Σελίδα 131 από 133 ΠρώτοΠρώτο ... 3181121126127128129130131132133 ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.951 έως 1.965 από 1994

Θέμα: Με είδα

  1. #1951
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    με βλεπω να με εχει βαρέσει και εμενα η ζέστη άσχημα και να χανω την υπομονή μου , ενας που με έκλεισε σήμερα αντι απλα να πατήσω μια κορνα και να του ριξω ενα μπινελίκι μεσα απο το κρανος να σκεφτόμουν να του σπασω τον καθρέφτη οπως καναμε παλιά. "αφου δεν τον χρησιμοποιείς δεν τον χρειαζεσε" και κρακ στο οδόστρωμα.

  2. #1952
    Με ειδα να ανεβαινω την πατησιων και σε ειδα μ@λ@κ@ ταριφα να σφαζεις το κοκκινο της αγιου μελετιου και να περνας πατημενος απο μπροστα μου..
    Ευτυχως ειχα μια αποσταση και δεν καρφωθηκα πανω του ή δε καρφωθηκε αυτος πανω μου....
    Ενα μηχανακι ειχα μπροστα μου σε αποσταση 20 μετρων περιπου, ο οποιος ειχε περασει με πρασινο εννοειτε και ο ταριφας περασε αναμεσα μας,
    13 χρονια ανεβοκατεβαινω την πατησιων καθε μερα και τετοιο σφαξιμο σε φαναρι δε εχω ξαναδει.....το νου σας!!

  3. #1953
    Κανένας σωστός;;
    Εγγραφή
    24/05/2010
    Μηνύματα
    354
    Με βλέπω να με χωρίζει ένα σύνορο με αγαπημένο μέρος πνευματικής ανάτασης.
    Όταν βρίσκεσαι ανάμεσα σε αγωνιστές(και θελεις) θα πάρεις λίγο απο την χάρη τους και μπόλικο κουράγιο να συνεχίσεις.

    Υγεία σωματική και πνευματική σε όλους εύχομαι.

  4. #1954
    ...και καλη τυχη μάγκες Το avatar του/της bulmont
    Moderator
    Εγγραφή
    06/09/2010
    Μηνύματα
    4.164
    Με είδα να καλοσωρίζω φίλο από Ελλάδα που 'ρθε με τα δώρα του..........................
    Ξεκινάω μελέτη άμεσα...................


    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	DSC05450.jpg 
Προβολές:	525 
Μέγεθος:	97,2 KB 
ID:	361651
    "ελλαδα ειναι η χωρα οπου ο λαζοπουλος κανει σατιρα και ο αρκας προπαγανδα....(!)"

  5. #1955
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    19/06/2016
    Μηνύματα
    5
    Με είδα να βλαστημαω την ώρα που το ΧΤ μου παρέδωσε ψυχή και σώμα, με είδα ξενερωμενο αλλά και ικανοποιημένο να το πουλάω για ανταλλακτικά, και με είδα ευτυχισμένο που στο κοντινό μέλλον θα παίζω με 3κυλινδρο πρι-πρι...
    Ο λόγος για το MT-09....

  6. #1956
    Σουλατσαδόρος Το avatar του/της Coyote.V
    Εγγραφή
    06/07/2009
    Μηνύματα
    2.130
    Με είδα σήμερα φρικαρισμένο να έχω σταματήσει 300 μέτρα από μια κατηφορική στροφή μετά το Καραούλι στην παλαιά εθνική οδό Μαγούλας Θηβών..και να προσπαθώ να στρίψω ένα τσιγάρο.

    Προσπαθούσα να συνειδητοποιήσω τι έγινε.. Επάνω ακριβώς στην στροφή (κατηφορική - αρνητική- πέταλο) άρχισε να γλιστράει η μηχανή, γυρίζω ανάποδο τιμόνι και συνεχίζει να γλιστράει..
    Εκεί που λέω ότι θα αγοράσω οικόπεδο η αγορά ακυρώνεται μετά από γλίστρημα 1 μέτρου!!! Ευτυχώς άρχισα να νοιώθω αίσθηση στο μπροστινό και κατάφερα και την κράτησα όρθια.

    Πολύ γυαλί η άσφαλτος.. και δεν έτρεχα. Είχα μπροστά μου φορτηγό. Αν δεν το είχα μπορεί τώρα να ήμουν ξάπλα γιατί θα έμπαινα με περισσότερα στην στροφή.

    Το γράφω γιατί ήταν πολύ μικρή η ταχύτητα και εντελώς αδικαιολόγητο το γλίστρημα.

  7. #1957
    Με βλέπω να μην ξέρω αν θέλω να πατήσω το play να δω την τρίωρη έκδοση μπατμανVSσουπερμαν τούτη την ώρα...

  8. #1958
    Ampari power Το avatar του/της Eversman
    Εγγραφή
    29/05/2014
    Μηνύματα
    1.536
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Coyote Z750s Προβολή μηνύματος
    Με είδα σήμερα φρικαρισμένο να έχω σταματήσει 300 μέτρα από μια κατηφορική στροφή μετά το Καραούλι στην παλαιά εθνική οδό Μαγούλας Θηβών..και να προσπαθώ να στρίψω ένα τσιγάρο.

    Προσπαθούσα να συνειδητοποιήσω τι έγινε.. Επάνω ακριβώς στην στροφή (κατηφορική - αρνητική- πέταλο) άρχισε να γλιστράει η μηχανή, γυρίζω ανάποδο τιμόνι και συνεχίζει να γλιστράει..
    Εκεί που λέω ότι θα αγοράσω οικόπεδο η αγορά ακυρώνεται μετά από γλίστρημα 1 μέτρου!!! Ευτυχώς άρχισα να νοιώθω αίσθηση στο μπροστινό και κατάφερα και την κράτησα όρθια.

    Πολύ γυαλί η άσφαλτος.. και δεν έτρεχα. Είχα μπροστά μου φορτηγό. Αν δεν το είχα μπορεί τώρα να ήμουν ξάπλα γιατί θα έμπαινα με περισσότερα στην στροφή.

    Το γράφω γιατί ήταν πολύ μικρή η ταχύτητα και εντελώς αδικαιολόγητο το γλίστρημα.
    Στη συγκεκριμένη διαδρομή και στο κατέβασμα, την έχω πατήσει ακριβώς έτσι 2 φορές, χωρίς να πάω κι εγώ με πολλά. Όχι γυαλί, πάγος η κατάσταση. Δέν τελείωνε η γλύστρα, με τίποτα. Θέλει προσοχή, ή ... κατέβασμα από άλλη διαδρομή. Στο ανέβασμα από την άλλη, δεν έχω χάσει την πρόσφυση, ποτέ.

    Μέ είδα να έχω βαλαντώσει, να έχω πήξει, να έχω μπουχτήσει και το μόνο που ίσως θα μπορούσε να με συνεφέρει, είναι μία μοναχική, άκρως και ακρέως, νότια διαδρομή.
    Εγώ, η μηχανούλα και μία σκηνούλα ....
    I'm the footprint on the sand ....

    Winterhater.

  9. #1959
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της taisteal
    Εγγραφή
    15/05/2011
    Μηνύματα
    4.854
    Με είδα να ανοίγω χάρτες...


  10. #1960
    Ειμαι ninja Το avatar του/της mariza
    Εγγραφή
    28/12/2015
    Μηνύματα
    257
    Με είδα να με τραβάει το πράσινο... πολύ.!!

  11. #1961
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    373
    Με είδα να έχω αγοράσει καινούργιο μωρό και να σκέφτομαι ήδη τριβαλιτσα, μακρινές διαδρομές κτλ...

  12. #1962
    Banned
    Εγγραφή
    10/02/2013
    Μηνύματα
    9.317
    Με είδα να γλιτωνω την ξάπλα απο χάσιμο πίσω φρένου.
    Τρατζικ συναίσθημα να μπαινεις σε στροφη και το πεντάλ να πιάνει πάτωμα.
    Γαμω τα οργανικα μου γαμω

  13. #1963
    με ειδα να γλυτωνω την μεταναστευση στον αλλο κοσμο κυριολεκτικα στο μισο μετρο..εισαι τυχερος που απο την τρομαρα δεν ειδα πινακιδες..γαμω τα σφαγμενα κοκκινα γαμω
    Lost on purpose..again

  14. #1964
    Παλαιό μέλος
    Εγγραφή
    26/11/2012
    Μηνύματα
    1.461
    με ειδα να ξεκινά η αδεια απο αυριο και να εχω ετοιμάσει το tankbag ήδη. και τωρα με βλεπω να μετράω τις ωρες, τα λεπτα, τα δευτερολεπτα στην δουλεία μεχρι να σχολάσω, για να φύγω σφερα, να φορτώσω σφερα και να ξεκινήσω σιγα σιγα για ενα 2μερο στην Ακρατα.

  15. #1965
    Με είδα να θέλω να παντιλικώσω λίγο το 1000....αλλά μετά το πρώτο χαζογλίστρημα μπήκε σε λειτουργία το ηλεκτρικό σταμπιλιζατέρ...ίσιωσε αυτόματα και άρχισε να σηκώνει τροχό...
    Όχι ρε πστ....δεν θέλω να κάνω σούζα λέμε....

Παρόμοια θέματα

  1. Με είδα....να διαβάζω πάλι ταξιδιωτικά blogs..
    από Gallos στο forum Ταξιδιωτικά
    Απαντήσεις: 26
    Τελευταίο μήνυμα: 30/11/2012, 11:52
  2. Ειδα το χαρο με τα ματια μου....
    από ela ela στο forum Στραβά κι ανάποδα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 30/03/2006, 14:07

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF