Σελίδα 26 από 51 ΠρώτοΠρώτο ... 16212223242526272829303136 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 376 έως 390 από 760

Θέμα: Kteo ΕΛΕΓΧΟΣ ΓΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ-ΝΕΑ.

  1. #376
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από notakos600 Προβολή μηνύματος
    Εμένα πάντως όταν πέρασα το αυτοκίνητο με συμβούλευσε το παλληκάρι πως θέλω δεξί ψαλίδι, σε ιδιωτικό ΚΤΕΟ έτσι;
    σωστος.ολα τα δακτυλα του χεριου δεν ειναι ιδια.εχουν δει ομως πολλα τα ματια μου στο χωρο και δικαιολογημενα μερικες φορες βγαζω χολη

    στο παπι αλλαξα το πιστονι με το αμεσως μεγαλυτερο,ρεκτιφιε,τσιμουχακια βαλβιδων κλπ.

  2. #377
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από McTalas Προβολή μηνύματος
    επειδη κανετε φιλοσοφικη συζητηση και το θεμα ειναι πιο απλο,

    ειναι κομπλε το οχημα και οι μετρισεις ειναι μεσα στα επιτρεπτα ορια? -> περνεις κανονικο δελτιο κτεο και τα ξανα λεμε σε 2 χρονια,

    εχει ελλειψεις που βαση ΦΕΚ χαρακτηριζονται δευτερευουσες? -> περνεις κανονικο δελτιο κτεο το οποιο πανω αναγραφει πως μεσα σε 2 μηνες απο την ημερομηνια του το περασες θα πρεπει να εχεις φτιαξει αυτες και αυτες τις ελλειψεις και τα ξανα λεμε σε 2 χρονια. Τωρα σε ελεγχο της τροχαιας ενα διαπιστωση πως βαση του δελτιο κτεο δεν εχεις επισκευασει αυτες τις δευτερευουσες ελλειψεις και εχει περασει το αναφερομενο 2μηνο, σε γραφει.

    οταν το οχημα εχει σοβαρες ελλειψεις σου δινουν ενα δελτιο κτεο που λεει πως πρεπει να πας να το φτιαξεις στα εξης σημεια και ελα παλι σε... δεν θυμαμαι ποσες μερες νομιζω 30

    και τελος οταν το οχημα ειναι χρεπι τοτε υπαρχει και το δελτιο με τις επικυνδυνες ελλειψεις οπου κανονικα (και ισχυει μονο στα δημοσια) καλειται η τροχαια και κατασχει το οχημα διοτι πολυ απλα ειναι επικυνδυνο να κυκλοφορει...

    τωρα το πως θα δουλευει ο καθε υπαλληλος αναφερωνται στο ΦΕΚ δλδ το τι πρεπει να ελεγχεται σε καθε οχημα και τα επιτρεπτα ορια.
    αυτα και ελπιζω να μην σας κουρασα....

    σημ. μπορει καποιος να μου βρει το ΦΕΚ για την προσκληση δικυκλων για τον νομο Μαγνησιας??? γιατι το ΥΠΕ τον παιζει...
    ετσι ακριβως ειναι και θα επρεπε να ειναι.αυτο συζηταμε οτι πολλοι δεν τα τηρουνε αυτα.

  3. #378
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cristof40 Προβολή μηνύματος
    δεν μου την χαρισαν......
    ο νομος τα προβλεπει αυτα...δηλ?
    στο χαρτι του κτεο,στης παρατηρησεις πρεπει να γραφουν το καθε προβλημα που εχει το οχημα ασχετα αν επηρεαζει την οδικη ασφαλεια η οχι
    ασχετα αν περναει τον ελενχο κτεο η οχι
    αυτος δεν ειναι και ο πραγματικος σκοπος του κτεο παγκοσμιως?
    αν συμφωνουμε να συμφωνησουμε τοτε οτι στην ελλαδα ειναι και αυτο γτπκ.



    Δεν εχω περασει μηχανακι κτεο......Και δεν ξερω εαν τους κανουν ελεγχο καυσαεριων...!!

    Διαβασα ομως παραπανω την εμπειρια σου με τα κτεο και τοτε θα ξερεις οτι το μηχανακι σου μονο σε ελεγχο καυσαεριων θα κοβοταν θελει δεν θελει ο υπαληλος απλουστατα γιατι το μηχανημα ελεγχου καυσαεριων δεν πειραζεται.....

    Τι να σου εγραφε στις παρατηρησεις..???

    "Οτι το μηχανακι του βγαζει καυσαερια σαν λεωφορειο του 70 αλλα εγω τον περασα γιατι ειναι ομορφοπαιδο..?? "

    Τα λαδωμενα φορτηγα στα κτεο πως περναγαν καυσαερια δεν ξερεις..???

    Καποιοι φιλοτιμοι στο λενε στο αυτι.... Αλλα ειναι λιγοι και αυτοι...!!

    Οποτε συμφωνουμε και σε αυτο.... γτπκ...!!!

  4. #379
    M.A.E.Θ.Ρ.Α.Τ. Το avatar του/της sniper
    Εγγραφή
    11/11/2002
    Μηνύματα
    15.818
    Τέλος, ναι;
    Αλίμονο σ’ αυτούς που δεν ξέρουν ότι δεν ξέρουν αυτά που δεν ξέρουν.

  5. #380
    ενταξ δεν λεω οτι αντι για βενζινη εβαζα λαδι.δεν εβγαζε ντουμανι το παπι.το πιστονι σκαμπιλιζε γιατι το ειχα φτιαξει προσφατα αλλα βαριομουν να το
    στρωσω και μου κολησε-ξεκολησε αστραπιαια.εκτοτε ακουγοταν το πιστονι και οταν αρχισε να καιει 200m στα 1000χλμ το ξαναεφτιαξα.
    ναι ελενχουν καυσαερια στις μοτο.δεν ξερω και δεν μου ειπε αν εγω ημουν στα ορια η οχι.
    γενικα ο νεαρος που ελενχε τα μοτο ειχε ενα στυλακι στα @...δια μου ολα.μπορει και αυτος να ειχε τα δικια του,δεν ξερω.
    εμενα ομως και καθε σαν και μενα μου εδωσε την εντυπωση οτι το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να βαλουν το χρημα στην τσεπη.
    και εγω πως εδωσα 15 ευρω μονο και μονο για να μην με γραψει η τροχαια στο δρομο.
    τεσπα σορρυ για το πως αντεδρασα-σου απαντησα στο πρωτο ποστ.τσιμπα και μια

  6. #381
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    €15 που;
    Give me fuel, Give me fire

  7. #382
    Μια κατω ! Το avatar του/της STOYBI
    Εγγραφή
    19/12/2004
    Μηνύματα
    4.100
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από cristof40 Προβολή μηνύματος
    ενταξ δεν λεω οτι αντι για βενζινη εβαζα λαδι.δεν εβγαζε ντουμανι το παπι.το πιστονι σκαμπιλιζε γιατι το ειχα φτιαξει προσφατα αλλα βαριομουν να το
    στρωσω και μου κολησε-ξεκολησε αστραπιαια.εκτοτε ακουγοταν το πιστονι και οταν αρχισε να καιει 200m στα 1000χλμ το ξαναεφτιαξα.
    ναι ελενχουν καυσαερια στις μοτο.δεν ξερω και δεν μου ειπε αν εγω ημουν στα ορια η οχι.
    γενικα ο νεαρος που ελενχε τα μοτο ειχε ενα στυλακι στα @...δια μου ολα.μπορει και αυτος να ειχε τα δικια του,δεν ξερω.
    εμενα ομως και καθε σαν και μενα μου εδωσε την εντυπωση οτι το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να βαλουν το χρημα στην τσεπη.
    και εγω πως εδωσα 15 ευρω μονο και μονο για να μην με γραψει η τροχαια στο δρομο.
    τεσπα σορρυ για το πως αντεδρασα-σου απαντησα στο πρωτο ποστ.τσιμπα και μια




  8. #383
    μελος Το avatar του/της mikepap
    Εγγραφή
    02/02/2013
    Μηνύματα
    154
    στο Ms KTEO ειναι 15 ευρο μεχρι τα 125 cc κ 20 ευρο για ολα τα αλλα.οι τιμες ειναι προσφορα για αυτες τις μερες.η ημερομηνια των ληξηπροθεσμων ληγει στις 8-4-13.το προστιμο σε παραβολο στο κτεο ειναι 7 ευρο αν καθηστερισης 1μηνα.μετα το 6αμηνο ειναι διπλο.ακομα ελλαδα ειναι εδω.....οτι ναναι...http://www.mrkteo.gr/αν θεωρηθει διαφημιση να διαγραφει.
    αν δειτε αντρα σε μπαλκονι,να ποτιζει γλαστρες,προφανως τα φυτα καπνιζονται.

  9. #384
    παιδια για να μην μπερδευτιτε, στις 8/4/13 ληγη η προθεσμια για τα μηχανακια που εχουν αδεια πριν την 1/1/2001 οκ?
    για τα υπολοιπα πανε βαση του προσκλητηριου της εκαστοτε περιφεριας, για αθηνα ειναι αυτο: http://www.yme.gr/getfile.php?id=5051
    Σας το 'πα ???


    Λαστιχάάάάάάρες !!!


    Πατέρας πια...!

  10. #385
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της freco
    Εγγραφή
    26/04/2012
    Μηνύματα
    501
    Βγήκαν οι τιμές και τα κουστουμάκια για τους καθηστερημένους http://www.yme.gov.gr/?tid=1470#1
    Βλέπω είναι και τα μοτοποδήλατα στο "πρόγραμμα". Επίσης στον τιμοκατάλογο για κάρτα καυσαερίων, δεν αναφέρονται μοτοσυκλέτες ή μοτοσακά. ???

    Κάντε click στην εικόνα για μεγαλύτερο μέγεθος. 

Όνομα:	28kswah.jpg 
Προβολές:	230 
Μέγεθος:	71,5 KB 
ID:	286648


    Όσοι είμαστε εκπρόθεσμοι καλό είναι να πάμε πριν τις 8/4/2013 σύμφωνα με την παράγραφο 1. Από Δευτέρα θα είναι 10, 20 ή 41 ευρώ παραπάνω σύμφωνα με το "ποινολόγιο"

    Αριθ. πρωτ.: 16016/2022/3.4.2013
    Εφαρμογή της αριθμ. 8913/1089/2013 κ.υ.α.

    Αθήνα 3/4/2013
    Αριθ. Πρωτ. 16016/2022

    ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
    ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ, ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟΤΗΤΑΣ, ΥΠΟΔΟΜΩΝ, ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ ΚΑΙ ΔΙΚΤΥΩΝ
    ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΟΔΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
    ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΟΧΗΜΑΤΩΝ
    ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΟΧΗΜΑΤΩΝ

    Ταχ. Δ/νση: Αναστάσεως 2 & Τσιγάντε
    Τ.Κ.: 101 91 Αθήνα
    Πληροφορίες: Β. Πετρέα-Γ. Αχπατζίδου
    Τηλέφωνο: 2131308516-2131308520
    Fax: 2131308481

    ΘΕΜΑ: Εφαρμογή της αριθμ. 8913/1089/2013 κ.υ.α.

    ΣΧΕΤ.: Το αριθμ. 11311/1406/12-3-13 έγγραφο μας


    1. Με το παραπάνω σχετικό έγγραφο μας σας ενημερώσαμε για τη δημοσίευση της αριθμ. 8913/1089/19.2.2013 κοινής απόφασης των Υπουργών Οικονομικών και Ανάπτυξης, Ανταγωνιστικότητας, Υποδομών, Μεταφορών και Δικτύων (501 Β') σχετικά με την καθιέρωση των νέων τελών διενέργειας των τεχνικών ελέγχων από τα δημόσια ΚΤΕΟ, η οποία ισχύει από τις 8-4-2013.

    2. Σε συνέχεια του εγγράφου αυτού και για την ομοιόμορφη εφαρμογή των οριζόμενων στην απόφαση, σας ενημερώνουμε ότι στο δικτυακό τόπο του Υπουργείου μας έχουν αναρτηθεί αναλυτικοί πίνακες στους οποίους φαίνεται η τελική τιμή που καταβάλλεται από τον πολίτη για τη διενέργεια του ελέγχου και η ανάλυσή της σε τέλος και ΦΠΑ. Οι πίνακες καταρτίστηκαν βάσει των οριζόμενων στο άρθρο 1 της απόφασης.

    3. Αναλυτικά στο δικτυακό τόπο του Υπουργείου μας (http://www.yme.gov.gr) και στη διαδρομή Αρχική Σελίδα → Μεταφορές → Τεχνικός Έλεγχος Οχημάτων → Τέλη Διενέργειας Τεχνικού Ελέγχου (Δ-ΚΤΕΟ) έχουν αναρτηθεί οι ακόλουθοι δεκατέσσερις πίνακες:

    Δύο πίνακες με τα τέλη του περιοδικού τεχνικού ελέγχου (αρχικού και επανελέγχου) ανά κατηγορία οχήματος, ο ένας με ΦΠΑ 23% και ο άλλος με ΦΠΑ 16%. Οκτώ πίνακες με τα εκπτωτικά τέλη του περιοδικού τεχνικού ελέγχου (αρχικού και επανελέγχου) ανά κατηγορία οχήματος, για τις τέσσερις περιπτώσεις μειωμένων τελών που προβλέπονται στην παράγραφο 2 του άρθρου 1 της απόφασης. Για κάθε περίπτωση εκπτωτικών τελών υπάρχουν δύο πίνακες, ο ένας με ΦΠΑ 23% και ο άλλος με ΦΠΑ 16%.

    Δύο πίνακες με τα πρόσθετα ειδικά τέλη, ανά κατηγορία οχήματος, ο ένας για τον εκπρόθεσμο αρχικό έλεγχο και ο άλλος για τον επανέλεγχο.
    Δύο πίνακες με το ειδικό τέλος της Κάρτας Ελέγχου Καυσαερίων ανά κατηγορία οχήματος, ο ένας με ΦΠΑ 23% και ο άλλος με ΦΠΑ 16%.

    4. Επισημαίνεται ότι από τα δημόσια ΚΤΕΟ εφαρμόζεται το σύνολο των αναρτημένων πινάκων, ενώ τα ιδιωτικά ΚΤΕΟ εφαρμόζουν μόνο τους δύο πίνακες για τον εκπρόθεσμο έλεγχο.

    5. Σύμφωνα με τα διαλαμβανόμενα στο άρθρο 1 της απόφασης και όπως φαίνεται και στους προαναφερόμενους πίνακες, τα τέλη του περιοδικού τεχνικού ελέγχου (αρχικού και επανελέγχου), καθώς και το τέλος της Κάρτας Ελέγχου Καυσαερίων, προσαυξάνονται με τον εκάστοτε ισχύοντα συντελεστή Φόρου Προστιθέμενης Αξίας (ΦΠΑ) για όλες τις κατηγορίες οχημάτων. Αντίθετα, σύμφωνα με τα οριζόμενα στην παράγραφο 4 του άρθρου 5 του ν. 1350/1983 (55Α'), όπως αυτή αντικαταστάθηκε τελευταία με την παράγραφο 9 του άρθρου 5 του ν. 3897/2010 (208Α'), τα πρόσθετα ειδικά τέλη εκπρόθεσμου αρχικού ελέγχου και επανελέγχου δεν υπόκεινται σε ΦΠΑ.

    6. Επισημαίνεται ότι ο γενικός συντελεστής ΦΠΑ είναι 23%, ενώ για τα νησιά των νομών Λέσβου, Χίου, Σάμου, Δωδεκανήσου, Κυκλάδων και τα νησιά του Αιγαίου Θάσο, Σαμοθράκη, Βόρειες Σποράδες και Σκύρο, ο συντελεστής ΦΠΑ είναι 16%.


    7. Διευκρινίζεται ότι το χρονικό διάστημα μετά την παρέλευση του οποίου το όχημα υποχρεούται να υποβληθεί, αντί επανελέγχου, σε αρχικό έλεγχο (πίνακας τελών εκπρόθεσμου αρχικού ελέγχου) είναι:

    - ειδικά για τα δίκυκλα ενενήντα (90) ημέρες (παράγραφος 5 του άρθρου 4 της υ.α. Φ23/24327/2887/2009 (945Β')) και

    - εξήντα (60) ημέρες για όλες τις άλλες κατηγορίες οχημάτων (παράγραφος 3 του άρθρου 3 της υ.α. 44800/123/1985 (781 Β'), όπως αυτή αντικαταστάθηκε με την περίπτωση 3 του άρθρου 1 της υ.α. οικ. 12078/1343/2004 (435Β')).

    8. Τέλος, υπενθυμίζεται ότι τα τέλη και ο αναλογών ΦΠΑ, όπως φαίνονται αναλυτικά στους αναρτημένους πίνακες, αποδίδονται σε ξεχωριστούς ΚΑΕ σύμφωνα με τα οριζόμενα στο άρθρο 4 της απόφασης. Στο ίδιο άρθρο καθορίζεται επίσης ο τρόπος είσπραξης των προβλεπόμενων τελών.



    Ο ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΓΕΝ. ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ
    Α. ΜΗΤΣΑΚΗΣ
    Τελευταία τροποποίηση από freco; 04/04/2013 στις 14:56. Αιτία: Update
    Όχι "αμήχανος" πλέον...

  11. #386
    sotris like motoris Το avatar του/της taxydromos
    Εγγραφή
    29/11/2005
    Μηνύματα
    4.187
    φίλος πέρασε κτεο πρόσφατα....λοιπόν έβγαλαν φωτό το μηχανάκι,μπρος-πίσω κ μαζί με τα υπόλοιπα στοιχεία ελέγχου τα έστειλαν στο υπουργείο όπου από εκεί στάλθηκε το χαρτί κτεο που παρέλαβε..
    οπότε όλα τα μοτο καταχωρούνται κ αν δεν το περάσεις στον χρόνο σου, έρχεται στο σπίτι το πρόστιμο! (50€ + κτεο αν περάσεις σε 10 μέρες αλλιώς 400€).
    [font=courier]"Its going to be a hell of a ride.!"[/font]


    My Dirty Blog!!
    ^-^-^-^-^-^-^ جسارة أن يركب


    Athenians Enduro Lovers

    Γιούπι!!...ο δικός μας 6ήρεμος..

    Η 5ήμερη στη Πίνδο!!!!!

    Η ΠΑΓΩΜΕΝΗ ΒΟΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΡΝΩΝΑ!μπρρρρ
    [color=light blue][font=courier]Jolly Rider[/color][/font]

  12. #387
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από taxydromos Προβολή μηνύματος
    φίλος πέρασε κτεο πρόσφατα....λοιπόν έβγαλαν φωτό το μηχανάκι,μπρος-πίσω κ μαζί με τα υπόλοιπα στοιχεία ελέγχου τα έστειλαν στο υπουργείο όπου από εκεί στάλθηκε το χαρτί κτεο που παρέλαβε..
    οπότε όλα τα μοτο καταχωρούνται κ αν δεν το περάσεις στον χρόνο σου, έρχεται στο σπίτι το πρόστιμο! (50€ + κτεο αν περάσεις σε 10 μέρες αλλιώς 400€).
    Το 400άρι είναι αν συλληφθείς από την τροχαία με δίκυκλο που δεν έχει περάσει ΚΤΕΟ νομίζω.

  13. #388
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της mouse112
    Εγγραφή
    15/04/2011
    Μηνύματα
    113
    ΤΕΛΗ ΠΕΡΙΟΔΙΚΟΥ ΤΕΧΝΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΜΕ ΜΕΙΩΣΗ 25% (ΓΙΑ ΟΧΗΜΑΤΑ ΦΥΣ ΠΡΟΣΩΠΩΝ ΚΑΤΟΧΩΝ ΙΣΧΥΟΝΤΟΣ ΔΕΛΤΙΟΥ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΟΑΕΔ) – ΦΠΑ 23%

    δηλαδι αν παω αυριο στο ικτεο με το παπι

    θα μου πουν 18??
    εχω καρτα...
    πωλούνται καρμπιρατέρ για μηχανάκι η μηχανή 36 mm

  14. #389
    ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ Το avatar του/της AUFGEBRACHT
    Εγγραφή
    16/12/2007
    Μηνύματα
    3.949
    Πέτυχα προ ολίγου σε τοπικής εμβέλειας κανάλι, συνέντευξη του προέδρου των ιδιωτικών ΚΤΕΟ, ο οποίος μιλούσε για τον τεχνικό έλεγχο δικύκλων. Συνεχώς επαναλάμβανε πως το μέτρο έχει καθαρά εισπρακτικό χαρακτήρα αλλά το ενδιαφέρον ήταν όταν μίλησε για την κάρτα ελέγχου καυσαερίων. Συγκεκριμένα είπε πως αν και προβλέπεται δίκυκλα άνω των 50 κ.εκ. να παιρνούν ΚΤΕΟ κάθε 2 έτη και να ανανεώνουν την κάρτα καυσαερίων κάθε έτος, είπε πως ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΥΠΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΟΦΑΣΗ για την κάρτα καυσαερίων και πως κανένας δεν εκδίδει κάρτα καυσαερίων για δίκυκλα, ενώ το χαρτί που δίνουν στον πελάτη όταν περάσει ΚΤΕΟ το δίκυκλό του δεν επέχει θέση κάρτας καυσαερίων!!! Η πλάκα είναι πως πέρυσι που πέρασα ΚΤΕΟ στο συγκεκριμένο ΚΤΕΟ που ανήκει στον πρόεδρο που έδωσε τη συνέντευξη, έγραφε επίπεδα στάθμης θορύβου και όταν τελείωσε ο έλεγχος μου είπαν πως του χρόνου πρέπει να αανανεώσω την κάρτα καυσαερίων

  15. #390
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Sapadak Προβολή μηνύματος
    Αλλο ρωτησε ρε συ ο νοτακος.

    Ποσο παραπανω θα πληρωνεις, οχι ποιο ειναι το πρόστιμο σε περιπτωση που σε πιασουν χωρις κτεο
    20€ εντος 6μηνου και 40€ για πανω απο 6μηνες.
    Αν συλλαβίσεις στα αγγλικά τους αριθμούς, πότε θα βρεις για πρώτη φορά το γράμμα 'a' ?

Παρόμοια θέματα

  1. Ερώτηση για τα νέα ΤΕΚΜΗΡΙΑ
    από trumpet στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 09/09/2008, 17:40
  2. Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 08/06/2007, 15:40
  3. ΥΠΑΡΧΟΥΝ Runflat ΛΑΣΤΙΧΑ ΓΙΑ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΕΣ?
    από X_NR750 στο forum Ανταλλακτικά, βελτιώσεις & aftermarket
    Απαντήσεις: 7
    Τελευταίο μήνυμα: 14/12/2006, 08:44
  4. Ο καιρος για τη νεα εβδομαδα
    από tifoefs στο forum Off topic
    Απαντήσεις: 0
    Τελευταίο μήνυμα: 19/11/2005, 19:14
  5. Top συγκριτικό test για τα νέα χιλιάρια μωρά!
    από milaber στο forum Όλα τα μοντέλα χωρίς δική τους κατηγορία...
    Απαντήσεις: 3
    Τελευταίο μήνυμα: 15/04/2004, 02:16

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF