Σελίδα 80 από 133 ΠρώτοΠρώτο ... 3070757677787980818283848590130 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.186 έως 1.200 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #1186
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από dimmie_72 Προβολή μηνύματος
    τι γίνεται σήμερα ρε γμτ;;;;

    λέτε νάπεσε κάνα υπόστεγο;
    Ανησυχεις μη χασεις τη μιζα υπο μορφη αλεσμενου κρεατος συμπιεσμενου μετα καρυκευματων σε φυσικο εντερακι;
    Κολλησατε τα χουγια του κολλητου; δεν υπαρχει το πιμι; το τηλεφωνακι οπως οι προγονοι μας, καποτε; νεα γενια ρπμ...

  2. #1187
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Όχι, περιμένω εναγωνίως να υποβάλω το ερώτημα περί διασύνδεσης της "εκτέλεσης υπηρεσίας" με την βιολογική κατάσταση "κούκου" και να μελετήσω την ανάλυση. Ομολογώ, ήταν μια ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ για μένα.
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  3. #1188
    restoration fan Το avatar του/της ΝΤΙΚ
    Εγγραφή
    22/07/2012
    Μηνύματα
    123
    με ειδα σημερα να ξεσπαθωνω και να τα χωνω μαζεμενα
    ξεσκασα ρε πο--τη μου και ξαλαφρωσα
    ηπια και ενα μπουκαλι τσιπουρο μετα και ολα οκ
    μολις ξυπνησα...
    σας το συνηστω, μην τα κρατατε μεσα σας αδερφια κανει κακο
    μια ζωη την εχουμε.....και την μιση την ζησαμε

  4. #1189
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Με είδα σήμερα μόνο μου με τους ντελιβεράδες στους δρόμους, ένα KLE500 και ένα Wolf δικάβαλο. Κατα τα άλλα πολύυυυυυ αμάξι και το κέντρο πηγμένο.

  5. #1190
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    με ειδα με αδιαβροχα και φουλ κινηση... σταματημενα ολα...
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  6. #1191
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της GiorgosLa
    Εγγραφή
    05/02/2015
    Μηνύματα
    791
    Με είδα να ξενερώνω κοιτώντας μια τον καιρό και μια την χτυπημένη εξάτμιση και να φεύγω με το αυτοκίνητο.

  7. #1192
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    Με είδα προχτες,αφηρημένος να ''σφαζω'' κόκκινο στην πειραιώς με τη μηχανή...ίσως και η πρωτη(Και ελπιζω η τελευταια φορα)....

    Με ειδα να χαζευω τη μηχανη απο το τζάμι ,λόγω του κωλόκαιρου...ίσως αν ο καιρός επιτρεψει την κυριακη,μια λασποβόλτα εκτος αττικής με ανταμείψει

  8. #1193
    Με είδα να ξυπνάω στη Σκωτία, τα χάιλαντς της Πάρνηθας τίγκα στην ομίχλη και την βροχή.

    Και με βλέπω κάθε μέρα να κωλυσιεργώ στην επισκευή και στο δέσιμο της μηχανής... Δεν είν' καλό σημάδι.

  9. #1194
    Με είδα να σκάω με κάμποσα σε νερό ύψους μέχρι το γόνατο....
    Από την πίεση έφυγαν τα πόδια από τα μαρσπιέ.
    Μου αρέσει που περηφανευόμουν για το πόσο καλή δουλειά κάνουν οι γκέτες. Μου μένει να δοκιμάσω στολή δύτη τωρα.

    Υγ. Γατάκια του Εrzberg και του hells gate.... Ελάτε να τρέξετε στο Spitidouleia να σας δώ.

  10. #1195
    Με είδα να μπαίνω σε φλόρουμ που είχα να συνδεθώ καιρό και να τρώω κράξιμο από αυτοματοποιημένο μήνυμα που με προέτρεπε να γράψω οτιδήποτε ακόμα και αν δεν είχα λόγο να το κάνω. Spam friendly λέγεται αυτό; Από οδηγίες πάντως για αυτό που έψαχνα, φορ δε μπλακ ντικ εντελώς... Αφού βρε γλυκΙέ μου θα τον κάνεις τον κόπο, πόσο κακό είναι να γράψεις ένα κατανοητό σεντόνι αντί για "πετάμε το τάδε αρχείο χύμα στο δείνα φάκελο και ξανά χύμα το ζιπ" και άλλα τέτοια όμορφα και γλαφυρά;

  11. #1196
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    με είδα χθές ,στην Αγγελάκη πάνω να σπάω σχεδόν 1η γιατί από δεξιά πετάχτηκαν σκυλιά για να με κυνηγήσουν,και μόλις ξέφυγα και δεν με δάγκωσαν,έκοψα αλλά δεξιά μου λίγο πιο κάτω τι είχε; 8 ΔΙΑΣ ,και γύρισαν και οι 8 , γιατί άρχισε να "σκάει" η εξάτμιση από πίσω.Ωραία πράγματα,άντε να τους εξηγήσω μετά ότι με κυνηγούσαν σκυλιά.Ευτηχώς δεν με πήραν στο κυνήγι και εκείνοι αλλίως την είχα φάει άσχημα :P

  12. #1197
    The Tech guy Το avatar του/της George_Sp
    Εγγραφή
    04/06/2012
    Μηνύματα
    2.118
    Με είδα σήμερα για 2η μέρα να κινδυνεύω πολλές φορές από παρανομίες συνανθρώπων μου στη ζούγκλα της Αθήνας.
    Η κατάσταση είναι τραγική χθες και σήμερα που βγήκε ο ήλιος και έφτιαξε ο καιρός.
    7 στους 10 απασχολημένοι με τα κινητά
    2 στους 10 παραβιάζουν κόκκινα-προτεραιότητες σε πλατείες- και κάθε λογής σφήνα γιατί απλά μπορούν.

    Όλο το χειμώνα με τις βροχές τα χιόνια τους γλυστερούς δρόμους δεν κινδύνεψα σε κανένα σημείο...και μέσα σε 2 μέρες τα έχω δει όλα. ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΚΕΙ ΕΞΩ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ! Τα πράγματα σε σχέση με πέρυσι τα βλέπω πιο άγρια.


    ...και η μέρα έχει ακόμα δρόμο!

  13. #1198
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Με είδα να βιδωνω καθρεφτες και να κολλάω πλαστικά από το σκούτερ μου,γιατί κάποιου δεν του αρέσε το μηχανάκι και το κλωτσισε.......
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  14. #1199
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από teogtp Προβολή μηνύματος
    Με είδα να βιδωνω καθρεφτες και να κολλάω πλαστικά από το σκούτερ μου,γιατί κάποιου δεν του αρέσε το μηχανάκι και το κλωτσισε.......
    Μάλλον δεν < εκατσες > σε κάποια, και σε εκδικήθηκε....

  15. #1200
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Με είδα, να κάνω δοκιμαστικές εγγραφές με την νέα μου gopro hero 4!!!
    Αν έχει κανείς παρόμοια, δεκτές οι συμβουλές με pm..

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF