Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 132

Θέμα: Βολτα στη χαλκιδικη.. Κυριακη 5 Ιουνιου..

  1. #1

    Βολτα στη χαλκιδικη.. Κυριακη 5 Ιουνιου..

    παιδια καλησπερα απο Man... καινουριο μελος και αναρωτιεμαι το εξης.. ο καιρος εχει ανοιξει για τα καλα, το μηχανακι μου μου κανει παραπονα, γιατι δεν κανονιζω μια εκδομουλα στη χαλκιδικη και... οσοι πιστοι προσελθετε???? εχω τουλαχιστον 5 μηχανακια( με 5 αναβατες προφανως) που λεμε να παμε για καφεδακι στη χαλκιδικη ( και αμαλαχι κανουμε και μια βουτια!!!)
    το προγραμμα ειναι το εξης:
    11:00 το πρωι ραντεβου στα carrefour της ανατολικης θεσσαλονικης (ster cinemas στο πισω παρκιν) με γεματα ντεποζιτα και αναχωρουμε για καλλιθεα..
    γυρω στις 17:00 επιστροφη θεσσαλονικη και μετα... εχει ο Θεος..
    μπορει να ακουγεται λιγακι κλισε ο προορισμος, αλλα απωτερος στοχος ειναι να γνωρισει η κοπελα μου (cbr600f '99) νεο κοσμο...

    ΤΙ ΛΕΤΕ????
    each day is a gift...

  2. #2
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Γεια σου μαν και καλώς ήρθες. Στις 5 Ιουνίου είναι η ετήσια του μοτο αλλιώς ίσως κάτι να γινόταν. Πάντως η Χαλκιδική μια Κυριακή του Ιουνίου δεν είναι και ότι καλύτερο, εκτός και αν στόχος σας είναι το μπανάκι.

    Κατά καιρούς κανονίζουμε διάφορες βολτούλες οπότε έχε το νου σου στις συναντήσεις-βολτες και θα τα πούμε σύντομα.

    Καλά χλμ.
    Sent from me using a computer.

  3. #3
    ναι αλλα ρε παιδια η ετησια ειναι πολυ μακρια για καποιους που εχουν ελαχιστο χρονο... anyway, καλα να περασετε και περιμενω την επομενη βορειοελλαδιτικη εκδρομουλα.. have fun..:rotflmao:
    each day is a gift...

  4. #4
    Πάντα κράνος!!!!
    Εγγραφή
    28/08/2007
    Μηνύματα
    95
    Εγω πάντως με το GSR είμαι μέσα για χαλκιδική 5 Ιούνη μιας και είναι μακρια για μας απο Θεσσαλονίκη η ετήσια...
    Καιρού θελοντος και συζηγου ( ) επιτρέποντος φυσικά...
    ΗΡΑΚΛΑΡΑ ΟΛΕ!

  5. #5
    Παιδιά να τσεκάρετε για ποστ συναντήσεων για καφέ, μοτο τζι πι, βόλτες κτλ. Να μεγαλώνει η παρέα.

    5 ιουνίου πάντως έχει και αγώνα.



    Θα παρακολουθώ :smilea: αν κάτσει με το διάβασμα.

    joy ride, (ˈdʒɔɪˌraɪd), noun: a ride with no particular goal, just for the pleasure of it.

  6. #6
    μεσα, στειλτε μηνυμα να ερθω, απ το να κανω διαδρομες μονος... καλυτερα με παρεα.

  7. #7
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Αρχικά δημιουργήθηκε από Hornet_08_ABS
    μεσα, στειλτε μηνυμα να ερθω, απ το να κανω διαδρομες μονος... καλυτερα με παρεα.
    Hornetakia κάνε καμιά βόλτα και από Θεσσαλονίκη ρε συ να πιούμε κανένα καφεδάκι και να σε γνωρίσουμε και από κοντά.
    Ή αν θέλεις τα λέμε σε καμιά Αρναία.
    Sent from me using a computer.

  8. #8
    αμε... μου την σπαει να κανω ασκοπες διαδρομες, ψαχνω για αιτιες.

  9. #9
    Σιγα σιγα να μεγαλωνει η παρέα..
    each day is a gift...

  10. #10
    Πάντα κράνος!!!!
    Εγγραφή
    28/08/2007
    Μηνύματα
    95
    Να βγάλουμε δρομολόγιο και να αρχίσουμε να δηλώνουμε συμμετοχές??

    Πάντως καλά είναι να πάμε δευτερο πόδι για να μην φάμε τόσο κίνηση και να έχει και λίγο στροφιλίκι
    ΗΡΑΚΛΑΡΑ ΟΛΕ!

  11. #11
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    σε αυτην την συναντηση παιζει να δωσω και εγω παρον...

    Μητσο παρε αδιαβροχα :P hahahahahaha!

  12. #12
    καλησπέρα παιδιά...
    καινούργιος και γω.....και το ψάχνω για καμιά βολτούλα εδώ κοντά....
    Δυστυχώς δεν μπορώ αυτή την Κυριακή....... παρακολουθώ όμως το θέμα και άν κάτσει σε επόμενη βόλτα, θα είμαι μέσα....
    ride like the wind...

  13. #13
    kostasmms ακουω δρομολογιο... πολυ καλυτερη η ιδεα για 2ο ποδι.. σκεφτηκα την εξης:


    10 η ώρα carrefour( ΑΛΛΑΖΩ ΤΗΝ ΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΑΝΕΤΟΙ) με προορισμο το 2ο πόδι(ΓΕΜΑΤΟΙ)..
    -Πιάνουμε το 2ο πόδι απο την πλευρα των καμπινκ(αρμενιστης, καλαμιτσι κτλ..)
    -προτεινω τσιγαροσταση στο κιοσκι(στο 2ο πόδι που βρίσκεται στα αριστερα μας( δε θυμαμαι που ακριβως ειναι, αλλα ειναι πανω στο δρόμο))
    -και μετα, προς ολοταχώς για ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΤΗΣ απο την πισω πλευρα( να πιάσουμε και τις στροφές )
    - εκει πινουμε καφεδάρα, πεταμε καμια βουτια, πινουμε καμια ΜΠΥΡΑ( ) και επιστροφή..
    -Αν ολα πανε καλα( πρωτα ο Θεός) θα είμαστε στον προορισμο γύρω στη 1και κάτι..


    και μεχρι στιγμης εχω 3 άτομα σιγουρα.. και παίζει να ερθουν κι άλλοι 3(θα το μάθω την παρασκευη αυτο)

    ΑΚΟΥΩ :1ον)ΣΧΟΛΙΑ για τη διαδρομή και 2ον) ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ...
    each day is a gift...

  14. #14
    και γ@μω τα μελη Το avatar του/της xampos
    Εγγραφή
    11/03/2007
    Μηνύματα
    1.734
    δυστυχως δουλευω την κυριακη αλλιως με 1000 θα ημουν μεσα ....δευτερο ποδι να πατε ....στο πρωτο δεν υπαρχει λογος να πατε εκτος αν ψαχνετε ματι κ βουτια ....προτεινω να πατε απο πολυγυρο -γερακινη-νικητη- κ απο εκει δεξια για μαρμαρα κ τον γυρω του ποδιου ''αναποδα'' .......απο μαρμαρα μεχρι να ΞΑΝΑ φτασετε νικητη η διαδρομη ειναι φοβερη κ ο δρομος σχετικα καλος....στα υπολοιπα κομματια θελει προσοχη κ δεν ειναι για πολλα πολλα .....το νου σας σε κουτια και σκουτερ με μεθυσμενους τουριστες

  15. #15
    απο πολυγυρο θα περασετε για να ακολουθησω κ εγω, μην τρεχω θεσσαλονικη πρωινιατικα !

Σελίδα 1 από 9 123456 ... ΤελευταίοΤελευταίο

Παρόμοια θέματα

  1. Βόλτα στη Βεργίνα - Κυριακή 18 Μαρτίου
    από dxeavy στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 13
    Τελευταίο μήνυμα: 19/03/2012, 00:54
  2. Ετήσια Βόλτα moto.gr. Κυριακή 5 Ιουνίου 2011
    από Cpt. Haddock στο forum Εκδηλώσεις παλαιοτέρων ετών
    Απαντήσεις: 205
    Τελευταίο μήνυμα: 05/06/2011, 11:45
  3. Βόλτα στη Σιθωνία, Κυριακή 6/11, 11:00
    από Barchman στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 36
    Τελευταίο μήνυμα: 08/11/2005, 08:40
  4. Βόλτα στη Λευκάδα, τη Κυριακή 21/3
    από parji στο forum Συναντήσεις & βόλτες
    Απαντήσεις: 9
    Τελευταίο μήνυμα: 18/03/2004, 18:29

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF