Προβολή αποτελεσμάτων 1 έως 15 από 15

Θέμα: neos odigos mhxanhs

  1. #1
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/08/2011
    Μηνύματα
    6

    neos odigos mhxanhs

    geia sas eimai 24, menw stin athina kai prin peripou 3 mines evgala diplwma megalhs mhxanhs.. edw kai 5 mines psaxnw na agorasw mia mixanh.. auto pou me kathisterei einai o fovos mias lathos epiloghs kathws den exw ksanaodigisei mhxanh para mono podilato.. sto diplwma odigousa mia cb 500 kai ola itan mia xara.. epeidh panw apo ola skeftome tin swmatiki mou akereothta tha thela mia gnwmh gia to poies mhxanes tha mporousa na kitaksw.. mexri twra exw kataliksei sta er6n,xj6,gladius,v-strom mias kai akougetai oti einai eukoles gia neo odigo kai iremes.. eimai 1,85 kai tin mhxanh tin thelw gia polh kai elaxista taksidia se nhsia.. thewreite megalo lathos na ksekinisw me kati tetoio?

  2. #2

    Re: neos odigos mhxanhs

    Αρχικά δημιουργήθηκε από p4n0s
    geia sas eimai 24, menw stin athina kai prin peripou 3 mines evgala diplwma megalhs mhxanhs.. edw kai 5 mines psaxnw na agorasw mia mixanh.. auto pou me kathisterei einai o fovos mias lathos epiloghs kathws den exw ksanaodigisei mhxanh para mono podilato.. sto diplwma odigousa mia cb 500 kai ola itan mia xara.. epeidh panw apo ola skeftome tin swmatiki mou akereothta tha thela mia gnwmh gia to poies mhxanes tha mporousa na kitaksw.. mexri twra exw kataliksei sta er6n,xj6,gladius,v-strom mias kai akougetai oti einai eukoles gia neo odigo kai iremes.. eimai 1,85 kai tin mhxanh tin thelw gia polh kai elaxista taksidia se nhsia.. thewreite megalo lathos na ksekinisw me kati tetoio?
    αν σκέφτεσαι τη σωματική σου ακεραιότητα αρχικά θα πάρεις, κράνος, μπουφάν, γάντια, επιγονατίδες, μπότες (αν δε τα χεις υπολογίσει ήδη)

    επίσης καλύτερα να ξεκινήσεις με κάτι μικρό γιατί αν σου πέσει κανα v-strom θα βλασφημάς

    απ'αυτά που ανέφερες εμένα μ'αρέσει μόνο το xj6 αλλά δε γνωρίζω να σου πω τίποτα παραπάνω

    επίσης γράφε ελληνικά καλύτερα

    τέλος, καλως ήρθες
    "I feel like dining with hitchock every time that we fuck"

  3. #3
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    πόσα λεφτά θες να δώσεις? Πριν αποφασίσεις για τις υποψήφιες, πήγαινε και οδήγησέ τες
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  4. #4
    Τρικαλινός Το avatar του/της SoulGR
    Εγγραφή
    30/09/2008
    Μηνύματα
    701
    για την χρηση που το θελεις δεν κοιτας κανενα 250ρακι εντουρο?
    καλως ηρθες
    open your mind and your ass will follow
    for sale!
    http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=146280

  5. #5
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    το v-strom παρε ή κανα cbf600 με fairing

  6. #6
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    Αρχικά δημιουργήθηκε από dmf
    το v-strom παρε ή ...
    Γιατί?
    Sent from me using a computer.

  7. #7
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    γιατι τα κανει ολα και δεν μου αρεσουν τα αλλα δικυλινδρα γυμνα που λεει. Παρ'το λευκο αν ειναι και αν εχεις και κανα ασορτι λευκο κρανος ακομα καλυτερα

  8. #8
    Νέο μέλος
    Εγγραφή
    16/08/2011
    Μηνύματα
    6
    το v-strom κοιταζα κυρίως γιατι όλοι μου λένε τα καλύτερα.. απλά με φοβίζει ο όγκος του και σκέφτομαι πως θα ήταν καλύτερα να κοιτούσα κάτι μικρότερο. Οσο για τα εντούρο δεν εχω δει κατι που να μου αρέσει.. τα λεφτά που μπορώ να διαθέσω μονο για την μηχανη ειναι 6000€. Εχετε καποιος σας καποιον γνωστο που να πηγε απο ποδηλατο σε μηχανη? ψαχνω απεγνοσμενα καποιον γιατι μεχρι τωρα δεν εχω βρει κανεναν και με προβληματιζει αρκετα αυτο.

  9. #9
    Δώσε κανα 2χίλιαρο να πάρεις κανα ΧΤ του 90κάτι να μάθεις και μετά αν σ αρέσει θα δεις τί θα πάρεις .

    6χιλιάρικα είναι πολλά λεφτά για κάτι που δεν είσαι σίγουρος τί θα σου κάνει και τί θα του κάνεις .

    Αν πάλι είσαι αγύριστο κεφάλι ,πάρε όπως σου είπανε και πιο πάνω κανα βστρόμ ή ΣιΜπιΈφ (εύκολα μηχανάκια).


    Αν πάρεις Βστρόμ , να ναι μαύρο . Τα άσπρα τα παίρνουν οι φλώροι...Και θα μποιάζεις και με μπάτσο .
    Μοντέλα του 05 τα βρήσκεις και με 3.5 χιλιάρικα .


  10. #10
    Εκκολαπτόμενος βρωμιάρης Το avatar του/της johnpan
    Εγγραφή
    20/05/2002
    Μηνύματα
    1.721
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios

    6χιλιάρικα είναι πολλά λεφτά για κάτι που δεν είσαι σίγουρος τί θα σου κάνει και τί θα του κάνεις .
    Και πρώτα από όλα κανε τεστ ράιντ σε όσες σου αρέσουν. Να είσαι βέβαιος ότι οι μισές από αυτές θα φάνε Χ και μετά θα λες τι χαζός που ήμουν και παίδευα το μυαλό μου χωρίς να τις έχω καν οδηγήσει. Τελείως διαφορετική αίσθηση ένα μοτέρ V-2 με ένα 4κύλινδρο ή μονοκύλινδρο. Για να μην πω σε σειρά δικύλινδρο που είναι το πιο αδιάφορο. Και επίσης καμία σχέση ένα εντούρο 130 κιλών με ένα on-off των 200 κιλών ή με ένα στριτάκι. Δεν είναι σα να αγοράζεις αυτοκίνητο που είναι ίδια στην οδήγησή τους πάνω κάτω. Οι διαφορές εδώ είναι τεράστιες. Οδηγησέ τες και μετά μπες εδώ να ρωτήσεις Στο λέω για να μην το μετανιώσεις.
    Δεν είναι η δόξα /
    δεν είναι τα λεφτά /
    είναι του δρόμου η χαρά !

    Το μηχανόβιο άλμπουμ μου



  11. #11
    Αρχικά δημιουργήθηκε από p4n0s
    το v-strom κοιταζα κυρίως γιατι όλοι μου λένε τα καλύτερα.. απλά με φοβίζει ο όγκος του και σκέφτομαι πως θα ήταν καλύτερα να κοιτούσα κάτι μικρότερο. Οσο για τα εντούρο δεν εχω δει κατι που να μου αρέσει.. τα λεφτά που μπορώ να διαθέσω μονο για την μηχανη ειναι 6000€. Εχετε καποιος σας καποιον γνωστο που να πηγε απο ποδηλατο σε μηχανη? ψαχνω απεγνοσμενα καποιον γιατι μεχρι τωρα δεν εχω βρει κανεναν και με προβληματιζει αρκετα αυτο.
    Για πρώτη μηχανη παρε μεταχειρισμενη ωστε να μην πονάει η τσέπη σου καθε φορά που θα τη μαζευεις απο κατω.

    Επισης προτιμησε μια πιο χαμηλή μηχανη απο το βεστρωμ για τον ιδιο λογο. Μη δώσεις 6 χιλιαρικα με το καλημερα, δωσε 3 για κατι second hand και αλλο ενα χιλιαρικο για εξοπλισμο.

    71°1′8″N 25°47′50″E
    48°07'01.6"N 1°27'50.9"W

    Le Servonais

  12. #12
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της dmf
    Εγγραφή
    26/10/2009
    Μηνύματα
    1.393
    Αρχικά δημιουργήθηκε από lioulios
    Και θα μποιάζεις και με μπάτσο .
    that's the point

  13. #13
    Παλιομέλος
    Εγγραφή
    03/08/2009
    Μηνύματα
    66
    Συμφωνω με τα παραπανω που σου εχουν πει τα παιδια.......cbf 600 ειναι ευκολοδηγητα χαμηλοροπα χωρις πολυ νευρο και θα σε συμβουλευα ενα παραπανω...παρτο με abs.....
    Ξανά-μανά μοτοσυκλετα........

  14. #14
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της McGyver
    Εγγραφή
    23/06/2005
    Μηνύματα
    6.961
    V-Strom

  15. #15
    Κύριος Σουπιάς Το avatar του/της daz
    Moderator
    Εγγραφή
    02/12/2008
    Μηνύματα
    11.798
    +1 στον καπ10.

    Δεν ξέρω κατά πόσο το v-stroma είναι για νέους και άσχετους οδηγούς.

    Δεν είναι λίγο βαρύ και ογκώδες για κάποιον που ως τώρα οδηγούσε ποδήλατο?

    Επιπλέον το παιδί είπε πως προορίζεται για την πόλη. Νομίζω πως υπάρχουν και πιο κατάλληλες μηχανές για τέτοια χρήση με καλύτερη επιλογή αυτή του φθηνού μεταχειρισμένου.

    Sent from me using a computer.

Παρόμοια θέματα

  1. Sas Paroysiazo To ..neo Motard Ths Ktm!!!
    από DUKASII στο forum Νέα
    Απαντήσεις: 8
    Τελευταίο μήνυμα: 20/03/2018, 17:56
  2. neos odigos!
    από kioukiou στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 24
    Τελευταίο μήνυμα: 26/05/2006, 19:58
  3. Neos Sthn Mhxanh
    από hunterakx στο forum Αναζητήσεις, σκέψεις & προβληματισμοί
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 15/05/2006, 12:34
  4. neo varadero 750?
    από solman στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 60
    Τελευταίο μήνυμα: 04/03/2004, 08:05
  5. protash gia to neo moto.gr
    από vasdekiss στο forum Προτάσεις & σχόλια
    Απαντήσεις: 5
    Τελευταίο μήνυμα: 11/11/2003, 14:43

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF