Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 14 από 14

Θέμα: Διπλωμα μηχανης προσφορα

  1. #1

    Διπλωμα μηχανης προσφορα

    http://www.groupon.gr/deals/athens/s...idedeal/186088
    Δεν τον ξερω καν τον ανθρωπο δεν κανω διαφημιση...απλα επειδη εχω αρκετους γνωστους που ψηνονται για μηχανη αλλα τους καει το 400αρι του διπλωματος αυτη ειναι μια καλη ευκαιρια.Το site ειναι εμπιστο,εχω αγορασει και αλλες προσφορες κατα καιρους.
    *Τωρα ειδα οτι ισχυει μονο αν υπαρχει διπλωμα αυτοκινητου.

  2. #2
    σψι φι ρθλεσ ;-) Το avatar του/της danaos75
    Εγγραφή
    02/04/2004
    Μηνύματα
    731

    Μαθηματα οδήγησης μοτο 50% off

    Πρoσφoρά Hμέρας: ?165 Για Εκμάθηση Οδήγησης Μηχανής (11 Θεωρητικά Και 10 Πρακτικά Μαθήματα Για Απόκτηση Διπλώματος Κατηγορίας Α & Α1) Στη Σχολή Οδήγησης Σιδέρης, Αρχικής Αξίας ?380. Έκπτωση 57%!!

    http://www.groupon.gr/deals/athens/s...ampaign=Varies

    Μιας και οι καιροι ειναι δυσκολοι...

    edit:παρακαλω να διαγραφει, μολις ειδα οτι το εβαλε και ο φιλος xrated
    The MEDIATOR between the HEAD and the HANDS MUST be the heart.

  3. #3
    Στην προσφορά δεν συμπεριλαμβάνονται τα παράβολα και τα εξέταστρα.

  4. #4
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ares_tz
    Εγγραφή
    06/05/2008
    Μηνύματα
    179

    εξέταστρα-παράβολα

    Ναι την ειδα ποσταρισμένη την διαφήμιση και σε άλλο φορουμ..Φυσικά τα εξέταστρα και τα παράβολα δεν περιλαμβάνονται..

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της ares_tz
    Εγγραφή
    06/05/2008
    Μηνύματα
    179

    ποιος το ειδε πρώτος!

    Εχει αναρτηθει και σε αλλο φορουμ!
    Επίσης έχει ποσταριστεί ξανά εδώ στο moto.gr σήμερα κιόλας!

  6. #6
    Άσπρα μούρα μαύρα μούρα Το avatar του/της Ilief
    Εγγραφή
    29/08/2010
    Μηνύματα
    49
    Οπου ακουτε για πιστονια με φτερα σιγουρα δεν ειναι σερβιετες της ολγουεηζ για μηχανακια που σταζουν λαδια '' dry every day when το αιμα ρεει'' λεει η ολγουεηζ, αντι για αιμα γραψτε λαδι εσεις. Καλη η προσφορα του τυπου, αμα δεν ειναι απατεων οκ, αλλα το πολυ χαδι και η αγαπη εκ αγνωστων εμενα μου βρωμαει κοπρια ολικης αλεσεως. Τα ιδια ελεγε και διαφημιζε και ενας αρκετα γνωστος τυπακος πριν μερικα χρονια για φτηνα διπλωματα αλλα αν δε σε κοβανε 1-2 φορες τους χαλαγε η συνταγη και επιανε ?υρωσκωληκας . Οποτε πες να το εδινε 280 για μηχανακι το πακετο εχουμε και λεμε:
    280 ως μοναδα, να περασεις με τη μια δηλαδη = ''Item not found, try again''
    280 + πραγματικη τυχη εκτος του αγχους (άλλα 280) =560 το διπλωμα χωρις λιπανση παραβολα και παραβολικα. Φορω ηλιου oakley με τζαμι απο ΚΤΕΛ και διπλη ζελατινα κατα των ακτινω λεηζερ απο εξωγηινα οντα και δεν βλεπω μωρε πολυ καθαρα απο που γλυτωσα φραγκα...ρε λες να μην;;; Παρακαλω βοηθεισθε. Μαλλον παραπανω φραγκα και ταλαιπωρια επαιχθη.
    280 + ατυχια με αγχος = Τραβα ξαναδωκε 3η φορα! 840 το λιλι χωρις λιπανση και ΦΠΑ (Φερε
    -κι'αλλα- Παραβολα ρε Αρχιδι) ...Με αυτα τα λεφτα παιρνεις διπλωμα για μπουλντοζα...και ειναι και ντιζελ

    Φιλικα παντα ε, το νου γιατι ειναι απατεωνες εκει οξω, ακομα κι αυτος που πηγα εγω ο Μεγας Απατεωνανδρος και σταρχιδιστης, 3 σε 1 , εχει μονο ενα συστημα σοβιετικο αντι για καταλυτη, το ?υροτσεποφσκι
    Πολέμιον ανθρώποις αυτοί εαυτοίς
    -Ανάχαρσις
    ------------------- - - - - - - - - - - - - -
    Ειμαι κορυφαιος εραστης, γιατι εξασκουμαι πολυ μονος μου :a31:

  7. #7
    Φιλε προκειται για site προσφορων που βγαζει μια προσφορα καθε μερα,απο φαγητο μεχρι μασαζ.
    Εδω μπορεις να δεις ολα τα ελληνικα site προσφορων για να καταλαβεις τι παιζει. www.soby.gr

  8. #8
    Άσπρα μούρα μαύρα μούρα Το avatar του/της Ilief
    Εγγραφή
    29/08/2010
    Μηνύματα
    49
    Το τσεκαρα, καλη φαση, δεν ειπα κατι αρνητικο για το σαϊτ, συγκεκριμενα στις σχολες οδηγων αναφερθηκα. Απλα το ανωθι κειμενακι περαν της ειρωνειας δεν το εγραψα για χαβαλε ουτε διαθεσεις spamming εχω, την πατησανε κανα δυο γνωστοι μου ετσι και ποσοι αλλοι...ε και ειπα μιας και εχω ορεξη να δωσω στυυυυλ..
    Ουτε με εσενα εχω κατι φανταζομαι το καταλαβες
    Πολέμιον ανθρώποις αυτοί εαυτοίς
    -Ανάχαρσις
    ------------------- - - - - - - - - - - - - -
    Ειμαι κορυφαιος εραστης, γιατι εξασκουμαι πολυ μονος μου :a31:

  9. #9
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Ilief
    Το τσεκαρα, καλη φαση, δεν ειπα κατι αρνητικο για το σαϊτ, συγκεκριμενα στις σχολες οδηγων αναφερθηκα. Απλα το ανωθι κειμενακι περαν της ειρωνειας δεν το εγραψα για χαβαλε ουτε διαθεσεις spamming εχω, την πατησανε κανα δυο γνωστοι μου ετσι και ποσοι αλλοι...ε και ειπα μιας και εχω ορεξη να δωσω στυυυυλ..
    Ουτε με εσενα εχω κατι φανταζομαι το καταλαβες
    Ναι ρε δεν παρεξηγω αραξε.Απ την αλλη παντου παραφυλαει η μπινια οποτε κραταμε και επιφυλαξεις.

  10. #10
    Λαβωμένο μέλος Το avatar του/της Tigas
    Εγγραφή
    15/12/2004
    Μηνύματα
    4.814
    συγνώμη αλλά όταν πάς να αγοράσεις κάτι ο πωλήτής σου λέει πόσο κάνει όλο το πακέτο όχι 1 μέρος του και εμένα τέτοιου τύπου προσφορές δεν μου αρέσουν.


    άσε που τον μαθητή δεν τον βάζεις ΠΟΤΕ πουθενά σε μοτοσυκλέτα μεγάλου κυβισμού από το 1ο μάθημα και ειδικά σε οδό ταχείας κυκλοφορίας & αυτοκινητόδρομο.

  11. #11
    σψι φι ρθλεσ ;-) Το avatar του/της danaos75
    Εγγραφή
    02/04/2004
    Μηνύματα
    731
    ρε σεις, εγω οταν εδωσα για αυτοκινητο (πριν 17 χρονια), και για μοτο (πριν 6 χρονια),
    καμια απο τις 2 σχολες ΔΕΝ μου ειπε τιμή μαζι με τα παραβολα και τα εξεταστρα. Αυτο
    το εμαθα τις ημερες που ηταν να δωσω. Η προσφορά είναι ξεκαθαρη για να μην υπάρχουν
    παρεξηγησεις οτι στην τιμή ΔΕΝ συμπεριλαμβανονται τα παραπανω. Συμφωνω και
    με Ilief οτι καλο ειναι να κρατας και μια πισινη, γιατι απατεωνιες γινονται. Απο την
    αλλη δεν εχω ακουσει ποτε οτι κάποιος οδηγησε αψογα και τον εκοψαν γιατι δεν
    πληρωσε. Παντα πατανε στις δικες μας παρατυπιες. Απλα αν τα εχεις σκασει κανουν
    τα στραβα ματια.
    The MEDIATOR between the HEAD and the HANDS MUST be the heart.

  12. #12
    Άσπρα μούρα μαύρα μούρα Το avatar του/της Ilief
    Εγγραφή
    29/08/2010
    Μηνύματα
    49
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Xrated
    Ναι ρε δεν παρεξηγω αραξε.Απ την αλλη παντου παραφυλαει η μπινια οποτε κραταμε και επιφυλαξεις.

    Σχετικα με το δευτερο που γραφεις, ακριβως εκει βασιστηκα και εγραψα κι εγω. Προς Θεου, Βουδα, Αλλαχ, Διος κλπ δεν ειπα οτι ολοι ειναι απατεωνες, απλα καλο ειναι να μην εμπιστευομαστε πολυ ουτε να κρεμομαστε απο τα λογια τους και τα φυλλαδια τους. Και μιας κι εγω την πατησα με τα φραγκα σε αυτον που πηγα ενταξει ηθελα να βγαλω λιγη χολη για τους κεραταδες Και σκεψου πηγα και συστημενος απο παλιο του συνεργατη...δεν εχουν τσιπα μερικοι...
    Πολέμιον ανθρώποις αυτοί εαυτοίς
    -Ανάχαρσις
    ------------------- - - - - - - - - - - - - -
    Ειμαι κορυφαιος εραστης, γιατι εξασκουμαι πολυ μονος μου :a31:

  13. #13
    Άσπρα μούρα μαύρα μούρα Το avatar του/της Ilief
    Εγγραφή
    29/08/2010
    Μηνύματα
    49
    Αρχικά δημιουργήθηκε από danaos75
    ρε σεις, εγω οταν εδωσα για αυτοκινητο (πριν 17 χρονια), και για μοτο (πριν 6 χρονια),
    καμια απο τις 2 σχολες ΔΕΝ μου ειπε τιμή μαζι με τα παραβολα και τα εξεταστρα. Αυτο
    το εμαθα τις ημερες που ηταν να δωσω. Η προσφορά είναι ξεκαθαρη για να μην υπάρχουν
    παρεξηγησεις οτι στην τιμή ΔΕΝ συμπεριλαμβανονται τα παραπανω. Συμφωνω και
    με Ilief οτι καλο ειναι να κρατας και μια πισινη, γιατι απατεωνιες γινονται. Απο την
    αλλη δεν εχω ακουσει ποτε οτι κάποιος οδηγησε αψογα και τον εκοψαν γιατι δεν
    πληρωσε. Παντα πατανε στις δικες μας παρατυπιες. Απλα αν τα εχεις σκασει κανουν
    τα στραβα ματια.
    Σιγουρα πατανε στα ψεγαδια μας, απλα το θεωρω γαμησε τα το συστημα. Ο,τι Να Ναι, μα ο,τι λεμε.. Σκεψου εμενα πριν δωσω για μηχανακι στο Χολαργο μου ''ζητησανε'' λαδι. Για το Α1. Αλλα δεν με κοψανε γιατι ημουν κομπλε απ'οσο θυμαμαι, αν και ειχα κομματακι αγχος, ειδικα οταν ανεβηκε ο ''δασκαλος'' -λεμε τωρα- απο πισω για να κανω την ευθεια με δικαβαλο + μια πανω, και λογω του παγκαλικου τυπου του ημουνα με νεκρα και περιμενα να ξεκινησω και το μηχανακι καθοταν σουζα με τις αναρτησεις να τραγουδανε Αριες Απο τη στιγμη που δεν μου το ειχαν πει καν οσο εκανα μαθηματα οτι η μεγαλη ευθεια γινεται δικαβαλια. Ε νεουδι κι εγω ψιλοσκαλωσα οταν μου χαλασε το κεντο βαρους ο Πατρικ. Αλλα γαμησε τα τον σιχαθηκα τον τυπο, μετα που διναμε πορεια εξω, ηταν η σειρα ενος παιδιου με παπι να δωσει. Καταχλωμος και τερμα στερσαρισμενος, αν και ειχε λαδωσει δεν ελεγε να κατεβασει θερμοκρασια με τιποτα. Και θυμαμαι πριν την πορεια που του εδωσε ο δασκαλος τα ακουστικα και τον πομπο, του τυπα ετρεμαν τα χερια του και δεν μπορουσε να τα σταθεροποιησει μεσα απο το κρανος, ετσι ζηταει βοηθεια απο το δασκαλο, και ακολουθει:
    - ''Καλα αχρηστος εισαι δεν μπορεις να τα βαλεις;''
    - ''μπορω αλλα εχω αγχος και τρεμουν τα χερια μου''
    - ''Τι αγχος εχεις ρε βλακα αφου εχεις λαδωσει''
    - ''Το ξερω αλλα εχω αγχος''
    Στη συνεχεια κανει αλλη μια αποπειρα να το βαλει, δεν εκατσε καλα και αρχισε κι ο δασκαλος να το παλευει λιγακι, αλλα τον φωναζουν οι κριτες να παει στο αμαξι που θα ακολουθουσε τα μοτορια
    - ''Αντε ρε μαλακα, βαλτο μονος σου παω στ'αμαξι εγω, και κανε γρηγορα γιατι ξεκινας''
    Ποσο το σιχαθηκα το ζωαδι εκεινη τη στιγμη...ειχα νευρα μεχρι να γυρισω σπιτι λεμε. Τελος παντων κουτσα στραβα εβαλα κι εγω ενα χερακι στα γρηγορα και καπως το μπαλωσαμε, αλλο που δεν ακουγες τιποτα γιατι ηταν για το πεος...
    Ρε...αστα λεμε πολυ τσαντιλα ειχα απο εκεινη την ωρα...με πρωτη του το γυρισα το μηχανακι στη σχολη
    Πολέμιον ανθρώποις αυτοί εαυτοίς
    -Ανάχαρσις
    ------------------- - - - - - - - - - - - - -
    Ειμαι κορυφαιος εραστης, γιατι εξασκουμαι πολυ μονος μου :a31:

  14. #14
    Άσπρα μούρα μαύρα μούρα Το avatar του/της Ilief
    Εγγραφή
    29/08/2010
    Μηνύματα
    49
    Αρχικά δημιουργήθηκε από SCBR1000RR
    συγνώμη αλλά όταν πάς να αγοράσεις κάτι ο πωλήτής σου λέει πόσο κάνει όλο το πακέτο όχι 1 μέρος του και εμένα τέτοιου τύπου προσφορές δεν μου αρέσουν.


    άσε που τον μαθητή δεν τον βάζεις ΠΟΤΕ πουθενά σε μοτοσυκλέτα μεγάλου κυβισμού από το 1ο μάθημα και ειδικά σε οδό ταχείας κυκλοφορίας & αυτοκινητόδρομο.


    + πολλλλα
    Πολέμιον ανθρώποις αυτοί εαυτοίς
    -Ανάχαρσις
    ------------------- - - - - - - - - - - - - -
    Ειμαι κορυφαιος εραστης, γιατι εξασκουμαι πολυ μονος μου :a31:

Παρόμοια θέματα

  1. Δίπλωμα Μηχανής (πλήρης οδηγός)!
    από pipe_smoker στο forum Γενικά περί μοτοσικλέτας
    Απαντήσεις: 202
    Τελευταίο μήνυμα: 06/10/2019, 08:47
  2. Διπλωμα μηχανης απεριοριστων???
    από dioni στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 1
    Τελευταίο μήνυμα: 04/10/2009, 15:19
  3. Δίπλωμα μηχανής
    από EddY στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 17
    Τελευταίο μήνυμα: 26/08/2009, 02:26
  4. Απαντήσεις: 10
    Τελευταίο μήνυμα: 08/10/2008, 20:40
  5. Δίπλωμα μηχανής
    από apost στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 16
    Τελευταίο μήνυμα: 21/08/2007, 17:35

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF