε στην ακρη να τα πουμε". Εμεις να κανουμε κωλοδαχτυλο, οι αλλοι οχι. Εμεις εχουμε δικιο, οι άλλοι όχι. Για εμας ειναι ο δρομος, για τους άλλους όχι.

    Πετυχαινουμε μια στο τοσο ενα freeday, μας καθυστερει για 10' απο τον πολυτιμο χρονο μας, συνεχεια βιαστικοι ειμαστε, συνεχεια αγχωμενοι, συνεχεια "αντε ρε φιλε προχωρα" και πρεπει να κανουμε ολοκληρο ζητημα και φασαρια.

    Πετυχε ο σνάιπερ τα ποδηλατα εξω απο το JJ και αντι να σβησει τη μηχανη να περιμενει, αρχισε τις ξερογκαζιες και τα "την αλλη φορα" κλπ κλπ

    Ηθελα να 'ξερα απο πού στο διάολο κληρονομησε αυτο το γονιδιο ανυπομονησίας αυτος ο λαός και στριμώνχεται στις ουρες, μπαινει μπροστα στα φαναρια, τρεχει να μπει πρωτος καπου, συνεχως αδημονεί, συνεχώς μεσα στο αγχος και τη πρεμουρα.

    Ζωη ειναι αυτη που ζειτε ρε γαμώτο;
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  4. #94
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Ρε Γιώργο, έλεος. Δηλαδή ή Εκάλη ή Δραπετσώνα ειναι η Αθηνα;

    Τι κολληματα ειναι αυτα; Αφου δεν ξερεις τι εστι freeday, αφου δεν εχεις παει ποτε να δεις τι κοσμος μαζευεται, ασε τις αξιολογησεις στυλ εσπρεσο.
    εχεις δικιο...και εσυ δεν πηγες στο ιρακ οποτε δεν εχεις το δικαιωμα να αξιολογεις αν καλως η κακως βομβαρδιζονται οι ιρακινοι.(στα ηλιθια επιχειρηματα απανταω με ηλιθια αντεπιχειρηματα).ασε που καπου καποιος ανεφερε οτι μεχρι χαλανδρι φτανουνε συνηθως και δεν κατεβαινουνε παρακατω.

    Σα γενικο σχολιο, αυτο που βλέπω απο πολλους εδω μεσα (εσου συμπεριλαμβανομένου), ειναι η μονιμη διαθεση αντιπαλότητας και καυγα "θα περασω πανω απο το σβερκο τους" και άλλα τέτοια όμορφα.
    κακως.να πας στον οφθαλμιατρο.ειπα και πριν οτι αν συμπεριφερονται σαν ανθρωποι οχι μονο τους σεβομαι,τους προστατευω κι ολας.να βγαλεις τις παρωπιδες σου λοιπον.

    Δες το πρωτο ποστ του metaltheo. Βγαζει αυτος κωλοδαχτυλο στον ποδηλατη, μολις ο αλλος του απανταει με τον ιδιο τροπο, "κανε στην ακρη να τα πουμε". Εμεις να κανουμε κωλοδαχτυλο, οι αλλοι οχι. Εμεις εχουμε δικιο, οι άλλοι όχι. Για εμας ειναι ο δρομος, για τους άλλους όχι.
    οσο ο δρομος ανηκει σε μενα τοσο ανηκει και σε σενα.δεν μου ανηκει ουτε περισσοτερο ουτε λιγοτερο.αν θες συμβιωνουμε.αν δεν θες,εγω ζω εσυ πεθαινεις.η επιλογη σου ανηκει σε καθε περιπτωση.

    Πετυχαινουμε μια στο τοσο ενα freeday, μας καθυστερει για 10' απο τον πολυτιμο χρονο μας, συνεχεια βιαστικοι ειμαστε, συνεχεια αγχωμενοι, συνεχεια "αντε ρε φιλε προχωρα" και πρεπει να κανουμε ολοκληρο ζητημα και φασαρια.
    δεν ειναι ο χρονος μονο.το νταβατζιλικι ειναι που ενοχλει (οχι μονο του ποδηλατη).φιλε αναψε κοκκινο φαναρι?περιμενεις γιατι περναω εγω.αναψε κοκκινο για μενα?περιμενω γιατι περνας εσυ.απλα πραματα.αν απαιτεις παραλογισμο,αυτο θα εισπραξεις.

    Πετυχε ο σνάιπερ τα ποδηλατα εξω απο το JJ και αντι να σβησει τη μηχανη να περιμενει, αρχισε τις ξερογκαζιες και τα "την αλλη φορα" κλπ κλπηλια μη γινεσαι βλακας.αρχισε ο σνιπερ τα καντηλια οταν του ειπανε να πας να γαμηθεις με το μηχανακι σου!!!

    Ηθελα να 'ξερα απο πού στο διάολο κληρονομησε αυτο το γονιδιο ανυπομονησίας αυτος ο λαός και στριμώνχεται στις ουρες, μπαινει μπροστα στα φαναρια, τρεχει να μπει πρωτος καπου, συνεχως αδημονεί, συνεχώς μεσα στο αγχος και τη πρεμουρα.ωπα ρε χαλαρουιτα!!!!

    Ζωη ειναι αυτη που ζειτε ρε γαμώτο; οχι.μη μας τη δυσκολευετε.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  5. #95
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    [...]ασε που καπου καποιος ανεφερε οτι μεχρι χαλανδρι φτανουνε συνηθως και δεν κατεβαινουνε παρακατω. [...]
    Καμια σχεση, γι' αυτο σου λέω οτι δεν ξερεις, οποτε κακώς σχολιάζεις. Απο τη στιγμη που η εκκινηση ειναι Θησειο πως φτάνουνε μεχρι Χαλανδρι;

    Στα υπολοιπα (δεν έχει νοημα περαιτέρω κουβεντα μεταξυ μας)
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  6. #96
    Αρχικά δημιουργήθηκε από KaTaNaS

    εκεινα τα λεπτα που περνανε μπροστα σας σβηστε το οχημα σας σβηστε και τα φωτα και χαμογελαστε, μονο χαμογελα θα εισπραξετε.

    Είπε το παιδί των λουλουδιών και έσκασε το τσιγαράκι του...

    Μήπως να αρχίσουμε να τους τραγουδάμε κιόλας?



    Πάντως πρέπει να ξέρουν να εκτιμάν τα καλά μηχανάκια, εγώ μια φορά που τους πέτυχα, πέρασα ανενόχλητος από τα αριστερά, ίσα ίσα που χάζευα και τα γκομενάκια
    ---Dum spiro, spero---

  7. #97
    Ε ρε γλέντια!!!! Το avatar του/της DoctorS
    Εγγραφή
    10/01/2005
    Μηνύματα
    475
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Ρε Γιώργο, έλεος. Δηλαδή ή Εκάλη ή Δραπετσώνα ειναι η Αθηνα;

    Τι κολληματα ειναι αυτα; Αφου δεν ξερεις τι εστι freeday, αφου δεν εχεις παει ποτε να δεις τι κοσμος μαζευεται, ασε τις αξιολογησεις στυλ εσπρεσο.

    Σα γενικο σχολιο, αυτο που βλέπω απο πολλους εδω μεσα (εσου συμπεριλαμβανομένου), ειναι η μονιμη διαθεση αντιπαλότητας και καυγα "θα περασω πανω απο το σβερκο τους" και άλλα τέτοια όμορφα.

    Δες το πρωτο ποστ του metaltheo. Βγαζει αυτος κωλοδαχτυλο στον ποδηλατη, μολις ο αλλος του απανταει με τον ιδιο τροπο, "κανε στην ακρη να τα πουμε". Εμεις να κανουμε κωλοδαχτυλο, οι αλλοι οχι. Εμεις εχουμε δικιο, οι άλλοι όχι. Για εμας ειναι ο δρομος, για τους άλλους όχι.

    Πετυχαινουμε μια στο τοσο ενα freeday, μας καθυστερει για 10' απο τον πολυτιμο χρονο μας, συνεχεια βιαστικοι ειμαστε, συνεχεια αγχωμενοι, συνεχεια "αντε ρε φιλε προχωρα" και πρεπει να κανουμε ολοκληρο ζητημα και φασαρια.

    Πετυχε ο σνάιπερ τα ποδηλατα εξω απο το JJ και αντι να σβησει τη μηχανη να περιμενει, αρχισε τις ξερογκαζιες και τα "την αλλη φορα" κλπ κλπ

    Ηθελα να 'ξερα απο πού στο διάολο κληρονομησε αυτο το γονιδιο ανυπομονησίας αυτος ο λαός και στριμώνχεται στις ουρες, μπαινει μπροστα στα φαναρια, τρεχει να μπει πρωτος καπου, συνεχως αδημονεί, συνεχώς μεσα στο αγχος και τη πρεμουρα.

    Ζωη ειναι αυτη που ζειτε ρε γαμώτο;
    ωραία απάντηση πάκταιν.....

    όπως σε όλες τις κατηγορίες συνόλων έτσι και μερικοί από αυτούς που οδηγούν ποδήλατα εκείνη τη μέρα μπορεί να είναι μ@λ@κες ή δήθεν...αυτό δεν καταδικάζει όμως το σύνολο της πρωτοβουλίας......πόσοι από εμάς δεν έχουν κάνει τη μ@λ@κία όταν ένα κουτί έχει κάτσει στραβά στο δρόμο κι εμείς δεν χωράμε να κάνουμε τη σφήνα μας, να αρχίσουμε τις ξερογκαζιές με τις ακράπες και τα επίθετα, επειδή νομίζουμε ότι η σφήνα είναι αναφαίρετο δικαίωμα μας και ο δρόμος μας ανήκει....???
    ΤΟ ΝΟΥ ΣΟΥ.....!!!!!!

    :a34: :a34: :a34: :a34: :a34: :a34:

    ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΕΝΑ ΜΑΣΑΖ.............!!!!!


    physicaltherapypetridis.blogspot.com/

    physicaltherapypetridis.gr.gg/

  8. #98
    κυραΚουλα στο εκανα γουλι Το avatar του/της SpineshankD
    Εγγραφή
    29/08/2007
    Μηνύματα
    125
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    εγω λεω να παρω και τον σναιπερ να ντυθουμε ''χαρωποι'' και να κατεβουμε στο γκει παρειντ.δε μπορει...το αλτερνατιβ του πραματος θα τους προσφερει περισσοτερα χαμογελα...δε βαζετε τα ποδηλατα εκει που ξερετε λεω γω καλυτερα....!

    οσο με σεβονται τους προστατευω κιολας!!!οχι απλα τους σεβομαι.οταν ομως κινουνται σαν οχλος και συμπεριφεροντε σαν ζωα τα βουπου που την ειδανε παρασκευη βραδυ εναλακτικοι και πρασινη αναπτυξη και ολες τις αλλες μερες της βδομαδας εχουνε 8000κεκ τζιπαρες για να πανε στις εταιριες τους,τοσο εγω θα περναω πανω απο το σβερκο τους!

    και ακουω και εγω μεταλ σταυρο (και δεν εχω σκοπο να το γυρισω σε ιωαννιδη και κοτσιρα)

    αντε με τους ντεμεκ ποδηλατες...

    Ρε μαστορη τρουπερ να πουλησω το σπιτι μου να παρω κανα μυριο αμα εγινε ο κορυδαλλος βουπου δηλαδη.

    και απο κορυδαλλο ειμαστε μια ομαδα και συναντιωμαστε με τους "περιστεροπεταλιες" απο περιστερι,μια μεγαλυτερη και πιο παλια ομαδα και παμε παρεουλα.
    ναι ουτε το περιστερι εγινε βουπου.
    οσο για το που να βαλουμε τα ποδηλατα,το αφηνω στην ακρη γιατι
    ετσι και σου πω που να βαλεις και τι δεν θα τελειωσουμε ουτε αυριο.
    και αμα εσυ ακους μεταλ,εγω παιζω μεταλ αμα λαχει ναουμε.
    ρε πουστη μου τετοιες αποψεις περιμενα να ακουσω στο toyota corolla forum και οχι εδω μεσα...τι να πω

  9. #99
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    Καμια σχεση, γι' αυτο σου λέω οτι δεν ξερεις, οποτε κακώς σχολιάζεις. Απο τη στιγμη που η εκκινηση ειναι Θησειο πως φτάνουνε μεχρι Χαλανδρι;

    Στα υπολοιπα (δεν έχει νοημα περαιτέρω κουβεντα μεταξυ μας)
    το να ριχνεις ενα μεγαλοπρεπες ''δεν έχει νοημα περαιτέρω κουβεντα μεταξυ μας'' οταν δεν εχεις τι να απαντησεις δεν δινει κυρος ηλια

    οσο για το πρωτο σκελος του ποστακιου σου
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Orfeus
    ενημερωτικα να αναφερω οτι το freeday της Παρασκευης που περασε ετυχε και εγινε κεντρο.Μεχρι Δροσια μεσω Πεντελης εχει παει...
    για να μη λες παπαριες.ειπα τι εγραψε καποιος πριν.παρτο και μη με ζαλιζεις.

    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  10. #100
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SpineshankD
    Ρε μαστορη τρουπερ να πουλησω το σπιτι μου να παρω κανα μυριο αμα εγινε ο κορυδαλλος βουπου δηλαδη.

    και απο κορυδαλλο ειμαστε μια ομαδα και συναντιωμαστε με τους "περιστεροπεταλιες" απο περιστερι,μια μεγαλυτερη και πιο παλια ομαδα και παμε παρεουλα.
    ναι ουτε το περιστερι εγινε βουπου.
    οσο για το που να βαλουμε τα ποδηλατα,το αφηνω στην ακρη γιατι
    ετσι και σου πω που να βαλεις και τι δεν θα τελειωσουμε ουτε αυριο.
    και αμα εσυ ακους μεταλ,εγω παιζω μεταλ αμα λαχει ναουμε.
    ρε πουστη μου τετοιες αποψεις περιμενα να ακουσω στο toyota corolla forum και οχι εδω μεσα...τι να πω
    εγω δε μπορω να καταλαβω γιατι θιγεσαι.αν καφρευεις με το ποδηλατο σου ναι να το βαλεις εκει που ξερεις.αν οχι ειπα και ξαναλεω για 3η φορα (και εχω αρχισει να κουραζομαι) οτι ειμαι απο αυτους που οχι απλα σε σεβομαι αλλα θα σε προστατευσω κι ολας.

    και παρεπιπτοντως περα του οτι ειμαστε γειτονες,παιζω και εγω μεταλ εκτος του οτι ακουω.

    τελος σαφως ο κορυδαλλος και το περιστερι δεν ειναι βουπου αλλα η συντρηπτικη πλειοψηφια των ατομων του φριντει εχει λογικη και προελευση βουπου.

    αυτα.
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  11. #101
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.962
    :a07:

  12. #102
    Στρογγυλοφάναρος Το avatar του/της sapila racing
    Moderator
    Εγγραφή
    26/07/2005
    Μηνύματα
    18.167
    Ρε παιδιά, την παλεύετε καθόλου?

    Εχουμε φτάσει να μας πειράζουν και τα ποδήλατα τώρα?



    sapila racing team

    bimota SB6 1995

    Hornet 900 2005
    Yamaha SR500 1981
    BMW R75/6 1975
    BMW R26 1957

  13. #103
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Άνθρωποι, άνθρωποι,
    όλοι άνθρωποι είμαστε,
    προς τι το μίσος και ο αλληλοσπαραγμός;
    προς τι η αλληλοεξόντωση;


    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  14. #104
    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    [...] αλλα η συντρηπτικη πλειοψηφια των ατομων του φριντει εχει λογικη και προελευση βουπου
    αντε παλι...Εχεις φαει γερο κολλημα λεμε. Τα freeday εχουν παει παντου στην Αττικη, εγω εχω κατεβει και Λιμνη Βουλιαγμένης και έχω ανεβει Πρ. Ηλια Πετρουπολης.


    Αρχικά δημιουργήθηκε από TROOPER
    το να ριχνεις ενα μεγαλοπρεπες ''δεν έχει νοημα περαιτέρω κουβεντα μεταξυ μας'' οταν δεν εχεις τι να απαντησεις δεν δινει κυρος ηλια
    Δεν έχει νοημα γιατι η κουβεντα θα παρει ασχημη τροπη με αυτα που γραφεις γι' αυτο τη σταματάω. Μπορει παλι να μην εχω τι να πω, ειδικα αφου γραφω παπαριες.

    Καλημερα

    +1000 στον σαπιλα
    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  15. #105
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Cpt. Haddock
    αντε παλι...Εχεις φαει γερο κολλημα λεμε. Τα freeday εχουν παει παντου στην Αττικη, εγω εχω κατεβει και Λιμνη Βουλιαγμένης και έχω ανεβει Πρ. Ηλια Πετρουπολης.

    μπραβο σου ρε ηλια!!!μπορειτε να το κανετε σωστα???εγω μαζι σας.αλλα επειδη μαζευτηκατε 500 νοματαιοι δεν εχετε δικαιωμα να τσαμπουκαλευεστε!αν δεν το καταλαβαινεις...λυπαμαι.


    Δεν έχει νοημα γιατι η κουβεντα θα παρει ασχημη τροπη με αυτα που γραφεις γι' αυτο τη σταματάω. ωωωω!!!!!κατσε να αλλαξω παμπερ!!!

    Μπορει παλι να μην εχω τι να πω, ειδικα αφου γραφω παπαριες.αλλη φορα να μη γραφεις παπαριες για να μπορουμε να συνεχισουμε τη κουβεντα.

    Καλημερα φιλια στον πισινουλη!!!

    +1000 στον σαπιλα και αλλα 1000 απο μενα (ασχετα αν ο αρης δεν εχει καταλαβει για τι πραμα μιλαμε).κοινως ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΝΟΧΛΟΥΝΕ ΤΑ ΠΟΔΗΛΑΤΑ!!Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΟΥΣ ΕΝΟΧΛΕΙ!!
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

Σελίδα 7 από 12 ΠρώτοΠρώτο ... 23456789101112 ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Ktm & ποδηλατα
    από el_hymador στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 115
    Τελευταίο μήνυμα: 07/05/2008, 15:06
  2. Κατάστημα με ποδήλατα κανείς..?
    από motaba στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 99
    Τελευταίο μήνυμα: 18/07/2007, 10:06
  3. Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 20/05/2007, 22:35
  4. Απαντήσεις: 37
    Τελευταίο μήνυμα: 12/02/2007, 00:52
  5. ΠΟΔΗΛΑΤΑ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ
    από kostasvar στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 15/03/2006, 11:47

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF