Σελίδα 77 από 133 ΠρώτοΠρώτο ... 2767727374757677787980818287127 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.141 έως 1.155 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #1141
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της bruno
    Εγγραφή
    25/08/2013
    Μηνύματα
    507
    Με ειδα σημερα,να κοιταω α-μηχανος τελευταια φορα το DRzακι.Ευχομαι να είναι τυχερο όπως ηταν στα χερια μου αυτά τα 9 χρονια,παντα ορθιοι,καλες βολτες φιλε, να κανεις αυτά δεν εκανα εγω!

  2. #1142
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dimmie_72
    Εγγραφή
    29/02/2012
    Μηνύματα
    1.468
    Με είδα προχθές με καταρακτώδη βροχή να παρατάω το δρόμο για δουλειά σε γιατρό και να τρέχω να προλάβω γέρο με κουτί κατόπιν έκκλησης νεαρού ζευγαριού που τους πέταξε στον αέρα με το παπί, παραβιάζοντας το STOP Κασσαβέτη με Οδ. Ελύτη. Αφού πρόλαβα το γέρο σε χωματόδρομο με γούρνες και με απειλές και βρισιές τον ανάγκασα να γυρίσει πίσω, όταν επέστρεψα μετά από 20λεπτο μετά τη δουλειά μου να δω τι έγινε, άκουσα απ τους παθόντες μασημένα λόγια του τύπου "να, ξέρεις βγήκαμε γνωστοί... κλπ, κλπ". Ασχολίαστο.
    Grow old disgracefully




    Restoring Caponord

  3. #1143
    Με ειδα να κανω βολτα το ολοκαινουριο MT-07 του συναδερφου μου...........νταξ!!!!!! πολυ ''ψευτια ρε αδερφε''!!!! (ουτε μια σιτα στο ψυγειο,θα ρημαξει αν δε βαλεις,απ'τα πετραδακια).Φιλε το fzs ειναι μηχανη.....αυτο ειναι ''ποδηλατο''!!!!
    Πολυ ''γυμνια''!!!Απογοητευτικα.

  4. #1144
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    με είδα να σταματάω στα φανάρια της χάνθ να έρχετε απο απέναντι σκύλος ντουγρού πάνω μου, αδέσποτο. Να είμαι φίλικος στην αρχή να το αφήνω να με μυρίσει ενώ γαύγιζε, και γυρο έφερνε την μηχανή, και πλησίαζε για να με δαγκώσει μετά και άλλο χειρρότερα,κατέβηκα πήγαινα πέρα δόθε, βάρεσα κόφτη τίποτα,ώσπου στο τέλος πέρα δόθε πέρα δόθε, όταν άναψε πράσσινο με άρπαξε το πόδι και μου το έσκισε κάτω στα χαμηλά το παπούτσι.
    Τώρα αν εγώ το κλωτσούσα θα έφταιγα; τίποτα δεν το έκανα ,ούτε και μετά ακόμα.

    Αν το ξανα πετύχω δεν ξέρω τι θα γίνει ,και έχω σκύλο ρε γαμώτο

  5. #1145
    Με είδα να κατεβάζω κινέζικη κόπια του 50 αποχρώσεις... Και μισή ώρα μετά να ανακαλύπτω ότι όλο το γυμνό και το σεξ είναι κομμένα από την ταινία. Πέθανα στο γέλιο, α ρε κινέζοι, εσείς και οι δικοί μας της επταετίας...

  6. #1146
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    με ειδα να αναρωτιεμαι ποσο κοστιζει ο εγκεφαλος του ανθρωπου οταν παρατηρησα οτι σε παγκο της λαικης σημερα πουλουσαν μεταχειρισμενα κρανη με 10 ευρω.

  7. #1147
    Banned
    Εγγραφή
    06/03/2012
    Μηνύματα
    2.773
    Με ειδα να φρεναρω στο τσακ πισω απο μαυρο τζιπ,
    διοτι ο μ@#$$$ με το ΧΤ εκανε μπασιμο απο τα αριστερα μου διχως να κοιταξει...

    γαμ@##να αντανακλαστικα....δεν επρεπε να στριψω το τιμονι να σε στειλω ρε π@###$$ στην νησιδα...


  8. #1148
    Με είδα να κάνω ανασκαφές σε παλιές εκδρομές και να τις βάζω επί χάρτου...
    Να έχουμε κάτι να σχεδιάζουμε για το τρέχον έτος.

  9. #1149
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.677
    Με είδα να μου ανεβαίνει η πίεση το απόγευμα γιατί κάποιος μου κούνησε τη μηχανή (σωστά σταθμευμένη) για να "παρκάρει" το αγροτικό του ΚΑΘΕΤΑ με το μισό πάνω στο πεζοδρόμιο.

    Ακόμα να πέσει η πίεση... :a37:
    Φύγαμε...

  10. #1150
    στα ίχνη του καλάντουρα.. Το avatar του/της foogr01
    Εγγραφή
    05/05/2010
    Μηνύματα
    1.677
    Με είδα για 2η φορά μέσα σε τέσσερεις μέρες να μου ανεβαίνει η πίεση το απόγευμα γιατί κάποιος πάλι μου κούνησε τη μηχανή (σωστά σταθμευμένη πάλι) για να παρκάρει το κουτί του. :a37:
    Στο τέλος θα μου κάνουν και καμιά ζημιά και θα τρέχω...

    Τι στο διάολο...

    Έναν να πετύχω θα την πληρώσει για όλους στο τέλος

    Ας μου κάνει κάποιος κανά ευχέλαιο
    γιατί θα μου 'ρθει το εγκεφαλικό.
    Φύγαμε...

  11. #1151
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    13/05/2014
    Μηνύματα
    953
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από foogr01 Προβολή μηνύματος
    Με είδα για 2η φορά μέσα σε τέσσερεις μέρες να μου ανεβαίνει η πίεση το απόγευμα γιατί κάποιος πάλι μου κούνησε τη μηχανή (σωστά σταθμευμένη πάλι) για να παρκάρει το κουτί του. :a37:
    Στο τέλος θα μου κάνουν και καμιά ζημιά και θα τρέχω...

    Τι στο διάολο...

    Έναν να πετύχω θα την πληρώσει για όλους στο τέλος

    Ας μου κάνει κάποιος κανά ευχέλαιο
    γιατί θα μου 'ρθει το εγκεφαλικό.


    Ηρεμα...αυτά τα αντιμετωπίζουμε όλοι, αν τον πιάσεις την επόμενη φορά, καθυστέρησε τον και κάλεσε ήρεμα και απλά την αστυνομία, για απόπειρα κλοπής...

  12. #1152
    Eυλογημένο μέλος Το avatar του/της Billymuse
    Εγγραφή
    24/11/2011
    Μηνύματα
    3.949
    Με είδα σήμερα να πηγαίνω κοντινή βόλτα με καλή παρέα με λίγο στροφιλίκι
    αλλά να καταλήγουμε στη συζήτηση για τον εξοπλισμό
    Χειμώνας
    Γάντια,παντελόνι,μπότες,κράνη,ισοθερμικά...
    και το καλοκαίρι
    διχαλο,μαγιό,ψάθινο καπέλο.. καμια 300αρια χιλιόμετρα να έχουμε κάνει
    τα θέλει ο κώλος μας φέτος θα ήμεθα λίγο πιο οργανωμενοι
    RACING Because football,basketball & golf require ONE BALL
    Viva Italia 2015 Σικελία 2016

  13. #1153
    Μέλος Το avatar του/της nikoloul
    Εγγραφή
    03/11/2014
    Μηνύματα
    60
    Με ειδα να χαμογελαω που σιγα-σιγα φευγουν τα chicken strips...

  14. #1154
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Με βλέπω κάθε μέρα να μαραζώνω.....6 μήνες and counting που δεν έχω βγεί βόλτα με το Gixxer λόγω χρόνου και αντοχών.....
    Keep spamming!!!:a13:

  15. #1155
    Motorradfahrer Το avatar του/της Mits-fz6
    Εγγραφή
    03/05/2012
    Μηνύματα
    201
    Με είδα το απόγευμα να περνάω από τα στενά της Τσαλαβούτας. Ξαφνικά μου πετάγεται μπροστά ένας σκύλος γαβγίζοντας. Από φόβο μην το πατήσω φρενάρω ακινητοποιώντας την μηχανή. Το σκυλί όμως με ανεξάντλητη μανία συνεχίζει να μου γαβγίζει και έρχεται και μου δαγκώνει το λάστιχο. Τι γυρνάω το τιμόνι από δω, τι το γυρνάω από κει, κανένα αποτέλεσμα. Μαρσάρω μια δυνατή ανεβάζοντας της στροφές, τρομάζοντας το , οδηγώντας το να κάνει ένα μέτρο πιο πίσω. Αρκετό για να βάλω πρώτη και να εξαφανιστώ από το σκυλί που με πέρασε για τον εραστή της γυναίκας του.

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF