Σελίδα 73 από 128 ΠρώτοΠρώτο ... 2363686970717273747576777883123 ... ΤελευταίοΤελευταίο
Προβολή αποτελεσμάτων 1.081 έως 1.095 από 1920

Θέμα: ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VII

  1. #1081
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της stynikop
    Εγγραφή
    22/11/2011
    Μηνύματα
    372
    Σε είδα το Σάββατο μεσημέρι με το Gixxer σου και το κάρμπον κράνος σου, σαν το δικό μου, στη Μαραθώνος προς Πικέρμι. Στα φανάρια χαιρετηθήκαμε και τα είπαμε! Σου είπα καλούς δρόμους, και κάπου εκεί σε αφήσαμε και έστριψες!

    Αν σε ξαναδώ κερνάω καφέ επι τόπου!

  2. #1082
    Los Toumpaneiros Το avatar του/της GIXXERAKIAS
    Εγγραφή
    02/05/2006
    Μηνύματα
    3.217
    Σε είδα να καθαρίζεις τα κράνη σου πρίν καμμιά ώρα,εκείνη την ώρα καθάριζες ένα χωμάτινο SHOEI.Νέα Φιλαδέλφεια οδός Παραδείσου.Κανείς από εδώ?

    Επίσης σε είδα έξω από το γήπεδο της Φιλαδέλφειας παλαί ποτέ πανέμορφο GSX 750 (το μπατσικό με το fairing στο φανάρι) με τις βαλίτσες τις λευκές και στην πίσω θέση τελάρο ιδιοκατασκευή.
    Keep spamming!!!:a13:

  3. #1083
    .................... Το avatar του/της LogOutGoRide
    Εγγραφή
    02/01/2008
    Μηνύματα
    1.579
    Ευτυχώς σε είδα κοπελιά με το smart να κατεβαίνεις μονόδρομο,να στρίβεις μπροστά και να με κλείνεις σαν να μην υπάρχω. Όταν σε πλησίασα και άνοιξες το παράθυρο για να σου πω να προσέχεις ,μου είπες το κορυφαίο, ''μα ήσασταν σταματημένος''. Εγώ έλιωνα μέσα στο κράνος αλλά εσένα σε πείραξε η ζέστη.
    Τίποτα δεν είναι δύσκολο, όταν βάζεις άλλους να το κάνουν.
    Ministry Of Lost Souls

  4. #1084
    Ποιο μελος; Το avatar του/της george_636
    Εγγραφή
    31/03/2003
    Μηνύματα
    46
    σε είδα bikenet που έκλεισες.
    Άσχετα με το πως είχε εξελιχθει το forum, πολλοί από εμάς πήραμε γνώσεις από άτομα που πραγματικά "το είχαν"

    άντε και μια για το μακαρίτη

  5. #1085
    on-off μέλος Το avatar του/της KostRider
    Εγγραφή
    02/08/2010
    Μηνύματα
    374
    σε είδα ηλίθιε SUVάκια,να κάνεις όπισθεν σε στροφή πλατείας,να σου κορνάρω για να μην πέσεις πάνω μου και να με ρωτάς γιατί κορνάρω....έχε χάρη που ήταν πλατεία,στροφή και είχε κόσμο,θα τα άκουγες ,τους πίσω απο μένα κουτάκιδες που σου κορνάρανε,γιατί δεν τους ρώτησες;

  6. #1086
    σε είδα Dim με το λευκό κουτάκι σου να με καλημερίζεις στη ΒΡ στην Κουσίδου.
    καλημέρες και σε σένα μέντορα
    ''στην αρχη ηταν ενας ποταμος.ο ποταμος εγινε δρομος κι ο δρομος απλωσε παρακλαδια σ'ολοκληρο τον κοσμο.κι επειδη ο δρομος ηταν καποτε ποταμος,ηταν συνεχεια πεινασμενος...''

    Ben Okri

  7. #1087
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της DimChios
    Εγγραφή
    24/01/2006
    Μηνύματα
    11.607
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από Mr Pif Προβολή μηνύματος
    σε είδα Dim με το λευκό κουτάκι σου να με καλημερίζεις στη ΒΡ στην Κουσίδου.
    καλημέρες και σε σένα μέντορα
    με ειδες AΦΟΥ μας ακουσε βεβαια οοοοοοολη η γειτονια!!!

    Πρωι πρωι αερα στα λαστιχα...

    Καλημερες!

  8. #1088
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της jezuz
    Εγγραφή
    18/04/2012
    Μηνύματα
    303
    Σε ειδα ηλιθιε με το corolla στα σωληνουργεια στη Κορινθο να κανεις σφηνα δεξια και να σταματας μπροστα στην κυρα με το Atos που ειχε κατεβει απο την αερογεφυρα και κινουνταν στην λωριδα επιταχυνσης με σκοπο να μπει αριστερα. Μα ποσο κουφιο ειναι το κεφαλι σου, εκοψες ουτε μισο μετρο μπροστα της!!! Και οταν κορναρε για να μην πεσεις πανω της την εβριζες και απο πανω!!!!!!!!

    Σας βλεπω εδω και πανω απο 15 χρονια και σας παρατηρω. Ειχαμε βγαλει για πλακα μια θεωρια με εναν φιλο, και τελικα ισχυει 100%. Μαζευω στατιστικα απο τοτε, τι οδηγειτε οσοι κανετε υπερτατες και επικινδυνες λαλακιες, και αντιστροφως απο τοτε οταν βλεπω τετοιο αμαξι προσεχω x10.
    Λοιπον, βασιλιαδες στην βλακεια, ισοβαθμια στην πρωτη θεση ειναι oi:
    Hyundai με δουρειο ιππο το Accent & Toyota, με το Corolla ως πρωτοστατη στην βλακεια.
    Παλια ηταν το πρωτο, τωρα τελευταια το 2ο παει να ξεπερασει. Βλεπω Corolla και ειμαι ετοιμος οτι θα γινει βλακεια, και τις περισσοτερες φορες γινεται!! Φαινεται η ψυχοσυνθεση του 80% των ατομων που για Χ λογους αγοραζουν αυτα τα αμαξια, ειναι αυτη που τους λεει να ειναι επικινδυνοι με τον πιο βλακωδη και αντιστροφης λογικης τροπο.
    Στην τριτη θεση ειναι πολλοι, δεν ειναι τοσο καθαρο το τοπιο (Ε-class, Almera, Jeep κτλ)

  9. #1089
    skid in broadside Το avatar του/της chr1s_86
    Εγγραφή
    14/10/2002
    Μηνύματα
    3.162
    Σε είδα με το πράσινο-λαχανί Tiger στο φανάρι να μου λες ότι είχες Βros 650 πριν 13 χρόνια!

    Give me fuel, Give me fire

  10. #1090
    Σας είδα στη γέφυρα Πλάκας να βάζετε καύσιμα και να ανηφορίζετε προς τη συνάντηση στη Πράμαντα , 3 Ktm adv .

    Ναι , εγώ με το φορτηγό ήμουν που είχα το datsun με τα καρπούζια φορτωμένο

  11. #1091
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της antsoar
    Εγγραφή
    15/01/2009
    Μηνύματα
    1.672
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από faraway Προβολή μηνύματος
    Σας είδα στη γέφυρα Πλάκας να βάζετε καύσιμα και να ανηφορίζετε προς τη συνάντηση στη Πράμαντα , 3 Ktm adv .

    Ναι , εγώ με το φορτηγό ήμουν που είχα το datsun με τα καρπούζια φορτωμένο
    Να σε καλά φίλε, περνά από το καταφύγιο για καμιά μπύρα.
    Travel, Grow, Share

  12. #1092
    Παράθεση Δημοσιεύθηκε αρχικά από antsoar Προβολή μηνύματος
    Να σε καλά φίλε, περνά από το καταφύγιο για καμιά μπύρα.
    χαχα...σας κατάλαβα πως είστε εσείς .

    Θα προσπαθήσω αν και λόγο εργασίας δύσκολο , εκτός αν μείνει κανένα εκεί πάνω και έρθω έτσι και αλλιώς το Σάββατο αλλά με το φορτηγό πάλι

    όπως και να χει καλά να περάσετε !!

  13. #1093
    Σε είδα Βασίλη στα Πράμαντα με το "θηρίο" σου ….ωραίο μοτορι…

    Μπορεί να το κατέχεις το άθλημα ( αν και την κατηφορα με το χαλικακι περπατοντας την κατεβηκες)

    αλλά από εξοπλισμό…..

    λευκό βαμβακερό πουκαμισάκι και τζελ στο μαλλί…

    Τόσα λεφτά έδωσες για το πανακριβο και σπανιο "θηρίο" σου και λυπήθηκες 200 ευρώ για ένα κράνος ? .

    Το χουμε πει χίλιες φορές εδώ στο μοτο ,αλλά δεν διαβάζεις ….

    Πρώτα αγοράζουμε εξοπλισμό και μετά μοτο..
    Τελευταία τροποποίηση από ggs; 30/07/2012 στις 10:04.

  14. #1094
    ΑΜΑΝΙΚΟ ΒΕΛΟΣ Το avatar του/της TROOPER
    Εγγραφή
    07/05/2006
    Μηνύματα
    10.590
    σε ειδα ται στο μπετζιναδικο
    ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΚΟ ΧΕΡΟΒΟΛΟ, ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΚΟ ΔΕΜΑΤΙ...

  15. #1095
    Παλαιό μέλος Το avatar του/της Red Rider
    Εγγραφή
    13/12/2007
    Μηνύματα
    963
    Σε είδα στο Σχιστό σήμερα με το Duke II,πρέπει να έβαλες και 5η στη μία ρόδα.

Κανόνες δημοσιεύσεων

  • Δεν μπορείτε να ανοίξετε νέο θέμα
  • Δεν μπορείτε να απαντήσετε
  • Δεν μπορείτε να επισυνάψετε αρχεία
  • Δεν μπορείτε να επεξεργαστείτε τα μηνύματά σας
  •  
  • Ο κώδικας ΒΒ είναι ΟΝ
  • Τα smilies είναι ΟΝ
  • Ο κώδικας [IMG] είναι OFF
  • Ο κώδικας [VIDEO] είναι OFF
  • Ο κώδικας HTML είναι OFF