Σελίδα 72 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2262676869707172737475767782122 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.066 έως 1.080 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1066
    Σε ειδα χθες κατα τις 6 στην Αττικη οδο, με το CBF. Με ειδες κι εσυ και ανεβασες ρυθμους. Παιξαμε στον περιφερειακο, φτασαμε Καρεα και τα ειπαμε λιγο στο φαναρι για Βυρωνα. Καιρο ειχα να δω αντρικο τιμονι στη διαδρομη σπιτι-δουλεια. Παντα ορθιος, φιλε!
    There are 10 types of ppl in this world: Those who understand binary and those who don't.

  2. #1067
    Σε είδα @@!#$%^&* με την BMW να χώνεσαι σφήνα για προσπέραση, με καμιά 200άρα, στο δρόμο εξόδου από την ΕΟ μετά την Κόρινθο που βγαίνει στη Σωληνουργία (1 λωρίδα ανά κατεύθυνση - γνωστή καρμανιόλα) και να με κάνεις να "γλύφω" τις μπαριέρες με τα πιτσιρίκια μέσα στο κουτί. Μετά είδα και τους ΔΙΕΣ + το ασφαλίτικο xsara να είναι στο κατόπι σου και κατάλαβα. Εύχομαι τα χειρότερα και να γνωρίσεις πολλούς ''ανεβασμένους'' bro στην στενή. Sissy.

    :a36:
    2 young 2 die,
    2 old 2 rock n' roll

  3. #1068
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    σε είδα ηλίθια,λίγο μετά τον Ντουλάκη,να έρχεσαι απο το ρεύμα απο Λαμία και να στρίβεις αριστερά χωρίς φλάς και νύχτα,ευτυχώς σε είδα εγκαίρως και πρόλαβα τα χειρότερα....

  4. #1069
    Βλεπω συνεχεια ισχυρους οδηγους να κανουν μ@λ@κιες , να τους κορναρω και να μου ζητανε και το λογο..
    2 ειχαν τις γκομενες μαζι και ψαχναν για παρεξηγηση,αλλα ειδικα καλοκαιρι που κυκλοφορει το τρελο αιμα,καλο ειναι να μην βρεθουμε αγκαλιασμενοι στην ασφαλτο..
    Ηρεμηστε λιγο για να παμε ολοι σπιτι μας.
    Αν δείτε τον Τσάκ, πείτε του οτι τον ψάχνω.

  5. #1070
    αμήχανο μέλος Το avatar του/της koufou
    Εγγραφή
    25/12/2011
    Μηνύματα
    140
    σας βλεπω ολους που γυρνατε απογευματακι απο την παραλια με τις μηχανες σας μικρες μεγαλες παπια σκουτερ....βλεπω και πιτσιρικαδες της ηλικιας μου με τα παπια τους....εχετε δεν εχετε με βαζετε στην μπριζα....

    Καλους δρομους
    Ταχύτητα για ζωή

  6. #1071
    the Overlord Το avatar του/της karellen
    Super Moderator
    Εγγραφή
    27/07/2010
    Μηνύματα
    3.131
    Σας βλέπω αλεπουδίτσες να μου πετάγεστε στη μέση του δρόμου στη Μάνη τις μεταμεσονύκτιες ώρες.
    Προσέχετε ρε μ@λακισμένα,είσαστε και χαριτωμένες γαμώτο.

  7. #1072
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Σε ειδα φιλαρακι μου, και πολυ χαρηκα που ηρθες να με επισκευθεις!
    Σου χαλασα την εκπληξη τυχαια, το ξερω αλλα η χαρα μου που πηρα ηταν τοση που...χαλάλι!
    Σε ειδα μαζι με τη γυναικα σου και τον αλλο το φιλο μας (τον οποιο τον βλεπω συχνα οποτε και τον εγραψα στα @@δια μου)
    Εγω, βλεποντας το τριβαλιτσο ΤΑ700 στο κεντρο του Ζωγραφου, και μην αναγνωριζοντας σε με το κρανος, ετοιμαζομουν να σου φερω αυτοκολλητα κερασμα αλλα τελικα...

    Παντως ρε αδερφε, εχεις γινει τοσο μα τοσο τουμπανο! Στα χερια το κουβαλας το ΤΑ?

    Καλή επιστροφή Μακη μου... με ξεσηκωσες για τα καλα πανω που την ειχα απορριψει την Κρητη για φετος...

    I love you ρε μπαγασα!


  8. #1073
    Δίτροχος Κένταυρος Το avatar του/της Gi_4ce
    Εγγραφή
    22/05/2008
    Μηνύματα
    1.133
    Με είδες με το deliveraδικο παπί, κράνος και καλοκαιρινό μπουφάν με 40 κελσίου και με ρωτησες αν ζεσταίνομαι...

    Ζεσταίνομαι ρε φιλε, αλλα τι να κανω?
    ::Τάσος::
    παπιοανταλλακτικά, ζάντα πίσω για άφρικα και ανταλλακτικά απο ΑΧ-1 σε καλές τιμές λέμε...

  9. #1074
    Και το βραβείο σίγουρα πηγαίνει στον μετανάστη με το απέραντο χαμόγελο στα φανάρια των Μουρνιών που, με το που ανάβει κόκκινο, πλησιάζει με το τζαμοκαθαριστήρι να καθαρίσει το τζάμι του... περιπολικού που είναι πρώτο στην ουρά! Ο αστυνομικός κάτι του λέει, αυτός απτόητος! Θέλει να του καθαρίσει το παρμπρίζ! Ο αστυνομικός τώρα κάνει μανιωδώς τη γνωστή χειρονομία (όχι δε θέλω ρεεεεεεεεε) και τελικά ο καθαριστής, με ένα απέραντο χαμόγελο, κάνει στην άκρη και πάει στο επόμενο αυτοκίνητο.
    Από τη μια να γελάς, από την άλλη...
    Συνέβη δε ως λέγουσιν, άνδρα εν τη μάχη παρείναι το είδος και την σκευήν άγροικον. Ούτος των βαρβάρων πολλούς καταφονεύσας αρότρω, μετά το έργον ην αφανής. Ερόμενοις δε Αθηναίοις άλλο μεν ο θεός ες αυτόν έχρησεν ουδέν, τιμάν δε Εχετλαίον εκέλευσεν ήρωα." (Παυσανίας βιβλ. 1, κεφ. 32)

  10. #1075
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της VASOS
    Εγγραφή
    01/04/2009
    Μηνύματα
    500
    Σε είδα χθες το βράδυ με το κόκκινο Alfa Romeo στην ΕΟ Αθηνών-Κορίνθου, στο ρεύμα προς Αθήνα, αλλά δεν αντιλήφθηκα έγκαιρα με πόσα πήγαινες. Εγώ πήγαινα με 140, δεξιά υπήρχε κίνηση, και όταν κοίταξα πάλι καθρέπτες ήσουν ακριβώς πίσω μου, έτοιμος να περάσεις από δεξιά με σφήνα, όπως και έκανες. Αυτός που με ακολουθούσε μου είπε ότι δεν έκοψες σχεδόν καθόλου και ερχόσουν καταπάνω μου. Μετά παρολίγο να πέσεις πάνω σε ένα φορτηγάκι, αλλά ευτυχώς σε κράτησε.
    Στο καπάκι πέρασε και ο γρήγορος με το μαύρο Audi που σε κυνηγούσε και συνεχίσατε...
    Η αλήθεια είναι ότι με τρόμαξες πολύ και σε θεωρώ επικίνδυνο μ@λάκα, ομολογώ όμως ότι δεν επιτρέπω στον εαυτό μου να πιάνομαι στον ύπνο.

  11. #1076
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της devil's animal
    Εγγραφή
    05/01/2005
    Μηνύματα
    11.994
    Σημερα κατα τις 6+ κατι το απογευμα, κατευθυνση απο Βουλιαγμενης προς Συγγρου, λιγο πριν την διχαλα, μετα την αριστερη με τα 2 bumps.... klv1000 με σπασμενα πλαστικα και ζελατινα και μικρο σκουτερακι επισης λαβωμενο...
    ειχε ηδη παει το περιπολικο και εγω ακολουθουσα το ασθενοφορο που εφτασε εκεινη την στιγμη...

    προσωπικη εκτιμηση: το σκουτερακι προπορευοταν του klv στην αριστερη λωριδα και το klv ερχοταν με πολλα... λογω του οτι ειναι τυφλη στην εξοδο πρεπει να το ειδε τελευταια στιγμη και να αγκαλιαστηκαν...

    ελπιζω ολοι να ειναι καλα..

  12. #1077
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    σας είδα μπεμβεδακιδες με τα ξενον και τα ακρανοβιτς,χωρίς να ανταποδίδετε χαιρετισμό...κλασικοί κάτοχοι BMW....
    σε είδα κι εσένα γρόθε με το αγροτικό,να με βλέπεις που έρχομαι,σου κάνω σινιάλο,να πετάγεσαι,σου κορνάρω έντονα στα παπάρια σου βγήκες,το κ@λοδάκτυλο,ξέρεις που να το βάλεις...
    Τελευταία τροποποίηση από KostRider; 22/07/2012 στις 00:45.

  13. #1078
    σε ειδα σημερα το μεσημερι με το tuono factory
    πηγαμε παρεα ολοι μαζι μεχρι Χαλκηδωνα
    καλα χιλιομετρα παντα να εχεις

  14. #1079
    ότι να'ναι..... Το avatar του/της parachuter
    Εγγραφή
    05/02/2012
    Μηνύματα
    109
    σε ειδα χθες το απογευμα GS1200 κοκκινο κι απο πισω ενα γυμνο που δε προλαβα να δω και με χαιρετησες στον περιφερειακο απο Τρικαλα προς Τυρναβο.....ειδα και το λευκο 990 τιγκα προβλεπομενο το μεσημερακι φευγοντας απο Βολο και χαιρετηθηκαμε(τουμπανο το ειχες φιλε).....και ο "κλασσικος" ανικητος.....πριν τη Ναυπακτο γυριζωντας απο Ιτεα ενα Βαρκαντερο μας προσπερασε ολους και σε στροφη και προσπαθουσε να ξυσει με κρανος-κοντομανικο-σορτσακι.......που πας ρε καραμητρο;;;;δε ξερεις οτι ο χειροτερος συνδυασμος ξυσιματος ειναι σορτς και Βαρκαντερο;;;ελεος!! καλους δρομους σε οσους με χαιρετουσαν στο μινι τουρ που εκανα....αντε και στις ντιβες που δε χαιρετουν κι ας εχουν στρωματα!!

  15. #1080
    se eida simera me gixxer 1000 07/08 sto xaidari ston dromo pou pernaei apo to attiko nosokomio ...prepei na pernas sixna apo ekei nomizo se exo xanadi...eimouna me to honda se afisa na perasis brosta kai exafanistikes ...outre ena bip den axizoume? :P
    Opios leei psemata...ton proto xrono xerete

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF