Σελίδα 83 από 133 ΠρώτοΠρώτο ... 3373787980818283848586878893 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.231 έως 1.245 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #1231
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Nikol1979 Προβολή μηνύματος
    Με ειδα να πηγαινω μεση μεση στις διαβασεις του φαναριου και να αργω επιτηδες να ξεκινησω στο πρασινο για να καθυστερησω το αμαξι απο πισω - που ειχε πλακωθει στις κορνες πριν ακομα γινει πρασινο!!!! (μετα ξεκινησα ομως γιατι φοβηθηκα μη με καρφωσει)

    Με ειδα επισης να κυκλοφορω ουσιαστικα χωρις διπλωμα (50cc στα 115cc), και ακομα με βλεπω.

    Μα τι ωραιο thread ειναι αυτο...............
    Aλλες το κανουν πιο επιτηδες.............αυτο περιμενουν.

  2. #1232
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της zentakiasSF
    Εγγραφή
    13/04/2013
    Μηνύματα
    230
    Mε ειδα να γυρναω απο τα χωραφια με το παπί με τη φορμα, ακρανωτος, και μαυρα χερια
    και να πετυχαινω μπουλουκι μοτοσυκλετηστες φουλ εξτρα.


    Χαιρετησα και με κόρνα και με το χέρι και ανταπεδωσαν αλλά με ενα βλεμμα "τί ειναι αυτος τωρα ρε?"

  3. #1233
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Με είδα με το παπι της δουλειάς στην εθνική να έχω τύχη ΒΟΥΝΟ. Κόλησε το μοτέρ (ή μπιέλα όπως μου παν) κόβει περί τα 20 με 30 χλμ επί τόπου. Με είδα να δυσκολεύομαι να το κρατήσω στην ευθεία και την νταλίκα από τα δεξιά μου να μου ξηλώνει τον καθρέφτη.Με είδα με τύχη να κρατιέμαι όρθιος. Νομίζω τα είδα κωλυόμενα....

  4. #1234
    ΜΑΥΡΟΣ ΙΠΠΟΤΗΣ Το avatar του/της DAYMAN
    Εγγραφή
    19/08/2008
    Μηνύματα
    1.478
    να κανω βολτιτσα στα προαστια και περιξ μετα απο ενα μηνα απραξιας λογω απουσιας και να ανοιγει η ψυχη μου.Ποσο μου ελειψες....

  5. #1235
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Με είδα σήμερα να οδηγώ για πρώτη φορά σκούτερ (πάνω από μια βόλτα) και να πηγαίνω σαν χ....ος μέχρι να το συνηθίσω.. Με είδα μετά να ανεβαίνω στον πάπιο μου και στο πρώτο απότομο φρένο έψαχνα να βρω μανέτα στο αριστερό και να γελάω μόνος μου μόλις το συνηδειτοποιώ!!

  6. #1236
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Με είδα να είμαι τιγκα στο γυναικόπαιδο με το κουτί και να θέλω να πάω σήμερα πρωτομηνιά , στην Κόρινθο.
    Μετά απο μισή ωρα μποτιλιαρισμα, απο Κηφισό μέχρι Χαϊδάρι, ευτυχώς μου 'κοψε και γύρισμα πίσω.
    Με είδα να δοκιμαζω να πάω στο Τατόι απο την άλλη Ε.Ο. αλλά και εκεί τα ίδια! Καβάλας- Άγιοι Ανάργυροι μισή ώρα
    Με είδα να καταληγω στο πάρκο Τρίτση και τελικά να περνάμε super με καλαμάκι, μπύρα και στον ήλιο σαν μοσχάρια.
    Δεν υπάρχει χειρότερη 'μέρα για έξοδο, απο αυτή της πρωτομαγιάς.
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  7. #1237
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stamatisx
    Εγγραφή
    15/11/2014
    Μηνύματα
    160
    Με είδα να ξεκινάω από το σπίτι και ξαφνικά να μου δείχνει το πίσω λάστιχο 10 PSI κάτω στα καλά καθούμενα... στο πρώτο βενζινάδικο συμπληρώνω αέρα και είμαι ακόμα με την απορία "πως γένεν ατό"

  8. #1238
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.458
    με ειδα να πλησιαζω το αμαξι να μπω και η πορτα να μην ειναι κλειστη τελειως.Τι στο διαολο σκεφτομαι..εκτος που τις πιο πολλες το αφηνω ξεκλειδωτο,τωρα δεν κλεινω και τις πορτες;Ραδιοσιντι-κλεφτρονια 0-1.Καλο μηνα.

  9. #1239
    Motorradfahrer Το avatar του/της Mits-fz6
    Εγγραφή
    03/05/2012
    Μηνύματα
    201
    Με είδα να ετοιμάζομαι να πάω να ψήσω σε φιλικό μου πρόσωπο στο Πεύκο. Ετοιμάζω το αμάξι, την γυναίκα και το σκύλι για να περάσουμε την Πρωτομαγιά. Ευτυχώς ελάχιστα λεπτά πριν ξεκινήσω με παίρνει ο κολλητός μου και μου λέει να αναθεωρήσω το μέσο μεταφοράς μου. Έτσι φεύγω με την μηχανή και μόλις 800μ μετά το σπίτι μου αντικρίζω ένα μποτιλιάρισμα ακινητοποιημένων αυτοκινήτων στην Καβάλας που ξεκίναγε λίγο μετά το Σαρακάκη και τελείωνε στα διόδια της Ελευσίνας.
    Από τα 7 μου που ζω στην Αθήνα δεν είχα ξαναδει τόση κίνηση.
    Ευτυχώς το τηλεφώνημα του κολλητού μου μας επέτρεψε να περάσουμε μια πανέμορφη αργία.

  10. #1240
    χιλιομετροφάγος! Το avatar του/της pektis
    Εγγραφή
    26/02/2008
    Μηνύματα
    2.820
    Με είδα να περνάω από Μπραλο μετά από χρόνια!
    Η χαρά του παιδιού λεμε
    προσέχουμε για να έχουμε!...

  11. #1241
    d.m.w.t.l. Το avatar του/της congate7
    Εγγραφή
    02/06/2012
    Μηνύματα
    877
    Με είδα να το δαγκώνω χθες το βράδυ με την καλοκαιρινή εξάρτηση

  12. #1242
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Mε είδα να συνειδητοποιώ ότι έχω 6 μήνες ακριβώς να ανέβω στην μηχανή για βόλτα.....το κακό είναι ότι αρχίζει να μην μου λείπει με άλλες τόσες ασχολίες όλη την μέρα που και χρόνο να είχα από την κούραση θα προτιμούσα να κοιμηθώ στον ελεύθερο μου χρόνο παρά να την χαρώ όπως παλιά....
    Keep spamming!!!:a13:

  13. #1243
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της thunder ace
    Εγγραφή
    07/02/2013
    Μηνύματα
    2.458
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από GIXXERAKIAS Προβολή μηνύματος
    Mε είδα να συνειδητοποιώ ότι έχω 6 μήνες ακριβώς να ανέβω στην μηχανή για βόλτα.....το κακό είναι ότι αρχίζει να μην μου λείπει με άλλες τόσες ασχολίες όλη την μέρα που και χρόνο να είχα από την κούραση θα προτιμούσα να κοιμηθώ στον ελεύθερο μου χρόνο παρά να την χαρώ όπως παλιά....
    Welcome to the club!

  14. #1244
    Α ραααααααα Το avatar του/της Hayate
    Super Moderator
    Εγγραφή
    21/01/2010
    Μηνύματα
    1.372
    Mε είδα Πρώτη του μήνα να ξεχνάω οτι αλλάζουμε πλευρά στα αμάξια στη γειτονιά και να τρώω μια καταπληκτική κλήση 40ευρου γιατί το λεωφορείο δε μπορούσε να περάσει και έτσι για να μπεί η Πρωτομαγιά με "κέφι"....για να μάθω την επόμενη φορά και να προσέχω...

  15. #1245
    Με είδα να έχω στενές επαφές τρίτου τύπου με ταξί. Απότομη αλλαγή πορείας χωρίς φλας το ταξί και εγώ κόντεψα να δω πόσο έγραφε το ταξιμετρο. Πάλι το γόνατο την άρπαξε αλλά ευτυχώς πολύ ελαφρά...

    Προσοχή γιατί δε συγχωρεί εκεί έξω...

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF