Σελίδα 76 από 133 ΠρώτοΠρώτο ... 2666717273747576777879808186126 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.126 έως 1.140 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #1126
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    ενα klr 250 εχω,με μια motosport εξάτμιση,αλλα δεν μπορείς να πείς οτι κανει και πολύ θόρυβο..ειμια ιδιαίτερα προσεκτικός όταν γυρνώ αργά,αλλα αυτο το πράγμα παραπάει πια....

    δυστηχώς...δεν ξέρω και ΠΟΙΟΣ το κανει ακριβώς αυτο,για να αφησω τα ΣΚΑΤΑ στην πορτα του,ή ακομα καλυτερα να τα αλλείψω πανω στο αμαξι του ...


    ΜΕ ΕΙΔΑ ΕΝΤΕΛΕΙ με νεο κρανος!!! μεγιες και καλημερες

  2. #1127
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Με είδα να παίρνω το κουτί πρωί πρωί με την προοπτική να γλιτώσω την πρωινή μπόρα. Με είδα να κρυφοελπίζω πως από τη δουλειά θα μας στείλουν για εξωτερικές δουλειές με κάρο. Σύντομα η κρυφή ελπίδα έγινε παρακάλι να κρατήσει και να μην ξαναρχίσει να ρίχνει αφού βγήκαμε με τα χρεπο-παπια... Με είδα να με πιάνει η μπόρα από την Νέα Ερυθραία μέχρι Σϋνταγμα και από Σύνταγμα μέχρι Πειραια με τη βροχή να πέφτει ανελέητη και να περνάει από μπουφάν και αδιαβροχο..

  3. #1128
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της virus
    Εγγραφή
    21/02/2009
    Μηνύματα
    2.382
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Eversman Προβολή μηνύματος
    Με είδα να στελνω μήνυμα σε φιλο μοταιο, αλλά να μην μπορεί να το πάρει λόγω του οτι έχει γεμίσει ο χωρος των μηνυμάτων του.
    Δημητρη διέγραψε κάποια μηνύματα για να μπορείς να δέχεσαι αλλα


    εδω

  4. #1129
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    με ειδα να αφήνω κλειδωμένη την μηχανη,και να πήζω μεσα στον ηλεκτρικό εξαιτίας της βροχής σημερα....απελπιστική κατασταση

  5. #1130
    Τρικύλινδρος Διφάναρος
    Εγγραφή
    16/09/2014
    Μηνύματα
    196
    Με είδα να βγαίνω από το σπίτι και να πλησιάζω τη μηχανή. Να μη ξεχάσω την κλειδαριά του δισκόφρενου σκέφτηκα... Ανοιξα τη μπαγαζιέρα και έβαλα κάτι πράγματα μέσα. Την κλειδαριά του δισκόφρενου ξανασκέφτηκα... Ανέβηκα στη μηχανή, έβαλα κράνος και γάντια, την έβαλα μπρος, έβαλα πρώτη και έφυγα!!!!

    Πάρτον κάτω!!! Ευτυχώς με μηδενική ταχύτητα... Δεν μπόρεσα να την κρατήσω και ακούμπησε στα προστατευτικά κάγκελα και στη δεξιά χούφτα. Τη σήκωσα, μιά ψιλογρατζουνιά στη χούφτα. Εκανα λίγο πίσω και έβγαλα την κλειδαριά. Είχε φύγει η πλαστική επένδυση του μεταλικού τμήματός της και είχε σπάσει λίγο. Οπτικά στο μπροστινό σύστημα δεν υπήρχε πρόβλημα.

    Ξεκίνησα μετά φόβου Θεού και πήγαινα σιγά σιγά δοκιμάζοντας φρένα και αναρτήσεις. Ολα καλά ....!!!

    Την άλλη φορά να μη ξεχάσω την κλειδαριά του δισκόφρενου ....

  6. #1131
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    Με είδα να ξεκιναω με τη μηχανη,και στην αλλη γωνία να μου σβήνει ....Είχα ξεχάσει το ρουμπινέτο της βενζίνας στο OFF

    Με είδα πρωί πρωί να κάνω ψώνια για τη μοτο και πολύ το χάρηκα !!

  7. #1132
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    22/04/2011
    Μηνύματα
    1.912
    με είδα να βελτιώνω τον χρόνο μου στις Σέρρες κατά 2 δευτ.

  8. #1133
    Ελ προφεσόρ Το avatar του/της Nik0s_Dk
    Εγγραφή
    12/11/2014
    Μηνύματα
    690
    Με είδα με τον πάπιο μου να γράφω πάνω από 200 χλμ σήμερα γιατί όποιος δεν έχει μυαλό... έχει πάπιο...

  9. #1134
    Με ειδα να γελαω με το λυτο κρανος του βαρουφακη και να ξεχναω να δεσω το δικο μου σημερα...

  10. #1135
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της CustomBoy
    Εγγραφή
    28/07/2013
    Μηνύματα
    300
    ΜΕ ΕΙΔΑ να μου σβήνει η μηχανη (για λογο που ποτε δεν καταλαβα )στην πειραιώς,και εκεινη τη στιγμη να ανάβει το πράσινο,κ η μανιβελα να μην εχει συμπιεση...εβγαλα την μηχανη αριστερα στο παρκάκι και μετα απο πολλές προσπαθειες πήρε μπροστα....ειναι και αυτες οι μέρεες.......


    ΥΓ μονο μανιβέλα βλεπεις!....

  11. #1136
    Ο καφετζης Το avatar του/της teogtp
    Εγγραφή
    27/07/2011
    Μηνύματα
    5.376
    Με είδα να κατεβαινω το πεζοδρόμιο με το σκούτερ και απο την υψομετρικη διαφορα να σπάω το μπροστινό φτερό
    Gagourus agamitus Parthenopipitsus!

  12. #1137
    Μέλος Το avatar του/της nikoloul
    Εγγραφή
    03/11/2014
    Μηνύματα
    60
    Με είδα να τη ρίχνω από στάση, και να σπάω δεξί καπάκι φλας και καθρέπτη...

  13. #1138
    Prisoner Of The Road Το avatar του/της rider
    Εγγραφή
    27/08/2012
    Μηνύματα
    442
    Με ειδα να αποφέυγω οριακά την λακούβα - τάφρο στη Ν. Χαλκηδώνα... 2 sec αφηρημάδας και οι κωλόδρομοι καραδοκουν. Μεγάλη προσοχή όσοι τυχει να περάσουν με μοτο απο κει
    Never ride faster than your guardian angel can fly...

  14. #1139
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Εγώ που μια φορά έπεσα σε τέτοια λακούβα, ένας Θεός ξέρει πως την γλίτωσα...

  15. #1140
    restoration fan Το avatar του/της ΝΤΙΚ
    Εγγραφή
    22/07/2012
    Μηνύματα
    123
    με ειδα να κανω μ@λ@κι@ για να αποφυγω νταλικα που αποφασισε να μου κοψει τον δρομο, στα καπακια μπατσικο...
    να ξανακανω στα καπακια μ@λ@κι@ να αποφυγω ταριφα που χωθηκε, στα καπακια παλι μπατσικο...
    ε γυρισα σπιτι γιατι επαιζε ασχημα να τριτωσει το κακο, και κατι μου ελεγε οτι θα με εσκιζαν...
    τι παραξενη μερα σημερα ρε γμτ
    μια ζωη την εχουμε.....και την μιση την ζησαμε

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF